Re: життя в селі
▼Прихований текст
Ок.
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → життя в селі
Сторінки Попередня 1 2 3 4 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Hm, perevaha sela to perevagno pryroda: xotc tut i buvajutj vsjaki zapaxy, ale to ne vidxody vid zavodiv, avt itd. A takog jakctco mova pro ljito, to speka mence tcutlyva. Tomu xto ljube pryrody, to jomu nepohano: moge poxodyty v ljisa, dodatkovym bonusom je jakesj ozertse.
I tak, v selax zazvytcaj pohanyj mob. zvjazok i internet. Perce ljikuje sja vidpovidnoju vyckoju, a druhe — opt voloknom.
Takog tut mence rozvah (np kinotseateriv), kramnytsj itd. Tak, tut mogutj buty kramnytsjy, jidaljnjy, ale to perevagno lajno.
Не для того я переїхав з ментально чужого мені Миколаєва з биками до ментально чужого Львова зі ввічливими людьми (де навіть "погані райони" це утопія порівняно навіть з даунтауном Биколаєва), аби тепер переїжджати ще до гірших биків, ніж навіть миколаївські, на село.
Зрештою будь-якій европеїзованій людині українці будуть ментально чужими, але ж можна принаймні вибрати жити серед львів'ян чи киян, котрі не лізуть до тебе в душу.
всі постсовкові міста майже однакові
https://www.youtube.com/watch?v=q1u7XZ9c8fI
bebyk написав:Не для того я переїхав з ментально чужого мені Миколаєва з биками до ментально чужого Львова зі ввічливими людьми (де навіть "погані райони" це утопія порівняно навіть з даунтауном Биколаєва), аби тепер переїжджати ще до гірших биків, ніж навіть миколаївські, на село.
Зрештою будь-якій европеїзованій людині українці будуть ментально чужими, але ж можна принаймні вибрати жити серед львів'ян чи киян, котрі не лізуть до тебе в душу.
всі постсовкові міста майже однакові
https://www.youtube.com/watch?v=q1u7XZ9c8fI
Вам видніше, це ж ви переїхали з Миколаєва до Львова та можете порівняти ці міста на власному досвіді. А нє, здалося, ви агрументуєте свої слова дебільними кацапськими відосиками.
Нагадало про рагуля з іншої теми, який мав дуже гостру думку про інтернатуру в ІТ, однак виявилося, навіть приблизно не знав, що воно таке.
Пану ФакіньЯну б сподобалось життя в селі, - там всі ходять в шортах зі сандалями і шо-кають, як плюс до безцеремоніальності і прямоти.
Пану ФакіньЯну б сподобалось життя в селі, - там всі ходять в шортах зі сандалями і шо-кають, як плюс до безцеремоніальності і прямоти.
а вам сподобалося б працювати вахтером в гуртожитку, реалізували б свої таланти по оцінюванню невідомих вам людей, та вказуванню, що і як їм робити
cheappi386 написав:bebyk написав:Не для того я переїхав з ментально чужого мені Миколаєва з биками до ментально чужого Львова зі ввічливими людьми (де навіть "погані райони" це утопія порівняно навіть з даунтауном Биколаєва), аби тепер переїжджати ще до гірших биків, ніж навіть миколаївські, на село.
Зрештою будь-якій европеїзованій людині українці будуть ментально чужими, але ж можна принаймні вибрати жити серед львів'ян чи киян, котрі не лізуть до тебе в душу.
всі постсовкові міста майже однакові
https://www.youtube.com/watch?v=q1u7XZ9c8fIВам видніше, це ж ви переїхали з Миколаєва до Львова та можете порівняти ці міста на власному досвіді. А нє, здалося, ви агрументуєте свої слова дебільними кацапськими відосиками.
Нагадало про рагуля з іншої теми, який мав дуже гостру думку про інтернатуру в ІТ, однак виявилося, навіть приблизно не знав, що воно таке.
Та ось я бачу що Вам вдалося лише, тіки тіло з Биколаєва перетягнути... Тому я особисто на такий експеримент просто так не пішов би. Вважаю що треба далі стрибати. За для таких заяв.
Ну, живу в Києві. Цивілізація. Через стелю від мене — домашній майстер, що регулярно свердлить стіни. Через стіну від мене — наркобарига з двома відсидками. За вікном — поліція, звідки час від часу чути страшні крики, тому частіше вікна тримаю зачиненими... Зате тут є кав'ярні, хоча яка різниця — в 99% випадків каву я варю собі сам. Про озеленення міста дбають комунальники, завдяки чому ми маємо змогу дихати піском з викошених жовтих лисих газонів (які востаннє поливали, мабуть, ще за комуністів, та й то нерегулярно — зате косять і косять, дихайте, кияни, пісочком, Черновецький і Кличко вас люблять) і милуватися як не кущами омели, то недогризени кронами дерев.
Село? Мені, звиклому до життя в міській квартирі, з якої можу тижнями не виходити, вже складно було б пристосуватися до сільського життя. Хоча остання поїздка до батьків залишила позитивні враження: справжня густа зелена трава під ногами, і чи не в кожному дворі яскраві квітники біля воріт. Ми ще зайшли були до сусіда, він показав нам своє господарство — садок з персиками (які до клімату Черкащини не так щоб добре пристосовані — але в нього вони квітують; а він ще пробує вирощувати й зовсім екзотичні ківі та інжир...) та іншими фруктовими деревами, систему крапельного зрошування... Перевага села в тому, що ти більш-менш вільний на своїй території, і можеш упорядкувати її так, щоб це хоча б тобі самому подобалось, ну і щоб людям було показати не соромно.
Місто: всім тісно, люди намагаються не наступати одне одному на ноги й не втручатися в чужі справи, але по-тихому паскудити одне одному виходить дешевше, ніж робити якусь благородну справу для всіх. Твоя територія обмежується твоєю квартирою — решта тебе ніби як не стосується. Не всі це розуміють початково: дехто з новоселів пробує перетворити територію в себе під вікном на сад чи квітник, щось садить, поливає водою за власний рахунок. Але рано чи пізно прийде розуміння, що все марно: квіти вирвуть і витопчуть, дерева поламають, землю на їх місці перекопають екскаватором, і буде тільки лисий газон, на якому нічого ніколи не зеленіє, крім уніформи комунальника з мотокосою.
Через стелю від мене — домашній майстер, що регулярно свердлить стіни. Через стіну від мене — наркобарига з двома відсидками.
О це дякую, спам'ятав як у 3-му класі(це мабуть 97й був) нюхав ацетона після школи. Та бабця забороняла мені виносити сміття після заходу сонця, бо там біля одного вікна 1шого поверху стояли спрагнучі за ширкою.
А ще десь за 2 роки до цього, я спостерігав як дуже багато дядьків приїхало на страшних машинах, та один у шинелі та з рацією на цій шинелі розгорнув весло на своєму АКСУ та розбив скло,а інші дядьки у шинелях його туди до вікна підсадили.Як моя бабця схопила та тягла мене звідти...
А потім через 2 роки з того вікна тягло ацетоном...Аж до 4го поверху.
PS: доречі те скло зіставлено зі шматків та заклеєно синьої ізолентою десь до 2008 року, коли цю квартиру купили в доньки того ширко дуремара. Який к тому часу таки помер у тюрмі.
Придбав п'ять хвойних дерев, точніше замовив ще на початку літа, а почали розсилати саджанці лише тепер. Прийшли малесенькі рослинки, котрі треба доволі обережно посадити і потім ще обережніше ходити повз них щоб не затоптати. Так як сьогодні почався непоганий дощ, то просто вийняв з коробки і поклав як є під дерево, в більш погодній день буду садити.
Вибачайте, що лізу в вашу тему зі своїм... Тиждень тому забрав маму з села, хату продали... Прощавай село... назавжди.
bvn
Вона моя тема так само як і ваша.
Тиждень тому забрав маму з села, хату продали... Прощавай село... назавжди.
Не знаю чи три крапки це жаль, чи "нарешті", чи щось інше.
Для мене, поки що не побитого життям в селі, це було б сумно, якби щось таке сталося ось прямо зараз.
---
На вихідних під вечір так класно сюрчали коники
А ще я нещодавно попрацював повноцінний робочий день в селі. Маю розкладний туристичний столик і рибальську табуретку, тінь була від навісу, хоча довелося переносити стіл декілька разів за день аби залишатися в тіні. Електрика на ділянці вже є. Інтернету ще нема, але розшарив з телефона.
Дебажив-дебажив один ETL процес години чотири мабуть. Так набридло сильно - і тут піднімаю очі від екрану, а навколо зелень, десь подалі пасеться кінь, під ногами жива трава а не мертвий паркет, цвітуть садові квіти; одразу ж стало легше і продовжив той ненависний дебаґ!
Влітку то воно мабуть гарно так працювати, якщо погода гарна. А от незабаром глибока осінь з тривалими дощами.
То вже сумно буде погляд відводити від екрана. Бо вже не видно буде коня, та не чутно коників.
А от незабаром глибока осінь з тривалими дощами.
Не знаю, деяким — це і є найкраща частина року. Може й м'яка зима, разом з тим.
Поки що там нема жодного помешкання. Окрім вагончика для речей і намета. Тож із настанням дощів сільський офіс зачиняється до кращих часів.
Ви його часом не здаєте?
Ні за які пристойні гроші.
За непристойні - подумав би, але мабуть все ж відмовив би.
Таке місце мені потрібне безроздільно з кимось ще. Щоб приїхати в будь-який момент і насолоджуватися життям.
Дощі-зливи... Сільський офіс чекає бабиного літа.
Тим часом планую буріння свердловини. А ще думаю як можна організувати "польове" водопостачання за умови відсутності будівель, аби в морози там все не позамерзало. Очевидно-логічно, що гідроакумулятор варто розміщувати нижче рівня замерзання ґрунту, тільки не зовсім собі уявляю повну картинку.
Ще трапляються проблиски сонця, тому в селі доволі затишно. Плюс 300-400 метрів від ділянки - змішаний ліс, з одного боку переважно хвойний, з іншого переважно дубово-липово-кленовий. В лісі є просіка, яка чимось нагадує "тунель кохання".
А от на самій ділянці зараз співпали декілька чинників, які зробили перебування там менш приємним - в одного з сусідів переповнений септик і вітер зараз саме від нього до нас. Що ж, все одно залишається ліс, пагорби, озерце. А там вітер зміниться та/або сусід здогадається почистити септик.