81

Re: [Ukraine] Українська мова

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5e4dc5c2506a0/c8792470b94bc10d76f6a94551294510.png
В коментах твориться якийсь жах, типу "нащо ви публікуєте дописи що роз'єднують країну", "а може цей кандидат принципово не хоче працювати, а лише отримувати гроші" (звісно, такі уїдливі коментарі написані російською) і таке подібне...
Ось лінк для тих, хто зареєстрований на лінкедін і бажає взяти участь в обговоренні:
https://www.linkedin.com/feed/update/ur … 111591424/

Подякували: P.Y.1

82

Re: [Ukraine] Українська мова

frz написав:

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5e4dc5c2506a0/c8792470b94bc10d76f6a94551294510.png
В коментах твориться якийсь жах, типу "нащо ви публікуєте дописи що роз'єднують країну", "а може цей кандидат принципово не хоче працювати, а лише отримувати гроші" (звісно, такі уїдливі коментарі написані російською) і таке подібне...
Ось лінк для тих, хто зареєстрований на лінкедін і бажає взяти участь в обговоренні:
https://www.linkedin.com/feed/update/ur … 111591424/

Тю, а як вам таке?

Прихований текст

https://i.gyazo.com/1c0858e64064461346a68cc3d98fa19a.png

83

Re: [Ukraine] Українська мова

frz написав:

wander
І я в них купую (купував досі) техніку.......

Мене якось пронесло повз цього магазину )
Лінк на пост:

84

Re: [Ukraine] Українська мова

frz, не поспішайте з висновками. Треба спершу отримати коментарі фірми. От якщо мій коментар видалять...

85

Re: [Ukraine] Українська мова

Наскільки мені відомо, в LinkedIn інфі про роботу та інше не перевіряється, тому теоретично будь-хто може створити лівий акаунт, назначити себе CEO Google та писати все, що захоче. Але чекаємо, чим то закінчиться.

86 Востаннє редагувалося wander (21.02.2020 11:54:26)

Re: [Ukraine] Українська мова

FakiNyan написав:

Наскільки мені відомо, в LinkedIn інфі про роботу та інше не перевіряється, тому теоретично будь-хто може створити лівий акаунт, назначити себе CEO Google та писати все, що захоче. Але чекаємо, чим то закінчиться.

В людини було більш ніж 500 друзів та аккаунт очевидно був створений не вчора.
Ні, звісно, можлива всяка накрутка, але, тоді хтось дуже заморочився.

Наразі аккаунт видалений (ще вчора я міг зайти на його аккаунт).

87

Re: [Ukraine] Українська мова

Спитав у BRAIN, чи працює у них такий. І закинув цю історію в FB "И так поймут".

Подякували: FakiNyan1

88

Re: [Ukraine] Українська мова

wander написав:
FakiNyan написав:

Наскільки мені відомо, в LinkedIn інфі про роботу та інше не перевіряється, тому теоретично будь-хто може створити лівий акаунт, назначити себе CEO Google та писати все, що захоче. Але чекаємо, чим то закінчиться.

В людини було більш ніж 500 друзів та аккаунт очевидно був створений не вчора.
Ні, звісно, можлива всяка накрутка, але, тоді хтось дуже заморочився.

Наразі аккаунт видалений.

Добре, що скріншоти залишились.

89

Re: [Ukraine] Українська мова

Такі випадки є дуже гарний привід для перевірки компанії, бо якщо компанія не дотримується мовного закондавства, то велика вірогідність що вона не дотримується й фінансового законодавства, зокрема податкового.

90

Re: [Ukraine] Українська мова

frz написав:

Зі мною зв'язався автор коментаря після того як я відправив скріншоти в компанію... Переписку з ним наводити тут не буду, так не прийнято. В результаті я порадив йому не використовувати лінкедін як фейсбук...

З вами зв'язався Владимир Романенко? З BRAIN'a?

91

Re: [Ukraine] Українська мова

frz написав:

Зі мною зв'язався автор коментаря після того як я відправив скріншоти в компанію... Переписку з ним наводити тут не буду, так не прийнято. В результаті я порадив йому не використовувати лінкедін як фейсбук...

Серйозно? Ви порадили лайножеру не висловлювати свої погляди публічно, а продовжувати їх нав'язувати решті співробітників компанії?

Подякували: leofun011

92

Re: [Ukraine] Українська мова

frz написав:

wander

З вами зв'язався Владимир Романенко? З BRAIN'a?

Він.

koala

Серйозно? Ви порадили...

Так, це був мій висновок.

Прихований текст

Там насправді явний ПТСР після війни і... далі я не буду продовжувати.

до чого тут ПТСР до українофобства.. ось пісня, котра просто і лаконічно описує автора того коментаря

Прихований текст

93 Востаннє редагувалося koala (21.02.2020 15:25:43)

Re: [Ukraine] Українська мова

Ви фаховий психолог чи психіатр і ознайомилися з його історією хвороби?
Чи просто він вам баки забив?

Подякували: leofun011

94 Востаннє редагувалося frz (21.02.2020 16:44:12)

Re: [Ukraine] Українська мова

[del]

95

Re: [Ukraine] Українська мова

Нащо ламати комедію? Роботодавець на свій розсуд приймає робітників. В цьому нема нічого поганого. Не треба звинувачувати зкацапленого в його світогляді. Треба відокремити його, щоб було чітко видно його позицію. Зазвичай негнучкі системи ненадійні, швидко ламаються і зникають.

96

Re: [Ukraine] Українська мова

Якщо працедавця влаштовують люди з радикальним світоглядом, причому певного типу, то до такого працедавця мають бути питання.

Подякували: FakiNyan, wander2