41

Re: Перший старт - UkrCMS

Навіть не можу встановити, тільки скопіював в теку і запустив в денвер, ввожу адресу в браузер і на тобі:
Errors. We fix it right now.

42

Re: Перший старт - UkrCMS

Навіть не можу встановити, тільки скопіював в теку і запустив в денвер, ввожу адресу в браузер і на тобі:
Errors. We fix it right now.

якщо э у вас jabber можете написати в приватні повідомлення. Цю проблему ми вирішемо ;)
Якщо ви не встановлювали сайт зайдіть по посилання
<шлях до сайту>/install/install.php 

Зараз активно розвивається оновлена версія. Більш направлена на користувачів а не на розробників + окремо буде іти ядро яке можна буде використовувати для створення будь яких сайтів ;)

43

Re: Перший старт - UkrCMS

Працює лише із додаванням шляху встановлення до файлу встановлення php.
Якщо Ви плануєте зробити оновлену версію то рекомендую оновити колірну схему із зеленої на синю як на сайті.
Чекаю випуску нової версії.

44

Re: Перший старт - UkrCMS

Якщо Ви плануєте зробити оновлену версію то рекомендую оновити колірну схему із зеленої на синю як на сайті.
Чекаю випуску нової версії.

100% це зробимо ;)

Re: Перший старт - UkrCMS

На сайті граматична помилка: тиць

Спробейте виконати дію ще раз ;)

Re: Перший старт - UkrCMS

Вирішив поставити і подивитися.
1) Оскільки ставив на локалхості, то пасворду від mysql не було, а скрипт без введеного паролю відмовляється працювати.
2) Забрав у скрипті перевірку на пустоту, і спокійно установив, але перейшовши на сайт, побачив що є проблема з підключенням css і всього іншого. Аналогічно у панелі адміністратора.
Переглянувши вихідний код сторінки, побачив таке:

/themes\admin/css/style.css

Або то я чогось не розумію, або у шляху не має бути бекслешу.

UPD: після перегляду скриптів, зрозумів, що проблема у використанні константи DIRECTORY_SEPARATOR, яка на відні має значення бекслешу.

Re: Перший старт - UkrCMS

Знайдено ще декілька багів.
Один із них, це взагалі відсутнє фільтрування даних з форми коментарів.
Можна вписати зовсім не валідні дані, в тому числі і довільний js код, який виконається, коли адміністратор зайде у панель керування, а саме в розділ "Коментарі"

Re: Перший старт - UkrCMS

Ще один, якщо в адмін панелі додавати користувача з логіном, який зайняв інший користувач, то тупо вибиває біла сторінка і якісь незрозумілі надписи

;SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1062 Duplicate entry 'admin' for key 'login' #0 Z:\home\shell.ua\www\ukrcms\core\Db.php(90): PDOStatement->execute(Array) #1 Z:\home\shell.ua\www\ukrcms\core\Db\Table.php(266): Uc\Db->execute('Insert into uc_...', Array) #2 Z:\home\shell.ua\www\ukrcms\core\Db\Model.php(244): Uc\Db\Table->insert(Array) #3 Z:\home\shell.ua\www\ukrcms\bundles\Admin\Crud.php(98): Uc\Db\Model->save() #4 Z:\home\shell.ua\www\ukrcms\core\App.php(151): Ub\Admin\Crud->actionEdit() #5 Z:\home\shell.ua\www\index.php(36): Uc\App->run() #6 {main}Errors. We fix it right now.Errors. We fix it right now.

49

Re: Перший старт - UkrCMS

@funivan

А яка свіжість архіва, що качається на головній сторінці сайту? Десь по вашому форуму прочитав, що помилку у слові "розсташування" виправлено, однак у розвернутому мною на локалхості пакунку все по-старому. :)

І ще момент: а чому поле введення паролю у install.php - не типу password?

50

Re: Перший старт - UkrCMS

Користуючись нагодою, дякую funivan'у за допомогу у розкурюванні бамбуку UkrCMS на Debian. :)

У якості маленької подяки пропоную до уваги коротеньку інструкцію з інсталляції UkrCMS на Debian Wheezy.

Post's attachments

ukrcms_debian_7.pdf 70.79 kb, 1010 downloads since 2014-01-20 

51

Re: Перший старт - UkrCMS

Барташ, просто супер. Викладу на сайт. Я все збираюсь відео записати. Треба уже себе заставити)

52

Re: Перший старт - UkrCMS

Форкнув собі, подивлю ся

funivan - якщо проект ще розвивається, то можу допомогти з темами під CMS

53

Re: Перший старт - UkrCMS

Форкнув собі, подивлю ся
funivan - якщо проект ще розвивається, то можу допомогти з темами під CMS

Проект розвивається. Зараз ідуть деякі критичні зміни. Роблю більш менш стабільне арі, вирпавляю баги

З темами у мене також є одна ідея: як 1000 тем з вордпресу переконвертити автоматом ;)

Буду радий якщо допоможете)

На даному етапі планую реалізувати систему тестів через phpunit і vagrant =)

А то після збірки пакунку кожен раз превіряти чи правильно все паше досить напряг ;)

54

Re: Перший старт - UkrCMS

funivan написав:

Буду радий якщо допоможете)


Допомогти радий. Але мені для роботи потрібна чітка організація та список завдань: зробити те, те і трохи того

55

Re: Перший старт - UkrCMS

Це без проблем. У вас є джаббер ?:)

56

Re: Перший старт - UkrCMS

можна на ти. Такого добра немає

57 Востаннє редагувалося ktretyak (02.02.2014 23:05:14)

Re: Перший старт - UkrCMS

Сходу маю пару-трійку невеличких зауважень.

UkrCms написав:

Вся інша конфігурація відбувається автоматично.

Хіба може конфігурація "відбуватись?"


Далі:

UkrCms написав:

На основі UkrCms можна розробляти не тільки стандартні сайти, а і складні утиліти або інші системи.

"складні утиліти", "інші системи"? Можливо вам треба уточнити які саме утиліти та системи, бо це досить неоднозначно. Або взагалі замінити цю фразу чимось більш легким для сприйняття.


Ну і ще - якщо CMS направлена на українського споживача, то ж для чого домен .com? Це ж тільки дорожче, та і з точки зору пошукової оптимізації не дуже доречно. Хоча, звичайно, якщо в планах немає її зробити міжнародною.

58

Re: Перший старт - UkrCMS

ktretyak

Дякую за зауваження. Сьогодні перепишу деякі тексти і повиправляю помилки.

Ну і ще - якщо CMS направлена на українського споживача, то ж для чого домен .com? Це ж тільки дорожче, та і з точки зору пошукової оптимізації не дуже доречно. Хоча, звичайно, якщо в планах немає її зробити міжнародною.

1. Мені подобається домен ком тому що він не привязаний до країни
2. Зручніше вводити
3. Планується зробити і на інших мовах. Але це ще дуже далеко ;)

59

Re: Перший старт - UkrCMS

2 Hanter Вибачте що не відповів Вам. Баги які Ви  вказали записав  https://github.com/ukrcms/simple-blog/issues?state=open
Як тільки вирішимо - зразу відпишусь ;)

60

Re: Перший старт - UkrCMS

наскільки трудомісткою є операція з додавання до CMS PunBB?
Як найпростіше створити сайт+форум?