1

Тема: Надійні сервера і професійна техпідтримка від Mydatapage

Ми хостинг-компанія з Європи (Швейцарії) - Mydatapage, довгий час працюємо на європейському ринку. Маючи великі інвестиції і бажання розширити ринки для надання своїх послуг, прийняли рішення вийти зі своїми продуктами на ринок України та країн СНД.
Ми активно працюємо на розширення бізнесу, тому наші послуги в повному обсязі і з російськомовною / україномовною підтримкою відтепер доступні для користувачів зі Східної Європи. Mydatapage може запропонувати масштабовані рішення для організацій будь-якого розміру і історії - від стартапів до солідних міжнародних компаній.

Отже, хто такі Mydatapage? Компанія mydatapage була створена в 2008 році завдяки зусиллям системних адміністраторів з величезним досвідом роботи в даній сфері. Фахівці Mydatapage розробили доступні за ціною хостинг-рішення, які відрізняються високою швидкістю роботи і спрощеним налаштуванням. Наші дата-центри розташовані у всесвітньо відомих містах - Вільнюс, Франкфурт, Амстердам, Лондон, Нью-Йорк, Сінгапур. А система управління відрізняється особливою гнучкістю для того, щоб навіть новачок в даній сфері зміг розібратися і налаштувати свої послуги. Завдяки нашій зручній системі, Ви зможете управляти всіма замовленими послугами з однієї панелі управління

Які послуги ми надаємо? Це, в першу чергу, віртуальний хостинг на основі Linux і Windows. Кожен тарифний план хостингу включає технічну підтримку від наших фахівців, які цілодобово доступні для всіх наших клієнтів, і які допоможуть Вам не тільки перенести сайт, але і виконати всі необхідні настройки в найкоротші терміни. Спілкуватися з нашими адміністраторами Вам буде легко і просто, так як ми надаємо повну україномовну / російськомовну підтримку. Наші сервера забезпечать стабільну роботу всіх розміщених сайтів, а відвідувачі Вашого проекту будуть в захваті від швидкої роботи та доступності Вашого інтернет-ресурсу.

Для Ваших сайтів пропонуємо вигідні рішення shared-хостингу, хостингу для Wordpress, хостингу для електронної комерції, в тому числі ексклюзивні послуги хостингу VoIP (IP телефонії), SharePoint (веб-система для спільної роботи користувачів), CRM (для інтеграції продажів, обслуговування клієнтів і маркетингових процесів), ERP (хмарні сервіси затребувані підприємствами, яким необхідна додаткова гнучкість в управлінні).


Які переваги має хостинг від Mydatapage:
- 99.98% доступність Вашого сервера в місяць;
- використання виключно SSD дисків і надійного "заліза" Dell + Cisco;
- автоматичне резервне копіювання щодня, щотижня, щомісяця;
- можливість створення і управління необмеженою кількістю e-mail акаунтів;
- простий і легкий апгрейд тарифних планів в разі розвитку Вашого проекту;
- поліпшена остання версія cPanel з додатковим функціоналом для зручного управління Вашими проектами, панель інтегрована з біллінгом;
- можливість легко управляти всіма замовленими послугами з однієї панелі;
- багато інших можливостей, включаючи захист від спаму, балансування навантаження і захист проектів від атак;
- 24/7 технічна підтримка на Вашою мовою.

Також розроблено 8 тарифних планів VPS для професійного використання. Віртуальні виділені сервери на базі Linux з підтримкою CentOS, Debian, Fedora, openSUSE і Ubuntu стануть незамінним і професійним рішенням для розміщення Ваших проектів, так як всі VPS з віртуализацією KVM і повноцінно працюють як окремий виділений сервер.
Всі тарифні плани включають цілодобову техпідтримку, 60 сек. резервування, SSD диски, пропускну здатність Tier-1, ядерні процесори Hex і багато іншого для бездоганної роботи Вашого сервера. VPS сервера мають багато встановлених програм і інструментів, серед яких: Cassandra, Docker, Ghost, ownCloud, LAMP, MEAN, Mumble Server, Redmine, Discourse, Dokku, Elixir, GitLab, LEMP, MediaWiki, node, Redis, Django, Drone, MongoDB і популярні CMS.

Ще один з основних напрямків компанії - послуги хмарного хостингу, в основі роботи яких гипервізор Hyper-V 2012r2. Хмарні технології - відмінна альтернатива звичайному хостингу або виділеного сервера, яка надасть вам можливість отримати ряд переваг таких як: масштабованість проекту, роботу з різними ОС (Linux, Windows), також хмарні послуги забезпечують високу стабільність роботи Ваших проектів.
Крім основних послуг, Ви можете зареєструвати домен, SSL сертифікат і замовити багато додаткових і ексклюзивних послуг за дуже лояльними цінами.

Ми пропонуємо послуги резервного копіювання для Вашого ПК і сервера, в тому числі для SQL сервера, Microsoft Exchange сервера і Mac OS X.

Також надаємо послугу віддаленого робочого столу DaaS (Desktop as a Service), яка буде підтримуватися висококваліфікованим фахівцем дата-центру. Для того, щоб детальніше ознайомитися з рішенням DaaS + mdpZero можна замовити безкоштовну презентацію. mdpZERO - міні обладнання для підключення до віддалених віртуальним робочих місць (DaaS), які знаходяться в дата центрах mydatapage. mdpZERO дозволяє підключитися до mdp серверів або хмар, можна використовувати програми або файли, які вже є на сервері або хмарі таким чином, немов вони розміщені на Вашому ПК. Потрібен тільки Інтернет 3-4 Мб / с.

Це ще не весь список послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Детально з усіма нашими послугами і технологіями Ви зможете ознайомитися на нашому сайті.
Слідкуйте за нашими новинами, в майбутньому ми презентуємо ще багато чого цікавого і корисного для наших клієнтів!

https://www.mydatapage.com/ua/