101 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 21:04:28)

Re: Мовне питання

На деяких форумах мене банили та видаляли мої пости, особливо там, де йшлося про політику (припиняю лізти у це багно). Але є ті, які доказують мої добрі наміри до кожної людини на планеті. На всіх них я можу залишити свіже повідомлення, щоб доказати свою чесність.
Тут http://allboxing.ru/forum/index.php?top … msg6769054 я топікстартер теми про вегітаріанство. Я проти насилля над тваринами, тим паче я ніколи не бажатиму зла людині. Раніше я багато хворів і тепер зцілився і бажаю усім здоров'я. Я розчинив в собі ненависть навіть до царів, які нас нещадно есплуатують. Вони це роблять автоматично, несвідомо і самі вже нічого не вирішують, їх за нитки смикає система. (Рекомендую книжки Зеланда.)
Тут https://forum.guns.ru/forummessage/175/637456-0.html  російський сайт про зброю. Пост про вегітаріанство не видалено, на іншому російському форумі про зброю мене забанили и видалили усі повідомленя, тому що я створив тему обговорення заміни вбивчої вогнепальної зброї на нейтралізуючу типу шокерів або транквілізаторів.
Тут https://www.yaplakal.com/forum2/st/125/ … ry64085845  я пишу про примітивні, але культові культруні продукти СНГ простору, які сприяють деградації у дітей. В країніх СНГ, в тому числі в Україні, до речі, після розпаду СРСР (фанатом якого я ніколи не був!) не зняли жодного фантастичного мультфільму або фільму про роботів, космос, або іншу наукову фантастику, яка би сприяла би розширенню уяви у дітей, надихала майбутніх інженерів. Але дуже багато знімається фентезі і брехливо-історичних, які відтягують у минуле.
Тут захоплююсь Ілоном Маском https://www.yaplakal.com/forum1/st/100/ … ry63915204 вважаю, що нам дуже потрібно вірити в те, що одна людина в наш час може змінити все, повірив в свій творчий потенціал і знаю, що в Україні є талановиті майстри, яким треба допомогти з їх проектами.
Знаю багатьох людей, які дуже сильно страждають соціофобією і сам з дитинства боявся людської жорстокості, але зараз розумію, що уся злоба йде від страху і його неусвідомленості. Любов - як альтернатива страху. Це не слабкість, тут не йдеться мова про те, щоб дозволяти комусь шкодити. Тут є така сила: ти є більш усвідомленим, ніж шкідник і за допомогою єдності і нових технологій, показуєшь йому інший шлях, а не дієшь так, як він чекає.
Нікого не можна засуджувати, тому, що усі ми помиляємося у той чи інший період нашого розвитку. Засудження , страх та ненависть лише гальмує розвиток суспільства. Ровзвиватися требя не запугуючи покаранням, а показуючи альтернативу, даючи свободу творчості, нешаблонному мисленню.
Я вважаю, що в Україні треба пободувати завод зі сборки дешевих електрокарів. Креслення зроблять найкращі механіки країни, а товаривство буде відкритим для вкдадів кожного громадянина. Можно модернізувати креслення китайських дешевих прототипів і зробити більш адаптованими до наших доріг.
У нас чудові степи для сонячних і вітрянних електростанцій. Найкраща земля для вирощування екологічних плодів, ми можемо нагодувати увесь світ, якщо сядемо и продумаємо все разом, а не довіримось кільком неосвідченим жадобам, які швидко продають спільни ресурси з країни та засівають землі минами.
Я зрозумів, що цей форум не є підходящим для таких обговорювань і не хочу більше витрачати енергію на суперечки. Кому я потрібен, сам мене знайде, я усім зможу допомогти при взаємному бажанні і так, щоб при цьому нікому не нашкодити.  Почну краще своїм добробутом займатися. Якщо чесно, то я так его тішу, коли піднімаю такі теми. Але я вірю в те, що є високий егоїзм, коли усім добре. Все сказав, зовсім не ображусь, якщо видалити тему, це дійсно є флудом. Ефективніше зусередитися на своєму розвитку. Краще буду більше медитувати, ніж базікати.

102 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 21:05:39)

Re: Мовне питання

Тут http://allboxing.ru/forum/index.php?top … msg6769054 зараз напишу про свій теперешній стан, щоб ви знали, шо то я.

103

Re: Мовне питання

На форумі про зброю пише про її відміну, на форумі про бокс - про веганство і не-насильство, на форумі українців пише про дружбу з окупантом. Типовий троль. Прийти на форум, і створити тему на протилежну тематику. Це ж ідіотизм. От якщо я люблю вінду, то я не піду на ЛОР з пропагандою "він10 це круто, попробуйте, ну будь ласка, всі ОС мають жити в світі", я найду віндовс форум, логічно? А троль робить навпаки. І дуже дивується, шо його не сприймають.

Ще раджу піти на християнські форуми, створити там тему що сатанізм це не так вже й погано, а на магічних форумах - тему про молитви і покаяння. На форумах совків і комуняк тему "а Гітлер все таки був правий", а на форумі ультраправих - що мультикультури і біжеці це круто.

Подякували: /KIT\, leofun01, P.Y., bvn, Torbins5

104 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 21:19:01)

Re: Мовне питання

Топік тримався на флеймі, тому його спокійно можна видалити. Політика - не моя тема і з мовним питанням мені усе зрозуміло. Маємо те, що маємо зараз. На все добре.

105

Re: Мовне питання

>Політика - не моя тема
Ну так нафіга тоді треба було піднімати цю тему?

106

Re: Мовне питання

Я проти насилля над тваринами, тим паче я ніколи не бажатиму зла людині.

На м'ясокомбінатах тварин забивають таким чином, щоб вони помирали одразу і не відчували болю, а от леви, або інші хижаки, вбивають свою жертву набагато менш гуманно і тварина помирає в муках, іноді декілька діб. Потрібно зняти рожеві окуляри і подивитись правді в очі - живі створіння завжди їли, їдять і будуть їсти інших живих створінь, від цього нікуди не подінешся. Ви їх не їсте - ваше право, але якщо б всі в світі перестали їсти м'ясо, то рослинної їжі на всіх не вистачило б, до того ж зникла б величезна кількість видів тварин, котрі не можуть жити без м'яса.

Найкраща земля для вирощування екологічних плодів, ми можемо нагодувати увесь світ, якщо сядемо и продумаємо все разом, а не довіримось кільком неосвідченим жадобам

Якщо рускій мір не прийде зі зброєю і не знищить все під нуль. А він обов'язково прийде і все знищить. Це не питання вибору, це єдиний шанс на виживання України - якомога далі триматись від усього, що стосується РФ будь яким чином.

Подякували: ostap34PHP1

107 Востаннє редагувалося CyberNatural (28.07.2018 12:29:04)

Re: Мовне питання

/KIT\ написав:

>Політика - не моя тема
Ну так нафіга тоді треба було піднімати цю тему?

більше не буду, вважав питання двомоності в Україні ключовим для позбавлення агресорів приводів для втручання. Поганого і злого я нічого не казав, я дійсно думаю, що компроміс можна знайти завжди, так щоб нікому не нашкодити. Більше не буду флудити. Може зайду сюди щє, коли буде що запитати по темі форуму.

108 Востаннє редагувалося CyberNatural (28.07.2018 12:39:22)

Re: Мовне питання

Lace написав:

Я проти насилля над тваринами, тим паче я ніколи не бажатиму зла людині.

На м'ясокомбінатах тварин забивають таким чином, щоб вони помирали одразу і не відчували болю, а от леви, або інші хижаки, вбивають свою жертву набагато менш гуманно і тварина помирає в муках, іноді декілька діб. Потрібно зняти рожеві окуляри і подивитись правді в очі - живі створіння завжди їли, їдять і будуть їсти інших живих створінь, від цього нікуди не подінешся. Ви їх не їсте - ваше право, але якщо б всі в світі перестали їсти м'ясо, то рослинної їжі на всіх не вистачило б, до того ж зникла б величезна кількість видів тварин, котрі не можуть жити без м'яса.

На мя'сокомбінатах у тварин відбирають їх дітей, тримають у дуже стресових умовах в неволі, та далеко не завжди забивають безболісно. Раджу подивитися фільм "Земляни", або один з багатьох інших, де є з'йомки прихованою камерою. Це вражає і це потрібно бачити. Таких фільмів буде все більше.
Хижаки потрібні системі, щоб контролювати популяцію, вони вбивають тих, кто слабкий. Вони при цьому далеко не завжди можуть вислідкувати, наздогнати і вбити жертву. Вони часто страждають від її супротиву. Тому бути хижаком це зовсім не круто, як прийнято вважати у нашему супільстві. Люди ніколи не були хижаками, це видно по будові тіла. Був етап, коли були падальниками, але все одно їли більше плодів та коріня. Зараз багато з нас досі падальник, тому що не вбиває сам корову своїми зубами та нігтями, не відчуває апетит, коли бачить її і тим паче її нутрощі, не ласує свіжим м'ясом, а готує залежале, з сіллю, приправами, часником, цибулею.
Звісно люди не завжди будуть їсти трупи та смоктати коров'чу дойку. Це етап на шляху розвитку, який закінчується дуже стрімко. Це питання не тільки ментального розвитку, але і гостра екологічна потреба. Дуже раджу подивитися фільм "Врятувати планету" с Дікапріо та багатьми іншими відомими активістами.
Для тих, кому  буде дуже тяжко відмовитись від м'са вже зараз, є нові розробки - штучно створенні у пробірці м'язові тканини , які нічим за смаком не відрізняються від того, що ми відбираємо у свідомої мирної тварини.
Рослини аналоги м'яса теж є і дуже смачні, корисніши, ніж м'ясо, особливо якщо їх готувати самому.
На те, щоб нагодувати тварин треба дуже багато рослин і прісної води. Щоб отримати 1 кг телятини треба витратити дуже багато кілограмів рослиної їжі та води, тому, очевидно, що м'ясна індустрія вбиває планету. До того ж вона уповільнює духовний розвиток людини.
Ось дуже хороший фільм https://youtu.be/7PoUf9HsyBg , в створенні якого брали участь дослідники з різних країн світу.
Всі мої родичи досі їдять м'ясо, я нікого не засуджую, просто ділюсь своїм досвідом. Я дуже багато вагався, але зараз знаю напевно, що є люди коли зовсім ніколи не їли м'яса і дуже добре розвинуті при цьому. Це мене надихає.
Я впевнений, що коли люди зможуть по-справжньому цінити життя усіх тварин, а не тільки няшних кішок та собак, тоді серед людей любов стане більш щирою та не буде розповсюджуватися тільки на обраних. Вбивство стане чимось неприпустимим і у культурі більше не буду його романтизації, кількість психічних розладів зменьшиться.

109

Re: Мовне питання

вважав питання двомоності в Україні ключовим для позбавлення агресорів приводів для втручання.

Є ж сусідня Білорусь, там все як  ви хочете - дві мови, але це ніяк не позбавило білорусів залежності від РФ, більше того білоруська мова в Білорусі майже зникла, бо її витіснила російська мова.

На мя'сокомбінатах у тварин відбирають їх дітей, тримають у дуже стресових умовах в неволі, та далеко не завжди забивають безболісно.

Ага, а вегани відбирають дітей рослин, тримають спочатку у себе в душних квартирах, а потім безжалісно з'їдають.
На нормальних м'ясокомбінатах тварин забивають досить гуманно, та й важка смерть тварини негативно впливає на якість м'яса, що абсолютно непотрібно виробнику.

Люди ніколи не були хижаками, це видно по будові тіла.

До чого там будова тіла? Щоб зрозуміти ким були люди потрібно дивитись на травну систему, а не на будову тіла. Будова тіла у корови і лева майже однакова, але це не значить що лев зможе їсти сіно, а корова - м'ясо.

Був етап, коли були падальниками, але все одно їли більше плодів та коріня.

Це у вас альтернативна веганська історія? Бо історичні дані говорять про те, що людина займалась полюванням ще за часів мамонтів.

Зараз багато з нас досі падальник, тому що не вбиває сам корову своїми зубами та нігтями, не відчуває апетит, коли бачить її і тим паче її нутрощі, не ласує свіжим м'ясом

Це все еволюція, котра дозволила людині не тільки більш раціонально використовувати їжу, навчившись продовжувати термін її зберігання, але й доступність їжі в будь-який час. Чи ви як тільки-но побачите якийсь овоч, то одразу на нього накидаєтесь як первісна людина, котра декілька днів нічого не їла?

Це питання не тільки ментального розвитку, але і гостра екологічна потреба.

Екологічна проблема в тому, що зараз живе найбільша кількість людей за всю історію планети Земля.

Для тих, кому  буде дуже тяжко відмовитись від м'са вже зараз, є нові розробки - штучно створенні у пробірці м'язові тканини , які нічим за смаком не відрізняються від того, що ми відбираємо у свідомої мирної тварини.

Але я так і не побачив жодної причини від нього відмовлятись. Я поки бачу набагато більше мінусів, ніж плюсів, у відмові від м'яса.

Рослини аналоги м'яса теж є і дуже смачні, корисніши, ніж м'ясо, особливо якщо їх готувати самому.

Смачніші для кого? Для вас? Ну так їжте на здоров'я, ніхто ж вам не забороняє, але чому ви думаєте, що, наприклад, мені вони сподобаються? І з чого ви взяли, що вони корисніші? Вже давно доведений факт, що від рослинної їжі людині майже неможливо набрати потрібну кількість вітамінів і мікроелементів і це при умові, що на даний момент асортимент їжі просто величезний, навіть 50 років тому про таке навіть мріяти не могли.

Щоб отримати 1 кг телятини треба витратити дуже багато кілограмів рослиної їжі та води, тому, очевидно, що м'ясна індустрія вбиває планету.

Це все повна маячня, розрахована на нетямущих людей. Ви готові почати їсти солому замість корів? А готові на бідних землях, де чудово росте конюшина, вирощувати собі їжу? Про прісну воду взагалі смішно, бо скорочення залишку прісної води ніяк з коровами не пов'язано.

Я дуже багато вагався, але зараз знаю напевно, що є люди коли зовсім ніколи не їли м'яса і дуже добре розвинуті при цьому.

Так, я все життя не їв м'яса і дуже добре розвинутий. А ще ніколи інтернетом не користувався.

Вбивство стане чимось неприпустимим і у культурі більше не буду його романтизації, кількість психічних розладів зменьшиться.

Такого ніколи не станеться, бо мільйони років еволюції вже давно все розставили по своїм місцям.

Подякували: leofun011

110

Re: Мовне питання

Ніякої двомовності! Живий приклад. Знайомі із білорусіі, білоруси, давно вже гакають і шокають. По білоруські розмовляють як я по іспанські.

111

Re: Мовне питання

- Люди ніколи не були хижаками, це видно по будові тіла.

А ікла у нас звідки? Щоб рвати м'ясо.

112

Re: Мовне питання

yuryvv написав:

- Люди ніколи не були хижаками, це видно по будові тіла.

А ікла у нас звідки? Щоб рвати м'ясо.

І пити кров помідорів.

Подякували: /KIT\, varkon2

113

Re: Мовне питання

Веганська піца: https://youtu.be/0MpL1KfYEJg

114 Востаннє редагувалося koala (01.11.2019 16:37:22)

Re: Мовне питання

По двомовності. Найголовніше -  її ніде немає як стабільного явища. Англо-французька Канада поділяється на франкофонний Квебек і англомовну решту. Франко-нідерландо-німецькомовна Бельгія поділяється на нідерландомовну Фландрію і франкофонну Валонію (із кількома німецькими районами, далі про це напишу детальніше). Німецько-франко-італійсько-ретороманська Швейцарія поділяється на переважну більшість німецькомовних кантонів, кілька франкомовних і один італомовний; ретороманською говорять у кількох територіях, але фактично вона має такий самий ужиток, як ірландська в Ірландії, валійська в Великобританії, білоруська в Білорусі чи баскська в Іспанії - тобто, не завжаючи на певні поступки з боку держави, вона більш-менш активно зникає.
Відтак, оскільки ми маємо фактичну активну двомовність і цей стан не є стабільним, єдиний спосіб захистити українську мову - це чітко встановити територію, де буде прямо заборонено не вживати її в публічному секторі (державні та комунальні установи, ЗМІ, публічний бізнес на кшталт реклами та ресторанів). В іншому разі ми під впливом сусідів перейдемо до одномовності по регіонах, а оскільки україномовних сусідів у нас немає - то регіон буде один, на зразок Ірландії чи Білорусі (Швейцарія та Бельгія мають сусідів із відповідними мовами; для Квебека в Канаді роль такого "віддаленого сусіда" виконує колишня метрополія - Франція через Міжнародну Організацію Франкофонії). Одразу зауважу, що російській мові, державній у півдсесятку держав світу і активно використовуваній у ще більшій кількості, зникнення не загрожує жодним чином, тому будь-які спроби "прирівняти" українську і російську мови в цьому питанні некоректні.
Отже, питання, яке найбільше хвилює росієфонів України: які будуть норми використання російської мови в Україні? Мені видається найбільш придатною бельгійська модель - але не стосовно нідерландської чи французької мов, а стосовно німецької. Німеччина двічі за минуле століття нападала на нейтральну Бельгію, і при цьому активно намагалася використовувати місцеве німецькомовне населення у цих агресіях. У результаті, коли минуло 20 років після останньої війни, Бельгія погодилася встановити німцеьку мову в кількох районах - але це не закріплене в Конституції, ані в законах, а встановлено рішенням уряду. Що дозволяє при першій спробі Німеччини використати мовне питання проти Бельгії скасувати цей статус і ліквідувати загрозу. Відтак, я пропоную російськомовним:
1. Дочекатися кінця воєнної агресії Росії проти України;
2. Почекати після цього ще 20 років;
3. Після цього встановити російську мову офіційною там, де більшість населення цього захоче;
4. Бути готовими до скасування цього статусу при перших спробах російських офіційних осіб заявити претензії на будь-які території України (на кшталт заяв Лужкова в 90-і).
Це чесний європейський шлях. Саме так роблять у Бельгії.

Подякували: leofun01, Torbins, ReAl, varkon, Arete5

115

Re: Мовне питання

І ще - коротко про "не відштовхуйте російємовних".

Було в матері два сина. Як і будь-які інші хлопці, вони іноді сварилися, іноді чубилися, іноді обзивалися. Потім мирилися. А потім знову. Коротше, все як у людей.

Але була особливість. Коли одному з них здавалося, що другий перейшов межу, він починав кричати: "а ти несправжній мій брат, ти всиновлений!". Не буду казати, правду перший казав чи лише спересердя таке ляпав; але другий, коли йому здавалося, що межу перейшов перший (наприклад, такими образами), починав кричати "а от я візьму, поб'ю тебе з матір'ю і до сусіда піду жити!".

І от думаю я: якщо другий може припустити, що таке з матір'ю зробить, та й навіть не через неї, а через брата - то, може, він і справді нерідний, а лише гість, і дарма його братом і сином вважають?

Подякували: ReAl1

116

Re: Мовне питання

koala написав:
morgot написав:

Цікаво, якби якось звести цього троля, і троля "електрика"( що всюди бачить москалів). Що би з того вийшло?

Не вийшло б, Електрик називає москалями не москалів, а тих, хто розумніший за нього.

+++

117

Re: Мовне питання

adziri написав:
FakiNyan написав:

А можна дізнатись, якою мовою будуть проходити обговорення? Бо я лише українську та англійську знаю.

Я звісно не знаю точно, але

Прихований текст

https://i.gyazo.com/dcf3d1417e45215e355310ff4a2f3e67.png

Може то якийсь інший телеграм-канал? бо на Львівський не дуже схоже якось, та й на український теж

Подякували: leofun01, koala2

118

Re: Мовне питання

FakiNyan написав:
adziri написав:
FakiNyan написав:

А можна дізнатись, якою мовою будуть проходити обговорення? Бо я лише українську та англійську знаю.

Я звісно не знаю точно, але

Прихований текст

https://i.gyazo.com/dcf3d1417e45215e355310ff4a2f3e67.png

Може то якийсь інший телеграм-канал? бо на Львівський не дуже схоже якось, та й на український теж

Ну, я переходив на посиланням, яке вказав пан Вольт:

221VOLT написав:

чат львівського haskell мітапу в телеграмі
@lvivhaskell
https://t.me/lvivhaskell

Проте маю погодитись, що на український не дуже схоже.

119

Re: Мовне питання

та й на український теж

москалику латентний  :D

120 Востаннє редагувалося dot (21.12.2019 17:17:01)

Re: Мовне питання

Можливо то для Москальів, котрі јакось опинили сьа ві Львові. Коли так, то збіговиськом Волт поплутав.

Ховајте великі зобраги під сховку.

Подякували: leofun011