61

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

PS: якщо спростити рівняння - у сучасному світі ідеї продавця цінніші ідей творця.

Це ви плутаєте тепле та зелене.
Теоретично:

А взагалі мене не цікавлять не гроші, не що будь інше, тільки технології.

Практично:

Часто без обідньої перерви, інколи більше 8 годин,без зимнього спецодягу, у неопалюваному приміщенні.

Мабуть ви високі технології вивчаєте в робочій час, тому вебмкакакство чи ексель паганські технології, які негоже вивчати православному інженеру, навіть з метою прогодуватися.

Подякували: fed_lviv, 221VOLT, flatliner, leofun014

62

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

0xDADA11C7 написав:

Мабуть ви високі технології вивчаєте в робочій час, тому вебмкакакство чи ексель паганські технології, які негоже вивчати православному інженеру, навіть з метою прогодуватися.

На жаль не всі мають такий талант по продажу своїх навичок, як ви.

63 Востаннє редагувалося Eff1c (16.01.2018 21:41:13)

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Вставлю ще свої 5 копійок))
Пропоную роботу фрілансером (не знаю може уже хто вам її пропонував).
Зареєструйтесь на українських біржах фрілансу, а якщо знаєте англійську то і на іноземних (можу вказати на яких саме, але пишіть в повідомлення і я вам напишу, бо можуть подумати, що я їх рекламую.
Мені 15 і я вже на них заробляю.
Є різноманітна робота від написання текстів і ведення акаунтів на форумах і соц мережах до роботи звязаної з програмуванням.
Зараз я працюю редактором віддалено. Перевіряю статті на одному там сайті. За кожну статтю платять по 10 грн. За 5 год роблю десь 10 статтей і отримую 100 грн.
Чого ще треба!?

Подякували: FakiNyan, 0xDADA11C7, /KIT\, 221VOLT, vladkrivtsun5

64

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:

А взагалі мене не цікавлять не гроші,

Та й взагали - виноград зелений та не смачний.

Подякували: 221VOLT1

65

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:
0xDADA11C7 написав:

Мабуть ви високі технології вивчаєте в робочій час, тому вебмкакакство чи ексель паганські технології, які негоже вивчати православному інженеру, навіть з метою прогодуватися.

На жаль не всі мають такий талант по продажу своїх навичок, як ви.

отже, коли вам запропонують цікаву роботу і достойну з\п -- ви переїдете зі своєї депресивної місцевості без вагань, так?

66

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

221VOLT написав:
cheappi386 написав:
0xDADA11C7 написав:

Мабуть ви високі технології вивчаєте в робочій час, тому вебмкакакство чи ексель паганські технології, які негоже вивчати православному інженеру, навіть з метою прогодуватися.

На жаль не всі мають такий талант по продажу своїх навичок, як ви.

отже, коли вам запропонують цікаву роботу і достойну з\п -- ви переїдете зі своєї депресивної місцевості без вагань, так?

Мрію про це.

Подякували: 221VOLT1

67

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:
221VOLT написав:

отже, коли вам запропонують цікаву роботу і достойну з\п -- ви переїдете зі своєї депресивної місцевості без вагань, так?

Мрію про це.

Ну помріяв і годі, треба діяти :)

Я от в 2006 році з свого мухосранська депресивного, маючи маленьку, але свою квартиру, з двома торбами (що в руки помістилось) до Дніпра переїхав. Звісно робота була, але рівень ЗП посередній, звісно скитався по квартирах, було важко. Але ніколи не було мені депресивно, нудно чи ще щось такого. І зараз не цукор життя, але як би не переїхав, багатьох речей так би й не спробува, не здійснив, не взнав, і все таке і багато чого.

Подякували: Eff1c, Vo_Vik, 221VOLT3

68

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

отже, коли вам запропонують цікаву роботу і достойну з\п -- ви переїдете зі своєї депресивної місцевості без вагань, так?

В теплий час року я можу запропонувати ТС хату (флігель без опалення), але проблема не в хаті і не в грошах, не в роботі, якої начебто нема (і не з'явиться, бо навіть дрібненького гідного проєкту нема), і не в проєкті зі штучним інтелектом, а в тому що ТС, як в тому анекдоті, не має дошок для будівництва сараю тому одразу переходить до будівництва комуністичного майбутнього. Думати про ШІ без фаху в якійсь проедметній області це сміх і гріх. Якщо ми кажемо про статистику, то без вебмакацтва тут складно.

Подякували: 221VOLT, ch0r_t2

69

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Щось раніше не подумав але зараз спам'ятав, що хотів спитати. Ось ви всі хто щось писав про "проект", що маєте на увазі під цим терміном ?

70

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

Логічно завершена сукупність коду, яка правильно категоризована(ліцензія, стан проєкту (коливається в межах від наборску до всебічно відтестованого коду), призначення(комерційний, навчальний)) і має опис можливостей. Якщо код всебічно не відтестований вами, то пишіть POC (ProofOfConcept), якщо відтестоване не тіки вами то це повноцінна програма. Чи маєте ви таке?

Подякували: varkon, leofun01, ch0r_t3

71

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

І так, проєктом є як окрема програма, так і бібліотека.

72

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:

Щось раніше не подумав але зараз спам'ятав, що хотів спитати. Ось ви всі хто щось писав про "проект", що маєте на увазі під цим терміном ?

люди хочуть вирішувати свої проблеми та розважатись

відповідно проектом можна вважати --
1) сервіс, котрий вирішує певну проблему(и),
2) розважальний сервіс
3) багатокористувацьку онлайн гру (люди дуже сильно люблять теребонькати на циферки)

розглядаючи пункт 3, можна припустити, що найпростіше - це io-гра,
складніше - стратегія, ще складніше - ММО... з купою різноманітних світів-серверів, зі складною логікою, алгоритмами, різноманітними клієнтами

Подякували: leofun011

73 Востаннє редагувалося P.Y. (25.01.2018 15:59:31)

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:

А взагалі мене не цікавлять не гроші, не що будь інше, тільки технології. Наприклад якби меня хтось запропонував працювати з нейронними сітями штучного інтелекту за дах та їжу, я б погодився й неважливо куди, чи до антарктики, чи до північної Кореї, чи до Марсу.

А якщо без даху та їжі, і ще за свою роботу самому доплачувати — чи погодилися б?

Я тут подумав, а чи не скооперуватися нам? Будемо разом робити щось цікаве, але завідомо безперспективне. Не знаю, правда, що саме, і що з цього вийде — просто цікаво, наскільки ефективною може бути співпраця соціально неефективних індивідів. У будь-якому разі, «продати» написаний беззмістовний нікому непотрібний код — задача більш реалістична, ніж продати ненаписаний код... (Я серйозно, бо хоч і маю набагато сприятливіші умови для самореалізації — столиця, вільний час, живі програмісти в найближчому оточенні — маю ті ж проблеми з самореалізацією в якості програміста, і вже не вірю в можливість «ввійти в ІТ» звичайним способом).

Подякували: flatliner, 221VOLT2

74

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

221VOLT написав:

3) багатокористувацьку онлайн гру

Вже є

221VOLT написав:

(люди дуже сильно люблять теребонькати на циферки)

Чудово те, що є купа варіантів циферок, і кожен може собі вибрати ту, на яку приємніше:
Варіант 1
Варіант 1А
Варіант 2 (тут ще можна вибрати приємніший стовпчик!)
Варіант 2А
Варіант 3
Варіант 3A
Варіант 4
Варіант 5

Подякували: leofun011

75

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

ReAl написав:
221VOLT написав:

3) багатокористувацьку онлайн гру

Вже є

221VOLT написав:

(люди дуже сильно люблять теребонькати на циферки)

Чудово те, що є купа варіантів циферок, і кожен може собі вибрати ту, на яку приємніше:
Варіант 1
Варіант 1А
Варіант 2 (тут ще можна вибрати приємніший стовпчик!)
Варіант 2А
Варіант 3
Варіант 3A
Варіант 4
Варіант 5

Це про що?

76

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

221VOLT написав:
cheappi386 написав:

Щось раніше не подумав але зараз спам'ятав, що хотів спитати. Ось ви всі хто щось писав про "проект", що маєте на увазі під цим терміном ?

люди хочуть вирішувати свої проблеми та розважатись

відповідно проектом можна вважати --
1) сервіс, котрий вирішує певну проблему(и),
2) розважальний сервіс
3) багатокористувацьку онлайн гру (люди дуже сильно люблять теребонькати на циферки)

розглядаючи пункт 3, можна припустити, що найпростіше - це io-гра,
складніше - стратегія, ще складніше - ММО... з купою різноманітних світів-серверів, зі складною логікою, алгоритмами, різноманітними клієнтами

Для 3-го варіанту потрібні художники чи як вони там називаються (або хоча б 1).

Подякували: 221VOLT1

77

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

varkon написав:
ReAl написав:

Вже є

Це про що?

Про багатокористувацьку стратежку з текстовим, загалом, інтерфейсом і з купою різних цихвірок для тилібонькання.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

78

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

cheappi386 написав:
0xDADA11C7 написав:

чи маєте ви власноого проєкта

Взагалі це дуже філософське питання. Я полюбляю вивчати цікаві(з моєї точки зору) технології, роблю це вже майже 10 років чи навіть більше, з тих часів як відкрив для себе Сі.Але в сучасному світі дуже багато людей які можуть використовувати певні технології та робити певні речі.У сучасному світі потрібен продукт, бо технології стали заскладні задля одинака.А скільки я не намагався, так й не зміг винайти продукт. Не те в мене мислення, або я занадто дурний.
PS: якщо спростити рівняння - у сучасному світі ідеї продавця цінніші ідей творця.

До речі, а які саме технології є для Вас цікавими (і які нудними)? Я так зрозумів, це стосується, в першу чергу, ШІ, ще Ви викладали щось про p2p-з'єднання. А ще?..

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

79

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

P.Y. написав:

і вже не вірю в можливість «ввійти в ІТ» звичайним способом).

А я вірю і вважаю що у вебмакакінг ввійти дуже просто за рік, якщо поставити собі мету і йти більш-менш правильним шляхом. Звісно, що рік, комусь може здатися забагато, адже весь цей час доведеться працювати над власною самоосвітою у вільний від іншої ненависної роботи час. Не в кожного вистачить на це сил та натхнення.

Подякували: 0xDADA11C7, sensei, 221VOLT3

80

Re: Як тікати кріпаку 21го століття ?

bvn написав:
P.Y. написав:

і вже не вірю в можливість «ввійти в ІТ» звичайним способом).

А я вірю і вважаю що у вебмакакінг ввійти дуже просто за рік, якщо поставити собі мету і йти більш-менш правильним шляхом. Звісно, що рік, комусь може здатися забагато, адже весь цей час доведеться працювати над власною самоосвітою у вільний від іншої ненависної роботи час. Не в кожного вистачить на це сил та натхнення.

Головна складність у тому, щоб захотіти бути вебмакакою. Але чи справді я хочу присвятити своє життя вебмакакінгу та формошльопінгу, коли ще зі школи мріяв писати компілятори?

Подякували: leofun01, 221VOLT2