Re: Щодо HTML, PHP і всього цього Web взагалі.
Щодо HTML, PHP і всього цього Web взагалі.
1. Сайти пишуться не тільки на PHP, моїм улюбленим є макро-асемблер та плюси, бо багів менше ніж в PHP та працює швидше.
Не можу повірити що комусь спало на думку організувати все це таким чином. Що раз генерувати текст розмічений по якомусь стандарту з купою супутнього мотлоху аби передати його в програму яка інтерпретує його в зображення.
2. Є таке поняття, як кеш. Це там, де потрібно кожного разу index.php перегенеровувати. А на сайтах-візитівках або сайтах, де перегенеровування не потрібне, PHP ставлять тільки на сторінку зворотнього зв'язку.
Це явно не те що ти винайдеш, коли перед тобою поставлять подібну задачу на тверезу голову.
3. Його винаходили поступово, по типу "хоча б так".
Чому просто не зібрати за якимось гнучким стандартом об'єкт і не проштовхати його через мережу де він буде використаний для конструювання зображення (щось на кшталт параметризації шаблонних об'єктів в GUI, передавши ресурс разом з тим(зображення, аудіо потік, текст...) object)?.
4. Не зрозумів "заумне" твердження від людини, що раніше не розбиралася та не є програмістом (хоча я вважає себе хоч і гівно, та програмістом)
Не дивно що всі ці браузери з'їдають гігабайти та завантажують дрібку, власне корисної інформацію, з мережі так довго.
5. Не всі. Більшість. Через розповсюдженість повільно працюючих CMS по типу wordpress, в якому купа плагінів. І відповідно вкладень.
Час завантаження сторінки залежить від ping. Це відгук сервера. Чим більший пінг, не зважаючи на паралельне завантаження елементів (css, js, img) браузером, тим повільніше завантажується сторінка. Швидкість завантаження грає другорядну роль.
Зробіть експеримент. На тестовому хості, напр. zzz.com.ua підніміть сайт, в html накидайте купу вкладень (десяток тисяч), кожне по кілька байт (пусті css) і впевністься, що швидкість ні до чого.
Ping залежить виключно від кількості роутерів, обмежень та їх швидкодії, які стоять між вами на сайтом.
Час же відображення залежить від ресурсів клієнта (проц, мать, озу, гпу, диск).
Не дивно що всі ці браузери з'їдають гігабайти
6. Це у вас гігабайти, у мене можуть бути і терабайти, і мені цього НЕ достатньо, от уявіть, для поставлених мною завдань потрібні сотні терабайт, але через зубожіння я не маю грошей на цю розкіш. (Я не переглядаю сторінки, а зберігаю кравлером)
І не такий я один. Гугл також певно жаліється на ці кляті CMS, через які його кравлер працює повільніше. Тому, повірте, не лише "простим людям" від цього режиму погано. Тому я впевнений, що найближчим часом корпорації докладуть максимальних зусиль, щоб заощадити трафік