21

Re: [Ukraine] Українська мова

HetmanNet написав:
VTrim написав:

Сприяли вторгненню совки,які проживали на території Донбасу. Вони ніколи й не любили Україну, бо основа це русня,яку заселили туди після голодомору.
Над їхніми мізками за роки незалежності ніхто "не працював". Це дало плоди.

Саме українізація могла сприяти роботі над їх мізками, руйнуючи цю ознаку схожості з росіянами - єдину мову.

Відразу після майдану відмінили закон про регіональні мови (прийнятий в часи Яника).
Памятаєте,що відразу після цього вони почали кукурікати про "ущємлєніє". Не в Київі ж,де теж багато російськомовних, а саме на Донбасі.

22 Востаннє редагувалося HetmanNet (20.12.2015 20:08:48)

Re: [Ukraine] Українська мова

VTrim написав:
HetmanNet написав:
VTrim написав:

Сприяли вторгненню совки,які проживали на території Донбасу. Вони ніколи й не любили Україну, бо основа це русня,яку заселили туди після голодомору.
Над їхніми мізками за роки незалежності ніхто "не працював". Це дало плоди.

Саме українізація могла сприяти роботі над їх мізками, руйнуючи цю ознаку схожості з росіянами - єдину мову.

Відразу після майдану відмінили закон про регіональні мови (прийнятий в часи Яника).
Памятаєте,що відразу після цього вони почали кукурікати про "ущємлєніє". Не в Київі ж,де теж багато російськомовних, а саме на Донбасі.

Бо пропаганда працювала ефективно, була би політика українізації нормально, то зомбі-ящик на сході та півдні давно би дивилися лиш поодинокі ідіоти.

HetmanNet написав:

Приклад із життя, на курсах української мови (межі немає для досконалості, та й просили прийти тих хто знає щоб створити потрібне оточення для нубів) познайомився з росіянкою. Вона прийшла вивчати українську мову, щоб мати змогу вчити уроки з онучкою. Її діти непогано знають українську мову бо прожили майже все життя в Україні, а вона приїхала з Росії та звісно має з цим проблему. За час навчання у неї навіть з'явилося інше сприйняття новин та почала більше дивитися українськими джерелами інформації. Як бачити мова має досить вагомий вплив. Тож якщо проводили нормальну політику українізації, то зараз більшість на сході та півдні сприймали з перших хвилин вторгнення інакше, була менша кількість ватних зомбі. Люди самі ізолювалися би від зомбаторів російських, і відповідно вже не вийшло такого вторгнення як було, воно би скінчилося провалом вже давно би.

23

Re: [Ukraine] Українська мова

Нащо треба ще 20 год носитися з совками, як циган з торбою, багато з яких ніяким боком українцями не є (ані з етнічної, ані з політичної точки зору) та працювати з мізками тих, хто не повинен мати права голосу? Трусік любить Японію, але це не робить його японцем, а тут будь-якого бурята залучають до політичної дискусії та агітують. А в разі, якщо він розфарбується у жовто-блакитні кольори, то неодмінно патріотична громадскість визнає його українцем та панькатиметься до скону літ з ним. Щодо дерусифікації, яка начебто має відбутися за декілька десятків років, то подивіться на продукти масової російськомовної культури, яка усіляко підкреслює власну зверхність над українською - серіали "Віталя" та "Останній москаль". Хто ж насмілиться перейти з "високої" російськомовної спільноти до цих (згідно з укр. ТБ) брудних мовкаючих свиней?

Подякували: HetmanNet1

24 Востаннє редагувалося VTrim (21.12.2015 00:40:58)

Re: [Ukraine] Українська мова

`

25

Re: [Ukraine] Українська мова

https://www.youtube.com/watch?v=BZ70-zy9KZk

26

Re: [Ukraine] Українська мова

VTrim

Я можу з тобою погодитись у плані ігнорування совковості, яку прививали поколінню 90-х. Але те, що у топі темі лише популізм, на якому деякі нечисті на руку політики грають. Тому я це й вважаю маячнею. Не тому, що це дурість, а тому що з цього дурість роблять вовки у овечих шубах.
Це як дарувати дитині з деабетом солодщі у великих кількостях.

27

Re: [Ukraine] Українська мова

VTrim написав:

Відразу після майдану відмінили закон про регіональні мови (прийнятий в часи Яника).
Памятаєте,що відразу після цього вони почали кукурікати про "ущємлєніє". Не в Київі ж,де теж багато російськомовних, а саме на Донбасі.

Закон про мови досі чинний, не розводьте тут російську пропаганду.

28

Re: [Ukraine] Українська мова

koala написав:
VTrim написав:

Відразу після майдану відмінили закон про регіональні мови (прийнятий в часи Яника).
Памятаєте,що відразу після цього вони почали кукурікати про "ущємлєніє". Не в Київі ж,де теж багато російськомовних, а саме на Донбасі.

Закон про мови досі чинний, не розводьте тут російську пропаганду.

http://112.ua/glavnye-novosti/rada-otme … 25449.html

29 Востаннє редагувалося koala (20.12.2015 22:43:16)

Re: [Ukraine] Українська мова

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/5029-17

Документ 5029-17, чинний, поточна редакція — Редакція від 25.04.2015, підстава 269-19

Турчинов відмовився підписувати скасування саме через "протести" в Криму і Донбасі.

30

Re: [Ukraine] Українська мова

koala написав:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/5029-17

Документ 5029-17, чинний, поточна редакція — Редакція від 25.04.2015, підстава 269-19

Турчинов відмовився підписувати скасування саме через "протести" в Криму і Донбасі.

Добре. Це якось змінило суть мого посту чи може протести припинилися?

31

Re: [Ukraine] Українська мова

Ну от бачите, ви в неокупованій частині країни певні, що закон скасували, через російську пропаганду - і гадаєте, що в окупованій частині країни знають реальні розклади? У них - власна віртуальна реальність, яка поширюється, зауважте, виключно російською мовою.

Подякували: HetmanNet1

32 Востаннє редагувалося VTrim (20.12.2015 23:34:05)

Re: [Ukraine] Українська мова

Я не знав точно не через рос. пропаганду :)
І на той момент ніякої окупації не було. Ми говоримо про причини, а не наслідки.
Укр тв масмедіа спочатку ж було доступне, не кажучи вже про інтернет. Але вони дивились те,що хотіли бачити.

33

Re: [Ukraine] Українська мова

VTrim написав:

Я не знав точно не через рос. пропаганду :)

А посилання ви навели куди, вибачте?

VTrim написав:

І на той момент ніякої окупації не було. Ми говоримо про причини, а не наслідки.
Укр тв масмедіа спочатку ж було доступне, не кажучи вже про інтернет. Але вони дивились те,що хотіли бачити.

Так, бо віртуальну реальність з георгіївською стрічкою і дєдиваівалі почали створювати не вчора і навіть не 10 років тому.

34 Востаннє редагувалося VTrim (21.12.2015 00:07:52)

Re: [Ukraine] Українська мова

А посилання ви навели куди, вибачте?

На укр. телеканал. Він несе рос. пропаганду ?
Мабуть є в новинах і про збереження закону. Дав посилання на те,що вже знав раніше. Але провина моя.

35

Re: [Ukraine] Українська мова

112 канал - Захарченка. Екс-міністра внутрішніх справ. Зараз він працює в тому ж режимі, що й RT на Америку.

36 Востаннє редагувалося VTrim (21.12.2015 00:30:52)

Re: [Ukraine] Українська мова

Теж це чув.

37 Востаннє редагувалося HetmanNet (21.12.2015 08:59:56)

Re: [Ukraine] Українська мова

VTrim написав:

Я не знав точно не через рос. пропаганду :)

Ви чимось особливий, що уникнути її впливу на 100%?

38 Востаннє редагувалося VTrim (21.12.2015 09:53:55)

Re: [Ukraine] Українська мова

HetmanNet написав:
VTrim написав:

Я не знав точно не через рос. пропаганду :)

Ви чимось особливий, що уникнути її впливу на 100%?

Ні,я теж вірю в фошиздську хунту і розіпятих нею "рускіх дітєй" )

Ви не знаєте якусь мову програмування? Так це ж Кремль і рос. пропаганда заховали всю інфу про неї!

39

Re: [Ukraine] Українська мова

VTrim написав:

Ви не знаєте якусь мову програмування? Так це ж Кремль і рос. пропаганда заховали всю інфу про неї!

Кидати такі вислови - не є методом дискусії.

40

Re: [Ukraine] Українська мова

не знаю чи зараз щось поможе, але якби була політика українізації, то я погоджуюся, Росія б не захопила територій України стільки