521

Re: Знайомимось!

Вітаю, мене звути Ніколенко Петро Вікторович.

Подякували: 221VOLT, LoganRoss2

522

Привіт! Моє ім'я Олександра. Вік 22. Програмування лише у вільний час. (маю кота)

Подякували: 221VOLT1

523

oleksandra19k написав:

Привіт! Моє ім'я Олександра. Вік 22. Програмування лише у вільний час. (маю кота)

Вітаю.
Найголовніше те, що Ви маєте кота, решта інформації на фоні цієї просто зайва.

Подякували: 221VOLT, ostap34PHP2

524

oleksandra19k написав:

Велком на нашому форумі, мене теж Олександр звати :)

Подякували: 221VOLT, Torbins, oleksandra19k3

525

Доброго дня! Мене звати Світлана. Я таргетолог, є тут такий розділ чи близький . Чи я зовсім не по адресу?   :)

526

Olimpiya написав:

Доброго дня! Мене звати Світлана. Я таргетолог, є тут такий розділ чи близький . Чи я зовсім не по адресу?   :)

Пошукайте в розділі "SEO, Реклама, Хостинг, Домени" підрозділ.. може щось підійде.

527

Про себе

Мені вже на мало років, але я не дідусь і не дяділо з пузом )).
Починав займатись інформатикою ще з ПК "Львів" в 90-ті. Колись для себе вчив Асемблер і C++ ще по Страуструпу. Після того 1С був для мене як лєго. Зручно і швидко.
З 1997-го працював на промисловому підприємстві програмістом 1С. Готових конфігурацій тоді майже не було. Тим паче специфічних, наприклад економіки. Не було і Інтернету, то як зробиш так і буде не зробиш - розумієш що нафіг ти потрібен тоді.
В нульові застаріле підприємство закрилось. На 1С який вже тоді почав курвитися (v.8 і її стабільність) забив.
Став держслужбовцем, працював адміном. Попрацював з Windows Script Host. Теж зручно і швидко.
Потів війна і все. Інтелектуальна офіційна діяльність закінчилась. Не всі змогли переїхати. А жити в наметах взимку 2014-2015... Якщо ще є старенькі батьки, які якщо самі то ноги протягнуть, то тим паче. Зараз роботи немає. На бандюганів принципово не працюю.
Нещодавно вирішив згадати старе і повчив знов для себе C++, розібрався з MS VS 2019.
Пару місяців вистачило підтягнутись для нескладної роботи.
Написав клас роботи з ini-файлами. Спочатку на двомірному векторі, потім ще один на трьох-мірному. І ще три класи до нього для різник типів змінних (число/група/авто-нумерований блок), в основі string. Все написано в стилі з авто-переключанням мультібіт/юнікод (#ifdef _UNICODE).
То можна сказати, що це тепер хобі. Але то вже не я, якщо не почну шукати костилі. Про один з них, яким всі користуються і не замислюються планую на форумі написати.
В цілому програмування допомагає розвивати свідомість і тримати в активному стані. Без фанатизму це гарне хобі.
Маєш гарну стратегію може бути гарна тактика. Не робити непотрібні рухи це теж мистецтво.

З інтересів це прослуховування якісно справжньої музики, особливо класики, опери. Хоча маю багато і інших жанрів. Якось роки 2,5 качав музику кожен день навіть десятками альбоми і швидко вислухував. Втомився навіть. Накачав приблизно 8-9 тис. альбомів в lossless (класика окремо). З того всього залишив десь 10%. В тому що видалив музику не знайшов )). Чисті звуки, це ще не музика. Якось відкрив для себе арабську музику. Теж багато маю. Це великий світ. Останнім часом вона дуже спопсилася. Скоро всі будуть співати в загально-попсовому стилі але на своїх мовах. Національні колорити уходять.
Аудіофіл, але без філії в голові, а скоріше з аудіо-інженерним уклоном. Цією темою теж займався для себе. Перечитав багато і про звука-режисерську роботу. Маю преміальну апаратуру NAD, Focal, Beyerdynamic. Є думка написати на форумі про деякі речі на цю тему десь в загальному розділі.
Тим паче маю досвід завантаження голови і розвантаження її в кінці тижня. Так це проблема. Багато програмерів не вміють нормально відключатись від думок. Пересічні думають, що вони просто так розумно виглядають весь час. А вони просто задовбані і не переключені на відпочинок.
А музика як раз і допомагає переключатись в побутовий режим. Так, саме музика (а не бухло), але не будь яка і не будь як.
Не палю і не бухаю і іншим не раджу.

Якщо коротко то так.

Подякували: 0xDADA11C7, pluszz, ping, /KIT\, bvn, 221VOLT, Chemist-i, LoganRoss8

528

Знайшов цю тему щойно.
Виріс у Львові і вчився тут же (політех). Обрав спеціальність без розуміння чого саме я хочу в житті - фінанси (однак з перших курсів почав освоювати лінукс, був в місцевій спільноті користувачів юнікс, мав власний пет-проект, також організував міні-провайдера електронної пошти для сусідів і друзів). Працював майже 8 років в Києві за спеціальністю, розумів що це не зовсім те що мені подобається робити. На роботі була потреба освоїти SQL, вхопився за цю ідею. Так я перейшов в програмування, вже майже 10 років в цій сфері, до речі повернувся до рідного Львова. Сім'янин, водій, знавець різних іноземних мов. Ну і досить про себе. Всім гарного дня.

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\, bvn, 221VOLT, leofun01, Chemist-i, LoganRoss7

529

Я шипотський гуцул, компутер не знаю добре, пишу на калькуляторi программи для обчислення поголiвя худоби.

Подякували: Irbis1

530

Добрий день всім. Як тут цікаво.

Подякували: ZwCloseBrain1

531

Власне, ось трішки про мене.
Незайманий, 26 років, полюбляю дивитись аніме та кататись на ровері.

Подякували: leofun011

532

Тільки одну проблему маю: брешу багато. От і зараппош0458рецт8ц9е5т5

533

cypherpunks01 написав:

Незайманий, 26 років,

Давай я тебе виїбу?  *DANCE*  *YAHOO*

Подякували: bebyk, Betterthanyou, leofun01, ExPy4

534

cypherpunks01 написав:

Незайманий, 26 років, полюбляю дивитись аніме та кататись на ровері.

Ти що з кропивачу сюди прийшов?

535

ZwCloseBrain написав:

Давай я тебе виїбу?

Я розумію, що ми йдемо у Європу, тому не в праві засуджувати вашу сексуальну орієнтацію.
Але, схоже ви мене переплутали з кимось зі своїх, задньоприводних хлоп'ят, проте я не з ваших.

536

От навіщо очікувати найгірше? Може, то була дівчина мрії cuberpanks01 (усіх, хто заходив з того акаунта), а ви її зразу в бан...

Подякували: 221VOLT, leofun012

537

Ціхо, ціхо. Що ти маєш наувазі. Усіх хто заходив з мого акаунту? Хто ще заходив, з мого акаунту? Як хтось може зайти з мого акаунту? А можу я зайти з чієгось акаунту?

538

Акаунти вас цікавлять явно більше, ніж дівчата ;)

Подякували: leofun011

539

Що це було? Спробував зайти з інших аккаунтів з цієї теми, так потім пів години зі свого зайти не міг.
Як же це з мого хтось заходив?

540

Я з твого заходив, бо мiй був у банi.
То вже таке, ми ж йдемо до коммунiзму, а там все спiльне буде.