13 361

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Visual studio 2012 замінює англійські подвійні лапки (“”) на звичайні. Якесь неподобство.

У прикладах коду з pdf-ок замість  програмістських непарних лапок та апострофів зазвичай красиві парні. Схоже, студію оптимізували для ctr+c ctrl+v такого коду.

13 362

Re: Тема для розмов

frz, Vo_Vik
Дякую за варіанти.

13 363 Востаннє редагувалося cheappi386 (14.05.2023 00:41:20)

Re: Тема для розмов

Як жеж пече на тій стороні побувати
https://i.ibb.co/XZ2yhrj/20230513-131001.jpg

13 364

Re: Тема для розмов

І чим у Віндзорі погано?

13 365

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

І чим у Віндзорі погано?

Ну на приклад - сьогодні я був другим білим у автобусі.А ще повний disappointment це толерування наркоманії та thieving.Але не це я мав на увазі.Я мріяв побачити музеї,автопрому,війн демократії, окружну Лас Вегасу,Скідроу Стріт ЛА,Маямі та ще багато чого.Сподіваюсь встигну отримати  візу до штатів.Але у Тіхуані обвязково побуваю.

Подякували: flatliner1

13 366

Re: Тема для розмов

Тю, рік до пр, і тоді з пр 3 роки до громадянства, ну ще рік на всякі бюрократичні заморочки. 5 рочків і візи навіть не треба.

13 367

Re: Тема для розмов

Задачка на логіку: якої місткості потрібне відро води, аби загасити сонце?

13 368

Re: Тема для розмов

Ну з сонцями варіант тільки почекати поки само.

13 369

Re: Тема для розмов

frz написав:

Задачка на логіку: якої місткості потрібне відро води, аби загасити сонце?

Достатньої

Подякували: koala, leofun012

13 370

Re: Тема для розмов

Vo_Vik
Ви близько, але поясніть чому.

Tarpan87
Поки що логіка шкандибає.

13 371 Востаннє редагувалося koala (19.05.2023 15:25:08)

Re: Тема для розмов

Світіння Сонця зумовлене не хімічною реакцією горіння, а термоядерними реакціями перетворення гідроґену на гелій у ядрі та (незначно) гравітаційним стисканням.
Додавання води збільшить другу складову, а от по першій усе складніше. Вода на 89% (16/18) по масі є оксиґеном, який потребує значно більшої маси зірки для реакції (наскільки я розумію, десь 10 сонячних мас). Тобто якщо оксиґен витіснить з ядра гідроґен, Сонце згасне. Маса ядра — десь 1/3 маси Сонця; звісно, з додаванням маси його маса теж зросте; не знаю, наскільки, але нехай ядро завжди буде 1/3 маси зірки. Дуже грубо - треба додати 1/2 маси Сонця, що дає об'єм в 1030 літрів (для води за нормальних умов). Додаткова проблема: конвекції в нижніх шарах Сонця майже немає, через зону променистого перенесення навіть світло іде кілька десятків тисяч років. Заміна речовини відбуватиметься десятки мільйонів, як не мільярди років. Але в результаті, гадаю, Сонце перестане світити дещо раніше, ніж без такого додавання, тобто буде "загашене".
Втім, в процесі "гасіння" ядро буде стиснуте сильніше і виділятиме більше енергії, тобто Сонце певний час світитиме яскравіше. Це додає таку цікаву ідею: що більше зірка, тим швидше вона "вигоряє"; додавання речовини (навіть гідроґену, зоряного "палива") пришвидшує реакції і призводить до швидшого згоряння.

Подякували: ostap34PHP, Tarpan87, Chemist-i3

13 372

Re: Тема для розмов

Реферат вдалий, тільки з погляду на гасіння це наче докинути в палаючий будинок балони з киснем. Загаситься дещо швидше, бо ж вигорить до тла.

Vo_Vik на запитання відповів найвлучніше. Хоча реферат вартий наліпки з написом "молодець".

13 373

Re: Тема для розмов

frz написав:

Задачка на логіку: якої місткості потрібне відро води, аби загасити сонце?

Логіки тут не є. Це питання з ряду "Летять 2 крокодили ..".
Чи chatGPT вас вже заблокував ?

13 374

Re: Тема для розмов

Їм сало з оцтом і проглядаю нотатки по „The Cult of the Amateur How Today's Internet is Killing Our Culture“.

13 375

Re: Тема для розмов

Розібрався вчора з докером + GitHub actions (це типу Jenkins). Тепер гуляю з малими. Ввечері буду додавати нові фічі в моєму додатку в докері.

13 376

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
frz написав:

Задачка на логіку: якої місткості потрібне відро води, аби загасити сонце?

Логіки тут не є. Це питання з ряду "Летять 2 крокодили ..".
Чи chatGPT вас вже заблокував ?

Воно як співрозмовник не надто цікаве. Використовую його зате доволі успішно як кишенькового джуна+.

13 377

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Тю, рік до пр, і тоді з пр 3 роки до громадянства, ну ще рік на всякі бюрократичні заморочки. 5 рочків і візи навіть не треба.

Нажаль у Онтаріо все дуже складно з ПР.

13 378

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
Vo_Vik написав:

Тю, рік до пр, і тоді з пр 3 роки до громадянства, ну ще рік на всякі бюрократичні заморочки. 5 рочків і візи навіть не треба.

Нажаль у Онтаріо все дуже складно з ПР.

Рік роботи по відповідній спеціальності, а наприклад software engineer - відповідна спеціальність. І по експрес ентрі проходите без номінації провінції проходите.

13 379

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:
cheappi386 написав:
Vo_Vik написав:

Тю, рік до пр, і тоді з пр 3 роки до громадянства, ну ще рік на всякі бюрократичні заморочки. 5 рочків і візи навіть не треба.

Нажаль у Онтаріо все дуже складно з ПР.

Рік роботи по відповідній спеціальності, а наприклад software engineer - відповідна спеціальність. І по експрес ентрі проходите без номінації провінції проходите.

То ви щось плутаєте.Федерал вейв це окреме по балам я там у кращому випадку 460 візьму.А по PNP мені тре IELTS 8, ок це можна якось видрочити, але ще треба зарплатню що найменьше по моєму ноку у 40$, але в мене поки що 25$

13 380

Re: Тема для розмов

А який зараз прохідний бал по експрестентрі?
Вже подивився, треба під 500 майже мати. Я вам скажу, капець цифри зараз пішли.