12 541

Re: Тема для розмов.

Ніколи не слухайте порад екстравертів. Ці істоти, що поневолили всю планету, настільки відрізняються від пересічного читача їхніх порад, що просто не розуміють, наскільки по-іншому працює їхній мозок.

Подякували: FakiNyan, koala, tchort, leofun01, /KIT\, Chemist-i6

12 542

Я інтроверт, котрому це набридло. Почав працювати над собою, виходити, так би мовити з зони комфорту. Це сталося давненько, та я ще пам'ятаю як це було.

12 543

P.Y. написав:

…екстравертів. Ці істоти, що поневолили всю планету, …

Ви маєте на увазі кроманьйонців, які своїми галасливими натовпами зжили зі світу маленькі общини неандертальців?

12 544

Галасливі натовпи — це вже щось ближче до реалій аграрної революції, коли залишки неандертальців уже тисячі років як зникли з лиця планети. Мисливці-збирачі, якими на час контакту видів були і неандертальці, і кроманьйонці, просто не прогодувались би, живучи великими племенами, що практично миттєво виїдали б усю дичину навколо.

12 545 Востаннє редагувалося tchort (21.06.2021 19:00:13)

Хотів би запитати, коли можна. На які речі буде цікаво подивитися потенційному роботодавцю в репозиторії (як приклад роботи)? Маю купу експерементального мотлоху, але я так думаю треба щось з Графічним Інтерфейсом Користувача (для очей) та більш нейтральне ніж балістичні та інші дрібні інженерні калькулятори та іграшки з генерування "специфічної" геометрії?

Редаг.
Тобто ідеї звісно є, та от деякі пани казали що має бути дещо оприлюднено для інспекції іншими...а що саме виглядатиме пристойно, біс його знає.

12 546 Востаннє редагувалося frz (21.06.2021 21:47:27)

Навколо-ML проект практично подолано. Великий період даних шматками завантажено. Залишилося підібрати майже ювелірно період за останні декілька годин для джобу, щоб дані завжди були (аби не вилітала помилка що нема даних) і щоб даних не було забагато (аби не вилітала інша помилка про незавершений попередній екземпляр джоба). Повтор даних некритичний, це хендлиться в core functionality за допомогою лог-таблиці

В кемпінгу має величезне значення максимальна яскравість екрану ноута... Або ж працювати лише коли починає сутеніти.

Став босою ногою в траві на бджілку: +1 experience, -1 health. Добре що маю в аптечці пантенол спрей. Палець напух і навіть стерп м'яз вище коліна.

12 547

Бджілка добряче постаралася: сьогодні спухла вже стопа. Якщо певний час сидів і потрібно встати, то спершу стопа не надто слухається, лише через декілька десятків кроків кров починає краще циркулювати.

Тим часом отримав будівельний паспорт і тепер зможу поїхати в обленерго щоб мені ввімкнули електроенергію на ділянці. Це дозволить зробити підсвітку для вечора, вивести розетку для електичної пічки (бо поки що користуюся туристичною газовою плиткою, що не надто зручно дружині). Завтра спека буде така, що горобці літатимуть захекані; тож потрібно поїхати полити існуючу рослинність і посадити деяку нову, бо отримали новою поштою і варто надто не відкладати аби не засохла.

12 548

Пам'ятаю, як дивився дуже багато відео від одного лисого гамериканця, що агітує за здоровий образ життя, в сенсі - менше жерти всіляке гівно, та займатись фізичними вправами. Він критикував усіляких жирух, котрі розповідають, що бути жирним - це нормально, і шо лікарі, котрі кажуть, що при вазі 150кг у людини погіршується здоров'я - насправді просто цькують тих жирух, і що насправді їхні проблеми не від такої ваги.
А чи є щось подібне по темі програмування? Шоб хтось постійно мотивував людей до програмування, вивчення нових речей і т.д. ?

Подякували: 0xDADA11C71

12 549

P.Y. написав:

Галасливі натовпи — це вже щось ближче до реалій аграрної революції, коли залишки неандертальців уже тисячі років як зникли з лиця планети. Мисливці-збирачі, якими на час контакту видів були і неандертальці, і кроманьйонці, просто не прогодувались би, живучи великими племенами, що практично миттєво виїдали б усю дичину навколо.

Ну наче неандертальці жили невеличкими групами («велика сім'я» на кілька поколінь?) по 10-20 особин, а кроманйонці — по 50-100.
На тлі 10-20 то є натовп.

12 550

Дуже швидше питання по квартирі, що краще
Квартира з гіршим ремонтом та гіршим будинком, котра на $5,000 дорожча від другої, але біля неї гарна інфраструктура (ТЦ, зупинки, магазини і т.д.),
чи квартира в найкращому у Львові будинку, з кращим ремонтом та технікою, але інфраструктура ще не є, але може бути через рік-два ?

12 551

Краще приміський будинок, де ти не будеш бачити сусідів.

Подякували: bvn, leofun012

12 552

0xDADA11C7 написав:

Краще приміський будинок, де ти не будеш бачити сусідів.

це наступний крок

12 553

Faki, треба постояти півгодини під кожною вечером подивитись, які люде ходять.

Подякували: /KIT\, ReAl, leofun013

12 554

Вже декілька годин намагаюся скористатися об'єктом metadata аби зробити exploration для Rest API і автоматично згенерувати таблиці із взаємозв'язками. Все ніяк. Ще півтори години до стендапу, а вручну робити ой як не хочеться. Навіть готовий сказати "не шмогла, дайте більше часу" на стендапі.

12 555

Прихований текст

слава моєму розуму, що я навчився не рівнятись на інших людей, бо сьогодні моя самооцінка та его могли б провалитись під землю.
Уявіть собі досить приємну та охайну 22-річну дівчину, котра без проблем комунікує з людьми та працює в сфері продажу/оренди квартир вже два роки, тобто з 20 років. Має автівку та багато років водить, а до цього їздила до європи, "ганяла" автівки сюди, на продаж.
І тут я, лише в 26 виліз з мамкиного кубла, нецілований в свої 28 та досі боюсь спілкуватись з незнайомцями, а похід в кафе та комунікація з офіціантками викликає приступ паніки.
Але найкраще, що я можу зробити в цій ситуації, визнати, що я невдаха, і просто зосередитись на собі і поступово прокачувати свої сильні сторони. Нехай я не гарненька дівчинка і ніколи нею не стану, зате я можу стати крутим програміздом з власними проєктами, що приносять гарний дохід, та класним, сильним тілом, за котре не буде соромно. Тому просто буду прокачувати розум і тіло, а там вже шо буде, то буде... *PARDON*

Подякували: 0xDADA11C7, htoznasho2

12 556

Vo_Vik написав:

а як вони мають ходить?

12 557

FakiNyan написав:
Vo_Vik написав:

а як вони мають ходить?

які -- чи хочеш таких потім щодня бачити

Подякували: FakiNyan, 0xDADA11C72

12 558 Востаннє редагувалося FakiNyan (23.06.2021 17:34:22)

ReAl написав:
FakiNyan написав:
Vo_Vik написав:

а як вони мають ходить?

які -- чи хочеш таких потім щодня бачити

та бачив, ніби звичайні сімейні пари, алкашня та наркомани там точно не поселиться, та й це ж Львів - тут найкращі люде, я тому доказ.

12 559 Востаннє редагувалося frz (23.06.2021 18:21:07)

Прихований текст

Неможливо побачити повну картину за годину. В моєму будинку живе чоловік трохи молодший за мене, так от коли він всередині періоду запою, то просто сидить тижнями вдома і бухає, а коли запой закінчується (нема грошей на бухло чи що), то він виходить і волає на все горло серед ночі, при цьому носить пістолет (не знаю чи справжній). Лише безпосереднє спілкування з місцевими дасть якесь поняття, що саме тут відбувається.

12 560

frz написав:
Прихований текст

Неможливо побачити повну картину за годину. В моєму будинку живе чоловік трохи молодший за мене, так от коли він всередині періоду запою, то просто сидить тижнями вдома і бухає, а коли запой закінчується (нема грошей на бухло чи що), то він виходить і волає на все горло серед ночі, при цьому носить пістолет (не знаю чи справжній). Лише безпосереднє спілкування з місцевими дасть якесь поняття, що саме тут відбувається.

сподіваюсь, я далеко від вас житиму