12 521

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Я теж знайшов наглядний відосик: https://videopress.com/v/4egEyh2b

І що я мав побачити на відео? Те що якщо добряче дмухнути, то аерозоль іде навколо маски? Щонайменше це підтверджує, що коли ти говориш, то вірус не потрапляє прямо на співбесідника, що мало б переконати вас в тому, що маски допомагають.

А ще, раджу вам не слухати і не дивитись подібні відео, бо вони зроблені для бидла, яке не любить критично мислити, а хоче лише підтвердження для своїх вірувань. Далі приклад.

Цей чоловік стверджує, що так само як пар виходить назовні, так він ввійде і при вдосі. А чи це так? Чи не змінюється форма маски коли дихаєш? Чи не притуляється вона ближче до шкіри коли вдихаєш, бо під маскою падає тиск? Якщо так наскільки?

Загалом, робити висновки на основі подібних відео - це шлях в бидлостан голови.

javascriptIsLife написав:

Цікаво а який ефект є від того що людина носить цю маску, дихає в неї і поправляє руками потім знімає і кладе до кишені а через деякий час дістає її тими ж руками якими до всього що можна торкалася, надягає її і вдихає те що на ній скупчилося та надихує нове? І це не згадуючи тих хто носить масочки протягом всього робочого дня. Мабуть це так корисно для здоровʼя.

Так я не зрозумів, ви стверджуєте, що маски не працюють чи, що вони не працюють якщо ними користуватись неправильно?

12 522

Re: Тема для розмов

Не завжди дихають спокійно й розмірено. А часом ще й розмовляють, кашляють, чхають, кричать, бігають, виконують якусь роботу, весь день проводять в одній кімнаті, скупучуються в натовп дихаючи сусіду в потилицю і т.д. Чи дуже важливо те що те що людина видихає потрапить в повітря і розсіється збоку, знизу, зверху маски? Схиляюся до того що маски самі по собі не захищають та ще й те як їх носять шкодить здоровʼю. Правильно ними ніхто й не буде користуватися. Ніхто не буде купувати мішки з масками і ніхто не буде щогодини міняти їх попередньо протерши руки спиртом. Всі ці масочки це лише ритуал.  До того ж COVID не настільки страшний наскільки його змальовують.

Загалом, робити висновки на основі відео в яких крапельки летять з рота не розбираючись в питанні - це шлях в бидлостан голови.

12 523 Востаннє редагувалося frz (06.11.2021 22:18:49)

Re: Тема для розмов

В тему до масок спробую привести аналогію про дорогу з точки зору водія.

Отже, на нерегульованому перехресті водій керується правилом "перешкода справа", тобто потрібно поступатися дорогою всім, хто їде з правого боку.

Прихований текст

Не хочу ускладнювати аналогію, однак схожим чином працює проїзд кільцевою дорогою.

Це правило дуже зручне і працює супер; єдина умова - я (саме я) повинен його дотримуватися. Швидка допомога має завжди перевагу над усіма правилами, також може хтось із так званих "мажорів" може плювати на правила, також машини із знаком "У" можуть реально "тупити" так як там за кермом сидить переляканий учень, а жінки за кермом це взагалі окрема історія. А от я - проїжджаю і буду проїжджати нерегульоване перехрестя завжди керуючись правилом "перешкода справа".

Згідно з цією аналогією, хтось може носити ту саму маску цілий день або ж навіть цілий тиждень; а от я - буду змінювати її відповідно до рекомендацій МОЗ; камон, вона ж зараз коштує символічні кошти, не вам не початок паніки коли одна найпростіша маска могла коштувати 50 грн. Хтось може її носити не закриваючи ніс, а от я буду закривати нею і рот і ніс... і т.д.

12 524

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Цікаво а який ефект є від того що людина носить цю маску, дихає в неї і поправляє руками потім знімає і кладе до кишені а через деякий час дістає її тими ж руками якими до всього що можна торкалася, надягає її і вдихає те що на ній скупчилося та надихує нове? І це не згадуючи тих хто носить масочки протягом всього робочого дня. Мабуть це так корисно для здоровʼя.

За 3 години в черзі у наморднику до "сімейного лікаря", сатурація впала до 97. Це без фізичного навантаження.

12 525

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:

За 3 години в черзі у наморднику до "сімейного лікаря", сатурація впала до 97. Це без фізичного навантаження.

А без маски 3 години у тому ж поліклінічному коридорі з такою ж чергою і таким самим душним повітрям зміну сатруації хтось міряв?

12 526

Re: Тема для розмов

ReAl написав:
cheappi386 написав:

За 3 години в черзі у наморднику до "сімейного лікаря", сатурація впала до 97. Це без фізичного навантаження.

А без маски 3 години у тому ж поліклінічному коридорі з такою ж чергою і таким самим душним повітрям зміну сатруації хтось міряв?

Я не проводив експерименти, я розповідаю про власний досвід.

12 527 Востаннє редагувалося mamkin haker (07.11.2021 23:10:00)

Re: Тема для розмов

телеграм тепер сам приєднує користувачів до каналів які занесли йому гроші?
телеграм скатуться)))
виживуть лишень ті хто знає про юзер ботів))

12 528

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:

телеграм

Я погано розумію, як можна жити в Україні і реєструватися в цій ФСБшній конторі.

Подякували: dot1

12 529

Re: Тема для розмов

koala написав:
mamkin haker написав:

телеграм

Я погано розумію, як можна жити в Україні і реєструватися в цій ФСБшній конторі.

Ця ФСБ'шна контора краще ставиться до культурних потреб українців, ніж ЦРУ'шний пейсбук.

Подякували: Chemist-i, leofun012

12 530

Re: Тема для розмов

koala написав:
mamkin haker написав:

телеграм

Я погано розумію, як можна жити в Україні і реєструватися в цій ФСБшній конторі.

навчання, і в вайбері, і в скайпі теж ...

12 531

Re: Тема для розмов

Культурна потреба будь-якого малороса - злити контакти з телефону державі-агресору.

12 532

Re: Тема для розмов

А якщо телефон дисковий, а контакти в зіжмаканій записній книжці під ним?  8)

12 533 Востаннє редагувалося mamkin haker (08.11.2021 07:35:35)

Re: Тема для розмов

а якщо контактів немає а я їх напамять знаю :D
+у мене всі дозволи для всіх додатків на телефоні вимкнені

12 534 Востаннє редагувалося mamkin haker (08.11.2021 09:30:12)

Re: Тема для розмов

фото (на фото попав користувач з російським ніком)

https://replace.org.ua/uploads/images/11470/72f098d65c4c591577a0209cacdddc48.jpg

=_= це уже не смішно
активніі сеанси 2 (телефон і пк) + 2х етапна авторизація увімкнена
+я сам бачив як воно зявляється ні з відки

зайшов я на 1 з тих каналів, а вони пусті і лишень повідомлення про те що хтось приєднався, і вони всі з різних країн
приклад таких каналів: https://телеграм/LidoFinancez

12 535

Re: Тема для розмов

ліл, написав у тех підтримку і все стало як раніше :D

12 536

Re: Тема для розмов

На останньому рев'ю з клієнтом в США на поточному проекті мене похвалили за трьома пунктами, за одним пунктом підказали що можна покращити і наприкінці запитали, які мої подальші плани в кар'єрі.

Я відповів: віднедавна почав отримувати багато запрошень на співбесіди для роботи по ремоуту напряму на іноземні фірми; отже українська галера-посередник більше не потрібна; хоча я не планую прямо вже все кидати; при цьому щомісяця втрачати через посередника декілька тисяч доларів на рівному місці зовсім не круто; наступний мій проект буде напряму на іноземну компанію.

12 537

Re: Тема для розмов

Послухав розмову двох роботяг. Один на Утупчику (діти, памʼятайте що YouTube для недоумків) слухає пророцтва Ванги і оскільки вона каєе що росіяни врятують світ, то треба вступити в союз з росіянами проти китайців. Інший стверджує що всіх поглинуть негри і араби тому треба щоб росіяни прийшли і порядок навели. І ще каже що всих хто був в АТО треба розстріляти або в турму посадити. Перший роботяга також похвалився що він вже третій місяць не відчуває ліву руку і до лікарні не піде бо лікарі це вбивці.

12 538

Re: Тема для розмов

Що ви тут за крамолу розвели? В Telegram сидять всі націоналісти і Telegram це вкрай захищена штука з шифруванням а навіть якщо щось кудись там зливають, то це все одно. А хто не зливає? От хто?

12 539

Re: Тема для розмов

Питання не хто, а куди.

Подякували: leofun011

12 540 Востаннє редагувалося koala (08.11.2021 18:46:53)

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Що ви тут за крамолу розвели? В Telegram сидять всі націоналісти і Telegram це вкрай захищена штука з шифруванням а навіть якщо щось кудись там зливають, то це все одно. А хто не зливає? От хто?

ЛОЛ. Я пам'ятаю, як за пару місяців до закриття ВК наполегливо радив адмінам ПС закрити там сторінку, а вони десь таке саме кричали. І ще два тижні після блокування істерили, що нікуди не подінуться. А потім закрили, люди ж пішли.

Подякували: dot, leofun012