61

Re: Freelance

...особливо, якщо фрілансеру-початківцю вкрай кортить отримати пристойну долю екстрім-відчуттів - вже в цьому Приват справді профі, ніколи не передбачиш який саме геморой чекає на тебе наступного разу

62

Re: Freelance

Lordie написав:

...особливо, якщо фрілансеру-початківцю вкрай кортить отримати пристойну долю екстрім-відчуттів - вже в цьому Приват справді профі, ніколи не передбачиш який саме геморой чекає на тебе наступного разу

Ну якщо вже тих "гемороїв" так багато, то може розкажете про найхарактерніші з них?

63

Re: Freelance

ktretyak, це вже зробили замість мене і не лише тут, і тенденція досить гнітюча

64

Re: Freelance

Lordie написав:

ktretyak, це вже зробили замість мене і не лише тут, і тенденція досить гнітюча

Ви можете порадити якусь альтернативу, чи "все пропало"?

65

Re: Freelance

ktretyak написав:
Lordie написав:

ktretyak, це вже зробили замість мене і не лише тут, і тенденція досить гнітюча

Ви можете порадити якусь альтернативу, чи "все пропало"?

Чому ж "все пропало"... банків у нас вистачає (хоч і стало відчутно менше, да, тут не посперечаєшся), та й суттєвого дефіциту платіжних систем немає - оно навіть PayPal, обіцяють, що нарешті зможе запуститись... з часом. Вибір же конкретного інструменту залежить від дуже багатьох чинників, починаючи від місця проживання і не завершуючи доступними замовникам робіт способами оплати та характером переважної більшості витрат (втім, останнє вже, радше, стосується оптимізації комісій, тощо).

66

Re: Freelance

Bitcoin майдан скоро буде )))

67

Re: Freelance

reverse2500 написав:

Bitcoin майдан скоро буде )))

А навіщо? 0о В кого є - юзають на здоров'я...

68

Re: Freelance

А навіщо?

В Україні він заборонений та ще незатверджений, це буде дуже не на руку банкам

69

Re: Freelance

Знаєте бодай когось з тих, хто в Україні з ними працює, і справді переймається тим, чи він дозволений чи ні?)

70

Re: Freelance

reverse2500 написав:

А навіщо?

В Україні він заборонений та ще незатверджений, це буде дуже не на руку банкам

Треба пруф про заборону. Того що стаття зовсім свіжа: http://geektimes.ru/post/251660/

Подякували: Chemist-i, reverse25002

71 Востаннє редагувалося tim (13.06.2015 19:27:18)

Re: Freelance

P.Y. написав:

Добре, сформулюю питання більш по-ідіотському. Зарплату я отримував раніше або в бухгалтерії, або в банкоматі (а зарплатну картку видавали в бухгалтерії). Тепер я хочу заробляти гроші сам. Куди тикатись порадите в першу чергу?
Зареєструватися приватним підприємцем, платити фіксований податок — якось так?..

Реєстрація ФОП триває від 1 дня до кількох (якщо глючать інформаційні системи).
Головне - знайти клієнтів, які будуть замовляти у Вас певні роботи і платити в безготівковій формі.
Поки що ФОП - близько 1300 грн в квартал соціального внеску і 5% податку на прибуток щомісяця.

72

Re: Freelance

reverse2500 написав:

А навіщо?

В Україні він заборонений та ще незатверджений, це буде дуже не на руку банкам

Я неоднократно переводив біткоіни в долари, навіть у вебмані є така можливість, не кажучи вже про всілякі обмінки. Браслети ніхто не надягав.

73

Re: Freelance

о до біткоіну вже відношення змінилось і це добре, раніше було заборонено, але то було раніше

74

Re: Freelance

reverse2500 написав:

о до біткоіну вже відношення змінилось і це добре, раніше було заборонено, але то було раніше

Та не був він ніколи заборонений. Нацбанк писав свої писульки про те, що дуже не рекомендує вкладати в нього гроші через спекулятивний курс та інші ризики і нагадував, що якщо що, то ти сам собі злобний Буратіно. На заборону це не тягне.

75

Re: Freelance

Якщо точніше, було таке формулювання, що біткойн не є дійсним платіжним засобом на території України (цю функцію виконує лише гривня). Також нацбанк не розглядає його як валюту й не здійснює операцій обміну з ним. Про заборону купувати, продавати чи зберігати біткойни мова не йшла.

76

Re: Freelance

https://www.youtube.com/watch?v=LtGOOGAiT3c

Подякували: tim1

77

Re: Freelance

http://tulvit.net/
Подкаст: Веб, фриланс и нищета

78

Re: Freelance

Давно народ казав "Як корабель назвеш так і заробиш..."
Сама назва теми дуже багатообіцяюча... ) та й взагалі незрозумілою мовою написана )
Пане Invader пропоную знайти позитивний матеріал і не наводити москальську смуту, вони й так "молодці"

79

Re: Freelance

пропоную знайти позитивний матеріал

Позитивний компот без інформації про підводні камені доцільно згодовувати лише тим, кому ви вважаєте за потрібне створити неприємності. Мені, наприклад, була б цікава інформація про складні моменти фрілансу (і як їх уникнути, якщо це можливо), а не лише рекламна мішура.
---------

Після того, як Одеск перетворився на Апворк, чи є сенс туди потикатися новачкам/любителям без справжнього професійного досвіду, диплому і т.д., що вимагається при реєстрації? Узагалі, які біржі фрілансу можна назвати найбільш дружніми для початківців та тих, хто не бажає світити свої біографічні дані?

Подякували: VertoX1

80

Re: Freelance

P.Y. написав:

пропоную знайти позитивний матеріал

Позитивний компот без інформації про підводні камені доцільно згодовувати лише тим, кому ви вважаєте за потрібне створити неприємності. Мені, наприклад, була б цікава інформація про складні моменти фрілансу (і як їх уникнути, якщо це можливо), а не лише рекламна мішура.
---------

Після того, як Одеск перетворився на Апворк, чи є сенс туди потикатися новачкам/любителям без справжнього професійного досвіду, диплому і т.д., що вимагається при реєстрації? Узагалі, які біржі фрілансу можна назвати найбільш дружніми для початківців та тих, хто не бажає світити свої біографічні дані?

Як не хочете світити свої біографічні дані - тоді Вам у даркнет, але там можуть послати кинути. Для протидії тому і потрібні ті дані.