12 601 Востаннє редагувалося mamkin haker (21.11.2021 13:46:15)

Re: Тема для розмов

всі люди на тому вашому відео умілі актери які імітують роботу!

Подякували: P.Y.1

12 602

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:

всі люди на тому вашому відео умілі актери які імітують роботу!

це різні речі
1. на вулиці треба дивитись під ноги, а на доріжці не тре
2. все моє приладдя стоятиме на столі, а не буде в мене в руках, тому хитатись не повинно (якшо стіл буде стійким)

12 603 Востаннє редагувалося ch0r_t (21.11.2021 14:00:19)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

оце думаю про придбання комп. стола, котрого можна підіймати до гори, і ще невеличкої бігової доріжки, як у Торвальдса.
Чи варто воно того, з точки зору витрачених коштів та мітигації шкоди від довгого сидіння?

Він же й згадував що тоді важко щось друкувати з достатньою швидкістю чи користуватися мишкою. Ви не забувайте, він займається перед усім code review, координацією, читанням листів. А ви активним написанням власне коду, заробляючи тим на життя.

Спробуйте щось зосереджено робити/читати й друкувати, переступаючи з ноги на ногу хвилин 20 перед клавіатурою, перед тим як палити стопку грошей на девайс.

*Не знаю що та дівчина там робить на відео, не програвав його.

12 604

Re: Тема для розмов

Мав змогу протестувати такий стіл-трансформер (ще коли ходив в офіс на роботу) і загалом можу порекомендувати, хороша штука. Ставив собі на таймер коли варто встати з крісла, щоб виробити привичку, але з переходом на роботу з дому все пішло нанівець. Колись таки собі і додому такий стіл візьму.

12 605

Re: Тема для розмов

wander написав:

Мав змогу протестувати такий стіл-трансформер (ще коли ходив в офіс на роботу) і загалом можу порекомендувати, хороша штука. Ставив собі на таймер коли варто встати з крісла, щоб виробити привичку, але з переходом на роботу з дому все пішло нанівець. Колись таки собі і додому такий стіл візьму.

то воно без доріжки було?

12 606

Re: Тема для розмов

FakiNyan, без. Лише стіл, щодо доріжки маю сумніви щодо її ефективності в такій зв’язці. Краще просто окремо побігати на ній, не за робочим місцем.

12 607 Востаннє редагувалося mamkin haker (21.11.2021 14:46:13)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
frz написав:

Головне щоб придбана бігова доріжка не перетворилася у вкрай дорогу вішалку для одягу відповідно до основного способу її вжитку.

таке може статись хіба шо вразі неспроможності її використання, наприклад, якщо геть неможливо зосередитись. Але як видно з цього відео (на 34 секунді)
https://youtu.be/6Jcd5XV4VL8?t=34
воно виглядає ніби не таким й складним - друкувати під час ходіння

а на 57 секунді видно що чоловіку краще взяти стілець
https://youtu.be/6Jcd5XV4VL8?t=56

12 608

Re: Тема для розмов

mamkin haker написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

Головне щоб придбана бігова доріжка не перетворилася у вкрай дорогу вішалку для одягу відповідно до основного способу її вжитку.

таке може статись хіба шо вразі неспроможності її використання, наприклад, якщо геть неможливо зосередитись. Але як видно з цього відео (на 34 секунді)
https://youtu.be/6Jcd5XV4VL8?t=34
воно виглядає ніби не таким й складним - друкувати під час ходіння

а на 57 секунді видно що чоловіку краще взяти стілець
https://youtu.be/6Jcd5XV4VL8?t=56

ви геть не розбираєтесь в контексті  *FACEPALM*
очевидно, що той лопух навіть і не думає про своє здоров'я, і його в кінці дуже втомило те ходіння, до такої міри, шо він вже геть нічого не хотів.
Отой інший, в синій хвутболці, такий самий - два жирних дрища (синій жирніший) з чорнющими колами під очима, бо, певно, жеруть різний фастфуд і на сраці цілими днями сидять, при цьому навіть не намагаються щось змінити.
Дівки найактивніші, бо дуже переймаються через вагу і т.д., але чувак в сорочці, який найповільніше ходив, як раз і прошарив всю тему - не треба бігати, або швидко йти, достатньо просто рухатись.

12 609

Re: Тема для розмов

wander написав:

FakiNyan, без. Лише стіл, щодо доріжки маю сумніви щодо її ефективності в такій зв’язці. Краще просто окремо побігати на ній, не за робочим місцем.

теж варіянт, але можна і під час роботи, бо робота ж складається не тільки з активного друкування, а й з читання, пошуку помилок, де більше треба дивитись на код і думати, а не друкувати, ну або перегляд відео-курсів, тут взагалі, можна навіть ні мишку ні клавіатуру не чіпати.

12 610 Востаннє редагувалося ch0r_t (21.11.2021 15:08:43)

Re: Тема для розмов

Маю зазначити що змінив свою думку стосовно Михайла Калашникова і платформи що розроблена ним, після перегляду ряду різних інтерв'ю з ним і усвідомлення того непотребу і умов які він зустрів.
Доволі пристойна, близька по духу людина. Все ще не фанат платформи, але антипатію до особи й дизайну значно послаблено. Причини зрозумілі.
Таки, подібність чимось до Юджина Стоунера (характер (елементи) і історія), його особи, ідей та речей, присутня.

12 611

Re: Тема для розмов

Я би взяв найдешевшу (механічну) доріжку щоб побачити чи воно мені зайде. Бачив таку в одному залі і трохи спробував, наче оптимальний варіант щоб не вбухати одразу ж велику купу грошей.

Насправді надаю перевагу справжній ходьбі. Ось щойно зробив велике коло полями за містом.

12 612

Re: Тема для розмов

frz написав:

Я би взяв найдешевшу (механічну) доріжку щоб побачити чи воно мені зайде. Бачив таку в одному залі і трохи спробував, наче оптимальний варіант щоб не вбухати одразу ж велику купу грошей.

Насправді надаю перевагу справжній ходьбі. Ось щойно зробив велике коло полями за містом.

Спробуйте ходити по полям в робочі дні.

12 613

Re: Тема для розмов

Ctcosj pro ruxlyvoho stola bulo v Malejeva. Natce tut.

12 614

Re: Тема для розмов

звичайне дсп норм буде ж?

12 615

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
frz написав:

Я би взяв найдешевшу (механічну) доріжку щоб побачити чи воно мені зайде. Бачив таку в одному залі і трохи спробував, наче оптимальний варіант щоб не вбухати одразу ж велику купу грошей.

Насправді надаю перевагу справжній ходьбі. Ось щойно зробив велике коло полями за містом.

Спробуйте ходити по полям в робочі дні.

Мій графік роботи дозволяє їздити за місто хоч би й щодня. Перепоною може бути лише надмірна кількість онлайн уроків на один день у дітей, а також погана погода і лінь.

12 616

Re: Тема для розмов

повторю та розширю питання, яка різниця між ДСП стільницею та стільницею з дуба? Поки що бачу, що друга в 5 разів дорожча, та десь в 2 рази товстіша, але чи впливає це якось на використання стола з такою стільницею? Дуб - це просто шоб повипендрюватись, чи воно додає якоїсь реальної користі?

12 617

Re: Тема для розмов

ДСП це фенол та тимчасово, а дуб екологічний теплий та на віки.

Подякували: FakiNyan1

12 618 Востаннє редагувалося FakiNyan (22.11.2021 21:11:25)

Re: Тема для розмов

маю тоді ідею - в гамазині з столами придбати стола без стільниці, а стільницю придбати окремо, тоді буде 100% дешевше, і більший вибір стільниць буде
upd: дивлюся на ціни, і розумію, шо дешевше не вийде

12 619

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

ДСП це фенол та тимчасово, а дуб екологічний теплий та на віки.

Ну так особливо дуб із чорнобиля
https://life.pravda.com.ua/columns/2021/04/27/244708/

12 620

Re: Тема для розмов

ну добре, а якшо в мене звичайний дспківський комп стіл, котрим я користуюсь багато років, і в школі та універі так само з дсп парти були, і в квартирі меблі з дсп бачу, то чи є сенс купувати в 5 разів дорожчий стіл з дубу (котрий може бути з чорнобиля) ?
+ те дсп ж по різному виготовлятись може. Якісь алкаши в гаражі роблять з одних матеріялів, а норм компанії з інших, набагато безпечніших.