581

Re: Знайомимось!

Граю на гітарі, дуже давно, моя проблема, що нема часу...

582

Re: Знайомимось!

bvn написав:
webnibbana написав:

Хочу розповісти про те, що вчусь грати на калімбі, африканський народний інструмент. Він дуже милозвучний але, на жаль, в Україні він маловідомий і не популярний. І серед людей які полюбляють сидіти на місці, хочу знайти початківців-музикантів щоб ділитися враженнями і можливо лайфхаками по навчанню на тих чи інших інструментах :[ :[  :[

А я вже рік вчуся грати на сопілці ;)
Враження наступні - в мене великі проблеми з почуттям ритму. Коли граєш щось швиденьке переважно з довжинами нот як би то сказати чітко попадючими у такти: чотири четвертушки, або одна половинка і дві четвертушки - то наче все зашибісь. А як пробуєш грати щось повільне і там заліговані ноти з такта в так переповзають, при чому такий набір з четвертушки з точкою і половинки, або з восьмушки, четвертушки і цілої... поперше це треба на калькуляторі обраховувати :) а по-друге, ніяким внутрішнім чуттям того не відміряєш, а рахувати в умі поки що не дуже виходить. Прям біда. А включаю метроном - взагалі не виходить нічого, він мене просто збиває.

у вас власна хата, чи квартира?

583

Re: Знайомимось!

FakiNyan написав:
bvn написав:
webnibbana написав:

Хочу розповісти про те, що вчусь грати на калімбі, африканський народний інструмент. Він дуже милозвучний але, на жаль, в Україні він маловідомий і не популярний. І серед людей які полюбляють сидіти на місці, хочу знайти початківців-музикантів щоб ділитися враженнями і можливо лайфхаками по навчанню на тих чи інших інструментах :[ :[  :[

А я вже рік вчуся грати на сопілці ;)
Враження наступні - в мене великі проблеми з почуттям ритму. Коли граєш щось швиденьке переважно з довжинами нот як би то сказати чітко попадючими у такти: чотири четвертушки, або одна половинка і дві четвертушки - то наче все зашибісь. А як пробуєш грати щось повільне і там заліговані ноти з такта в так переповзають, при чому такий набір з четвертушки з точкою і половинки, або з восьмушки, четвертушки і цілої... поперше це треба на калькуляторі обраховувати :) а по-друге, ніяким внутрішнім чуттям того не відміряєш, а рахувати в умі поки що не дуже виходить. Прям біда. А включаю метроном - взагалі не виходить нічого, він мене просто збиває.

у вас власна хата, чи квартира?

Квартира... радую сусідів майже щодня :)

Подякували: 0xDADA11C71

584

Re: Знайомимось!

bvn написав:
FakiNyan написав:
bvn написав:

А я вже рік вчуся грати на сопілці ;)
Враження наступні - в мене великі проблеми з почуттям ритму. Коли граєш щось швиденьке переважно з довжинами нот як би то сказати чітко попадючими у такти: чотири четвертушки, або одна половинка і дві четвертушки - то наче все зашибісь. А як пробуєш грати щось повільне і там заліговані ноти з такта в так переповзають, при чому такий набір з четвертушки з точкою і половинки, або з восьмушки, четвертушки і цілої... поперше це треба на калькуляторі обраховувати :) а по-друге, ніяким внутрішнім чуттям того не відміряєш, а рахувати в умі поки що не дуже виходить. Прям біда. А включаю метроном - взагалі не виходить нічого, він мене просто збиває.

у вас власна хата, чи квартира?

Квартира... радую сусідів майже щодня :)

а ви вмієте читати ноти?

585

Re: Знайомимось!

FakiNyan написав:
bvn написав:
FakiNyan написав:

у вас власна хата, чи квартира?

Квартира... радую сусідів майже щодня :)

а ви вмієте читати ноти?

Ну, трохи навчила мене донька з музичною освітою :)

Подякували: FakiNyan1

586 Востаннє редагувалося ch0r_t (01.03.2021 05:10:47)

Re: Знайомимось!

bvn написав:

Ну, трохи навчила мене донька з музичною освітою :)

Зіграйте "Зелений шершень" мені на українській сопілці, молодий чоловіче, і я поклонюсь вам і назву вас майстром.
https://replace.org.ua/uploads/images/10563/20c83b0421e487a02e748f9539d7f999.jpg

Подякували: flatliner, leofun012

587

Re: Знайомимось!

tchort написав:

Зіграйте "Зелений шершень" мені на українській сопілці, молодий чоловіче, і я поклонюсь вам і назву вас майстром.

Це буде точно не на другому році навчання... але я побачив до чого мені треба прагнути :)

588

Re: Знайомимось!

bvn написав:
tchort написав:

Зіграйте "Зелений шершень" мені на українській сопілці, молодий чоловіче, і я поклонюсь вам і назву вас майстром.

Це буде точно не на другому році навчання... але я побачив до чого мені треба прагнути :)

для початку аркану буде достатньо

Прихований текст
Подякували: /KIT\, flatliner, leofun01, ostap34PHP4

589

Re: Знайомимось!

FakiNyan написав:

для початку аркану буде достатньо

Цілком. Ноти вже скачав, але так... на це піде багато часу. І треба гад ті ноти через musescore прогнати, бо ре третьої октави не на будь якій на сопілці візьмеш.
Спробую, але якщо я щось і викладу в мережу, то це буде для почату щось значно простіше.

Подякували: ch0r_t1

590

Re: Знайомимось!

Може виділити музичну тему окремо, бо я так дивлюсь не в одному програмістові помер музикант

591

Re: Знайомимось!

bvn написав:
FakiNyan написав:

для початку аркану буде достатньо

Цілком. Ноти вже скачав, але так... на це піде багато часу. І треба гад ті ноти через musescore прогнати, бо ре третьої октави не на будь якій на сопілці візьмеш.
Спробую, але якщо я щось і викладу в мережу, то це буде для почату щось значно простіше.

а ваша донька може порекомендувати якісь онлаєн-ресурси для того, аби зрозуміти, як читати ноти, і шоб ця інфа пояснювалась на прикладі сопілки?

ur_naz написав:

Може виділити музичну тему окремо, бо я так дивлюсь не в одному програмістові помер музикант

виділяйте

592

Re: Знайомимось!

FakiNyan написав:

а ваша донька може порекомендувати якісь онлаєн-ресурси для того, аби зрозуміти, як читати ноти, і шоб ця інфа пояснювалась на прикладі сопілки?

Гадаю, що ні. Бо вона по класу фортепіано. А так ноти вони скрізь однакові (за невеликими ньюансами), шукайте щось накшталт "сольфеджио простою мовою" і...

ось що знайшов з перших посилань
Подякували: FakiNyan1

593

Re: Знайомимось!

ur_naz написав:

Може виділити музичну тему окремо, бо я так дивлюсь не в одному програмістові помер музикант

Чому помер? Може якраз народжується :)

594

Re: Знайомимось!

Hi

595

Re: Знайомимось!

Чому ні?

596

Re: Знайомимось!

Вітаю!
Бачу у вас тут весело. Тепер терпіть мою присутність, допоки не порушу правила.
Займаюсь адмініструванням *nix вже кілька років, до цього прокладав, налаштовував та адміністрував мережу.
На дозвіллі фотографую пейзажі, займаюсь в спорт секціях та розбираю авто. Збираю теж.

Подякували: 0xDADA11C7, Chemist-i, bebyk3

597

Re: Знайомимось!

))%"№;:?*!+=_-())) написав:

<script>alert("Hello")</script>

язабан, віталька детектед

598

Re: Знайомимось!

reverse2500 написав:

язабан, віталька детектед

Не віталька, але теж недохацкер

599

Re: Знайомимось!

сайт з україномовним контентом на тему технологій та IT сфера, заходьте кому цікаво https://arcs.in.ua

600

Re: Знайомимось!

Конкурент itc.ua?