1

Тема: Міні-анонс гри

Вітаю пані та панове,

З початком війни занадто багато всього змінилось, думаю як і у всіх... Сидячи у підвалі зʼявилось бажання щось створити для душі, для заспокоєння нервової системи. І вибір пав на написання іграшки.

Так як я сам мобільний розробник, з початку березня встиг задовбати всіх, до кого зміг дотягнутись - знайому дизайнерку, веб розробника, і привіт fed_lviv :) Щоб в результаті вийшов більш менш гарний і візуально завершений продукт.

Наразі готова веб версія гри Судоку, але основний проект - буде мобільна версія під iOS & Android.

Але все ж, дуже необхідна ваша думка, як вам проект з точки зору зручності і зрозумілості? Будь-які круті ідеї вітаються [:}

З важливого - керування задумувалось мишкою, щоб зручно було з мобільних телефонів і UX ідентичний був з мобільним додатком.

Подякували: PeSePol, leofun012

2

Re: Міні-анонс гри

Якийсь паскудний шрифт. Нічого не можна розібрати. Набридливе повідомлення про cookie. Незрозуміло як в грати. Виглядає воно як черговий максимально стандартний блідий сайтик. Нікому не потрібно окрім свого розробника. https://replace.org.ua/uploads/images/6904/d508bc4861a62862c1fc1c514a5f1d5a.png

Подякували: leofun01, bebyk2

3

Re: Міні-анонс гри

javascriptIsLife написав:

Якийсь паскудний шрифт. Нічого не можна розібрати. Набридливе повідомлення про cookie. Незрозуміло як в грати. Виглядає воно як черговий максимально стандартний блідий сайтик. Нікому не потрібно окрім свого розробника.

Вітаю, дуже дивно виглядає, тестував на різних браузерах.

А що у вас за ОС, браузер і версія браузера? І чи стоїть якийсь плагін для браузера, який може міняти кольори/тощо (наприклад якийсь dark mode).

4

Re: Міні-анонс гри

Mypal. Windows XP.

5

Re: Міні-анонс гри

javascriptIsLife написав:

Mypal. Windows XP.

На таких старих версіях Firefox працювати, на жаль, нормально не буде.

6

Re: Міні-анонс гри

Шрифт нормальний ( на Avast-овському браузері), правда основний колір можна поміняти на більш темний ( у мене він світло-блакитний, але це ще може залежити від налаштувань браузеру  :)  ) . Також є питання: внутрішя сітка є (Я її просто не бачу  :) ) ? А взагалі гра нормальна, дякую. *THUMBSUP*

7 Востаннє редагувалося eresid (24.05.2022 00:24:41)

Re: Міні-анонс гри

PeSePol написав:

правда основний колір можна поміняти на більш темний ( у мене він світло-блакитний, але це ще може залежити від налаштувань браузеру :)

За колір так, трохи буду ще коригувати, а також темну тему треба додати і перемикач день\ніч, але це вже після релізу мобільного додатку.

PeSePol написав:

Також є питання: внутрішя сітка є (Я її просто не бачу  :) ) ?

От на головній з нею не зрослось, головна сторінка кривенькою вийшла. А на інших сторінках має бути ок  :) Наприклад сторінка блогу чи будь-якої статті.

8

Re: Міні-анонс гри

Всім привіт, випустив оновлення гри, з того що зроблено:

- Покращений генератор судоку, тепер складність більш менш відповідає назві
- Додані складності Expert та Extreme до вже існуючих EasyMedium та Hard
- Новий діалог завершення гри
- Зміна обраних цифер за допомогою клавіатури

А також інші дрібні помилки виправлено.

Подякували: Chemist-i1

9

Re: Міні-анонс гри

Хоч взагалі не моє та виглядає доволі якісно. Прекрасний та простий дизайн дуже гарно.