12 581

Re: Тема для розмов

оце обираю собі нову мобілку, бо моїй вже більше 4 років, і помічаю, що час від часу конкретно так підлагує, а раніше такого не було!
Поки шо обрав ось таку Motorola Edge 20 Lite 8/128GB Electric Graphite
Головне, шоб андройд був, а не гейфон отой дурний, і шоб компанія не китайська, бо китайці - комуняки.

Подякували: 0xDADA11C7, dot, leofun013

12 582

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Поки шо обрав ось таку Motorola Edge 20 Lite 8/128GB Electric Graphite
Головне, шоб андройд був, а не гейфон отой дурний, і шоб компанія не китайська, бо китайці - комуняки.

Моторола то китай. Справжній.

12 583

Re: Тема для розмов

частину мотороли купив леново у гугла у 2014 році

12 584

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

оце обираю собі нову мобілку, бо моїй вже більше 4 років, і помічаю, що час від часу конкретно так підлагує, а раніше такого не було!
Поки шо обрав ось таку Motorola Edge 20 Lite 8/128GB Electric Graphite
Головне, шоб андройд був, а не гейфон отой дурний, і шоб компанія не китайська, бо китайці - комуняки.

дарма ви так. для айфона 4 роки - дитячий вік

12 585

Re: Тема для розмов

Q-bart написав:
FakiNyan написав:

оце обираю собі нову мобілку, бо моїй вже більше 4 років, і помічаю, що час від часу конкретно так підлагує, а раніше такого не було!
Поки шо обрав ось таку Motorola Edge 20 Lite 8/128GB Electric Graphite
Головне, шоб андройд був, а не гейфон отой дурний, і шоб компанія не китайська, бо китайці - комуняки.

дарма ви так. для айфона 4 роки - дитячий вік

а якшо шось зломиться, то нового купувати?

12 586

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Q-bart написав:
FakiNyan написав:

оце обираю собі нову мобілку, бо моїй вже більше 4 років, і помічаю, що час від часу конкретно так підлагує, а раніше такого не було!
Поки шо обрав ось таку Motorola Edge 20 Lite 8/128GB Electric Graphite
Головне, шоб андройд був, а не гейфон отой дурний, і шоб компанія не китайська, бо китайці - комуняки.

дарма ви так. для айфона 4 роки - дитячий вік

а якшо шось зломиться, то нового купувати?

що зломиться?

12 587

Re: Тема для розмов

Q-bart написав:
FakiNyan написав:
Q-bart написав:

дарма ви так. для айфона 4 роки - дитячий вік

а якшо шось зломиться, то нового купувати?

що зломиться?

якась деталька в телефоні, екран там поб'ється, або якийсь чіп згорить, чи шо там всередині.
Apple же ж спеціально так робе, аби їхні телефони ніхто не міг ремонтувати, щоб люди просто нові купували, або заносили до них, а вони там вже за великі гроші шось робили, хоча то можна було б пофіксити за 10 баксів та 15хв.
+ як я розумію, в моєму телефоні проблеми більше з софтом, а не залізом, бо залізо ж шо там, шо тут, робиться десь в Китаї, але при цьому в мене стоїть кетайська шпигунська ОС, котра збирає дані, що Василь їв сьогодні зранку, аби потім використати ці дані при захопленні світу. А в Моторолі хоч чистий андройд стоїть, не ідеально, але значно краще китайського шпигунського софта.

Подякували: leofun011

12 588

Re: Тема для розмов

але при цьому в мене стоїть кетайська шпигунська ОС, котра збирає дані, що Василь їв сьогодні зранку, аби потім використати ці дані при захопленні світу.

А яка цьому альтернатива? Я б заради захищеності купив би BlackBerry, якби воно не було лайном мамонта.

12 589 Востаннє редагувалося ch0r_t (17.11.2021 21:52:45)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

але при цьому в мене стоїть кетайська шпигунська ОС, котра збирає дані, що Василь їв сьогодні зранку, аби потім використати ці дані при захопленні світу.

А яка цьому альтернатива? Я б заради захищеності купив би BlackBerry, якби воно не було лайном мамонта.

SBC + CLANG.
Ви ж програміст.

Подякували: mamkin haker1

12 590

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

але при цьому в мене стоїть кетайська шпигунська ОС, котра збирає дані, що Василь їв сьогодні зранку, аби потім використати ці дані при захопленні світу.

А яка цьому альтернатива? Я б заради захищеності купив би BlackBerry, якби воно не було лайном мамонта.

чекати, коли з'являться нормальні смартфони на лінусі

12 591

Re: Тема для розмов

подивіться на яких смартфонах підтимується лінукс, може купите який вам треба і поставитена нього лінкус?

12 592

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:

подивіться на яких смартфонах підтимується лінукс, може купите який вам треба і поставитена нього лінкус?

давайте ви це зробите, потім покористуєтесь кілька місяців, і напишите про всі плюси та мінуси, і як ви то все зробили? а я потім подумаю, чи варто мені це робить

Подякували: mamkin haker1

12 593

Re: Тема для розмов

ок, тільки це буде ой як не скоро :D

12 594 Востаннє редагувалося mamkin haker (18.11.2021 16:04:47)

Re: Тема для розмов

питав про

#python
x = -602 % 356 #128

відповідь тут https://replace.org.ua/topic/9732/

12 595 Востаннє редагувалося ch0r_t (18.11.2021 17:09:22)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 Дайте посилання на ваш тетріс. Десь бачив в темі лінк, тепер не знайду.

Редаг.
Ок, здається знайшов, він на Lua. Чогось вважав що на C.

Подякували: 0xDADA11C71

12 596

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Q-bart написав:
FakiNyan написав:

а якшо шось зломиться, то нового купувати?

що зломиться?

якась деталька в телефоні, екран там поб'ється, або якийсь чіп згорить, чи шо там всередині.
Apple же ж спеціально так робе, аби їхні телефони ніхто не міг ремонтувати, щоб люди просто нові купували, або заносили до них, а вони там вже за великі гроші шось робили, хоча то можна було б пофіксити за 10 баксів та 15хв.
+ як я розумію, в моєму телефоні проблеми більше з софтом, а не залізом, бо залізо ж шо там, шо тут, робиться десь в Китаї, але при цьому в мене стоїть кетайська шпигунська ОС, котра збирає дані, що Василь їв сьогодні зранку, аби потім використати ці дані при захопленні світу. А в Моторолі хоч чистий андройд стоїть, не ідеально, але значно краще китайського шпигунського софта.

ага, кожного дня ношу свій айхвон міняти маленькі детальки за вже два роки

12 597

Re: Тема для розмов

Q-bart написав:
FakiNyan написав:
Q-bart написав:

що зломиться?

якась деталька в телефоні, екран там поб'ється, або якийсь чіп згорить, чи шо там всередині.
Apple же ж спеціально так робе, аби їхні телефони ніхто не міг ремонтувати, щоб люди просто нові купували, або заносили до них, а вони там вже за великі гроші шось робили, хоча то можна було б пофіксити за 10 баксів та 15хв.
+ як я розумію, в моєму телефоні проблеми більше з софтом, а не залізом, бо залізо ж шо там, шо тут, робиться десь в Китаї, але при цьому в мене стоїть кетайська шпигунська ОС, котра збирає дані, що Василь їв сьогодні зранку, аби потім використати ці дані при захопленні світу. А в Моторолі хоч чистий андройд стоїть, не ідеально, але значно краще китайського шпигунського софта.

ага, кожного дня ношу свій айхвон міняти маленькі детальки за вже два роки

отже вам щастить, але я не збираюсь їздити на ровері без шолома, лише тому що якийсь вуйко мені сказав, шо два роки їздить без шолома, і нічо не сталось, бо не хочу ризикувати гепнутись з нього, і стати інвалідом.

Подякували: leofun011

12 598

Re: Тема для розмов

https://replace.org.ua/uploads/images/11470/5bdc81b15099d24a2b507d3f2dbd4625.jpg

12 599

Re: Тема для розмов

Припускаю, що ведмедя привабив їстівний запах ароматизатора в антисептику (фрукти-ягоди і т.п.). Або й, можливо, просто спирт — випадки пияцтва серед ведмедів теж спостерігалися.

12 600

Re: Тема для розмов

оце думаю про придбання комп. стола, котрого можна підіймати до гори, і ще невеличкої бігової доріжки, як у Торвальдса.
Чи варто воно того, з точки зору витрачених коштів та мітигації шкоди від довгого сидіння?