121 Востаннє редагувалося Kasper (21.01.2017 13:21:15)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Vo_Vik написав:
Kasper написав:

Вперше про десятину згадується в Бут. 14:20: Авраам дав десяту частину всього того, що мав, Мелхіседеку, священикові Бога Всевишнього. Десятина практикувалася і у інших народів за часів біблейських патріархів. Іаков десятину вводить як обітницю Богові: «...із всього, що Ти, Боже, даруєш мені, я дам Тобі десяту частину» (Бут. 28:22).
Під десятиною розумілася десята частина зі всього, що отримує від своєї праці людина: «И всякая десятина на земле из семян земли или плодов дерева принадлежит Господу: это святыня Господня; если же кто захочет выкупить десятину свою, то пусть приложит к цене ее пятую долю. И всякую десятину из крупного и мелкого скота, из всего, что проходит под жезлом десятое, должно посвящать Господу; не должно разбирать, хорошее ли то, или худое, и не должно заменять его; если же кто заменит его, то и само оно, и замен его будет святынею и не может быть выкуплено» (Лев. 27:30-33).

Оце для мене перша ознака секти. В неті є купа перекладів Біблії, різні варіації і деномініації. Але нє треба скопіювати з методички своєї деномінації російською мовою. Тобто саму Біблію не читаєм, а тільки те що нам вибрали розумні люди.

Це цілком нормально те що я скопіював і вставив, якби я вам кинув силку на Біблію, я не думаю що ви б стали листати її))) Біблію я читаю! Хоча не цього автора що я кинув переклад.
Також я цілком згоден що пожертва має бути добровільною і ніхто не має про це вам навязувати... але без виродків ніде не обійдеться, ось це памятайте. Хочеш вірити в Бога, читай Біблію і старайся по ній жити, ніяка церква не зможе тебе змінити якщо ти цього сам не захочеш, звичайно якщо ти не "овоч". Не хочеш вірити не вір, завжди потрібно робити те що ти вважаєш за правильним, після чого нам завжди доводиться відповідати за наші вчинки.

Подякували: 0xDADA11C71

122

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

не по темі
221VOLT написав:

колись давно, коли я був дурним геймером, познайомився я був з геймером_на_голову_вищим_за_мене ---
за яку гру він не брався -відразу попадав в топ і все таке (я про багатокористувацькі)

Є ігри з одиночними компаніями, і вони для мене набагато цікавіші ніж фільми (серіали я взагалі не дивлюся).

Я з багатокористувацьких ігор грав WoT десь місяців 3, але одного разу я зрозумів що не отримую нічого хорошого з тієї гри, мене (в грі) банально використовують як мішень для тих гравців що вкладають реальні гроші в гру, якщо б гра була повністю безплатною, то можливо втримала мене ще десь 3 місяці.

А от однокористувацькі ігри мені й досі подобаються.
Ось декілька шедеврів ігротворення (на мою думку):

Tomb Raider (Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider (2013))
Metro (Metro 2033 Redux, Metro: Last Light)
Stalker (Shadow of Chernobyl, Clear Sky, Call of Pripyat) - поки що мертва
Prince of Persia (Prince of Persia: The Sands of Time, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Prince of Persia 2008)
The Elder Scrolls (всі частини)
Mafia (1, 2)
Beyond: Two Souls
Warcraft 3
Fallout 4

Resident Evil 7: Biohazard (ще не вийшла, але надіюсь що буде цікава)

От і все, в інші ігри я не граю (бо не подобаються). Я звичайно розумію тих людей, яким взагалі ігри не подобаються. Але можливо комусь цей список буде цікавий.

Подякували: 221VOLT1

123

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Kasper написав:
Vo_Vik написав:
Kasper написав:

Вперше про десятину згадується в Бут. 14:20: Авраам дав десяту частину всього того, що мав, Мелхіседеку, священикові Бога Всевишнього. Десятина практикувалася і у інших народів за часів біблейських патріархів. Іаков десятину вводить як обітницю Богові: «...із всього, що Ти, Боже, даруєш мені, я дам Тобі десяту частину» (Бут. 28:22).
Під десятиною розумілася десята частина зі всього, що отримує від своєї праці людина: «И всякая десятина на земле из семян земли или плодов дерева принадлежит Господу: это святыня Господня; если же кто захочет выкупить десятину свою, то пусть приложит к цене ее пятую долю. И всякую десятину из крупного и мелкого скота, из всего, что проходит под жезлом десятое, должно посвящать Господу; не должно разбирать, хорошее ли то, или худое, и не должно заменять его; если же кто заменит его, то и само оно, и замен его будет святынею и не может быть выкуплено» (Лев. 27:30-33).

Оце для мене перша ознака секти. В неті є купа перекладів Біблії, різні варіації і деномініації. Але нє треба скопіювати з методички своєї деномінації російською мовою. Тобто саму Біблію не читаєм, а тільки те що нам вибрали розумні люди.

Це цілком нормально те що я скопіював і вставив, якби я вам кинув силку на Біблію, я не думаю що ви б стали листати її))) Біблію я читаю! Хоча не цього автора що я кинув переклад.
Також я цілком згоден що пожертва має бути добровільною і ніхто не має про це вам навязувати... але без виродків ніде не обійдеться, ось це памятайте. Хочеш вірити в Бога, читай Біблію і старайся по ній жити, ніяка церква не зможе тебе змінити якщо ти цього сам не захочеш, звичайно якщо ти не "овоч". Не хочеш вірити не вір, завжди потрібно робити те що ти вважаєш за правильним, після чого нам завжди доводиться відповідати за наші вчинки.

Я теж читаю. Так що не треба. Тому і наїхав. Бо щось мені ніразу не захотілось кидатись лінками чи цитатами з російською. Ніколи не мав проблеми процитувати саме те що читаю. А при спірних моментах копатись в оригіналах евритом чи грецькою.

124 Востаннє редагувалося Patlatus (21.01.2017 16:01:36)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

221VOLT написав:

хочу, б**ть, дуже хочу --
з тими хто хоть трохи вміє мізками шевелити,
хто може осмислити і зрозуміти мої думки-відповіді,
але аж ніяк не з попугайчиками, які крім десятка зазубрених фраз не можуть нічого родити,
ніякої розумної думки...

Я колись теж думав, що якщо вже говорити з кимось про Бога чи про релігію, то я хотів би говорити з кимось, хто може осмислити, зрозуміти мої думки-відповіді і аргументувати свою позицію.
Я довго шукав якусь таку людину, ходив я до різних священиків, і до різних сект (кришнаїтів, також сидів на форумах типу арійців послідовників Ігоря Каганця, який доводив нібито, що Ісус був українець і галичанин).
Мало хто мене міг переконати, поки я не наштовхнувся на цього чувака:
https://www.youtube.com/watch?v=cN9v2KMGuVc
Це відео знімали з ним ще до того, як він захистився.
Він недавно захистив кандидатську дисертацію з теоретичної фізики, він толковий чувак, знає фізику, астрономію, і коли він проповідує, я розумію, що він логічно аргументовує свою позицію.

Подякували: Kasper1

125

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Kasper написав:
Vo_Vik написав:
Kasper написав:

Вперше про десятину згадується в Бут. 14:20: Авраам дав десяту частину всього того, що мав, Мелхіседеку, священикові Бога Всевишнього. Десятина практикувалася і у інших народів за часів біблейських патріархів. Іаков десятину вводить як обітницю Богові: «...із всього, що Ти, Боже, даруєш мені, я дам Тобі десяту частину» (Бут. 28:22).
Під десятиною розумілася десята частина зі всього, що отримує від своєї праці людина: «И всякая десятина на земле из семян земли или плодов дерева принадлежит Господу: это святыня Господня; если же кто захочет выкупить десятину свою, то пусть приложит к цене ее пятую долю. И всякую десятину из крупного и мелкого скота, из всего, что проходит под жезлом десятое, должно посвящать Господу; не должно разбирать, хорошее ли то, или худое, и не должно заменять его; если же кто заменит его, то и само оно, и замен его будет святынею и не может быть выкуплено» (Лев. 27:30-33).

Оце для мене перша ознака секти. В неті є купа перекладів Біблії, різні варіації і деномініації. Але нє треба скопіювати з методички своєї деномінації російською мовою. Тобто саму Біблію не читаєм, а тільки те що нам вибрали розумні люди.

Це цілком нормально те що я скопіював і вставив, якби я вам кинув силку на Біблію, я не думаю що ви б стали листати її))) Біблію я читаю! Хоча не цього автора що я кинув переклад.
Також я цілком згоден що пожертва має бути добровільною і ніхто не має про це вам навязувати... але без виродків ніде не обійдеться, ось це памятайте. Хочеш вірити в Бога, читай Біблію і старайся по ній жити, ніяка церква не зможе тебе змінити якщо ти цього сам не захочеш, звичайно якщо ти не "овоч". Не хочеш вірити не вір, завжди потрібно робити те що ти вважаєш за правильним, після чого нам завжди доводиться відповідати за наші вчинки.

Я бачу тут мова зайшла про десятину.
А про десятину, я пригадую, той чувак, про якого я писав в попередньому пості, згадував таку цитату

http://dyvensvit.org/bible/?39-3 ПРОРОК МАЛАХІЯ 3:8-11

Хіба годиться людині обкрадати Бога? Ви ж мене обкрадаєте й питаєте: В чім ми тебе обікрали? - Десятинами й приносами!
Ви тяжко прокляті, а все ж таки ви, увесь народ, мене обкрадаєте.
Приносьте всі десятини до комори, щоб була пожива в моїм домі, і таким робом випробуйте мене, - говорить Господь сил, - чи не відчиню вам загат небесних і не виллю на вас благословення понад міру?
Для вас я погрожу сарані-ненажері, щоб не пустошила у вас земного плоду, та й щоб виноград не став у вас безплідним у полі, - говорить Господь сил.

Подякували: Kasper1

126

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

А ще є в діях 5 глава.

127

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

так, якось так - вага є гравітацією в стані спокою на поверхні планети
вага на різних планетах буде різною через їх різну гравітацію - власне вагу цих самих планет(відносно їнших планет)

простим зрозумілим прикладом гравітації може бути плівка поверхневого натягу води --
власне оцей приклад -- як вода(капелька) вектором до центру каплі "зтягується" --
якось отак і діє вектор гравітації до центру планети

Це якщо говорити про нютонівську гравітацію. В такій фотон взагалі не буде змінювати гравітаційне поле, бо не має маси спокою. Я писав за Ейштейнівську, де вона залежить від загальної енергії тіла, плюс не може поширюватись швидше за швидкість світла.

128

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

а тим часом на форумі баптистів тема "хто такі програмісти і як їх витягнути від комутера" бал-бала "шо це за секта ..."

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

129

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Чому вас турбує звідкіля кого витягувати?
Якщо людина ходить у церкву/секту (яка до речі між ними різниця? - аж ніякої) - то на це є причини. Це може бути й психологічний стан, це можуть бути особисті проблеми - проблема не "витягнути". Проблема зрозуміти що людина потребує, як що це дійсно вас турбує. Ну й окрім того, не забувайте що проблема може бути банальна - дурість. Вживають же люди наркотики та алкоголь понад міри - та це дуже рідко проблеми з чимось, це просто банальна тупість та дурість. IMHO
Що до баптистів - то як на мене, порівняно наприклад з УПЦ МП, то це ще не самий гірший розклад.
Звичайно є величезний ризик потрапити у халепу, але якщо ви не зможете усунути причину - то всі ваші намагання будуть марними.

Подякували: Kasper, HetmanNet, 221VOLT3

130 Востаннє редагувалося tim (22.01.2017 23:59:51)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Хто такі християни, чим небезпечні і як витягати звідтіля людей.  *DONT_KNOW*
Це питання турбувало громадян Римської імперії в 1-4 століттях, українців і європейців в 8-13 століттях.
https://www.youtube.com/watch?v=Xi8Lg2QAAfo
В фільмі є момент, коли Павло характеризує християн, релігійних людей.

131

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

tim написав:

Хто такі християни, чим небезпечні і як витягати звідтіля людей.  *DONT_KNOW*
Це питання турбувало громадян Римської імперії в 1-4 століттях, українців і європейців в 8-13 століттях.

Судячи з теми - це досі актуально для українців - хоч здається 21 століття на дворі.
Одні вважають що поставивши свічку/проспівавши молитву/щось інше - таким чином вирішать свої проблеми, інші - вважають що треба когось відкілясь витягувати.

Подякували: tim1

132 Востаннє редагувалося tim (23.01.2017 00:11:18)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

З особистого досвіду вивчення Біблії, занять у воскресній школі в 7-9 класі, читання Євангелій,  багаторічного досвіду відвідувань церковних служб в православних, католицьких храмах, курсу релігієзнавства в КНУ можу сказати таке: вивчайте першоджерела.
Почитайте Старий і Новий заповіти, Коран, Тору, пошукайте щось про Зороастрізм, Мага Віру Силенка, грецькі міти(міфи), вчення Будди.
Уважно вивчайте історію і філософію. Теологію в інститутах і університетах не викладають. Моліться, спробуйте різні культи і релігії. Медитуйте. І Ви будете значно більше обізнані в питаннях релігії. Як своєї так і інших людей.

133

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Немає лінукса кроме убунту і Шаттлворт пророк його
от вам і нова релігія  :D

134 Востаннє редагувалося tim (23.01.2017 00:13:26)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Є ще Саєнтологія, New Age, долар(поклоніння золотому тільцю), ... Люди, які мало думають, часто починають вірити в певні релігії.

135 Востаннє редагувалося 221VOLT (23.01.2017 02:13:13)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Patlatus написав:
221VOLT написав:

хочу, б**ть, дуже хочу --
з тими хто хоть трохи вміє мізками шевелити,
хто може осмислити і зрозуміти мої думки-відповіді,
але аж ніяк не з попугайчиками, які крім десятка зазубрених фраз не можуть нічого родити,
ніякої розумної думки...

Я колись теж думав, що якщо вже говорити з кимось про Бога чи про релігію, то я хотів би говорити з кимось, хто може осмислити, зрозуміти мої думки-відповіді і аргументувати свою позицію.
Я довго шукав якусь таку людину, ходив я до різних священиків, і до різних сект (кришнаїтів, також сидів на форумах типу арійців послідовників Ігоря Каганця, який доводив нібито, що Ісус був українець і галичанин).
Мало хто мене міг переконати, поки я не наштовхнувся на цього чувака:
https://www.youtube.com/watch?v=cN9v2KMGuVc
Це відео знімали з ним ще до того, як він захистився.
Він недавно захистив кандидатську дисертацію з теоретичної фізики, він толковий чувак, знає фізику, астрономію, і коли він проповідує, я розумію, що він логічно аргументовує свою позицію.

всі описують одне і те ж яблуко, тільки різними словами

---

tim написав:

Є ще Саєнтологія, New Age, долар(поклоніння золотому тільцю), ... Люди, які мало думають, часто починають вірити в певні релігії.

ви хочете сказати що люді котрі багато думають -- обовязково не вірять в релігії?

є шляхи від себе і шляхи до себе (це лише колись всі шляхи вели до Риму з розжирілими патриціями)) зараз такий рим - кожне перше місто)

та кожен самозакохано поклоняється власній дурості (і я в тому числі)

що далі?

136

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

221VOLT написав:

ви хочете сказати що люді котрі багато думають -- обовязково не вірять в релігії?

Релігія у сучасному значенні - це система уявлень, переконань та аксіом, а також ритуалів, які повинні надати адепту більш-менш конкретні цілі, а також інструменти для їх досягнення. В релігію неможливо "вірити". Вона сама базується на "вірі". Тому можна вірити що релігія несе соціальне навантаження - таке як структурування соціальних відносин, консолідація общини проти "чужих" та інше. Можна вірити в Бога, або в бога або в силу ритуалів ("треба поїхати до Почаїва, поставити сорок свічок..." - і це не виключно риса наприклад православ'я(МП), в кожній конфесії  знайдуться ті, хто вірить у силу ритуалів) - судячи по всьому це якість людської психіки - віра у надприродне. Ця якість судячи по всьому була дуже корисна (та й є такою зараз) для людини.
Чи свідчить це про існування Бога? Я не знаю. Можливо що так.
Але, повертаючись до теми, у психіатрії є такий синдром як "співзалежність". Бажання когось відкілясь "витягувати" - це якраз звідтіль.
Тому, якщо раптом у вас з'явилося непереборне бажання когось відкілясь рятувати, навіть не розуміючи що саме ви збираєтесь робити - то це симптом того, що можливо саме з вами щось негаразд. Це привід проаналізувати свою поведінку в першу чергу.
Ну й так - всілякі церкви, секти та інши можуть звичайно бути деструктивними, але хаотична діяльність по "врятуванню" може бути не менш руйнівною.

Подякували: 221VOLT1

137

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

ви хочете сказати що люді котрі багато думають -- обовязково не вірять в релігії?

Але ж існує певна залежність у світі між рівнем релігійності в країні та рівнем освіченості її населення — виходить, там, де більше «вірують», і справді менше «думають».

138

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

P.Y. написав:

ви хочете сказати що люді котрі багато думають -- обовязково не вірять в релігії?

Але ж існує певна залежність у світі між рівнем релігійності в країні та рівнем освіченості її населення — виходить, там, де більше «вірують», і справді менше «думають».

Точно. Візьмемо наприклад USA  - відстала країна світа. )))
Насправді не існує прямої залежності між рівнем релігійності населення та рівнем освіченості. Тим більше я вже не кажу про факт існування теологічних факультетів - а це теж "рівень освіти". Окрім того, залежить від дуже багатьох факторів, навіть якщо взяти таку країну як Іран, або Пакистан - країни де рівень релігійності та ступінь впливу релігії на суспільство не заважає будувати центрифуги збагачення урану (що до речі не в змозі робити "цілком світська" Україна (на справді ні))

Подякували: koala, 221VOLT2

139 Востаннє редагувалося Сергій78 (23.01.2017 13:21:45)

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Не спромігся прочитати повністю всі коментарі по темі, тому наперед прошу вибачення якщо повторю вже якийсь існуючий комент.
Кожна людина має право вибору у що і в кого вірити або не вірити. До речі, це вказано і в нашій Конституції

Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

Ось, можливо, я вважаю, що атеїзм, це хвороба, яку треба лікувати електрошоком до того часу поки паціент не почне вірити (не важливо в кого в Будду, Аллаха чи Ісуса Христа, аби тільки увірував). Але є таке поняття як свобода сумління, а це означає, що доки релігійні( в т.ч. атестичні ) погляди людини не шкодять особисто мені або моїм рідним я не маю права втручатися в життя цієї людини.
Я ідентифікую себе теж із однією з церков, які б ви безумовно назвали би сектою. Мене просто цікавить, що такого небезпечного сталося в житті  знайомої вам людини, що ви так схвилювалися її долею. Швидше за все вас просто бентежить те, що в цієї людини почав змінюватися світогляд, але це зовсім не означає, що він змінюється в гірший бік.
______
До речі, забув додати. В мене на аватарці зображено одного дядька Тіма Бернса-Лі. За деякою інформацією він належить до унітарно-універсалістської церкви, яка, на мій погляд, суперечить основним догматам християнства.
Звичайно, мене цей факт трішки засмучує, але я далі продовжую ставитися до цієї людини з великою повагою за те, що він зробив, а не за його релігійні вподобання.

140

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

мене часто називали штундиком, нічого. все нормально, так саме скрізь, от мої знайомілюблять авто і вважають це нормально, а я ПК і ІТ, для них цене нормально і говорять, чого ти  там сидиш, давай до нас в гараж )))