41

Re: Ноут для крутого програміста

frz написав:

А я наївно думав що крута графіка потрібна лише крутим дизайнерам, а крутим програмістам потрібні крутий проц, крута оперативка і крутий SSD.

А посаджений зір теж потрібен?

42

Re: Ноут для крутого програміста

bebyk написав:
frz написав:

А я наївно думав що крута графіка потрібна лише крутим дизайнерам, а крутим програмістам потрібні крутий проц, крута оперативка і крутий SSD.

А посаджений зір теж потрібен?

Може хтось ще досі програмує за монохромним дисплеєм або ж за таким з довгим кінескопом ззаду що відчутно миготить якщо зняти його зображення на відео мобілкою, але сучасні дисплеї вже не настільки жахливі, тому супер показники більше потрібні різним дизайнерам і решта UI/UX девелоперам, а звичайним кодерам достатньо щоб частота екрана була не нижче здорового ґлузду. Хоча виправте мене, може я чогось не знаю.

43

Re: Ноут для крутого програміста

offtopic

https://replace.org.ua/uploads/images/6904/29a34ea04b5b24d138007c249b2b742d.png
Як ми всі можемо бачити не мерехтить.

44 Востаннє редагувалося FakiNyan (31.12.2021 20:11:52)

Re: Ноут для крутого програміста

Отримав сьогодні того ноута. Тягне 100гц нового монітора по старому HDMI кабелю. Може й більше може, але шіндовс не показувала можливості обрати більше 100гц. Запустив ще 4к відео на моніторі, і теж гарно показує, а в старому ноуті підвисає, бо не витягує.

З плюсів - кращий екран, але це не точно, з часом буде видніше. Також відразу чутно, що кращий звук, ніж в старому (так, весь цей час я не мав ніяких колонок, і єдиний мій звук, це ноут та навушники).

З мінусів - швидко гріється і починає шуміти. Шум не такий, як в старого, і більше схожий на рівномірний білий шум. Можливо, це пофікситься, коли я встановлю нормальну систему, бо я помітив, що шіндоус постійно завантажує проц якимсь лайном. Але це вже завтра буде видно. Встановлю Manjaro Awesome edition.

p.s. оце тільки зрозумів, що в новому році в мене буде новий ноут та система, прям конкретно в новому році, 1 січня, і я таку дату не обирав, а саме так сталось, мабуть - це знак! Новий рік, нове життя! Я вже відчуваю, як еволюціоную.

45

Re: Ноут для крутого програміста

Придбав ще один вживаний ноут HP для дружини - 16 гіг оперативки, 4 ядра, SSD, дисплей більший ніж в мого робочого ноута (теж hp). В назві моделі - Elite-щось-там. На борту - віндовс 10 ліцензійний. Це для дружини, бо ніяк не може звикнути до лінуксового варіанту ворда, а також сумує за фотошопом, ну нехай має. Ну а мені вигідно мати під рукою запасний ноут якщо мій глюкне десь в поїздці, хоча слабо уявляю як я буду працювати під віндою. Якістю дисплея не заморочувався зовсім, але за суб'єктивними відчуттями - якісно кращий ніж мій, крім того що більший (не маю під рукою банана щоб виміряти розмір дисплею).

46

Re: Ноут для крутого програміста

frz написав:

Придбав ще один вживаний ноут HP для дружини - 16 гіг оперативки, 4 ядра, SSD, дисплей більший ніж в мого робочого ноута (теж hp). В назві моделі - Elite-щось-там. На борту - віндовс 10 ліцензійний. Це для дружини, бо ніяк не може звикнути до лінуксового варіанту ворда, а також сумує за фотошопом, ну нехай має. Ну а мені вигідно мати під рукою запасний ноут якщо мій глюкне десь в поїздці, хоча слабо уявляю як я буду працювати під віндою. Якістю дисплея не заморочувався зовсім, але за суб'єктивними відчуттями - якісно кращий ніж мій, крім того що більший (не маю під рукою банана щоб виміряти розмір дисплею).

спробуйте виміряти в сантиметрах, а ми переведемо в дюйми.

47

Re: Ноут для крутого програміста

Трушно міряти в бананах, придбаю банан - відпишуся.

48 Востаннє редагувалося frz (02.01.2022 20:56:04)

Re: Ноут для крутого програміста

Це не показник молодості. Це показник лише того, що ви зовсім не варитеся в англомовних спільнотах - там гуляє історія про одну користувачку сайту Rock Dog Designs (оригінальний лінк вже не містить цієї інформації), вона продавала телевізор і написала що не має під рукою лінійки аби поміряти діагональ, тому поклала поруч банан для порівняння (як в наших оголошеннях часом кладуть поруч з предметом сірникову коробку для порівняння).