1 401

Re: Сьогодні я дізнався

mamkin haker написав:

чув щось подібне, там навіть мітингуючі вконялись і дякували за фінансування з РФ

Tak, take bulo. I tupo taki g sami plakaty, ale hyncoju movoju, buly v Moldovi.

1 402

Re: Сьогодні я дізнався

Швеція переробляє 99,5% свого сміття і має потужності для переробки на 21% більше сміття, ніж "виробляє" власна країна. Тому Швеція імпортує більш ніж 2,5 тон сміття, переважно з Норвегії та Британії.

1 403 Востаннє редагувалося ch0r_t (06.11.2021 22:44:37)

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Швеція переробляє 99,5% свого сміття і має потужності для переробки на 21% більше сміття, ніж "виробляє" власна країна. Тому Швеція імпортує більш ніж 2,5 тон сміття, переважно з Норвегії та Британії.

Не дуже політкоректно з вашого боку...всьому є межа, знаєте.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e5/Statistics_Sweden_%28SCB%29_annual_Immigration_and_Emigration_2000-2017.png

1 404

Re: Сьогодні я дізнався

"Шютку" гумору оцінив, однак я мав на увазі буквально саме сміття, тобто відходи після вживання їжі, використання побутових речей і т.д. З цієї точки зору Швеція в лідерах серед інших країн (хоча не цікавився щодо Японії, інтуїтивно відчуваю що вони теж не серед аутсайдерів).

1 405

Re: Сьогодні я дізнався

Сьогодні я дізнався, що існують жіночі канали в соц мережах та месенджерах, де представники прекрасної статі обговорюють способи знайомства з айтішниками, діляться деталями щодо рівня доходів відповідно до технологій якими ті володіють. Посилань не маю. Очевидно що вони не в курсі про доу і лінкедін.

1 406

Re: Сьогодні я дізнався

Одна з розшифровок англійського акроніму WASP - White Anglo-Saxon Protestants
https://en.wikipedia.org/wiki/White_Ang … rotestants

Зустрів дієслово "WASPed":
1) вчинити так, як належить білому англо-саксонському протестанту віруючому
2) закрити очі на помилки інших, оскільки хто я такий щоб їх засуджувати.

1 407 Востаннє редагувалося ch0r_t (09.11.2021 08:14:05)

Re: Сьогодні я дізнався

Виявляється, джойстик управління на сучасних винищувачах майже цілком нерухомий. Має тільки ряд сенсорів тиску для зчитування вводу.
В ранніх версіях він взагалі був фіксований але пізніше було додано невеликий люфт (в декілька міліметрів наскільки зрозумів) бо пілоти хотіли "більше того зворотного зв'язку" від джойстику.

Всередині F-22 Raptor, від Lockheed Martin (на яку колись працював пан Б'ярні С. до речі) :

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/fec20e237ce2df14e40f0bb44896c291.jpg

Подякували: mamkin haker1

1 408 Востаннє редагувалося dot (09.11.2021 08:08:47)

Re: Сьогодні я дізнався

Журнал Міжнародної фонетичної асоціації

Perca storinka percoho vypuska (anql.)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2f/Dhi_Fonetik_Titcer.png

1 409

Re: Сьогодні я дізнався

Kyiv Post «тимчасово» закривається

Na rukax maju natce peredostannjoho vypuska.

https://cdn.discordapp.com/attachments/865276345651167262/907510153010638879/20211109_080031.jpg

1 410

Re: Сьогодні я дізнався

MISRA C своїми щупальцями (зокрема, MISRA2012-RULE-10_1_d, MISRA2012-RULE-10_1_e) де-факто змушує відмовитися від enum і повернутися до #define.

(сподіваюся, MISRA C++ типізовані enum з C++ пропускає без скандалу і обходу приведеннями, але мені то не допоможе)

Подякували: Arete, leofun012

1 411

Re: Сьогодні я дізнався

Dot. Довго думав, що за діалект вони використовують за базу, а потім додивився, що то 1886. Досить цікаво наскільки мова помінялась за 150 років.

1 412

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Сьогодні я дізнався, що існують жіночі канали в соц мережах та месенджерах, де представники прекрасної статі обговорюють способи знайомства з айтішниками, діляться деталями щодо рівня доходів відповідно до технологій якими ті володіють. Посилань не маю. Очевидно що вони не в курсі про доу і лінкедін.

Вже бачу, вже бачу побачення, що починається зі слів «Якими технологіями Ви володієте?»  :D
Або ж панянка може піти в HR і займатися цим професійно — кінцевою метою, так чи інакше, все одно є гроші.
Можливо навіть, це така схема для рекрутування самих рекрутерів: початково мотивувати їх, щоб навчилися на око відрізняти мідла від джуна чи людини з вулиці, трохи набили собі руку на побаченнях — після чого можна брати їх на роботу рекрутувати програмістів для отих ваших галер.

До речі, а чому не в курсі? Можливо, саме звідти вони дані для своїх каналів і беруть.

1 413

Re: Сьогодні я дізнався

Ne tak davno vidkryly korpus Bilorusjkoji movy. Jakctco vperce piznaly pro korpusy, to tut je pevna zbirka Ukrajynsjkyx.

1 414

Re: Сьогодні я дізнався

dot написав:

Ne tak davno vidkryly korpus Bilorusjkoji movy. Jakctco vperce piznaly pro korpusy, to tut je pevna zbirka Ukrajynsjkyx.

Tym tcasom:

Влада Білорусі ліквідувала Товариство білоруської мови

Подякували: koala, leofun012

1 415

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:

Можливо навіть, це така схема для рекрутування самих рекрутерів: початково мотивувати їх, щоб навчилися на око відрізняти мідла від джуна чи людини з вулиці, трохи набили собі руку на побаченнях — після чого можна брати їх на роботу рекрутувати програмістів для отих ваших галер.

Лол, тоді вже навпаки. Рекрутерка вчиться розрізняти технології і їхню затребуваність на ринку, а тоді вже знаходить "свого сеньйора". Що характерно, це історії з життя, бачив такі пости щасливих наречених сеньйорів на Лінкедині.

1 416

Re: Сьогодні я дізнався

bebyk написав:
P.Y. написав:

Можливо навіть, це така схема для рекрутування самих рекрутерів: початково мотивувати їх, щоб навчилися на око відрізняти мідла від джуна чи людини з вулиці, трохи набили собі руку на побаченнях — після чого можна брати їх на роботу рекрутувати програмістів для отих ваших галер.

Лол, тоді вже навпаки. Рекрутерка вчиться розрізняти технології і їхню затребуваність на ринку, а тоді вже знаходить "свого сеньйора". Що характерно, це історії з життя, бачив такі пости щасливих наречених сеньйорів на Лінкедині.

Цілком імовірний сценарій. А, власне, чи одне виключає інше? Програміст спочатку пише якісь навчально-розважальні проектики для себе безкоштовно, потім з деяким досвідом самонавчання стає професійним програмістом, потім використовує свій професійний досвід у «великому опенсорсі». Чому у світі рекрутерів не може бути чогось подібного?

1 417 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.11.2021 19:26:25)

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:
bebyk написав:
P.Y. написав:

Можливо навіть, це така схема для рекрутування самих рекрутерів: початково мотивувати їх, щоб навчилися на око відрізняти мідла від джуна чи людини з вулиці, трохи набили собі руку на побаченнях — після чого можна брати їх на роботу рекрутувати програмістів для отих ваших галер.

Лол, тоді вже навпаки. Рекрутерка вчиться розрізняти технології і їхню затребуваність на ринку, а тоді вже знаходить "свого сеньйора". Що характерно, це історії з життя, бачив такі пости щасливих наречених сеньйорів на Лінкедині.

Цілком імовірний сценарій. А, власне, чи одне виключає інше? Програміст спочатку пише якісь навчально-розважальні проектики для себе безкоштовно, потім з деяким досвідом самонавчання стає професійним програмістом, потім використовує свій професійний досвід у «великому опенсорсі». Чому у світі рекрутерів не може бути чогось подібного?

А ви звідки все це знаєте, десь прочитали?

Прихований текст
Подякували: cheappi3861

1 418

Re: Сьогодні я дізнався

Португалія внесла зміни в трудове законодавство, зокрема заборонила роботодавцям телефонувати / писати працівникам у позаробочий час, зобов'язала відшкодовувати рахунки за світло та інтернет при роботі з дому і т.д. (лінк - англійською)

1 419

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:
P.Y. написав:
bebyk написав:

Лол, тоді вже навпаки. Рекрутерка вчиться розрізняти технології і їхню затребуваність на ринку, а тоді вже знаходить "свого сеньйора". Що характерно, це історії з життя, бачив такі пости щасливих наречених сеньйорів на Лінкедині.

Цілком імовірний сценарій. А, власне, чи одне виключає інше? Програміст спочатку пише якісь навчально-розважальні проектики для себе безкоштовно, потім з деяким досвідом самонавчання стає професійним програмістом, потім використовує свій професійний досвід у «великому опенсорсі». Чому у світі рекрутерів не може бути чогось подібного?

А ви звідки все це знаєте, десь прочитали?

Прихований текст

Ні, просто намагаюсь зрозуміти, яким чином HR отримує свої базові професійні скіли. Ваші версії?

1 420 Востаннє редагувалося mamkin haker (11.11.2021 11:59:39)

Re: Сьогодні я дізнався

UPD: а ні, все ще вдалося уникнути дефолту в останню хвилину виплатили
https://replace.org.ua/uploads/images/11470/340ead9505df949bafe4961d0df3c4df.jpg