601

Re: Знайомимось!

Може виділити музичну тему окремо, бо я так дивлюсь не в одному програмістові помер музикант

602

bvn написав:
FakiNyan написав:

для початку аркану буде достатньо

Цілком. Ноти вже скачав, але так... на це піде багато часу. І треба гад ті ноти через musescore прогнати, бо ре третьої октави не на будь якій на сопілці візьмеш.
Спробую, але якщо я щось і викладу в мережу, то це буде для почату щось значно простіше.

а ваша донька може порекомендувати якісь онлаєн-ресурси для того, аби зрозуміти, як читати ноти, і шоб ця інфа пояснювалась на прикладі сопілки?

ur_naz написав:

Може виділити музичну тему окремо, бо я так дивлюсь не в одному програмістові помер музикант

виділяйте

603

FakiNyan написав:

а ваша донька може порекомендувати якісь онлаєн-ресурси для того, аби зрозуміти, як читати ноти, і шоб ця інфа пояснювалась на прикладі сопілки?

Гадаю, що ні. Бо вона по класу фортепіано. А так ноти вони скрізь однакові (за невеликими ньюансами), шукайте щось накшталт "сольфеджио простою мовою" і...

ось що знайшов з перших посилань
Подякували: FakiNyan1

604

ur_naz написав:

Чому помер? Може якраз народжується :)

605

Hi

606

Чому ні?

607

Вітаю!
Бачу у вас тут весело. Тепер терпіть мою присутність, допоки не порушу правила.
Займаюсь адмініструванням *nix вже кілька років, до цього прокладав, налаштовував та адміністрував мережу.
На дозвіллі фотографую пейзажі, займаюсь в спорт секціях та розбираю авто. Збираю теж.

Подякували: 0xDADA11C7, Chemist-i, bebyk3