621

Re: Знайомимось!

bebyk написав:
kohutd написав:
bebyk написав:

Як мінімум — сайт красивий. Але телеграм — це кацапська параша.  *PARDON*

Якщо маєте бажання допомогти зробити краще, буду вдячний!)

Ідеться не про *краще*, а про *послідовне*. Бути аж настільки славним українцем, що безоплатно створювати інтерпретатор для україноподібного коду, але з самого фундаменту зав'язувати проект на виразно кацапоїдній платформі. Втім я вже звик, що українські патріоти першим ділом звалюють під час війни до Польщі або чинять ще якісь вельми патріотичні дії типу використання ТГ. Ваш черговий приклад хіба посміхнув.  *PARDON*

Щодо решти, то мені байдуже на ваш проект.

Прихований текст

А сайт красивий, чесно, порадував око. Зразу видно — Жабоскрипт-дев.

О, ми з вами схожі. Мені теж не подобається, що багато п*здунів тепер називають себе українцями. Щодо телеграму, то я не вважаю його кацапською платформою, хоча він давно мене бентежить через авторитаризм в управлінні - останні дії з іменами користувачів лише підтверджують.

Байдуже вам, не байдуже на цей проєкт, я вам вдячний за відгук, гарного дня ;)

622

Re: Знайомимось!

kohutd написав:
bebyk написав:
kohutd написав:

Якщо маєте бажання допомогти зробити краще, буду вдячний!)

Ідеться не про *краще*, а про *послідовне*. Бути аж настільки славним українцем, що безоплатно створювати інтерпретатор для україноподібного коду, але з самого фундаменту зав'язувати проект на виразно кацапоїдній платформі. Втім я вже звик, що українські патріоти першим ділом звалюють під час війни до Польщі або чинять ще якісь вельми патріотичні дії типу використання ТГ. Ваш черговий приклад хіба посміхнув.  *PARDON*

Щодо решти, то мені байдуже на ваш проект.

Прихований текст

А сайт красивий, чесно, порадував око. Зразу видно — Жабоскрипт-дев.

О, ми з вами схожі. Мені теж не подобається, що багато п*здунів тепер називають себе українцями. Щодо телеграму, то я не вважаю його кацапською платформою, хоча він давно мене бентежить через авторитаризм в управлінні - останні дії з іменами користувачів лише підтверджують.

Байдуже вам, не байдуже на цей проєкт, я вам вдячний за відгук, гарного дня ;)

Я може й хотів би не називати себе українцем, але це було би неправдою, бо вродився таким. ????

Можете не вважати Путіна кацапським диктатором, телеграм не вважати кацапською платформою, а мене не вважати українцем — суті це не змінює.

623

Re: Знайомимось!

bebyk написав:
kohutd написав:
bebyk написав:

Ідеться не про *краще*, а про *послідовне*. Бути аж настільки славним українцем, що безоплатно створювати інтерпретатор для україноподібного коду, але з самого фундаменту зав'язувати проект на виразно кацапоїдній платформі. Втім я вже звик, що українські патріоти першим ділом звалюють під час війни до Польщі або чинять ще якісь вельми патріотичні дії типу використання ТГ. Ваш черговий приклад хіба посміхнув.  *PARDON*

Щодо решти, то мені байдуже на ваш проект.

Прихований текст

А сайт красивий, чесно, порадував око. Зразу видно — Жабоскрипт-дев.

О, ми з вами схожі. Мені теж не подобається, що багато п*здунів тепер називають себе українцями. Щодо телеграму, то я не вважаю його кацапською платформою, хоча він давно мене бентежить через авторитаризм в управлінні - останні дії з іменами користувачів лише підтверджують.

Байдуже вам, не байдуже на цей проєкт, я вам вдячний за відгук, гарного дня ;)

Я може й хотів би не називати себе українцем, але це було би неправдою, бо вродився таким. ????

Можете не вважати Путіна кацапським диктатором, телеграм не вважати кацапською платформою, а мене не вважати українцем — суті це не змінює.

Ви не токсичні, ви дивні *DONT_KNOW*

624

Re: Знайомимось!

Вітаю шановне товариство!
Я на цьому форумі щоб читати та питати. Взагалі то я інженер з великим досвідом на виробництві. Сферою ІТ зацікавився відносно недавно і, можна сказати, з ідеологічних міркувань. Якщо в 19 столітті мейнстрімом були точні науки, в 20му технології виробництва, то в 21му сторіччі головний напрямок розвитку науки та техніки - саме ІТ.
І не треба боятися перетворення людства на цифрових істот. На мою думку, автоматизація процесів є найвищою формою пізнання. Автоматизувати можна лише те, що вивчено з усією можливою досконалістю. Вивчене автоматизуємо і вільними йдемо щось нове вивчати. Ось така, вибачте за офтоп, філософія.

Подякували: Tarpan87, Torbins, bebyk, lucas-kane, leofun015

625

Re: Знайомимось!

)))
Гіперболоїд інженера Гаріна теж до певних часів був лище фантастичною ідеєю.
Отже і знищення людства штучним інтелектом теж не за горами .. ))

626

Re: Знайомимось!

Ого, я нарешті набрав 1000 балів репутації  :D

Подякували: Firefox is dead1

627

Re: Знайомимось!

Всім привіт! Знайшов цей форум і жалію що не пошукав раніше, я працюючий студент, навчаюся на спеціальності "автоматизація технологічних процесів" працюю зборщиком щитів, серед хоббі 3д друк, пайка і програмування, є власні завершені проекти і єкупа ідей для нових проектів, на які не вистачає знань, сподіваюся зможу тут комусь допомогти, і знайду когось хто допоможе мені;)

Подякували: Torbins, ReAl, flatliner, Chemist-i4

628

Re: Знайомимось!

Привіт всім,радий розповісти про себе
Я Олександр займаюсь програмуванням з 14 років
Зараз 25 років,військовий займаюсь fpv дронами та їхнім використанням проти москалів
Дуже люблю Україну,тому звертаюсь до Вас з проханням хто чим зможе допомогти
Збираю 250 к на партію одноразок fpv,збір дуже тяжко просувається тому прошу тут допомогу
Моє віділення операторів дуже потребує їх щоб ефективніше працювати
Навіть маленька взаємодія з комплектуючими чи навіть 10 грн допоможе дуже сильно
Залишу банку та номер карти,якщо Адмін не вилучить
Також ви можете написати в інстаграм для ваших пропозицій
Дуже радий спілкуванню.
Інст @sairez_sk
Банка 5375411207271573

Подякували: Chemist-i, ostap34PHP2

629

Re: Знайомимось!

Не впевнений, що багато людей задонатять на перший-ліпший допис незнайомої людини... Зазвичай всі донатять своїм знайомим, яким довіряють, або у розкручені фонди а-ля "Повернись живим", "Армія SOS", ГО "Демократична сокира" (це я назвав тих, кому сам доначу регулярно), або офіційний рахунок на ЗСУ.

Подякували: leofun01, ostap34PHP2