12 081

Re: Тема для розмов

dot написав:
tchort написав:

І що з нею по вашому не так, з "поведїнку" як каже ваш перекладач, добрий пане?

Tupe nespryjnjattje i nespromognistj.

Може навіть посилання дасте, на тому офіційному веб-сайті.

No, vam treba polazyty po arxyvam. A tak, vynesly projekt, vsji zatsjikavjeni (a to nasampered movoznavtsjy, a ne pyjaka) mohly rozibraty, obhovoryty mig soboju i navitj peredavaly ZMI, kotri podavaly cyrokomu masovi riznytsju i  bulo tcymalo intervju z peredstavnykamy. A pravopys pryjnjaly vesnoju. Takog vony peredstavlyly dokument pro osnovnyx zjmin. I tse ja navitj ne duge naprjahav sja, pane.

Ok. Я думаю вам краще трохи поспати сьогодні. Хорошого дня.

12 082 Востаннє редагувалося dot (23.08.2021 09:06:34)

Re: Тема для розмов

tchort написав:
Прихований текст
dot написав:
tchort написав:

І що з нею по вашому не так, з "поведїнку" як каже ваш перекладач, добрий пане?

Tupe nespryjnjattje i nespromognistj.

Може навіть посилання дасте, на тому офіційному веб-сайті.

No, vam treba polazyty po arxyvam. A tak, vynesly projekt, vsji zatsjikavjeni (a to nasampered movoznavtsjy, a ne pyjaka) mohly rozibraty, obhovoryty mig soboju i navitj peredavaly ZMI, kotri podavaly cyrokomu masovi riznytsju i  bulo tcymalo intervju z peredstavnykamy. A pravopys pryjnjaly vesnoju. Takog vony peredstavlyly dokument pro osnovnyx zjmin. I tse ja navitj ne duge naprjahav sja, pane.

Ok. Я думаю вам краще трохи поспати сьогодні. Хорошого дня.

Nji, djakuju. Pidu dalji maratonyty anima po Evi. A tobi krasce perestaty hraty v durnyka.

Подякували: ch0r_t1

12 083 Востаннє редагувалося ch0r_t (23.08.2021 09:21:00)

Re: Тема для розмов

Прихований текст
dot написав:

Нї, дякую. Піду далї маратонити аніма по Еві. А тобі красше перестати грати в дурника.

Калібр тої іронії яка пролетіла повз... Небачений був вже не менш як місяць. Хоч щось мене потішило сьогодні.

12 084

Re: Тема для розмов

50-метровий флагшток з блискавкозахистом за 12 млн. грн. - мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?...

12 085

Re: Тема для розмов

frz написав:

50-метровий флагшток з блискавкозахистом за 12 млн. грн. - мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?...

ні

12 086

Re: Тема для розмов

frz написав:

50-метровий флагшток з блискавкозахистом за 12 млн. грн. - мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?...

памятаю таку картинку:
стоїть будівля 150м, та 25м
блискавка вдарила в 25м :D

12 087

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

50-метровий флагшток з блискавкозахистом за 12 млн. грн. - мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?...

ні

Ще раз повторюся: 12 млн. грн.
Все одно ні?

Upd: Питання не в тому, чи потрібен нам флагшток, також чи потрібен там блискавкозахист. Лише вартість за, грубо кажучи, вертикально встановлену палицю... Скільки там реально пішло на матеріал і виконану роботу, а скільки розчинилося в повітрі?...

мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?

ні

Подякували: leofun011

12 088

Re: Тема для розмов

tchort написав:

Проекція. Прожектор. Прожектіль. Прожект / проект. Як писав і говорив так і буду.

А чому ви проти окрім звички?

12 089 Востаннє редагувалося mamkin haker (23.08.2021 17:10:07)

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

50-метровий флагшток з блискавкозахистом за 12 млн. грн. - мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?...

ні

Ще раз повторюся: 12 млн. грн.
Все одно ні?

Upd: Питання не в тому, чи потрібен нам флагшток, також чи потрібен там блискавкозахист. Лише вартість за, грубо кажучи, вертикально встановлену палицю... Скільки там реально пішло на матеріал і виконану роботу, а скільки розчинилося в повітрі?...

якщо надійний то так, але 50 метрів це занадто, та й думаю не 12 а 6 млн достатньо...

12 090

Re: Тема для розмов

А що у нас ? У цій так званій "Україні" ?
Надали паспорти усім хто був на території, усім цім інтернаціональним виблядкам. У владі хто ? Кланові гбісти,комсомольці,прокурорці, червоні кати.

Якщо населення ним підкоряється, то воно на них і заслуговує.

12 091

Re: Тема для розмов

Мені гірко про це говорити, але моя родина  - етнічні українці - цілком толерує гебню, ворів, кацапів, навіть коли їм з цього нема жодного зиску, а одні збитки.

Подякували: Yola, leofun01, ch0r_t, koala, Chemist-i5

12 092

Re: Тема для розмов

В дощову погоду хилить на сон.

12 093

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

50-метровий флагшток з блискавкозахистом за 12 млн. грн. - мені одному здається таке вкладення коштів дещо дивним?...

ні

Ще раз повторюся: 12 млн. грн.
Все одно ні?

Upd: Питання не в тому, чи потрібен нам флагшток, також чи потрібен там блискавкозахист. Лише вартість за, грубо кажучи, вертикально встановлену палицю... Скільки там реально пішло на матеріал і виконану роботу, а скільки розчинилося в повітрі?...

Мабуть заклали в ціну вартість Лексуса, який той флагшток рочавить )))

12 094

Re: Тема для розмов

З Днем незалежності, Україно.

12 095 Востаннє редагувалося ch0r_t (24.08.2021 02:38:15)

Re: Тема для розмов

Yola написав:
tchort написав:

Проекція. Прожектор. Прожектіль. Прожект / проект. Як писав і говорив так і буду.

А чому ви проти окрім звички?

Я бачте, один з тих хто не терпить змін. Хоча "не терпить" не точно, - точніше "важко або/та неприємно переживає" неконтрольовані зміни у чомусь вже встановленому. Дотепна річ, - будь вони на краще чи на гірше (або навіть нейтральні), - не має великого значення.
     Завше буде деякий час "незадоволення, роздратування" і відвертого "не прийняття". Просто безглуздий (чи ні) емоційний відклик, зазвичай триває від декількох годин до декількох тижнів, спадаючи - залежить від масштабу тих "неконтрольованих чи/та не планованих змін" (знаєте ті, що наче "як ні звідки", не приєднуються до інших систем, не творять якогось сенсу для мене).
     Так як зміни в мові це не просто "хтось перемістив мої папери трохи правіше на столі й підлаштував крісло під себе" а трохи вище по шкалі, - тож "that's what I get". Але певен, скоро все пройде повз, вже наполовину байдуже, то просто спогади про роздратування рівень я навів.
     Ще не допомагає, що деякі ті зміни звучать для мене доволі..."нерозумно", аби не вжити грубішого слова. Та один біс я не лінгвіст.

Подякували: Yola1

12 096

Re: Тема для розмов

frz написав:

З Днем незалежності, Україно.

угу, взаємно =(

12 097

Re: Тема для розмов

Хто колись "програмував" на VBA для Excel / Access і зараз програмує на Python, чи бачите якісь асоціації? В мене постійно виникає відчуття що я далі пишу на віжуал васіку, тільки на дещо сучаснішій його версії )) Пояснити аргументовано мабуть не зможу, це на рівні суб'єктивних відчуттів.

12 098

Re: Тема для розмов

Нам ще в школі вчитель казав: людина, що навчилася писати програми на Basic, може потім писати програми на Basic будь-якою мовою програмування.

Подякували: ch0r_t, Chemist-i, FakiNyan, flatliner4

12 099

Re: Тема для розмов

https://replace.org.ua/post/106550/#p106550

0xDADA11C7 написав:

А ви оберіть легшу простішу мову, наприклад PureBasic - на диво крисна штука. Я нею користувацькі інтерхвейси пишу, а головний (складний) код чистими сями і компілюю його в DLL.

Оце цікаво. І досі все так, коли дозволено питати?

12 100

Re: Тема для розмов

Коли зовсім холодно, то хочеться спати. Мабуть таким чином організм хоче зберегти енергію? Якщо так, то мабуть в нас є щось спільне з бурими ведмедями, котрі взимку впадають в сплячку...