61

Re: [Ukraine] Українська мова

Torbins написав:

Cyan
Ідея обмеження несвідомих в плані голосування звичайно хороша, але якщо навіть на вибори не всі приходять, то на тести тим більше прийдуть одиниці. Ну хіба що тією таки гречкою їх заманювати.

а як взагалі ті тести проводились би?
-любиш україну і сало?
-нєт
-неадекват!

62

Re: [Ukraine] Українська мова

P.Y. написав:

А справді, які питання будуть у тесті на адекватність? Ну, пара вправ з української мови само собою, а далі?...

FakiNyan написав:
Torbins написав:

Cyan
Ідея обмеження несвідомих в плані голосування звичайно хороша, але якщо навіть на вибори не всі приходять, то на тести тим більше прийдуть одиниці. Ну хіба що тією таки гречкою їх заманювати.

а як взагалі ті тести проводились би?
-любиш україну і сало?
-нєт
-неадекват!

ви так кажете, ніби це я або хтось інший з форуму складатиме ці тести

HetmanNet написав:

Достатньо зробити обов'язковою умовою отримання громадянства:
1. значу ЗНО по українській мові
2. здачу ЗНО по праву України
3. здачу ЗНО по історії України

до слів Анатолія додам, що тут можна тупо зазубрити без усвідомлення суті, найняти репетитора, тренуватись на тестових зразках і т.д. короче, те саме ЗНО, яке все одно не показує реальних знань, а підвищити рівень складності, так відразу 90% населення зливається
та й після здачі можна забити і йти в ополоченіє

HetmanNet написав:

5. відсутність алкогольної чи наркотичної залежності (паління теж заніс би туди)

imho, паління сигарет тут не грає ролі

HetmanNet написав:

6. проживання на території України не менше 10 років

це само собою

HetmanNet написав:

7. проходження поліграфа (чи давав хабарі, чи приймав участь в терористичних організаціях, чи причетний до педофілії, чи причетний до обігу наркотиків, чи причетний до зґвалтувань, і т.д. якщо хоч одна відповідь так: можна страчувати тихенько).

залишилось тільки ввести смертельну кару

63

Re: [Ukraine] Українська мова

той ваш поліграф можна надурити
найкращий спосіб дізнатись правду та попередити непотрібні речі - катування

Подякували: 0xDADA11C71

64

Re: [Ukraine] Українська мова

ви так кажете, ніби це я або хтось інший з форуму складатиме ці тести

Як тоді гарантувати, що критерії відбору адекватів нам сподобаються? І де гарантія, що автор тесту сам буде адекватом, а не просто підлаштує питання тесту під свій рівень неадекватності?

найкращий спосіб дізнатись правду та попередити непотрібні речі - катування

Для участі в голосуванні пред'явити паспорт з місцевою пропискою та довідку з камери тортур.

Подякували: Torbins, FakiNyan2

65

Re: [Ukraine] Українська мова

FakiNyan написав:

той ваш поліграф можна надурити
найкращий спосіб дізнатись правду та попередити непотрібні речі - катування

Знову ви все ускладнюєте. Достатньо почати карати за неправдиві свідчення в свій захист. Тоді пропонуєте жертві зізнатись в злочині: якщо вона зізналась, то страчуєте за злочин, якщо ні - за неправдиві свідчення.

Подякували: FakiNyan1

66

Re: [Ukraine] Українська мова

P.Y. написав:

ви так кажете, ніби це я або хтось інший з форуму складатиме ці тести

Як тоді гарантувати, що критерії відбору адекватів нам сподобаються? І де гарантія, що автор тесту сам буде адекватом, а не просто підлаштує питання тесту під свій рівень неадекватності?

лол, а де гарантія того, що я адекват?
довірити цю справу спеціалістам у відповідних сферах, які і складуть опитимальні тести - нє, не чули?

67

Re: [Ukraine] Українська мова

Cyan написав:
P.Y. написав:

ви так кажете, ніби це я або хтось інший з форуму складатиме ці тести

Як тоді гарантувати, що критерії відбору адекватів нам сподобаються? І де гарантія, що автор тесту сам буде адекватом, а не просто підлаштує питання тесту під свій рівень неадекватності?

лол, а де гарантія того, що я адекват?
довірити цю справу спеціалістам у відповідних сферах, які і складуть опитимальні тести - нє, не чули?

Поставмо питання ширше: де гарантія, що адеквати справді існують, а не є продуктом фантазії неадекватів?
Але якщо тест робитимемо ми, принаймні, можна проконтролювати, щоб він нам сподобався.

68 Востаннє редагувалося HetmanNet (22.12.2015 18:48:36)

Re: [Ukraine] Українська мова

Анатолій написав:
HetmanNet написав:

Можна просто паспорт давати лиш тим хто пройде тестування.
Достатньо зробити обов'язковою умовою отримання громадянства:
1. значу ЗНО по українській мові
2. здачу ЗНО по праву України
3. здачу ЗНО по історії України
4. відсутність психічних захворювань
5. відсутність алкогольної чи наркотичної залежності (паління теж заніс би туди)
6. проживання на території України не менше 10 років
7. проходження поліграфа (чи давав хабарі, чи приймав участь в терористичних організаціях, чи причетний до педофілії, чи причетний до обігу наркотиків, чи причетний до зґвалтувань, і т.д. якщо хоч одна відповідь так: можна страчувати тихенько).
Радикально, але ефективно :)

здорово пане Гетьман, я тест не пройду :) хоча б навіть через те, що хто знає справжню історію? Історія пишеться сильними світу цього, щоб було все гарно інше замовчується, а якщо замовчується чи перекручується, то яка вона історія насправді? Більше того, тут не знаєш за власні вчинки, я сьогодні не такий як вчора.... історія вона виходить як філософія... нема конкретики
та й права, конституцію, хто її знає? :)...

хоча б було цікаво провести елементарний тест, скажімо зустріти перших 50 перехожих і запитати 10 заповідей? скільки заповідей назвуть??? і з 10 , так думаю напевно в середньому 6...
а скільки законів, статей прав?....
чи я не зрозумів за які права мається на увазі...

Ну не пройдеш то не пройдеш.. значить попіклуєшся щоб твої діти пройшли..
Щодо права, то це конституція і ще узагальнене по кодексу (типу як називається і про що).. нову ще не освоїв, але попередні дві знав непогано. Вона у нас не така вже велика, там вчити немає чого. Якщо не питати номери статей,а  лиш по змісту і тоді проблем здати не буде жодних, головне бажання.
Історія, то ніхто не вимагає 200 з 200, достатньо 120 чи скільки там мінімальний бал для здачі. А вигадувати відмовки досить, то лиш відмовки, вивчити можна, а за 10 років точно. А списувати на перекрученість то найлегша справа.
Взагалі досить заохочувати тупість, бо нічого доброго в тому що не знають конституцію власної країни, мову та хоч основні історичні події не є добре, то є жахливо, краще хай лиш кожен сто тисячний матиме громадянство аніж кожний другий ідіот.

Подякували: Анатолій1

69

Re: [Ukraine] Українська мова

P.Y. написав:

Поставмо питання ширше: де гарантія, що адеквати справді існують, а не є продуктом фантазії неадекватів?

це питання до філософів, а не до мене

P.Y. написав:

Але якщо тест робитимемо ми, принаймні, можна проконтролювати, щоб він нам сподобався.

і чи хороший тамада, і конкурси чи цікаві...

70

Re: [Ukraine] Українська мова

Якщо філософи скажуть, що нема — тоді все, кінець демократії?
А так можна замутити прикольні вибори з катуваннями й тамадою.

Подякували: 0xDADA11C71

71

Re: [Ukraine] Українська мова

будуть конкурси типу - відірви сусіду ніготь, або відріж пінус, як то зробили рудому дібілу в цяцьках престолів

Подякували: 0xDADA11C71

72 Востаннє редагувалося VTrim (22.12.2015 22:57:47)

Re: [Ukraine] Українська мова

Одні кати зібрались, лул. Просто коли треба буде, відірвіть дупи від пк та сходіть проголосуйте. Це все шо з вас вимагається.

Прихований текст

бажано не за гречку

Хто б не був у бюлетенях, це зменшить відсоток проходу різних кокоблоків-асвабадітєлєй.

73

Re: [Ukraine] Українська мова

P.Y. написав:

Якщо філософи скажуть, що нема — тоді все, кінець демократії?

ні, вони скажуть, що все відносно :P

74

Re: [Ukraine] Українська мова

FakiNyan написав:

той ваш поліграф можна надурити
найкращий спосіб дізнатись правду та попередити непотрібні речі - катування

Професійного поліграфолога надурити дуже складно. Якщо цікаво, то на цю тему є доволі велика стаття - https://polygraph.ua/jak-obmanuti-polig … -realnist/

Я сам поліграфолог і повністю згоден з викладеним матеріалом.

75

Re: [Ukraine] Українська мова

Тобто результати тесту залежать не стільки від обладнання, скільки від думки конкретної людини - поліграфолога?

Подякували: leofun01, dot2

76

Re: [Ukraine] Українська мова

ishuckigor, підкажіть таке: якщо ми говоримо про аналіз крові, то по одному інструментальному аналізу різні лабораторії, залежно від якості обладнання, рівня працівників і т.д., можуть дійти різних висновків, і є досить відомі історії, коли людину саджали чи випускали на базі аналізу, а потім переглядали це рішення. Наприклад, Чикатила колись відпустили через помилку в аналізах. Скажіть, з поліграфами були прецеденти, коли за одним протоколом різні поліграфологи доходили різних висновків, і в результаті встановлювалася неякісна робота одного з них? Чи обов'язково треба переробляти всю процедуру?

Подякували: leofun011

77

Re: [Ukraine] Українська мова

Були різні преценденти. Все залежить саме від професійності поліграфолога. Навіть питання потрібно для кожного випадку задавати інші. Під час перевірки записуються поліграми, саме по них робляться висновки. Поліграфолог повинен навіть на відео знімати процес перевірки.

78

Re: [Ukraine] Українська мова

Вибачте, я конкретизую: були випадки, що по одній поліграмі різні поліграфологи дали різні результати, і це призвело до змін у розгляді справи?

79

Re: [Ukraine] Українська мова

Так. В моїй практиці були випадки, коли людина, що готова довести свою невинність, погоджується пройти поліграф. Її слідство самостійно напрявляє до свого поліграфолога і той робить заключення, що людина винна. Але вона не погоджується. Адвокат просить поліграми і направляє їх до мене. А там навіть питання розмиті і без конкретики. Тобто, навіть сам процес тестування був не правильний. Ми за партнерами навіть пропонуємо таку послугу, як аудит досліджень з використанням поліграфу. Якщо цікаво, то от посилання - https://vedmid.org/audyt/ . Зрозумійте, в нашому законодавстві є правила до проведення досліджень. Це стосується поліграфів і навіть програмного забезпечення. Є ДСТУ, методики і так далі. А вони часто не дотримуються. Не можна думати, що кожен поліграфолог являється експертом. Так само як і лікарі. Є справжні професіонали, а є просто шарлатани.

80

Re: [Ukraine] Українська мова

Ні-ні-ні. Це спростування попередніх результатів. А встановлення нових? Обладнання, питання, процедура - в нормі, просто поліграфолог помилився, і цю помилку можна за поліграмою виявити і виправити?

Подякували: leofun011