21 Востаннє редагувалося HetmanNet (19.01.2017 00:20:27)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Щодо решти сектантів, то скажу: бля, та пох** що ви думаєте.. не ваше собаче діло навіщо хо з секти витягти.. то його сімейні справи: чи то бо вилазить боком, чи гроші всі з хати винесла, чи просто в свою секту хоче перетягнути і т.д. байдуже чи на вашу думку секта добре чи погано.. допоможіть людині витягти з секти.. якщо то суперечить вашим сектанським переконаннях то так і на пишіть, а не ї**** мізки своїми зомбопереконаннями чи секта нормально чи ні.. чи нормально коли все бабло і майно віддають лоховодам-мудрецям.. і т.д. дякую за увагу..

P.S. Щодо решти, то запрошую в секту: "секта останніх днів сектантів".. ну щоб сектантам можна було сказати, що спізнилися з вербуванням в свою секту.. записуватися тут, а куди гроші надсилати вирішимо пізніше..

Подякували: 221VOLT, Master_Sergius2

22

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

23 Востаннє редагувалося Betterthanyou (19.01.2017 01:21:29)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Прихований текст
P.Y. написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

Ця розмова зводиться в ніщо. Я можу здати зворотнє питання, навіщо живе людина ? Якщо людина здобуде максимум слави, грошей чи чогось іншого що вона хоче, або ж навпаки, людина буде нещасною, вона всерівно помре. Так який сенс жити ? Створювати сім'ю ? Мати дітей ? Тоді самий найкращий спосіб вирішити всі людські проблеми це знищити світ ( людину ).

Відповіді на ваші запитання дати важко, і майже неможливо, тому я це робити не буду, але я сумніваюся що є логічна відповідь на запитання "Навіщо живе людина ?".

Подякували: flatliner1

24

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

P.Y. написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

Хочете похоліварити? Я можу)

Подякували: 221VOLT1

25 Востаннє редагувалося 221VOLT (19.01.2017 06:13:12)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

FakiNyan написав:
reverse2500 написав:

То ви пане reverse2500 протестант?

я й Коран читав  :D
А так да, був в церкві адвентистів, з баптистами, адвентистами ще можна говорити, пятидесятники, харезмати, СЄ ( не ЄС ) то там біда, да

як на мене, то якщо людина вірить в то все, то це в будь-якому разі біда

якщо не помиляюсь, ви ж самі про кактуси Кастанеди читали  :D
це справді так важливо - у що люди вірять? (точніше -- в якого кольору бога вони вірять і зі скількома руками)
imho важливіше - у що не вірять...

Betterthanyou написав:

Якщо йде розмова про секти то УПЦ теж секта, бо канонічна церква тільки одна РПЦ.
Тут і відповідь чого церква розкололася на менші церкви (тільки баптисти відокремилися від католиків)

Термін «секта» застосовувався в царській Росії офіційною православною цекрвою з метою маргіналізації як і нових християнських церков і течій, так і дійсно шкідливих аморальних груп, які руйнували монополію російської православної церкви і переслідувалися.

Якщо говорити про віру, то атеїзм теж віра, активні атеїсти читають атиїстичну літературу, утворюють групи, і т.д. Пасивні якби незалежні.

Якщо говорити про створення світу, то в атеїстів багато спільних теорій з християнами, наприклад теорія великого вибуху. Єдина різниця що в християнстві Бог, який є вічним, створив світ, а в атеїзмі є багато теорій.

Є фільми "God's Not Dead" в ньому показані типові протестанти.

ви будете здивовані коли взнаєте про деякі практики "канонічного православя"
imho у будь-якій отакій "публічній організації" є "тіньова та освічена сторони монети"

Подякували: Betterthanyou1

26

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

P.Y. написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

wat? перепрошую, га?
що для вас означає "реальною"?

Подякували: Betterthanyou, HetmanNet2

27

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Так вони ж квантові, одночасно існують та не існують.

Подякували: 221VOLT1

28 Востаннє редагувалося HetmanNet (19.01.2017 13:09:40)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

cheappi386 написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Так вони ж квантові, одночасно існують та не існують.

У випадку квантових існування відоме, невідомо лиш стан.. який можна дізнатися вимірявши.. у випадку з Богом того не можемо, тож він не квантовий..

29

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

cheappi386 написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Так вони ж квантові, одночасно існують та не існують.

Бог Шредінгера, що сидить у скрині і існує й не існує одночасно, доки скриню не відкриють?

30 Востаннє редагувалося P.Y. (19.01.2017 12:44:19)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Betterthanyou написав:
Прихований текст
P.Y. написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

Ця розмова зводиться в ніщо. Я можу здати зворотнє питання, навіщо живе людина ? Якщо людина здобуде максимум слави, грошей чи чогось іншого що вона хоче, або ж навпаки, людина буде нещасною, вона всерівно помре. Так який сенс жити ? Створювати сім'ю ? Мати дітей ? Тоді самий найкращий спосіб вирішити всі людські проблеми це знищити світ ( людину ).

Відповіді на ваші запитання дати важко, і майже неможливо, тому я це робити не буду, але я сумніваюся що є логічна відповідь на запитання "Навіщо живе людина ?".

Наявність Бога ніяк не пояснює сенсу існування людини. Навіть якщо найкращі людські особини після смерті будуть оживлені й відправлені в Рай, це не пояснює, для чого Богу було створювати людину зі свободою вибору, а не зразу готових ангелоподібних праведників, безгрішних, щасливих і вдячних Богу по дефолту. І що він планує робити з праведниками далі — для чого вони йому?

Подякували: Master_Sergius, HetmanNet2

31

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

221VOLT написав:
P.Y. написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

wat? перепрошую, га?
що для вас означає "реальною"?

Реальною — такою, що здатна існувати в рамках реальності (відомого нам світу чи якоїсь недоступної нам гіперреальності — не важливо), не викликаючи парадоксів самим фактом свого існування.

32

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Vo_Vik написав:

Слово секта значить - слідую. Тобто слідую якомусь вченню. По факту всі християни то є Секта Ісуса з Назарету. Всі євреї Секта Моєсея, всі мусульмани Секта Магомеда. Серед фізиків є секти теорії струн чи супер симетрії і тд.
А слово бабтисти - це з англійської ті що хрестились.

Якщо хочете якоїсь конкретики, треба сказати чому вона конкретно слідує.

Власне, слово секта пішло від латинського слова "секо" https://en.wiktionary.org/wiki/seco#Latin - сікти, відсікати, різати, ділити відділяти. Воно, доречі, спільнокореневе з давноукраїнським сікти чи "сіщи" як написано тут https://en.wiktionary.org/wiki/seco#Latin.

Секта спільнокореневе слово зі словом сектор - частина круга. Відсічена частина круга.

Тобто, секта означає не слідую, а розділяю. Тобто, секта - це відділена, відсічена група людей.
Християн власне колись називали сектою назореїв. Назореї - то була специфічна каста людей серед жидів, які не вживали виробів з плоду виноградного і відрощували довге волосся на ознаку посвяту Богові. Багато перших християн дотримувались назорейських звичаїв.
А правильна назва баптистів не бабтисти, а баптисти. Це означає охрещені або занурені. Вони ж не баб тиснуть. Хоча багато так думає.

Подякували: HetmanNet, Master_Sergius, leofun013

33

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

десь 7-8 років назад, коли в мене помер дідо, я так довго шукав когось, хто б мені пояснив, що до чого, і в що варто вірити, а в що ні. Шукав я різні секти, багато куди ходив. Мені ще рекомендували різну езотерику читати. Я читав Авесалома Підводного, і дивувався, чому він там у передумові чи на самого початку згадує Ісуса, Бога Отця і Святого Духа? Потім я також ходив до кришнаїтів, і вони чомусь теж згадували про Ісуса, кажучи, що він аватар крішни. Також дивувався, якщо вони претендують на те, щоб дати вичерпну відповідь, навіщо їм згадувати про Бога іншої релігії?

хоча я завжди шукав сенс життя, і не знаходив її у філософії

34 Востаннє редагувалося P.Y. (19.01.2017 14:33:05)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Patlatus написав:

Потім я також ходив до кришнаїтів, і вони чомусь теж згадували про Ісуса, кажучи, що він аватар крішни. Також дивувався, якщо вони претендують на те, щоб дати вичерпну відповідь, навіщо їм згадувати про Бога іншої релігії?

Індуїзму, як і античним язичницьким релігіям, властиве ототожнення своїх богів з чужими. Як грецький Зевс був для римлян Юпітером, так і християнський Ісус є для кришнаїтів Крішною. Якщо згадати еліністичну епоху (тобто, часи між Олександром Македонським і розвітом Риму, період, коли на Близькому Сході панували держави з грецькою правлячою верхівкою), греки ототожнювали з Зевсом і єврейського Єгову, наприклад.

35

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

я, можна сказати, більшу частину свого життя був агностиком.
хоча мене похрестили у дворічному віці, та читаючи різну наукову літературу і книжки, які залишились з радянського союзу, де в кожній писали, що ленін вождь, а ісус міф, і що начебто наука протирічить релігії, я думав, що це справді так, що якщо в мене раціональний склад розуму і логічне мислення, то я начебто зобов'язаний бути атеїстом чи агностиком хоча б, бо як може людина зі здоровим глуздом вірити в речі, які не може перевірити чи досвідчити.
Я навіть діда питався до того, як він помер, чи є рай чи пекло, чи є Бог, однак він або стидався мені щось сказати, або боявся, що кагебісти підслухають чи може була ще якась причина, чому він сказав мені, щоб я не переймався речами, які я не можу перевірити.
Однак коли мій дідусь помер я відчував велику потребу в тому, щоб розібратися, в що я вірю, а в що ні.
Я не міг бути більше агностиком, я мусів збагнути, чи коли мій дідо помер, то його тіло в труні пожеруть хробаки, і на цьому все закінчиться, чи все таки існує рай, пекло, душа, Бог, і на дідовій смерті його життя не завершиться просто так.
Якраз десь в той час я прочитав одну цікаву книжку мартінеллі джованні чому я вірю в потойбічне життя http://www.truechristianity.info/ua/boo … beyond.php і зрозумів, що якщо захочу шукати доказів чи свідчень, то я можу їх знайти.
Більше того, в тій книжці були згадані різні досвіди близької смерті, і початкове скептичне ставлення лікарів, що слухали свідчення людей, що пережили ДБС. І також було згадано, що ставлення лікарів почало змінюватися після того, як одного разу людина, що бачила видіння, мала нульову енцефалограму. До того часу вони пояснювали собі видіння і заспокоювали себе тим, що це, мовляв, мозок, який розкладається, генерує галюцинації і видіння собі сам. Але якщо людина мала нульову енцефалограму, то це означає, що мозок взагалі не працював, а якщо так, то він не міг вигадувати чи генерувати собі галюцинації чи видіння. І тоді вони почали ставитись до свідчень серйозно і записувати їх. Також там була якась людина, що детально розповіла, як відбувалася операція, в якій послідовності, що відбувалося під час операції, хоча не могла цього знати в принципі.
Пізніше, я зрозумів, що для того, щоб вірити, навіть не потрібні такі свідчення людей, що пережили ДБС, бо були спеціальні дослідники атеїсти, що хотіли заперечити життя і воскресіння Ісуса, і коли вони почали реально неупереджено досліджувати факти, то зрозуміли, що Ісус справді жив, і що події, описані в Новому Заповіті, справді мали місце, бо інакше люди б не свідчили про це. Що цікаво, що ті дослідники потім перестали бути атеїстами, після того, як провели своє дослідження. Деяких з них згадують і викликають як персонажів-свідків у фільмі Бог не помер-2.

36

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

P.Y. написав:
Betterthanyou написав:

Ніхто не можу довести існування, або відсутність Богів.

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Що цікаво - я колись теж думав, що існування Бога - це, швидше за все, парадокс, але потім я почав розбиратися глибше у цьому питанні, і зрозумів, що парадоксу нема.
Бог є любов, і любить кожного з нас як особу, як особистість. Тому, йому не залежить, чи ми бідні, чи багаті, чи високі, чи низькі, чи негри, чи москалі, чи праведники, чи грішники, він любить кожного з нас як особистість і запрошує до спілкування з ним як з особистістю.
Всезнаючість також не парадокс і не суперечить праву вільного вибору - найбільшого права, яке Бог дав як ангелам, так і людині.
Я розумію всезнаючість Бога у квантовому ключі. Бог знає всі можливі наші вибори, і що станеться, якщо ми зробимо той чи інший конкретний вибір. Бог знає суперпозицію всіх виборів. А ми, роблячи кожен конкретний вибір, відкриваємо коробку з котом Шредингера, а Бог до того знав, що буде, якщо кіт виявиться мертвий, і що буде, якщо кіт виявиться живим.

P.Y. написав:

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

Бог є любов, і створив нас з любові і для любові.
Бог може отримати від цього світу: подяку, пошану, любов і спілкування. Може також отримати невдячність, зневагу, ненависть чи байдужість та ігнорування, все залежить від кожної конкретної людини.
В ключі квантової всезнаючості Бога, Богу відомо що буде, якщо кожна людина зробить якийсь вибір, множину всіх кінцевих фактичних станів у суперпозиції, однак кожна людина має вільний вибір щоразу робити щось одне чи інше чи не робити нічого.

37

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

P.Y. написав:
Betterthanyou написав:
Прихований текст
P.Y. написав:

Чому ж, якщо уявити істоту, яка є одночасно реальною, всемогутньою, всезнаючою, при цьому любить кожного з нас (це все обов'язкові ознаки Бога, чи не так?), то рано чи пізно ми побачимо, що якась із умов не може виконуватись одночасно з іншими — просто виникне парадокс.

Ще одне питання: навіщо істоті, яка завдяки своїм безмежним можливостям знає все наперед, створювати світ, людину і т.д., якщо результат їй відомий наперед, і з акту творення вона в принципі не може відкрити для себе нічого нового, як і не може отримати нічого від цього світу, чого не могла б отримати й без?

Ця розмова зводиться в ніщо. Я можу здати зворотнє питання, навіщо живе людина ? Якщо людина здобуде максимум слави, грошей чи чогось іншого що вона хоче, або ж навпаки, людина буде нещасною, вона всерівно помре. Так який сенс жити ? Створювати сім'ю ? Мати дітей ? Тоді самий найкращий спосіб вирішити всі людські проблеми це знищити світ ( людину ).

Відповіді на ваші запитання дати важко, і майже неможливо, тому я це робити не буду, але я сумніваюся що є логічна відповідь на запитання "Навіщо живе людина ?".

Наявність Бога ніяк не пояснює сенсу існування людини. Навіть якщо найкращі людські особини після смерті будуть оживлені й відправлені в Рай, це не пояснює, для чого Богу було створювати людину зі свободою вибору, а не зразу готових ангелоподібних праведників, безгрішних, щасливих і вдячних Богу по дефолту. І що він планує робити з праведниками далі — для чого вони йому?

За прославляння особами з свободою вибору він отримує очки, якими потім міряється з іншими богами.

Подякували: 221VOLT1

38

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

були спеціальні дослідники атеїсти, що хотіли заперечити життя і воскресіння Ісуса, і коли вони почали реально неупереджено досліджувати факти, то зрозуміли, що Ісус справді жив, і що події, описані в Новому Заповіті, справді мали місце, бо інакше люди б не свідчили про це.

Можна сказати, що в ті часи були ЯКІСЬ події. Однак, відсутність неупереджених свідчень про них дозволяє припустити, що справжній хід подій міг бути спотворений домислами, випадково чи навмисно. Ну а так, нині існують газети й телепередачі, що спеціалізуються на НЛО, екстрасенсах та інших надприродніх явищах — але скільки з тих свідчень правдиві?

39

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

quez написав:
P.Y. написав:
Betterthanyou написав:
Прихований текст

Ця розмова зводиться в ніщо. Я можу здати зворотнє питання, навіщо живе людина ? Якщо людина здобуде максимум слави, грошей чи чогось іншого що вона хоче, або ж навпаки, людина буде нещасною, вона всерівно помре. Так який сенс жити ? Створювати сім'ю ? Мати дітей ? Тоді самий найкращий спосіб вирішити всі людські проблеми це знищити світ ( людину ).

Відповіді на ваші запитання дати важко, і майже неможливо, тому я це робити не буду, але я сумніваюся що є логічна відповідь на запитання "Навіщо живе людина ?".

Наявність Бога ніяк не пояснює сенсу існування людини. Навіть якщо найкращі людські особини після смерті будуть оживлені й відправлені в Рай, це не пояснює, для чого Богу було створювати людину зі свободою вибору, а не зразу готових ангелоподібних праведників, безгрішних, щасливих і вдячних Богу по дефолту. І що він планує робити з праведниками далі — для чого вони йому?

За прославляння особами з свободою вибору він отримує очки, якими потім міряється з іншими богами.

Тоді єдинобожжя — вигадка?

40

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

P.Y. написав:
quez написав:
P.Y. написав:

Наявність Бога ніяк не пояснює сенсу існування людини. Навіть якщо найкращі людські особини після смерті будуть оживлені й відправлені в Рай, це не пояснює, для чого Богу було створювати людину зі свободою вибору, а не зразу готових ангелоподібних праведників, безгрішних, щасливих і вдячних Богу по дефолту. І що він планує робити з праведниками далі — для чого вони йому?

За прославляння особами з свободою вибору він отримує очки, якими потім міряється з іншими богами.

Тоді єдинобожжя — вигадка?

Ні, інші боги діють в інших локаціях і не можуть справляти на нашу ніякого впливу.

Подякували: 221VOLT1