41

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Один раз виявилось що 40ка річний дядько з Делі з яким працював півроку, то 20-ти річна дівчина з бангладешського села і того дядька в профілі вона собі придумала, через якийсі індійські забобони, що молодих дівчат не наймають на роботу ну і взагалі відповідно весь профайл придумала.

А чи точно було саме так — може, то 40-річний дядько, довідавшись, що вам більше подобається працювати з 20-річними дівчатами, придумав таку історію, щоб усунути можливих конкурентів і більше бабла заробити? В Делі чи Бангладеш ви все одно ж перевіряти не поїдете ;)

42

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

P.Y. написав:

Один раз виявилось що 40ка річний дядько з Делі з яким працював півроку, то 20-ти річна дівчина з бангладешського села і того дядька в профілі вона собі придумала, через якийсі індійські забобони, що молодих дівчат не наймають на роботу ну і взагалі відповідно весь профайл придумала.

А чи точно було саме так — може, то 40-річний дядько, довідавшись, що вам більше подобається працювати з 20-річними дівчатами, придумав таку історію, щоб усунути можливих конкурентів і більше бабла заробити? В Делі чи Бангладеш ви все одно ж перевіряти не поїдете ;)

Ну годин тому акаунту після цього не добавили і рейт не підняли. Так що як би там не було ця зміна ні на що не вплинула.

43

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:
Arete написав:

Саме це я маю на увазі - треба щось робити. А якщо і це не приносить результату значить він робить щось не те чи не так.

Так що ж робити ?

ще порекомендую https://djinni.co/
(для прикладу - я не шукаю роботу, але профіль на djinni не закрив. просто підняв ціну до вдвічі більшої ніж отримую зараз і написав що ніякі релокейти мене не цікавлять.  то пропозицій навпаки - побільшало)

ну і , звісно, гарно заповнений профіль  на LinkedIn

Подякували: 221VOLT, leofun01, PRY3

44

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:
Arete написав:

Саме це я маю на увазі - треба щось робити. А якщо і це не приносить результату значить він робить щось не те чи не так.

Так що ж робити ?

Можливо вам це не підійте, але я користуюсь приблизно такою схемою:

  • для того щоб дійти до мети А (отримати бажане) потрібно мати певні ресурси Б1, ..., Бн. Коли ж деяких з цих ресурсів нема то їх здобуття становиться метою Б. І виходить щоб отримати головну мету А потрібно досягти підмети Б1, Б2 і т.д.

  • для того щоб дійти до мети Б потрібно мати певні ресурси В1, ..., Вн..., ну ви зрозуміли.

В результаті виходить ієрархія цілей в якій "нижчерангові" більш прості цілі допомагають досягти більш складних "вищерангових" цілей. Досягнення всього цього планується згідно ієрархії, щось типу регресивного планування - більш складні плани та задачі розбиваються на більш прості, ті ще на простіші і т.д.  Все це виливається в щось на кшталт "для того щоб стати імператором всесвіту, потрібно спочатку викинути сміття та записатись на курси вокалу".
Я давно все планую за такою схемою, де я буду(чого досягну) за 5 років, 2 роки, 1 рік, півроку, місяць, тиждень. Чесно кажучи жодного разу нічого не досяг вчасно за планом, але все ж таки по-перше, крок за кроком я йду до мети і результати є, а по-друге так цікавіше жити, ніж бути просто інертною амебою.

Таке враження що у вас зараз непростий період, та вони у всіх бувають, і мені здається що у вас все буде добре, головне не опускати руки і вірити в себе :)

45

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Vo_Vik написав:

Роботодавець не має змоги перечитувати і перевіряти 100 резюме в день, щоб потратити пару баксів. Найчастіше повезе тому, хто буде в числі перших чи навіть просто з правильної частини світу. Потім просто треба неналажати виконуючи перші завдання.

А як бути з індуськими ботами? Які сканують все на протязі доби, та постять на певні словосполучення - "Sir I very glad work with you".

46

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Код індусобота ще не виклали десь на Ґітхабі? Або самому написати щось подібне. Якщо на апворку пішла війна людей з роботами, то завести власного робота — схоже, єдиний варіант...

47

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Якщо на апворку пішла війна людей з роботами

пишуть що там навіть сам поставиш більше заявок і в бан, а що з роботами то хз

48

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Arete написав:

Можливо вам це не підійте, але я користуюсь приблизно такою схемою:

  • для того щоб дійти до мети А (отримати бажане) потрібно мати певні ресурси Б1, ..., Бн. Коли ж деяких з цих ресурсів нема то їх здобуття становиться метою Б. І виходить щоб отримати головну мету А потрібно досягти підмети Б1, Б2 і т.д.

  • для того щоб дійти до мети Б потрібно мати певні ресурси В1, ..., Вн..., ну ви зрозуміли.

В результаті виходить ієрархія цілей в якій "нижчерангові" більш прості цілі допомагають досягти більш складних "вищерангових" цілей. Досягнення всього цього планується згідно ієрархії, …

Коротше все те ж саме звучить як

man make

:D

Подякували: 221VOLT1

49

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

reverse2500 написав:

Якщо на апворку пішла війна людей з роботами

пишуть що там навіть сам поставиш більше заявок і в бан, а що з роботами то хз

Тю, так завести купу ботоакаунтів, що конектяться через різні проксі. Все придумано до нас. Спам наскільки старший за апворк, а ще й досі мені на пошту приходить...

Подякували: 0xDADA11C71

50

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

підкажіть як краще заповнити - education та professional overview.

51

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Як ваші справи?

Скажу відверто, в мене бомбить від людей, які просять допомоги. Це не тому що я не співчуваю їм, а тому що їхній спосіб життя це суцільний біль і страждання, та й допомога потрібна явно не з тим, про що вони просять. Допомагати їм це в кращому випадку трохи заспокоїти їхній біль на короткий час, зазвичай - погодувати безодню, а в гіршому - ненавмисне допомогти скоїти страшний гріх, через який "нужденного" і земля не прийме.

52

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

0xDADA11C7 написав:

Як ваші справи?

Скажу відверто, в мене бомбить від людей, які просять допомоги. Це не тому що я не співчуваю їм, а тому що їхній спосіб життя це суцільний біль і страждання, та й допомога потрібна явно не з тим, про що вони просять. Допомагати їм це в кращому випадку трохи заспокоїти їхній біль на короткий час, зазвичай - погодувати безодню, а в гіршому - ненавмисне допомогти скоїти страшний гріх, через який "нужденного" і земля не прийме.

Не дуже - часу практично нема, грошей майже нема, що робити не зрозуміло.

Подякували: 221VOLT1

53

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Що вам завадило скористатись наведеними вище порадами і фрілансити і чи маєте ви власноого проєкта, хай і невеликого, якого не соромно людям показати?

Подякували: 221VOLT1

54

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:

Не дуже - часу практично нема, грошей майже нема, що робити не зрозуміло.

на мою думку вам не вистачає рішучості

ви чекаєте поки прийде якийсь дон, відрахує вам декілька котлеток та скаже що вам робити по-кроково, тоді ви будете щось робити, так?

55

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:

Не дуже - часу практично нема, грошей майже нема, що робити не зрозуміло.

А, ось такий варіант, розглядали? http://replace.org.ua/topic/8753/

Подякували: 221VOLT1

56

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

В людини немає вільного часу, нема Львову, нема вільних грошей, а є щось страше і сумне навколо.

Подякували: 221VOLT1

57

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Тьху, навіть патріотичному Факі, казали, що ніяких проблем з його "дислокацією" немає. Гроші? Так безкоштовно ж. Часу? Ну, то вже кепсько.

Подякували: 221VOLT1

58

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:

Не дуже - часу практично нема, грошей майже нема, що робити не зрозуміло.

Для початку скласти окремо баланс часу і баланс грошей.
І пошукати в них дірки.

Подякували: 221VOLT1

59

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

0xDADA11C7 написав:

чи маєте ви власноого проєкта

Взагалі це дуже філософське питання. Я полюбляю вивчати цікаві(з моєї точки зору) технології, роблю це вже майже 10 років чи навіть більше, з тих часів як відкрив для себе Сі.Але в сучасному світі дуже багато людей які можуть використовувати певні технології та робити певні речі.У сучасному світі потрібен продукт, бо технології стали заскладні задля одинака.А скільки я не намагався, так й не зміг винайти продукт. Не те в мене мислення, або я занадто дурний.
PS: якщо спростити рівняння - у сучасному світі ідеї продавця цінніші ідей творця.

Подякували: 221VOLT, sensei, P.Y.3

60 Востаннє редагувалося cheappi386 (14.01.2018 20:43:46)

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

А взагалі мене не цікавлять не гроші, не що будь інше, тільки технології. Наприклад якби меня хтось запропонував працювати з нейронними сітями штучного інтелекту за дах та їжу, я б погодився й неважливо куди, чи до антарктики, чи до північної Кореї, чи до Марсу.

Подякували: 221VOLT1