41 Востаннє редагувалося tim (30.05.2015 08:54:29)

Re: Freelance

Joker написав:

Я б все ж надав перевагу живому спілкуванню з друзями. Не люблю залишатися самим, до того ж робота в команді мене більше стимулює до плідної праці.

Можна запросити свою команду до себе, або збиратись в когось дома, в коворкінгах для живого спілкування.

42

Re: Freelance

Фінальна стадія freelance: вілла на березі океану в США, Азії чи екваторіальній Америці  або в мегаполісі:
http://s.developers.org.ua/storage-files/desk4-920.jpg

http://s.developers.org.ua/storage-files/desk3-920.jpg
http://dou.ua/lenta/columns/programmers-workplace/

43

Re: Freelance

tim написав:
Cyan написав:

в офісі халявний wi-fi, швидкий інтернет, халявні пєчєньки, чай/кава, настільний футбол, настільний хокей, тренажери, playstation, зручні крісла, величезний монітор, знаходиться в центрі Києва, щомісяця можна зібратись відділом побухати/поїсти/покурить кальян за рахунок компанії, графік роботи гнучкий як не знаю що, про стабільність я взагалі мовчу
фріланс? пффф...

Що заважає дома мати халявні печеньки, чай, тренажери, зручні крісла, швидкий інтернет, wi-fi, настільні ігри?
Якщо хочеться їздити до офісу в центрі Києва,  то фрілансіть з коворкінгу.
Зібратись з друзями щоб випити, погуляти, поїсти, відпочити на природі, займатись спортом  можна частіше ніж раз на місяць, хоч кожного дня чи тижня.

Халявні печенька, інтернет, wi-fi, тренажери, зручні крісла - вдома це все треба купити, тож воно вже не буде халявним, чи не так?

44 Востаннє редагувалося ktretyak (30.05.2015 10:30:20)

Re: Freelance

Ні, на даний момент, дійсно, значно простіше знайти офісну роботу із ЗП у $2000, ніж таку ж ЗП, але фрілансеру.

І все ж, якщо говорити про майбутнє, то, дійсно, усі ці дорогущі офіси, службові машини, "безкоштовні" чай, фрукти, тренажорка, організація святкувань різних корпоративів, захмарні ЗП у керівництва і т.д. - все це той ресурс, еквівалент якого може отримувати фрілансер і витрачати його на власний розсуд, без пафосу.

Мабуть в майбутньому фрілансерам буде значно простіше знаходити собі роботу. Поки що екосистема для них не так швидко розвивається, як того хотілося б, але це через небажання великих компаній, а через них і державних органів, створювати собі конкурентів...

Але, на моє глибоке переконання, це все лише питання часу.

45

Re: Freelance

Сумніваюся що хтось буде платити якомусь там фрілансеру 100 тисяч грошиків тільки через зникнення проміжкових шарів у вигляді директора чи менеджера Василя.
І як же суріуз бузінесс?  І що власне зміниться в майбутньому? Як ви це собі уявляєте?

46

Re: Freelance

Усе вищезгадане для офісних працівників дуже дорого коштує, а тому їхні послуги відповідно дорожчі, ніж послуги фрілансера. Саме через це замовники все частіше будуть віддавати перевагу фрілансерам.

А офісна робота, звичайно ж, повністю не зникне, хоча й чисельно значно схудне. Однозначно, що фрілансери ніколи не покриють всі ті послуги, які зараз надають "офісні" організації. Це стосується чогось більш складного, що одна людина не зможе осилити самостійно...

47

Re: Freelance

В Україні стрімко зростає кількість людей, що працюють віддален

Подякували: tim1

48

Re: Freelance

Q-bart написав:

Халявні печенька, інтернет, wi-fi, тренажери, зручні крісла - вдома це все треба купити, тож воно вже не буде халявним, чи не так?

Але після того, як Ви вже купили воно ж халявне? Ви ж не платите за печиво, коли берете його з шафки, або за пиво з холодильника, насолоджуйтесь моментом   *YAHOO*  Для Вашої жінки, дітей, батьків все, що Ви купили - халявне  *DRINK*

49

Re: Freelance

tim написав:
Q-bart написав:

Халявні печенька, інтернет, wi-fi, тренажери, зручні крісла - вдома це все треба купити, тож воно вже не буде халявним, чи не так?

Але після того, як Ви вже купили воно ж халявне? Ви ж не платите за печиво, коли берете його з шафки, або за пиво з холодильника, насолоджуйтесь моментом   *YAHOO*  Для Вашої жінки, дітей, батьків все, що Ви купили - халявне  *DRINK*

за цією логікою, якщо я куплю будинок за містом, то, виходить, він дістався мені на халяву? і чхати на те, що я за нього виклала кругленьку суму, яку накопичувала протягом кількох років - житло все одно халявне!

50

Re: Freelance

Халявне = вирахуване з зарплати й доставлене на місце роботи. Якщо фріланс даватиме той же прибуток, що й зарплата в офісі плюс вартість халяви, то різниці особливої нема. Хоча в мене склалося враження, що фрілансери здебільшого заробляють менше, ніж аналогічні їм офісні спеціалісти.

51 Востаннє редагувалося tim (07.06.2015 08:51:15)

Re: Freelance

Cyan написав:

за цією логікою, якщо я куплю будинок за містом, то, виходить, він дістався мені на халяву? і чхати на те, що я за нього виклала кругленьку суму, яку накопичувала протягом кількох років - житло все одно халявне!

Ви купили його в минулому  :)  кожного дня Ви за нього не платите.
В минулі роки Ви збирали на будинок, або платили кредит - відмовляли собі в певних радостях життя. В минулому Ви витрачали час на те, щоб заробити на будинок. В теперішньому та майбутньому Ваші витрати часу, грошей на будинок мінімальні.

52

Re: Freelance

P.Y. написав:

Якщо фріланс даватиме той же прибуток, що й зарплата в офісі плюс вартість халяви, то різниці особливої нема. Хоча в мене склалося враження, що фрілансери здебільшого заробляють менше, ніж аналогічні їм офісні спеціалісти.

На фрілансі можна вибирати лише ту роботу, за яку платять найбільше, "знімати вершки". Вибирати роботу, зосереджуватись на роботі з найвищими рейтами за годину. Головне не те скільки Ви заробили за місяць, рік, а як багато Ви заробили за годину в середньому.
Наприклад Ви працюєте 160 годин на місяць з рейтом $10-20 за годину, це $1600-3200 на місяць.
Але можна зосередитись на пошуку і отриманні роботи з рейтом $40-80 за годину.
Такої роботи буде менше, але за 80 годин Ви зможете заробити $3200-6400 за місяць.

53

Re: Freelance

tim написав:
Cyan написав:

за цією логікою, якщо я куплю будинок за містом, то, виходить, він дістався мені на халяву? і чхати на те, що я за нього виклала кругленьку суму, яку накопичувала протягом кількох років - житло все одно халявне!

Ви купили його в минулому  :)  кожного дня Ви за нього не платите.
В минулі роки Ви збирали на будинок, або платили кредит - відмовляли собі в певних радостях життя. В минулому Ви витрачали час на те, щоб заробити на будинок. В теперішньому та майбутньому Ваші витрати часу, грошей на будинок мінімальні.

ну і?
я збідніла на кілька десятків (може і сотні) штук долярів, а ви мені втираєте, що раз я зробила це в минулому, то це ніфіга не рахується
пєчєньки на роботі ви берете просто, не платячи щоразу за витягання їх з коробки, тим не менш чомусь вважається, що вони дістаються вам не на халяву, а привести приклад, де все відбувається аналогічно, тільки в домашніх умовах, так воно відкразу стає халявним - штааа?

54

Re: Freelance

Q-bart написав:
Прихований текст

Картинки, картинки... прикол. )

55

Re: Freelance

Ще цікавить така деталь: як саме фрілансер отримує гроші? Для цього треба створити рахунок у банку, перш ніж реєструватися на біржі, чи є якісь менш морочливі механізми? І чи всі банки однаково підходять для цього?
(З банками та й взагалі з грошима справи мати не люблю, погано орієнтуюсь у цій системі — тому й питаю).

Подякували: VertoX1

56

Re: Freelance

Це легко вияснити, якщо пройтись по фріланс-сайтам та почитати замовлення. Наприклад, ось на цій сторінці праворуч є блок "Способы оплаты".

Мабуть більш цікаве питання стосується легалізації заробітку, тобто як саме платити податки...

57

Re: Freelance

Добре, сформулюю питання більш по-ідіотському. Зарплату я отримував раніше або в бухгалтерії, або в банкоматі (а зарплатну картку видавали в бухгалтерії). Тепер я хочу заробляти гроші сам. Куди тикатись порадите в першу чергу?

Мабуть більш цікаве питання стосується легалізації заробітку, тобто як саме платити податки...

Зареєструватися приватним підприємцем, платити фіксований податок — якось так?..

58

Re: Freelance

P.Y. написав:

Добре, сформулюю питання більш по-ідіотському. Зарплату я отримував раніше або в бухгалтерії, або в банкоматі (а зарплатну картку видавали в бухгалтерії). Тепер я хочу заробляти гроші сам. Куди тикатись порадите в першу чергу?

Мабуть більш цікаве питання стосується легалізації заробітку, тобто як саме платити податки...

Зареєструватися приватним підприємцем, платити фіксований податок — якось так?..

Тут описано про легалізацію заробітку http://www.vitaliypodoba.com/2015/05/freelancer-docs/

Подякували: Анатолій, ktretyak2

59

Re: Freelance

P.Y. написав:

Тепер я хочу заробляти гроші сам.

Коли я виросту, візьмете мене з собою?   :(

60

Re: Freelance

Хоча я сам в цьому теж не особливо то й розбираюсь, але схоже що в Україні, на диво, вибір банків для цього не надто й великий - це Приват Банк з декількома опціями (LiqPay, Privat24...)