41

Re: Фотографії php mysql

Я кажу не про те, а про зручність роботи з цим у коді. Операції видалення та оновлення стають більш складними, важче заплутатись

Можна створити обєкт який буде цим займатись.
Щось типу цього:

$images->add($path, $title)
foreach($images as $imageData)

42

Re: Фотографії php mysql

I якщо користувач в такий спосiб завантажить 1000 або бiльше зображень наприклад,то для операцiй зчитування,оновлення,видалення буде йти бiльше ресурсiв анiж з окремими записами в бд,так як завжди буде смикатись весь масив.

43

Re: Фотографії php mysql

Я читав на форумі іншому один юзер каза що він як  він зберігає фотки.кожна стаття має свій унікальний id.потім всі фотографії користувача будуть мати цей ID в назві і потім він каже php вивиди мені всі фотки з id таким то..
Інтересно які є ще методи крім тих що вище.І хто як зберігає картинки не конче писати код і всяке таке просто дати підказку
Я вибачась но я не знаю як змінити тему.

44

Re: Фотографії php mysql

Коли користувач авторизований,з бд витягуэться його id i при завантаженнi фото,робиться INSERT в таблицю з фото,де в поле user_id пишемо свiй id
А потiм SELECT фотографiй з вашим id,по GET або iншим способом,який передасть в WHERE ваш id

45

Re: Фотографії php mysql

Можна також розкладати правильно фотки і в базу записувати тільки кількість фоток
Для прикладу стаття з id 12 має 3 фотки
ми будемо мати такі файли
photos/12/1.jpg
photos/12/2.jpg
photos/12/3.jpg

По такому принципу достатньо знати кількість фоток і мати об’єкт який буде містити логіку роботи з фото

@lol.pedro нажміть на своїму першому повідомленні у цій темі - редагувати

46

Re: Фотографії php mysql

funivan написав:

Можна також розкладати правильно фотки і в базу записувати тільки кількість фоток
Для прикладу стаття з id 12 має 3 фотки

*BRAVO* Так як і я казав)Тільки тощо іншими словами

47 Востаннє редагувалося Lordie (16.06.2015 18:20:12)

Re: Фотографії php mysql

- дістати + ансеріал
- анлінк + ансет
- серіал + оновити
В чому тут заплутуватись? ;)

По такому принципу достатньо знати кількість фоток і мати об’єкт який буде містити логіку роботи з фото

По такому принципу не потрібно взагалі мати у БД жодної інфо про фото, отримати кількість з лістингу директорії - справа мілісекунд. А от додаткове інфо про фотки тоді вже дьоргати буде нізвідкіль, це вже проблема.