21

Re: Перший старт - UkrCMS

Спробую поєднати все сказане вище.
1) Форум програмістів, а не якись інший. Автор теми просить оцінити його розробку, саме те, що вже написано. Про тестування тут не йде мова.
2) Проект зовсім некомерційний.
3) Здається досить ясно в назві теми написано "перший старт".
4) Автор теми - програміст, не менеджер, не маркетолог. Звідки йому знати як правильно описати його продукт? А ви в свою чергу поливаєте брудом..
5) А що ви робите чи зробили для українців?

Подякували: miroslav.chandler, leofun01, ostap34PHP3

22

Re: Перший старт - UkrCMS

То є вірно, що гарна дока - плюс у карму розробника. Та якби funivan зосередився на написанні повноцінної документації до "найбетішої" бета-версії, то бета-реліз вийшов би ще на місяць-два-три пізніше, а виявлені баги могли би звести на нуль цю доку ще до виходу альфа-версії.

З.І: І не треба казати, що це - криві руки розробників: програмування теж розвивається.

23

Re: Перший старт - UkrCMS

Поточна версія працює лише з мускулом, вірно?

Прихований текст

З.І: все ж мінімальний Readme не завадить: суто для загальної інфи.

24

Re: Перший старт - UkrCMS

Поточна версія працює лише з мускулом, вірно?

Так працює тілкьи з mysql.

Мінімальний опис на головній сторінці сайту http://ukrcms.com/ ;)

25

Re: Перший старт - UkrCMS

Те все можна замінити:
"Проста та швидка CMS, написана українськими розробниками" :)

26

Re: Перший старт - UkrCMS

Не можете дати пораду?
девелоперська гілка готова.
У цій гілці буде використано 2-3 сторонні інструменти (Бібліотеки)
Як краще їх підключати?
1. Через композер. Що б композер сам створював папку вендори в цмсці (просто ігнорити)
2. Кожен девелопер зможе задати шлях до автолодера і там уже буде підключено все необхідно

1ий варіант класний бо запустив і все є. Але поганий тим що наприклад хтось уже юзає phpUnit для чого йому стільки бібліотек))
2. Вроді все непогано ;)

Ви за який варіант;) ?

27

Re: Перший старт - UkrCMS

я за 1-й, але 2й теж норм

28 Востаннє редагувалося ping (11.06.2013 17:25:37)

Re: Перший старт - UkrCMS

після інсталяції варто нагадувати  про необхідність витерти install (можна в адмінці)

може для шаблонів дати розширення tpl?

ну і додати парочку скріншотів з боку адмінки таки варто - добре збуджує цікавість :).

29

Re: Перший старт - UkrCMS

А CMS можна вже використовувати?

Re: Перший старт - UkrCMS

Shift написав:

А CMS можна вже використовувати?

Та чого не можна. Звісно можна. Я от навіть сам подумую використати цю цмску в одному із проектів.

Подякували: A.N.Onim1

31

Re: Перший старт - UkrCMS

після інсталяції варто нагадувати  про необхідність витерти install (можна в адмінці)

обовязково додам

може для шаблонів дати розширення tpl?

Покищо це не принципово і різниці немає як на мене.

ну і додати парочку скріншотів з боку адмінки таки варто - добре збуджує цікавість :).

Ок додам більше скріншотів, пожливо запишу відео ;)

А CMS можна вже використовувати?

Так можна :)

Та чого не можна. Звісно можна. Я от навіть сам подумую використати цю цмску в одному із проектів.

Будемо дуже раді ;) Якщо будуть зауваження пишіть.

В планах підключити композер =)

32

Re: Перший старт - UkrCMS

В планах підключити композер =)

Може не треба? CMS-ка ж для звичайних людей :)

33

Re: Перший старт - UkrCMS

Replace написав:

В планах підключити композер =)

Може не треба? CMS-ка ж для звичайних людей :)

+1

якщо є час  лишній - краще кілька шаблонів оформлення зробити для стартуючих

34

Re: Перший старт - UkrCMS

якщо є час  лишній - краще кілька шаблонів оформлення зробити для стартуючих

Згідний. Займусь цим в першу чергу =)

Може не треба? CMS-ка ж для звичайних людей :)

У мене деякі проекти працюють на ній. уже як фреймворк получається. тобто дійсно функціоналу мало але його достатньо. Я думаю при збірці пакунків композер підключати не буду. А от для себе і для таких хто хоче використати наприклад деякі компоненти було б зручно ;) Ще над цим подумаю.

35

Re: Перший старт - UkrCMS

Доволі непогано вийшло =), хочу Вас привітати, але як на мене необхідні шаблони чи модулі, щоб цю СКК використовували не лише для блогу, а наприклад для освітнього, навчального сайту і т.п.
1. Звісно помітно деякі орфографічні помилки.
2. На рахунок першого класичного стандартного шаблону, то він однозначно має бути в національних тонах.
Слава Україні! Дякую за пророблену роботу, бажаю Вам наснаги та терпіння.

36 Востаннє редагувалося funivan (27.08.2013 09:48:48)

Re: Перший старт - UkrCMS

Давно не писав у цій темі ;)

1. Звісно помітно деякі орфографічні помилки.

буде добре якщо підкажете

2. На рахунок першого класичного стандартного шаблону, то він однозначно має бути в національних тонах.
Слава Україні! Дякую за пророблену роботу, бажаю Вам наснаги та терпіння.

Щось з цим придумаємо ;)

використовували не лише для блогу, а наприклад для освітнього, навчального сайту і т.п

Я згідний. Зараз ведеться робота в даній гілці. Тобто не буде тільки блог і все. Планується декілька різних гілок Типу сайт візитка, сайт новини, портфоліо. Можливо щось і для освіти можна буде зробити.

Я не знаю структури освітніх порталів і не дуже ними цікавлюсь, якщо можете опишіть, робота піде швидше.

Героям Слава ;)

Подякували: Очі.завидющі1

37

Re: Перший старт - UkrCMS

Ще кілька невеликих зауважень:
1) При встановленні було б непогано для "Шлях до панелі адміністрування" та "Розташування" вказати плейсхолдери (приклади), а то не прогерам дуже важко думаю буде.
2) Було б непогано перевірити права на запис перед установкою.

Warning: file_put_contents(/var/www/leo/data/www/domain/install/../protected/config/main.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/leo/data/www/domain/install/install.php on line 103

3) Після встановлення, коли написано:

Вітаю, Ваш сайт успішно інстальовано
Ось дані для адміністрування вашого сайту:

У мене чомусь посилання на панель адміністрування криве. Я вбивав /manager/.
4) З base_url я так і не зрозумів. Запрацювало лише після того я вручну поправив з '/' на ''.
5) Взагалі адмінка мені подобається. Проста, нічого зайвого.

Ну так. Непогано, але дуже сиро ще. В планах використати cms-ку для одного сайту, якщо розберусь як зробити норм URL :)

38

Re: Перший старт - UkrCMS

Всі вищевказані пункти зроблю. зараз версія 1.0.4  Планую зробити деякий рефакторинг поправити трохи функціонал і версія 1.5 думаю так буде стабільна і готова.
+ паралельно шаблони натягуємо.

Якщо є якісь критичні глюки пишіть сюди або краще на github ось сюди https://github.com/ukrcms/ukrcms/issues

39 Востаннє редагувалося funivan (03.09.2013 12:33:10)

Re: Перший старт - UkrCMS

1) При встановленні було б непогано для "Шлях до панелі адміністрування" та "Розташування" вказати плейсхолдери (приклади), а то не прогерам дуже важко думаю буде.

http://i.imgur.com/iPVTSKg.png
На скріншоті відображається сірим коліром "якщо сайт розміщується не в кореневому ..." тобто коли наводиш показуються підказки.

2) Було б непогано перевірити права на запис перед установкою.

Готово. Перевіряємо хитрим методом так як is_writable в PHP не завжди вірно працює.
Як буде час перевір. цей пункт. У мене показується ось так коли помилка:

Прихований текст

Файл конфігурації має бути доступний для запису (chmod 0777 protected/config/main.php)

мене чомусь посилання на панель адміністрування криве. Я вбивав /manager/.

Все гаразд поправив ;)

4) З base_url я так і не зрозумів. Запрацювало лише після того я вручну поправив з '/' на ''.

Якщо сайт розміщується не в кореневому каталозі веб-сервера

Якщо ви ставите в корінь домену тоді  base_url це слеш /
Якщо у директорію для прикладу http://ukrcms.com/test-site/install/install.php  тоді base_url це /test-site/install/
Переважно автоматом оприділяється вона відносно того де знаходиться скрипт. Якщо у вас проблеми з оприділенням пишіть сюди. ;)


5) Взагалі адмінка мені подобається. Проста, нічого зайвого.

Це добре ;) вона всім подобається =)

Додано:  Нову версію 1.1 можна буде завантажити завтра зранку. Посилання закину сюди ;)

Подякували: miroslav.chandler, Replace2

40

Re: Перший старт - UkrCMS

Ура ура ура. Вийшла нова версія 1.1.1 

Отже почну з приємного:
1. Позакривали деякі глюки. Орфографія, встановлення, посилання і інші.
2. Новий дизайн сайту http://ukrcms.com
3. Круті релейшини - про них я опишу в документації коли буде час
4. Є композер. Ставити можна так:

composer require ukrcms/ukrcms:1.1.1 --no-update && composer update;

5. Почнемо скоро додавати теми.
6. Ще більше тестів що б відловлювати глюки.
https://packagist.org/packages/ukrcms/ukrcms


Що залишилось зробити:
У гілці 1.1.* будуть закриватись наступні тікети https://github.com/ukrcms/ukrcms/issues?state=open крім багатомовності. Скоріш за все вона появиться в 1.2

Подякували: mike1