101

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

О, ще до години 5 дня відчуваю постійне бажання лягти назад в рідне ліжечко. Що дивно, цей стан проходить "сам собою" приблизно до 6 вечора, хоча я і не маю можливості вдень поспати, а також не п'ю міцну каву.

102

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Часом приходить в голову думка - а може ну його в пень так мучитися, краще хай діти будуть вдома і не ходять в садок, а я собі знайду роботу зі звичним ритмом з 5 вечора до пізньої ночі... Однак на цьому проекті винагорода суттєво вища, тож і садок потрібен, щоб вдома в цей час не заважали. Якесь замкнуте коло. Дуже сподіваюся, що звикну до цього ритму...

В офіс не маю бажання йти в будь-якому разі. Вдома свій власний туалет (уявляєте, на одному проекті в офісі була черга в туалет декілька чоловік), ліжечко ззаду за робочим столом (хоч я рідко цим користуюся, але сам факт гріє душу). О, ще дуже важливо - в мене свій власний кондиціонер і свій власний балкон, тож я можу регулювати тепло-холод-провітрювання без офісних війн, що само по собі безцінно. Ну і де як не на цьому форумі друзів поділитися такою важливою річчю: коли я хочу пукнути після смачного обіду, то роблю це вдома без вагань, а в офісі тримаю все в собі і під вечір непогано так болить живіт. Тож тільки вдома. Максимум це можу піти на декілька годин в бібліотеку чи в коворкінг неподалік.

Ще одна задовбуюча штука в офісі - це постійні святкування днів народжень (а також інших тупих свят). Збирають з кожного по 20 гривень і потім дарують якусь нікому не потрібну штуку з урочистим плесканням в долоні. І ще треба стояти і слухати якісь порожні балачки. Ну це, звісно, залежить також від схильності до інтраверта, в мене це є (мабуть що це в програмістів досить поширено). Однак саме до святкування в мене якесь таке відчужене ставлення.

Подякували: leofun01, 0xDADA11C7, 221VOLT3

103

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Ще річ у тім, що футуристи прогнозують зникнення офісної роботи як такої протягом наступних декількох десятків років. Для програмістів це вже реальність, хоч і не кожному це звично. А решта поволі перейдуть теж, особливо коли стане поширеним поняття віртуальної реальності. Тож те що зараз вважається розладом, відхиленням - невдовзі буде переживати більшість людства.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

104

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

frz написав:

Ще річ у тім, що футуристи прогнозують зникнення офісної роботи як такої протягом наступних декількох десятків років. Для програмістів це вже реальність, хоч і не кожному це звично. А решта поволі перейдуть теж, особливо коли стане поширеним поняття віртуальної реальності. Тож те що зараз вважається розладом, відхиленням - невдовзі буде переживати більшість людства.

Тут десь колись пан koala писав, що для програмістів не зникне робота.

Подякували: 221VOLT1

105

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Він не про роботу, він про роботу з дому

106

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

От про сову і жайворонка. Коли люди переїзджають з часового поясу туди сюди, за який тиждень вони привикають до нової години. Тай з переводом годинника те саме. Може так само спробувати перевести себе на інший режим дня. Не знаю, освітлення в домі регулювати інакше чи що.

107

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Я ось боровся з собою, потім таки ліг і щойно до годинки часу подрімав. Небагато, однак краще ніж витріщатися порожніми очима без сенсу.

108

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

А як загальна кількість годин сну. Я от вроді не сова, але з малими дітками теж, то хочу постійно спати.

109

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Загальна кількість сну в цілому ок. Якщо я бачу що засидівся ввечері, то відповідно ставлю будильник на пізніше, щоб спати не менше 8 годин. Плюс вдень часом виходить подрімати до години часу. Біда що організм не розуміє, чого його в таку рань підняли, і жорстко тупить. Ще за кермо коли сідаю, то витріщаю очі і нормально їду в садок (обираю дорогу з гіршим покриттям, щоб не було трафіку). От коли сідаю за комп, то можу в такому стані робити лише механічну роботу. А от для того щоб щось нове створити, тобто для творчої роботи - потрібно ввійти в потік, а це в мене ввечері, а якщо бути чесним - то пізно вночі. І тут в мене ліміт, бо зранку в садок. Повторюсь, замкнене коло. Хоча після денного дрімання вже трошки починаю роздуплятися.

110

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Тобто для вас оптимальним графік коли пік працездатності має бути перед сном.
А якщо спати не перед тим як везти малих в садок, а після того, а вночі не спати?

111

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Vo_Vik написав:

Тобто для вас оптимальним графік коли пік працездатності має бути перед сном.
А якщо спати не перед тим як везти малих в садок, а після того, а вночі не спати?

Це я так і роблю, але дуже рідко. Це коли я точно знаю що потік думки є і я знаю як робити, якщо це дійсно варто так напружуватися через дедлайн. А ще якось я так дупу рвав вночі, а мій код рев'ю висів декілька тижнів. Висновок - ну його в пень так напружуватися.

І також це можливо коли вдень мітинг в гарантований час. А зараз крім гарантованого, ще й в команді постійні зідзвони типу "я тут туплю, можеш кол, я розшарю скрін". Тобто не дадуть вдень поспати.

Подякували: 0xDADA11C71

112

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Ще нікому не зізнавалась. Але оскільки мене на цьому форумі ніхто не знає, то напишу. Кажуть незнайомим людям легше все розказувати. У мене величезні провали в пам'яті. Пропадають цілі дні, не знаю, що робила, де була. Деколи так ніби пробуджуюсь ( хоча насправді стою, тобто не спала) в незнайомих місцях, не знаю ні де я, ні як сюди попала. Знаходжу на своєму комп'ютері код з табами замість пробілів, і так виглядає, що то я писала, бо ще не закомічено. От не пом'ятаю як зареєструвалась на цьому форумі. Хоча бачу в історії браузера, що тільки от щойно залогінилась. Може правду казала мама, що програмування то не дівчача справа і не варто мені було йти на програмну інженерію. Перевчилась.

113

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

чоколат їш і гуляй більше, спортом займися, дитину народи... маму слухати потрібно

114

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Я не впевнена, що здатна на тривалі стосунки, якщо забуваю великі частини свого життя. Я пробувала кілька раз починати стосунки, але все закінчувалось тим, що хлопці переставали дзвонити і відповідати на смс. А коли випадково зустрічала на вулиці, то тікали. Один не мав можливості, бо живе по сусідству, то признався, що не хоче нічого зі мною мати, бо я псіханута і на останній зустрічі обізвала його гомосексуалістом і побила його зі словами, що я не така. А я цього зовсім не пом'ятаю.

115

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Оце побачила, що в мене вже 9ть повідомлень, на цьому форумі. Вирішила подивитись, що я писала. Як я могла таке писати в темі знайомств і забути? І чому я писала в чоловічому роді?

116

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

О, ще помітив. Мені під час довгого мітингу, де від мене потрібна активна участь, не сидиться на місці, тож я підключаюся зазвичай з телефону і ходжу туди-сюди по кімнаті під час розмови.

117

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

frz написав:

О, ще помітив. Мені під час довгого мітингу, де від мене потрібна активна участь, не сидиться на місці, тож я підключаюся зазвичай з телефону і ходжу туди-сюди по кімнаті під час розмови.

це ви просто гіперактивна дитина, треба менше цукерок їсти

Подякували: leofun011

118

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

FakiNyan написав:

це ви просто гіперактивна дитина, треба менше цукерок їсти

З'їдаю цілу молочну плитку шоколаду з цілими лісовими горіхами практично щодня. Тепер бачу взаємозв'язок )

119

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

frz написав:
FakiNyan написав:

це ви просто гіперактивна дитина, треба менше цукерок їсти

З'їдаю цілу молочну плитку шоколаду з цілими лісовими горіхами практично щодня. Тепер бачу взаємозв'язок )

ну ви даєте...
я раз в тиждень лише якесь тістечко невеличке з'їдаю

120

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

frz написав:
FakiNyan написав:

це ви просто гіперактивна дитина, треба менше цукерок їсти

З'їдаю цілу молочну плитку шоколаду з цілими лісовими горіхами практично щодня. Тепер бачу взаємозв'язок )

Не знаю, як щодо психічних проблем, а от розжиріти від такого дуже легко, особливо програмеру, який більшу частину життя проводить за компом і мало рухається.

Подякували: leofun011