61

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Іванка90 написав:

Все ж таки мені не 50 років, коли вже думаєш ще трохи і на пенсію.

Таке враження, що я вже декілька років про щось не про те думаю, бо треба думати «ще трохи, і…» :D

Подякували: ping1

62

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

а взагалі, чи існує життя після 30?

Подякували: 0xDADA11C71

63 Востаннє редагувалося Lace (27.10.2017 14:26:54)

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Якщо ти працював з більш старішими версіями, то вивчити щось нове не буде чимось надскладним.

В багатьох, хто починав самотужки програмувати на PHP, була купа болю, коли PHP з процедурного перейшов до ООП, бо раніше достатньо було строчити код і він працював, а тут з'явилось це незрозуміле ООП де вже потрібно знати паттерни і купу того, про що раніше взагалі уявлення не мав. Там потрібно було змінювати людям повністю стиль свого мислення, а не просто мануали читати. А тепер уявіть як людям 30+ було освоювати ці нововведення, коли в них з ранку до вечора робота, а вдома діти та дружина. котрим також увагу потрібно приділяти, та й в 30 ти вже втомлюєшся значно швидше, і от саме тут виходять на арену молоді люди, котрі мають купу вільного часу і в них горять очі дізнатись щось нове, так само як у вас вони горіли коли вам було 15-20...

Ну взяв, відкрив документацію, скачав підручник на англійській мові, та поновив знання, сходив на кінец на курси з програмування.

Звісно все так просто виглядає, ніби нічого складного, але коли в тебе з'являється сім'я, діти й купа інших проблем, то вже не так багато бажання і часу залишається на мануали. А про курси програмування, ви мене взагалі повеселили добряче.

Невже молоді думають, що тим кому за 30 не хочуть вчитися чомусь новому. Ну, цей стереотип просто вбиває.

Тут мова йде про конкуренцію, а не про бажання вчитись. Немає нічого вічного. Людині віком за 30 років потрібно докласти більше зусиль для отримання того ж результату, що людині на 10-15 років молодше. Якими б молодими ми себе не відчували, а вік своє все одно бере.

Подякували: 0xDADA11C71

64

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

FakiNyan написав:

а взагалі, чи існує життя після 30?

Прихований текст

Ще ні. Пізніше починається.
Кажуть, що в середньому життя років 12 — 7 до школи і 5 після пенсії

65 Востаннє редагувалося Іванка90 (27.10.2017 15:05:53)

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Lace написав:

В багатьох, хто починав самотужки програмувати на PHP, була купа болю, коли PHP з процедурного перейшов до ООП, бо раніше достатньо було строчити код і він працював, а тут з'явилось це незрозуміле ООП

Ну, ось бачте, а я вже з ООП вивчала :P



Lace написав:

Звісно все так просто виглядає, ніби нічого складного, але коли в тебе з'являється сім'я, діти й купа інших проблем, то вже не так багато бажання і часу залишається на мануали. А про курси програмування, ви мене взагалі повеселили добряче.

Зараз багато, хто і в 23-24 з маленькими дітьми, але достатньо на співбесіді просто збрехати, мовляв, дітей нема, чи за ними є кому дивитися, і вже ти в команді. А людині за 30, скільки б ти не казав, що в тебе дітей нема, чи вони дорослі вже. Еее, ну то, тобі ж за 30. І цим все сказано.
А все ж багато людей і з дітьми працюють. Жити взагалі тяжко. Хочеш бути в тренді вмій крутитись.
Щодо курсів, то да, там неоднозначне ставлення. Просто ті, які хочуть вчитись, використовують і таку можливість.


Lace написав:

Немає нічого вічного. Людині віком за 30 років потрібно докласти більше зусиль для отримання того ж результату, що людині на 10-15 років молодше. Якими б молодими ми себе не відчували, а вік своє все одно бере.

Ні, ні, і ще раз ні! Це все стереотипи молоді.

66

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Ну, ось бачте, а я вже з ООП вивчала

Воно й не дивно, бо ООП в PHP з'явилось багацько років тому, я лише наводив приклад про те, що не завжди все так легко як може здаватись зі сторони, бо там саме проблема була в тому, що люди звикли до процедур і такі кардинальні зміни були досить суттєвими.

А людині за 30, скільки б ти не казав, що в тебе дітей нема, чи вони дорослі вже. Еее, ну то, тобі ж за 30.

Це ваша фантазія чи вам дійсно відмовляли в роботі через ваш вік? Ну і, як я вже вище писав, у молодих людей більша жага до знань і більші ресурси (вони не так швидко втомлюються, краще концентруються і т.і. з віком ці ресурси тільки зменшуються).

Ні, ні, і ще раз ні! Це все стереотипи молоді.

Це не стереотипи, а реальність. Ви самі цією темою це підтверджуєте.

67

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Lace написав:

Це ваша фантазія чи вам дійсно відмовляли в роботі через ваш вік?

Я цього якраз і боюсь. Бачила по тв багато разів передачі, якраз присвячені темі пошуку роботи для тих, кому 35+, пам'ятаю як наводили приклад жінки менеджера, ій 35, 10 років пропрацювала менеджером тіє ж, до речі галузі, а на тому кінці проводу голос молоденької співробітниці відділу кадрів "Ми продивились ваше резюме, довід роботи найкращий, але по віку ви нам не підходите". Оце то облом.. Я була реально в шоці. Тому вирішила тут спитати, щоб бути в курсі, до чого готуватись, адже хочу також подавати резюме в айті контори. Мені вже боязко, чесно кажучи.

Lace написав:

Це не стереотипи, а реальність. Ви самі цією темою це підтверджуєте.

Де це я таке підтверджую? Я запитую, чи є таке в айті? Я ж не пишу, що я вже ходила на співбесіди саме програмістом і тим кому за 35 зась. Я такого не писала, бо не була ще на співбесідах. Ви щось наплутали. Мене цікавлять вічгуки людей, що там працюють.

68

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Я цього якраз і боюсь.

Вовків боятись - в ліс не ходити.

Тому вирішила тут спитати, щоб бути в курсі, до чого готуватись, адже хочу також подавати резюме в айті контори. Мені вже боязко, чесно кажучи.

От в цьому й різниця, поки ви боїтесь і вагаєтесь, молодь вже давно розіслала свої резюме і, можливо, зайняли те місце, на яке могли б влаштуватись ви.

Де це я таке підтверджую?

В першому ж повідомленні цієї теми. Ви навіть ще не спробували нічого, а вже ведете роздуми з такої позиції, ніби вам вже не одна сотня компаній відмовила через ваш вік, я думаю що якби вам було 20 років, то ви б замість створення цієї теми розіслали би своє резюме і діяли, а не жаліли себе.

Подякували: 0xDADA11C7, ReAl, flatliner, karmeljuk4

69

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

От в цьому й різниця, поки ви боїтесь і вагаєтесь, молодь вже давно розіслала свої резюме і, можливо, зайняли те місце, на яке могли б влаштуватись ви.

Так і є - наш Чаровны Трусік не боїться, а ґарує.

70

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Вік не перешкода, перешкода блоки які є в головах людей зі стажем. Часто для бунту рабів, достатньо одного буйного, який почне качати права. Тому буйних рабів краще не купляти.

71 Востаннє редагувалося ReAl (27.10.2017 17:04:03)

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Іванка90 написав:

Невже молоді думають, що тим кому за 30 не хочуть вчитися чомусь новому. Ну, цей стереотип просто вбиває.

Lace написав:

Немає нічого вічного. Людині віком за 30 років потрібно докласти більше зусиль для отримання того ж результату, що людині на 10-15 років молодше. Якими б молодими ми себе не відчували, а вік своє все одно бере.

Іванка90 написав:

Ні, ні, і ще раз ні! Це все стереотипи молоді.

Lace написав:

Це не стереотипи, а реальність. Ви самі цією темою це підтверджуєте.

«І ти правий, і ти права»

У мене таке враження, що з віком (до певної межі, але, при певній тренованості мозку, межа набагато далі за ті числа, які вже звучали) знижується не так здатність  вчити нове (хоча вона теж), як мотивація це робити.
Здається, у 20 років і мотивації ніякої не треба, «воно само». Та ні, просто у пубе цьому віці мотивація до всього дуже велика (і постійна, тому її присутності просто не помічаєш). У 30, 40 і далі просто важче розбурхати мотивацію.
Отак думаєш у 40 років — «мабуть, треба на TeX глянути, цікавезна ж штука», купуєш щойно видану (російською) книжку Кнута і… на 10 років вона завалюється на поличку із закладкою на 14™ сторінці. Думаєш — «всьо пропало»™, «це вже вік»™, «у мої роки нового не допетрати»™

А потім у 50 у тебе з'являється мотивація до чогось, для чого той TeX потрібен, хапаєш ту книжку і у той же вечір пишеш[1]

\def\NI{\makebox[0.8em][c]{\raisebox{0.1ex}{H}}\hspace{-0.8em}\makebox[0.8em][c]{\raisebox{-0.25ex}{\footnotesize\sc i}}}

просто тому, що не хочеш у це місце тупо вставляти png-шку монограми:

Рукопис підписано \thinspaced{\textit{М.~Петренко}} та датовано
двадцятим січня 1845 року. Місцем написання вказано Харків.

Папір у правому верхньому кутку має штемпель-тис\-нен\-ня "--- знак
виробника у вигляді розміщеної під короною монограми
\NI.

Тут справа у великій різниці, я вже десь писав, між «я хочу» і «мені хочеться». Коли «воно мені хочеться, то хай воно мені і робиться» і тут перепоною буде і вік, і перфоратор, і у маршрутці на ногу наступили. А коли «я хочу», то і вік не дуже заважає (із вказаними вище застереженнями).

________________
1 До речі, хтось підкаже — чи можна і як можна те ж саме на-html-ити, бо тут щось із мотивацією не те ;)

Подякували: P.Y., 0xDADA11C72

72

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

ReAl написав:

________________
1 До речі, хтось підкаже — чи можна і як можна те ж саме на-html-ити, бо тут щось із мотивацією не те ;)

https://github.com/jfarmer/jquery-latex

73

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Дякую, але мова не про спрощення підкидання згенерованого зображення у вихід html. Сторонній сайт, math для запису формул техом прикручено, а все інше ніхто не додаватиме.

74

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

з віком ти розумієш просто, що все будеш встигати, але повільно, але ж ьреба на вже, вже, вже.
З погляду на наш цех, майстер токар молодий і пенсійного віку, молодий зробив аби як і потім переробляв деталі, а старий повільно, але зробив, на наступний день, але доробив і все добре.

Іванка90, ідеалу не існує, звикайте, усміхайтесь

Подякували: P.Y., ReAl2

75

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

reverse2500 написав:

з віком ти розумієш просто, що все будеш встигати, але повільно, але ж ьреба на вже, вже, вже.
З погляду на наш цех, майстер токар молодий і пенсійного віку, молодий зробив аби як і потім переробляв деталі, а старий повільно, але зробив, на наступний день, але доробив і все добре.

Іванка90, ідеалу не існує, звикайте, усміхайтесь

Питання в тому, що той старий ті деталі вже 30 років точить, а якщо він в 50 почитав книжку про токарні верстати і вирішив перепрофілюватись з муляра в токарі?

Подякували: 0xDADA11C71

76

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

я не можу відповісти на це питання, тут все залежить від людини, почитав це одне, а от поточити це зовсім інше

77

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

reverse2500 написав:

з віком ти розумієш просто, що все будеш встигати, але повільно, але ж ьреба на вже, вже, вже.
З погляду на наш цех, майстер токар молодий і пенсійного віку, молодий зробив аби як і потім переробляв деталі, а старий повільно, але зробив, на наступний день, але доробив і все добре.

Іванка90, ідеалу не існує, звикайте, усміхайтесь

Читаю ваш коментар і не розумію що там так швидко треба робити? Я просто не працювала саме програмістом. Як я поки розумію, як у нас на в фірмі, дають завдання, авжеж намагаємося найшвидше його виконати, але то найшвидше залежить і від робітника, можемо його за день виконати, а можемо за три-чотири, ніхто нас не підганяє, кожен працює як може. Ну це ще просто нам заздалегідь дають план виконання на тиждень, або на місяць. Намагаємось якнайшвидше, а там як вийде. А тут описують прямо якийсь гоночний турнір, за хвилину треба розібрати математичну задачу. Дещо не розумію як проходить робочий день програміста.

78 Востаннє редагувалося Lace (27.10.2017 22:08:21)

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

ніхто нас не підганяє, кожен працює як може.

Дайте вгадаю, ви зараз працюєте в якомусь державному підприємстві?

А тут описують прямо якийсь гоночний турнір, за хвилину треба розібрати математичну задачу.

Не за хвилину, але вас ніхто тримати не буде, якщо ви будете працювати зі швидкістю черепахи. Це капіталізм і ви або заробляєте гроші своїй компанії, або шукаєте іншу.

79

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

Іванка90 написав:

Невже молоді думають, що тим кому за 30 не хочуть вчитися чомусь новому. Ну, цей стереотип просто вбиває. Люди, ну, невже і справді такі думки??..

вони думають, що молодість вічна )

вчитися можна і треба завжди.

і в 30 чи 40 чи 50 - абсолютно однаково результативно. за умови, що між 20 і 50 ваш мозок був зайнятий, а не тупів без навантаження.

так, в 20 років я міг вивчити "вишку" за 3 доби і здати екзамен на відмінно ( в наш час вчилися і здавали екзамен, а не гроші викладачеві)

зараз 3 ночі мабуть не зможу концентруватися, але зараз і нема потреби, бо  з досвідом прожитих десятиліть зрозумів що працювати/вчитися без ривків, щодня - ефективніше.

80

Re: Чи важко знайти роботу програмістом, якщо ти жінка?

ping написав:
Іванка90 написав:

Невже молоді думають, що тим кому за 30 не хочуть вчитися чомусь новому. Ну, цей стереотип просто вбиває. Люди, ну, невже і справді такі думки??..

вони думають, що молодість вічна )

Оце я згодна на 200% :)) Згадую себе років 15 назад) Яка наївність..