P.Y. написав:Уявімо, я новий користувач без історії відвідування тем з тегами. Як я потраплю в якусь тему про якусь малопоширену мову програмування, дописи про яку з'являються раз на кілька місяців? Припускаю, що з теговою структурою — ніяк (імовірно, я взагалі не дізнаюсь, що така тема існує).
Що означає ніяк? Ви взагалі дивились, що я написав? Є ж кнопочка фільтрувати, тицьнувши на неї отримаємо поле пошуку, куди ви вбиваєте вашу нещасну малопоширену мову програмування, вам виб'є теги, які відносяться до неї. І, все. Застосувавши фільтр отримаєте список тем (питань), які напряму чи відносно стосуються вашої мови програмування. Гадаю, спокійно можна також передбачити чек-бокс для комбінованого пошуку, який робитиме пошук не лише по тегах, а й по заголовках тем.
P.Y. написав:Тобто, активні/хайпові теги роздуватимуться, теги з нерегулярною активністю ставатимуть ще менш активними.
Ні, це не так, як ви собі уявили. Причинами цього будуть не теги, а природнє відсіювання. І все ж, зацікавлені люди, що слідкуватимуть за тегами, що їх цікавлять - ніколи не пропустять нової теми. Тобто, якщо буде клюб любителів мертвечини - буде і жити тег. Це вже питання не до розділів чи тегів, а до спільноти і її активності, розвитку.
P.Y. написав:Якби це була структура з розділами, то такі маловідвідувані розділи можна було б згрупувати, наприклад, у розділі верхнього рівня назразок «Інші мови програмування» — зацікавлена людина завжди зможе пробратися туди і зробити внесок, якщо їй є що сказати.
У нас просто зараз на форумі є цей розділ-помийка, ну, що багато там активності?