12 561

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
mamkin haker написав:
cheappi386 написав:

та що розроблялась в уханській лабороторії

там щось розроблялось?)

А ви там були ?Австралійців наприклад не пустили, а вас пустили ?

тож пустили і американців і автралійців (дусь таке читав, перевірте якщо не лінь)

12 562

Re: Тема для розмов

Пустили коли? Через рік після події... За цей час можна було зрівняти з землею не те що лабораторію, а цілий район міста і перебудувати з нуля аби не виникло ніяких підозр.

12 563

Re: Тема для розмов

rd2021

https://cdn.discordapp.com/attachments/548614352861921280/907903415324143676/d4ede04b448cde39.png

12 564

Re: Тема для розмов

сподіваюсь коммуняки не анексують TSMC
https://www.youtube.com/watch?v=X3UTafuNfCw

12 565 Востаннє редагувалося mamkin haker (14.11.2021 16:04:59)

Re: Тема для розмов

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
    <title> </title>
</head>
<body>
    <h1>втрачений час</h1>
</body>
</html>
Прихований текст

типу наверстати втрачений час)))

Подякували: Yola, flatliner2

12 566 Востаннє редагувалося P.Y. (15.11.2021 12:49:55)

Re: Тема для розмов

dot написав:
rd2021

https://cdn.discordapp.com/attachments/548614352861921280/907903415324143676/d4ede04b448cde39.png

Прихований текст

https://replace.org.ua/misc.php?action=pun_attachment&amp;item=2138&amp;download=0

Post's attachments

ascii.png 56 kb, 38 downloads since 2021-11-15 

Подякували: Chemist-i1

12 567 Востаннє редагувалося dot (15.11.2021 17:33:26)

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
dot написав:
rd2021

https://cdn.discordapp.com/attachments/548614352861921280/907903415324143676/d4ede04b448cde39.png

Прихований текст

https://replace.org.ua/misc.php?action=pun_attachment&amp;item=2138&amp;download=0

Ja posljidovnyj — pysju (abo probuju tak) odnakovo vsjudy.

12 568 Востаннє редагувалося frz (15.11.2021 22:04:34)

Re: Тема для розмов

В нас загинула морська свинка.

Дивлячись на те, як розвивалися події, швидше за все, малі її надто сильно натиснули коли гралися. Зазвичай коли я чищу клітку, дружина тримає її на колінах, а цього разу ми її поклали в кошик для білизни, куди був вільний доступ дітям. Двоє з трьох наших малих справжні богатирі, мають неабияку силу на свій вік.

Тому сталося те що сталося - декілька годин вона була дуже млявою (хоча перед прибиранням клітки дуже жваво стрибала туди-сюди), я її старався напоїти водою поїлкою з трубочкою, збігав в магазин по її улюблене листя петрушки. Нічого не допомогло, далі вона вже лежала на боці, пізніше вже не реагувала на світло, хоча ще часто дихала. Потім я її взяв на руки і вона вже була холодна. Завтра похоронимо на ділянці (без пишних урочистостей). В дружини текли сльози. Мені просто трохи важко на серці. Чесно кажучи, коротка лекція для дітей щодо мінливості життя, схоже, не справила великого враження; малі сказали (повторили за мною) "па-па, свинка", також "вибач, свинка" і це все.

Коли пройдуть дні жалоби, то поїду і куплю ще одну, цього разу не будемо давати малим повного доступу. Ідея в тому, щоб потрохи навчити дітей доглядати за твариною (також за якоюсь рослинкою) - таке завдання в дистанційній школі, де навчаються старші в першому класі.

12 569

Re: Тема для розмов

frz написав:

В нас загинула морська свинка.

Дивлячись на те, як розвивалися події, швидше за все, малі її надто сильно натиснули коли гралися. Зазвичай коли я чищу клітку, дружина тримає її на колінах, а цього разу ми її поклали в кошик для білизни, куди був вільний доступ дітям. Двоє з трьох наших малих справжні богатирі, мають неабияку силу на свій вік.

Тому сталося те що сталося - декілька годин вона була дуже млявою (хоча перед прибиранням клітки дуже жваво стрибала туди-сюди), я її старався напоїти водою поїлкою з трубочкою, збігав в магазин по її улюблене листя петрушки. Нічого не допомогло, далі вона вже лежала на боці, пізніше вже не реагувала на світло, хоча ще часто дихала. Потім я її взяв на руки і вона вже була холодна. Завтра похоронимо на ділянці (без пишних урочистостей). В дружини текли сльози. Мені просто трохи важко на серці. Чесно кажучи, коротка лекція для дітей щодо мінливості життя, схоже, не справила великого враження; малі сказали (повторили за мною) "па-па, свинка", також "вибач, свинка" і це все.

Коли пройдуть дні жалоби, то поїду і куплю ще одну, цього разу не будемо давати малим повного доступу. Ідея в тому, щоб потрохи навчити дітей доглядати за твариною (також за якоюсь рослинкою) - таке завдання в дистанційній школі, де навчаються старші в першому класі.

Співчуваю. Але треба було звертатися до вет лікаря, як тільки побачили що тварині зле.

12 570

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:

треба було звертатися до вет лікаря, як тільки побачили що тварині зле

Мені ця тваринка подобалася, але при цьому я не забуваю про вичитану колись цинічну історію про ветлікаря, котрий "лікував" свинок просто віддаючи клієнтам іншу свинку такого ж кольору. Крім того, події розвивалися надто стрімко, буквально через декілька годин істота вже відійшла в кращий світ.

12 571

Re: Тема для розмов

Свинок дуже бажано по одній не тримати, вони страждають без стада. У деяких Швейцаріях взагалі заборонено мати лише одну свинку, треба хоча б дві.

12 572 Востаннє редагувалося frz (15.11.2021 23:57:38)

Re: Тема для розмов

Була думка придбати одразу двох, може так і зроблю. Хоча це не могло бути причиною стрімкого погіршення здоров'я буквально за декілька годин. Мабуть надто міцні дитячі обійми призвели до критичного перетискання життєво важливих органів.

12 573

Re: Тема для розмов

frz написав:

В нас загинула морська свинка.

Дивлячись на те, як розвивалися події, швидше за все, малі її надто сильно натиснули коли гралися. Зазвичай коли я чищу клітку, дружина тримає її на колінах, а цього разу ми її поклали в кошик для білизни, куди був вільний доступ дітям. Двоє з трьох наших малих справжні богатирі, мають неабияку силу на свій вік.

Тому сталося те що сталося - декілька годин вона була дуже млявою (хоча перед прибиранням клітки дуже жваво стрибала туди-сюди), я її старався напоїти водою поїлкою з трубочкою, збігав в магазин по її улюблене листя петрушки. Нічого не допомогло, далі вона вже лежала на боці, пізніше вже не реагувала на світло, хоча ще часто дихала. Потім я її взяв на руки і вона вже була холодна. Завтра похоронимо на ділянці (без пишних урочистостей). В дружини текли сльози. Мені просто трохи важко на серці. Чесно кажучи, коротка лекція для дітей щодо мінливості життя, схоже, не справила великого враження; малі сказали (повторили за мною) "па-па, свинка", також "вибач, свинка" і це все.

Коли пройдуть дні жалоби, то поїду і куплю ще одну, цього разу не будемо давати малим повного доступу. Ідея в тому, щоб потрохи навчити дітей доглядати за твариною (також за якоюсь рослинкою) - таке завдання в дистанційній школі, де навчаються старші в першому класі.

Співчуваю, сам в дитинстві тримав ховрашків різних всяких, бо тато забороняв кота, а про пса і мови не могло йти. Хоча зараз все змінилось.

12 574

Re: Тема для розмов

frz написав:

Була думка придбати одразу двох, може так і зроблю. Хоча це не могло бути причиною стрімкого погіршення здоров'я буквально за декілька годин. Мабуть надто міцні дитячі обійми призвели до критичного перетискання життєво важливих органів.

За декілька годин ні.
Але одну не треба все одно, підтверджую сказане тут зі слів друзів.
1) їм від цього просто погано і проблеми зі здоров'ям будуть, хай не за години, а за рік.
2) вони від цього стають злими

12 575

Re: Тема для розмов

frz написав:

В нас загинула морська свинка.

Дивлячись на те, як розвивалися події, швидше за все, малі її надто сильно натиснули коли гралися. Зазвичай коли я чищу клітку, дружина тримає її на колінах, а цього разу ми її поклали в кошик для білизни, куди був вільний доступ дітям. Двоє з трьох наших малих справжні богатирі, мають неабияку силу на свій вік.

Тому сталося те що сталося - декілька годин вона була дуже млявою (хоча перед прибиранням клітки дуже жваво стрибала туди-сюди), я її старався напоїти водою поїлкою з трубочкою, збігав в магазин по її улюблене листя петрушки. Нічого не допомогло, далі вона вже лежала на боці, пізніше вже не реагувала на світло, хоча ще часто дихала. Потім я її взяв на руки і вона вже була холодна. Завтра похоронимо на ділянці (без пишних урочистостей). В дружини текли сльози. Мені просто трохи важко на серці. Чесно кажучи, коротка лекція для дітей щодо мінливості життя, схоже, не справила великого враження; малі сказали (повторили за мною) "па-па, свинка", також "вибач, свинка" і це все.

Коли пройдуть дні жалоби, то поїду і куплю ще одну, цього разу не будемо давати малим повного доступу. Ідея в тому, щоб потрохи навчити дітей доглядати за твариною (також за якоюсь рослинкою) - таке завдання в дистанційній школі, де навчаються старші в першому класі.

а шо про це біблія каже?

12 576

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
2tchort
tchort написав:
P.Y. написав:

Ні, просто намагаюсь зрозуміти, яким чином HR отримує свої базові професійні скіли. Ваші версії?

А нащо мені воно треба? Ті версії. Аби я хотів дізнатися про те, то прочитав би чогось чи екстраполював з досвіду. Або порозпитував на лінкедін.

Все ніяк не зрозумію куди ваші теми йдуть.

Я не займаюсь колекціонуванням цитат з авторитетних джерел, як і поклонінням аторитетам. Потрібні цитати когось іменитого, що мають віддалений стосунок до питання — гугл нашукає їх значно швидше, ніж я.

HR'ом я не працював, тому власного досвіду не маю. Працювати ним не планую (як і рекламним агентом чи іншими професіями категорії людина-людина), тому й чужий досвід мені навряд чи знадобиться на практиці. Узагалі, не слід розглядати мої повідомлення з точки зору обміну практичним досвідом. Мій життєвий досвід переважно негативний — я пробував ним ділитись, але на цьому форумі більшою популярністю користуються оманливі історії успіху, які, у свою чергу, абсолютно незастосовні для когось назразок мене. Мої роздуми мають теоретичний/фантазійний характер — уявний світ замінює мені об'єктивну реальність, у якій перебуває моє фізичне тіло і яка об'єктивно некомфортна. Мета моїх повідомлень — підключити інших людей до спільного мисленнєвого процесу, щоб було цікаво. Звісно, було б неправильно займатися цим у темах, призначених для отримання чіткої відповіді на конкретне питання — але це розважальна тема, не обмежена практичним досвідом її відвідувачів, у якій можна ділитися отриманими звідкись фактами. Проте, факт без можливості його осмислення нецікавий, як палітурка, всередині якої шматок гіпсу замість книги... Якщо я ділюсь цікавим фактом, то очікую пов'язаних з ним коментарів (це свідчить, принаймні, що когось він зацікавив, або що хтось знає ще щось на цікаву для мене тему). Якщо хтось інший ділиться фактом, що мене зацікавив, я, у свою чергу, можу поділитися думками, які в мене викликає ця інформація, або іншими пов'язаними з ним фактами.

— Так, я розумію про що ви.

12 577

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

а шо про це біблія каже?

А з якою ціллю цікавитесь?

12 578

Re: Тема для розмов

Якщо діти саме в тому віці, коли ламають іграшки і випадково вбивають домашніх улюбленців, то, можливо, варто почекати з придбанням нової живої іграшки — принаймні, доки діти не усвідомлять усе, що сталось. Ви ж не хочете, щоб подібні випадки повторювались? А вони повторюватимуться — принаймні, якщо не тримати дітей і свинок в окремих ізольованих вольєрах, що,  мабуть, незаконно. Добре, свинки все одно колись помруть, але гірше всього, що діти можуть почати сприймати це як щось нормальне.

Подякували: ch0r_t, cheappi386, leofun013

12 579

Re: Тема для розмов

Як я вже згадував вище, поки що достатньо буде тримати свинок у полі зору під час чистки клітки. Ціль все ж навчити дітей потрохи навчитися доглядати за тваринами і рослинами, мати якісь обов'язки - таке домашнє завдання в школі. Мабуть звучить цинічно, та якщо навіть таке знову трапиться, незважаючи на перестороги з боку дорослих, то вважаю що все одно потрібно продовжувати в цьому ж напрямку, бо піклування про когось/щось на таких прикладах колись все ж дасть свої результати. Звісно, розказали дітям про те що такі тваринки вразливі і "ваву" їм робити не можна. Сьогодні разом похоронили свинку на нашій ділянці і попрощалися з нею... Принаймні дорослі поверталися в мінімально пригніченому стані.

Нещодавно також прибрали загаджену галявину в місцевому лісовому заповіднику; для цього одягнули всім ґумові рукавички, сфоткали "до" і "після", донесли пакети зі сміттям до машини щоб вивезти на смітник; це також було домашнім завданням в школі.

Поки що елементарні обов'язки вдома поза домашнім завданням зі школи - зібрати свою постіль, віднести посуд на місце, донести пакет з домашнім сміттям до смітника.

12 580

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

а шо про це біблія каже?

Морська свинка не ремиґає й роздвоєних копит не має — отже, приносити її в жертву за старозавітніми законами не можна, як і вживати в їжу. Ще було правило про тварин-первістків — перше маля чистої (кошерної) тварини приносилося в жертву, а некошерної — обмінювалось на кошерну, яка приносилась у жертву, або, як варіант, дослівно «зверни йрому шию» (там говорилось про коней чи віслюків — не знаю, чи поширюється це на морських свинок. Втім, це все одно не той випадок).
Новий Завіт фактично скасовує жертвопринесення тварин та ряд інших звичаїв.