21

Re: Фотографії php mysql

Lordie написав:
lol.pedro написав:
Lordie написав:

lol.pedro, хто чого був перший?
Читайте документацію, розробляйте власний продукт - а не дивіть в кого як аби скопіювати.

В даному випадку іде мова аби не використовувати те що вже пройшло і про нього забули)

Це залежить від ідеї та функціоналу самого продукту, а не конкретних використовуваних засобів програмування

Функціонал посуті один що в статі яка має 3 фотки і що  в юзера який має три фотки -от методи зберігання силок можуть бути  одинакові.інтересно який метод ефективніший.дякую що роздуплив)

22

Re: Фотографії php mysql

VTrim написав:

Менi здаэться,що серiалiзацiя при великих обэмах даних - зайве..

мені тоже так здається.а якщо фотографій посуті більше за 3 а їх може бути і 200-300.в даному випадку не іде мова зробити соц.мережу.просто кращий варіант вибрати

23

Re: Фотографії php mysql

Писати в бд кожне фото окремо,тим бiльше що можуть писатись i iншi данi,як то дата завантаження i т.п..

24

Re: Фотографії php mysql

Писати в бд кожне фото окремо,тим бiльше що можуть писатись i iншi данi,як то дата завантаження i т.п..

25

Re: Фотографії php mysql

а чи не буде краще фото зберігати не в базі а взагалі файлом?

26

Re: Фотографії php mysql

Djalin написав:

а чи не буде краще фото зберігати не в базі а взагалі файлом?

тут мається на увазі зберігання шляху до фото, а не самого фото.

27

Re: Фотографії php mysql

Можна ще у форматі JSON

$data = array('test1', 'test2');
$json = json_encode($data);

print_r($json);

$db = json_decode($json);
print_r($db);

28

Re: Фотографії php mysql

VTrim, ви справді вирішили перелічити усі види серіалізації, аби лиш автору теми не довелось дивитись їх перелік (вельми немаленький) у Вікіпедії?)

29

Re: Фотографії php mysql

Lordie написав:

VTrim, ви справді вирішили перелічити усі види серіалізації, аби лиш автору теми не довелось дивитись їх перелік (вельми немаленький) у Вікіпедії?)

А якщо і так, то що далі ?

30

Re: Фотографії php mysql

VTrim написав:
Lordie написав:

VTrim, ви справді вирішили перелічити усі види серіалізації, аби лиш автору теми не довелось дивитись їх перелік (вельми немаленький) у Вікіпедії?)

А якщо і так, то що далі ?

То аніж далі, тим сумніше, а що ж ще...

31

Re: Фотографії php mysql

Lordie написав:
VTrim написав:
Lordie написав:

VTrim, ви справді вирішили перелічити усі види серіалізації, аби лиш автору теми не довелось дивитись їх перелік (вельми немаленький) у Вікіпедії?)

А якщо і так, то що далі ?

То аніж далі, тим сумніше, а що ж ще...

В чому сум, в тому що я навів автору два готових приклади на php ?
Є можливість,час - написав, в іншому випадку ми можемо всіх посилати в гугл.

32

Re: Фотографії php mysql

А й справді! Є можливість, час й натхнення - давайте увесь php.net та вікіпедію перекопіпастимо *DRINK* А то нащо комусь щось шукати чи читати документацію... програмісти мають програмувати, а не читати! Чукча, як відомо не читатєль...

33

Re: Фотографії php mysql

Lordie, Вам вогнегасник дати чи самi знайдете?)

А то я бачу у вас аж палахкотить ;)

34

Re: Фотографії php mysql

VTrim написав:

Lordie, Вам вогнегасник дати чи самi знайдете?)

А то я бачу у вас аж палахкотить ;)

Нічого подібного, Lordie спокійний як удав (ага, той самий, на 38 папуг і ще одне!) і читає про способи серіалізації, яких раніше не знав - і мабуть ніколи б не дізнався, якби отримував на все готові рішення, які для нормального розробника є демотиватором і перетворюють програміста у (бидло)кодера. Але тут вже в кого яка мета, не мені судити.
Тому якщо ввижається що щось палахкотить - спробуйте дивитись не в напрямку васильківських нафтобаз, ну а заодно - і не робити ведмежих послуг початківцям, але це на смак та колір, як то водиться.

35

Re: Фотографії php mysql

Отримав готову вiдповiдь на форумi - став бидлокодером.
Хе-хе

36

Re: Фотографії php mysql

lol.pedro для вас два усні зауваження
1. Називайте теми правильно. Для прикладу "збереження масиву даних у одне полу mysql" або ще якось змістовно. Змініть назву теми.
2. В одній темі не варто обговорювати і роботу з базою даних mysql а також nginx з його налаштуваннями.

Якщо по темі - я б на вашому місці використовував варіант із json_encode json_decode

П.С.
@Lordie - якщо вам не подобається методика навчання нових кодерів - створюйте тему і обговоримо ;)

37

Re: Фотографії php mysql

Мені одному здається, що серіалізація/десеріалізація у масив - не дуже ефективний спосіб працювати з галереєю зображень? Може, краще добавити пов'язану таблицю/таблиці?

38

Re: Фотографії php mysql

TwiStar написав:

Мені одному здається, що серіалізація/десеріалізація у масив - не дуже ефективний спосіб працювати з галереєю зображень? Може, краще добавити пов'язану таблицю/таблиці?

В 20,23 постах згадував..

39

Re: Фотографії php mysql

@TwiStar якщо у юзера треба мати тільки список картинок тоді навіть і не варто заводити іншу таблицю. Але якщо треба буде сортування, якась додаткова інформація біля картинки (тайтл) тоді відповідно краще в окрему таблицю =)

40

Re: Фотографії php mysql

Ну взагалі-то додаткові поля - не так істотно, бо які проблеми серіалізувати такий масив -

[
    [    
        'image' => 'photo_1.png',
        'sort' => 0,
        'title' => 'Photo One' 
    ],
    [
        'image' => 'photo_2.png',
        'sort' => 1,
        'title' => 'Photo Two'
    ]
]

Я кажу не про те, а про зручність роботи з цим у коді. Операції видалення та оновлення стають більш складними, важче заплутатись