1 Востаннє редагувалося Ярослав (26.01.2013 00:51:30)

Тема: Java Tip 14: Redirecting standard streams in Java

Change input, output, and error streams
By John D. Mitchell, JavaWorld.com, 08/01/96

http://www.javaworld.com/javatips/jw-javatip14.html

На цьому тижні ми покажемо, як перенаправити стандартні системні потоки вводу, виводу і сигналізації помилок.

Програмка, що демонструє властивість перенаправляти потоки висвітлить певні довільні кроки, які мають бути виконані, щоб перенаправити стандартні потоки в (із) типові файли.
Додаток припускає, що файл з ім'ям Redirect.in існує. Програма зчитує цей файл в місце, яке передбачено стандартним System.in потоком вводу і друкує (виводить) його вміст в оригінальний System.out поток виводу
Додаток буде перенаправити вихідний потік System.out і System.err стандартний потік помилок в Redirect.out і Redirect.err файли, відповідно.
Озброївшись цими знаннями ми тепер можемо "несамовито" настрочити свої власні субкласи InputStream-у (потоку вводу) і PrintStream-у (потоку друку (виводу)), щоб потім відірватись по повній і друкувати ці потоки одразу і в консоль і в файл, а може ще й пристрій що під'єднаний по сокету, а може... :)

Про автора
Перебуваючи під впливом кофеїну, цукру і втоми, John D. Mitchell займався консалтінгом останні дев'ять років, а також розробляв PDA-застосунки на ГО-асамблері від Geoworks. Він підтримує свої Java-застосунки пишучи компілятори, Tcl/Tk, на C++ і Java-системи. Також він був співавтором нової книги Making Sense of Java і в даний час розробляє компілятор.

Переклав: keithfay

Постскриптум: машинний переклад останнього абзацу

Про автора
Харчуючись кофеїну, цукру і занадто мало сну, Джон Д. Мітчелл проводить консультації для більшості останніх дев'яти років, і розроблені програми для КПК у ГО асемблері на Geoworks. Він фінансує свої Java наркоманії шляхом написання компіляторів, Tcl / Tk, C + +, Java і систем. Він був співавтором гаряча нова книга Java Making Sense Java і в даний час розробляє компілятор Java.

2

Re: Java Tip 14: Redirecting standard streams in Java

Перекладач точно перебував

під впливом кофеїну, цукру і втоми

3

Re: Java Tip 14: Redirecting standard streams in Java

Одна з цікавинок, запозичених у С++.
Як варіант застосування - альтернативна версія ведення логу стандартними засобами.