501

Re: Знайомимось!

Eff1c написав:
adziri написав:

А вийти на вулицю тай познайомитись з тою яка сподобається віра не дозволяє? )))

Мені здається, що, просто, в такому віці вже всі мають свою "другу половинку" і через це приставати на вулиці - недоречна ідея))

А приставати в інтернеті - доречно?
І я б, напевно, за всіх не говорив ))

leofun01 написав:
adziri написав:

А вийти на вулицю тай познайомитись з тою яка сподобається віра не дозволяє? )))

Якщо для знайомства мені доведеться вийти на вулицю, то я вийду через вікно (з 5-го поверху).

Ну, ви ж повинні розуміти, що навіть, якщо вам і вдасться закадрити ту саму, рано чи пізно прийдеться вийти на вулицю, та зустрітися з нею. А то знаєте, як воно буває сьогодні, по ту сторону монітора може сидіти такий же як і ви, тільки притворяється дівчинкою )))

P.Y. написав:
leofun01 написав:
adziri написав:

Якщо для знайомства мені доведеться вийти на вулицю, то я вийду через вікно (з 5-го поверху).

Патологічно якось звучить. Втім, і сам такий.
Ще можу згадати з десяток випадків, коли вийшов на вулицю і мало не спробував познайомитися з дівчиною.

А може даремно таки не наважились?
Так, би, можливо, тут не сиділи по вечорам, а мали б чим зайнятись :)

Подякували: leofun011

502

Хіба ж я заперечую? Просто це вище моєї психологічної планки.

Подякували: leofun011

503

P.Y. написав:

Ну, гаразд, але ж навіть, якщо ви познайомитесь в інтернеті, потім всеодно прийдеться зустрітися в реалі. )

504

adziri написав:
P.Y. написав:

Ну, гаразд, але ж навіть, якщо ви познайомитесь в інтернеті, потім всеодно прийдеться зустрітися в реалі. )

Це інше — я вже знайомий з людиною і приблизно уявляю, про що з нею можна поговорити, перший крок у знайомстві вже пройдено в полегшеній формі, і проблемою є не проявити початкову ініціативу, а організувати цю зустріч в реалі.

Подякували: 221VOLT, leofun012

505

P.Y. написав:
adziri написав:
P.Y. написав:

Це інше — я вже знайомий з людиною і приблизно уявляю, про що з нею можна поговорити, перший крок у знайомстві вже пройдено в полегшеній формі, і проблемою є не проявити початкову ініціативу, а організувати цю зустріч в реалі.

Тільки є і інша сторона медалі, шанс познайомитись через інтернети є набагато менший.

506 Востаннє редагувалося P.Y. (12.04.2019 22:38:49)

adziri написав:
P.Y. написав:
adziri написав:

Тільки є і інша сторона медалі, шанс познайомитись через інтернети є набагато менший.

Якось зовсім безнадійно звучить.
Насправді все індивідуально. Простіше знайомитись у вже налагодженому колі спілкування, аніж намагатися презентувати себе абсолютно незнайомій людині й сподіватися на якесь продовження — проте, недоліком знайомства в колі є обмеженість вибору. Вуличні знайомства вимагають певної майстерності, не всі це вміють і не всі на це ведуться.

Подякували: 221VOLT1

507

OlhaOlha написав:

Patlatus, Ви бачите, що я написала "поки..."? Дивні люди... У будь-якому разі бажаю удачі!

що в планах вивчати після js? )

508

OlhaOlha написав:

Patlatus, Ви бачите, що я написала "поки..."? Дивні люди... У будь-якому разі бажаю удачі!

А він написав «Якщо…».

Подякували: 221VOLT, Eff1c2

509 Востаннє редагувалося ReAl (19.04.2019 09:17:01)

P.Y. написав:

недоліком знайомства в колі є обмеженість вибору

Тому треба обирати поки коло велике (з часом воно всихає).
Я одружився після 4 курсу і жодного разу не жалкував.

kostoprav666 написав:

У них постійно злітає програма.

Ну… Інсталювати треба акуратно. І не на шо попало. Тоді uptime 34 роки 9 місяців і ліньки рахувати скільки днів — без проблем.

leofun01 написав:

Мені 27.

У мене доньці стільки :D
С++ (точніше, ROOT), python, трошки баш. А взагалі вона нейтрино ловить.

Подякували: NaharD, P.Y., 221VOLT, /KIT\, PRY, leofun016

510

kostoprav666 написав:

Куди ви претесь. Жінки - це зло! У них постійно злітає програма. Навіщо вам глючний комп'ютер?  %)

Спілкування з машиною, яка вміє в логіку краще за більшість людей, звичайно дещо розбещує. Але на захист не айтішників можу сказати, що у живій природі передбачуваність поведінки є дуже небезпечною, бо дозволяє ворогу легко влаштувати засідку. А логічна поведінка як раз дуже передбачувана. Тому схильність до логічного мислення є суттєвою вадою, з точки зору виживання в дикому світі.

Подякували: PRY1

511

Схильність до логічного мислення призводить до створення точних наук, які дають величезну перевагу перед дикою нелогічною природою.

512

Чому природа нелоґічна? На ноьі ж опираьуть сьа згадані точні науки, ьак і лоґічні речи. От ви мовили про передбаченість: природа кореґуье цього відносно передбаченими шльахами.

513

Прихований текст
Прихований текст
Прихований текст

2d богині кращі за 3d шльондр

514

FakiNyan написав:
Прихований текст
Прихований текст
Прихований текст

1d -- так взагалі божественно?))

515

221VOLT написав:
FakiNyan написав:
Прихований текст
Прихований текст
Прихований текст

1d -- так взагалі божественно?))

Прихований текст

багіня
https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/566994387012288552/1dgirl.png

Подякували: /KIT\1

516

Коли б я не знайомився з кимось в реалі - це завжди виявлялася заміжня жінка, або заручена, або дівчина, в якої є хлопець. Тому якось просто пропадає бажання до когось в реалі підходити знайомитися. Хоча були винятки.
Три з половиною тижні назад я познайомився з дівчиною у фейсбуці, ми тричі зустрілися і цілувалися. Потім вона мене почала ігнорувати і запропонувала просто дружити, хоча по факту вона навіть на дружні зустрічі не приходила.
Я відчуваю себе як наркоман у стані ломки. Мені бракує її, а особливо бракує її поцілунків. Я можу прожити без її похвальби. Вона мене ті три дні так хвалила, як ще не хвалила мене жодна дівчина за всі роки мого життя. Я можу прожити без того, щоб вона мене лоскотала. Хоча вона мене за ті три дні так залоскотала, як ще не лоскотала мене жодна дівчина за всі роки мого життя. Хоча може, крім неї, мене і взагалі ніхто більше з дівчат не лоскотав взагалі, я вже не пам'ятаю. Але я не можу прожити без її поцілунків... я став залежним від її поцілунків...

517

Patlatus написав:

Коли б я не знайомився з кимось в реалі - це завжди виявлялася заміжня жінка, або заручена, або дівчина, в якої є хлопець. Тому якось просто пропадає бажання до когось в реалі підходити знайомитися. Хоча були винятки.
Три з половиною тижні назад я познайомився з дівчиною у фейсбуці, ми тричі зустрілися і цілувалися. Потім вона мене почала ігнорувати і запропонувала просто дружити, хоча по факту вона навіть на дружні зустрічі не приходила.
Я відчуваю себе як наркоман у стані ломки. Мені бракує її, а особливо бракує її поцілунків. Я можу прожити без її похвальби. Вона мене ті три дні так хвалила, як ще не хвалила мене жодна дівчина за всі роки мого життя. Я можу прожити без того, щоб вона мене лоскотала. Хоча вона мене за ті три дні так залоскотала, як ще не лоскотала мене жодна дівчина за всі роки мого життя. Хоча може, крім неї, мене і взагалі ніхто більше з дівчат не лоскотав взагалі, я вже не пам'ятаю. Але я не можу прожити без її поцілунків... я став залежним від її поцілунків...

біопроблеми  *PARDON*

518

Але я не можу прожити без її поцілунків... я став залежним від її поцілунків...

Вам не вистачає конкретно її, чи дівчини взагалі?

519

Всім привіт. Як справи?

520

Texno написав:

Всім привіт. Як справи?

Розкажіть про себе щось.