141

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Це ви ще кетаміни не пробували.

142

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

bvn написав:

Іноді мені здається, що санітари на цьому форумі знаходяться постійно, сидять тихенько, спостерігають і занотовують... )

Це зветься "параноя".

Подякували: flatliner, Tarpan872

143

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Санітари це практичні люди з хорошою реакцією та часто великим життєвим досвідом, Теоретично, це могли бути лікарі, але їм далеко ходити не треба - спільнота голодних психологинь-випускниць ("початківці" перші 10 років, десь як ложкіна три сокири) мало відрізняється від їхніх пацієнтів, тому ми не потрібні цьому перпентум мобіле. Тому я ставлю на менеджерів, для яких розуміння кодерів дійсно має якийсь практичний сенс.

Подякували: leofun011

144

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

було таке, або навпаки, після коду емоції напливали та плакала

145 Востаннє редагувалося P.Y. (17.01.2024 04:50:55)

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

sunsh написав:

було таке, або навпаки, після коду емоції напливали та плакала

Заздрю. Рідко вдається створити щось настільки прекрасне, що викликало б таку хвилю почуттів у самого свого творця. Тим більше, якщо це не поезія, спрямована на емоції, а просто код, призначений для виконання машиною.

146

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

koala написав:
bvn написав:

Іноді мені здається, що санітари на цьому форумі знаходяться постійно, сидять тихенько, спостерігають і занотовують... )

Це зветься "параноя".

У кожному з нас живе свій внутрішній санітар, і що більше внутрішнього божевілля, то лютіший санітар, який його стримує. Тому це не паранойя, а просто факт: знаючи свого власного психа зсередини, санітар розпізнає і інших психів, і занотовує, занотовує, занотовує...

147

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

P.Y. написав:
sunsh написав:

було таке, або навпаки, після коду емоції напливали та плакала

Заздрю. Рідко вдається створити щось настільки прекрасне, що викликало б таку хвилю почуттів у самого свого творця. Тим більше, якщо це не поезія, спрямована на емоції, а просто код, призначений для виконання машиною.

Це лише одне з можливих припущень. Інше - код був настільки гидотним, що не залишалося нічого іншого, лише над ним ридати.

148 Востаннє редагувалося P.Y. (17.01.2024 06:49:36)

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

frz написав:
P.Y. написав:
sunsh написав:

було таке, або навпаки, після коду емоції напливали та плакала

Заздрю. Рідко вдається створити щось настільки прекрасне, що викликало б таку хвилю почуттів у самого свого творця. Тим більше, якщо це не поезія, спрямована на емоції, а просто код, призначений для виконання машиною.

Це лише одне з можливих припущень. Інше - код був настільки гидотним, що не залишалося нічого іншого, лише над ним ридати.

Прекрасне чи огидне — річ суб'єктивна, і автори поганого коду зазвичай погано усвідомлюють, наскільки він поганий. Щоб створити щось огидне до сліз для самого себе, мабуть, доведеться ламати себе через коліно ще на етапі написання коду — цілеспрямовано себе ним мучити, підбираючи якомога огидніші алгоритмічні рішення та стиль оформлення. Чи є в цьому сенс? Хіба що кодер хоче покарати себе сам своїм кодом за якусь провину.

Ще можна плакати від безсилля під час відлагодження — особливо якщо помилка не в самому тексті програми, а в бібліотеках, використовуваних компілятором. Але це інше.

Подякували: Tarpan87, leofun012

149

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Иии, ну усвідомлення вбогості власного коду приходить через декілька років після його написання.

150

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

..Я програміст, у мене та сама проблема. ТРИВОГА всередині яка заважає спілкуватися і працювати.  Взагалі хто знає таку річ як СДВГ той мене напевно зрозуміє...розумний але завжди не зібраний, особливо у "ці дні" .. тривожний, швидко відволікаюся і інколи заставити і замотивувати себе працювати дуже важко.. ще є і інші недоліки але вони також впливають на соціальну сферу.. З війною сдвг загострилося і тривога підвищилася та я втратив можливість самоорганізовуватися та планувати свій час.. 1) не можу вкластися в сроки 2) можу прокристувати пів дня без причина 3) не можу вчасно заснути і лежу буває до ранку просто...схильність до математики у мене від бабусі а от від мами оце таке - хапаюся за все а привести до ладу нічого не можу.. з війною коротше сталася біда і важко працюю.. почав стресувати ще більше, забуваю якісь деталі і так інше..прийшлося звернутися до психолога через свого знайомого(від там побував тому ще вживав амфетаміни і прибухував трошки.. розвівся з дружиною і пішов у штопор.. хоча теж дизайнер від бога і проекти у нього дуже круті!... (спам видалено) Мені було якось стидно взагалі туди піти я і рахував що прийти і сказати що я програміст але почуваюся ментально як загнаний кінь переляканий.. ну коротше він мене завіз туди де я познайомився з крутими людьми.
Спілкуюся тепер там і після 3 місячних відвідин "тет а тет" тепер мені реально легше стало. Здається вже панічні атаки не докучають і спати став трохи краще але треба відчувати свій організм і всеодно планувати свій графік дозвілля і т.д. Тепер живу по розкладу і наче  трохи розслабився..дайте знати якщо хтось мириться з сдвг. Бо коли я сказав терапевту про це він просто поржав.. і сказав "у всіх нас сдвг від такого життя" і все. жодної помічі. Тепер у мене страховка на роботі, психолог і заняття футболом та зал 1-2 рази в неділю..живеться легше однозначно!

Подякували: Tarpan871

151

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

gedasi9430, скажіть щось по-програмістському...

Подякували: gedasi94301

152

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

gedasi9430 написав:

https://...

Походу "розумний" спам, лінк варто видалити з допису.

153

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

та не спам)
що саме вам сказати? писав на фреймворку Yii2 зараз вчу laravel

Сорі якщо виглядає як спам, я не за тим сюди прийшов, можете видаляти якщо треба, без питань

154

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Воно просто дуже схоже на типову поведінку спамерів. Якщо дійсно програміст, то є тема для знайомства, де зазвичай прийнято залишати перший допис https://replace.org.ua/topic/86/

155 Востаннє редагувалося flatliner (07.02.2024 00:42:50)

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Угу, дуже було схоже... І якщо бажаєте представити власний проект, для цього також є окремий розділ: https://replace.org.ua/forum/46/

Подякували: leofun01, gedasi94302

156 Востаннє редагувалося frz (07.02.2024 00:56:33)

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

gedasi9430
Цікавий лінк знайшов...
https://www.producthunt.com/@clausexxxz/activity
Claus...

Upd:

https://thedyrt.com/member/martin-s-93/reviews
Martin S. ...

157

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Доброго дня, психічні розлади можуть бути через травми, хвороби, вживання наркотиків, алкоголі, невірний спосіб життя, як мені здається до чого тут програмування?

158

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Bigmaster написав:

Доброго дня, психічні розлади можуть бути через травми, хвороби, вживання наркотиків, алкоголі, невірний спосіб життя, як мені здається до чого тут програмування?

Та необов'язково. Може бути й генетична схильність — те, що когось іншого не травмувало б, людину з певними задатками доведе і до психічних розладів, і до психозу, або ж навіть це може розвиватись незалежно від зовнішніх чинників. До чого тут програмування? Уявімо, один і той же ген чи комплекс генів сприяє як певному психічному відхиленню, так і інтелектуальній діяльності — такій людині буде легко даватись фах програміста (крім, можливо, навиків комунікації), але в неї трохи їхатиме дах.

159 Востаннє редагувалося frz (07.02.2024 13:15:25)

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

Ну наприклад зміщення фаз сну - звучить наче не так страшно як "психічні розлади", але теж відноситься туди ж. Сидіння за компом коли всі ляжуть спати аби краще зосередитися, потім вставання коли всі встають, поділ сну на декілька частин, наприклад 6 годин вночі + 1 година вдень. Це все наче невинні штуки, але воно "ніби ок" коли організм ще молодий, а з наближенням до пенсії воно сильно б'є по організму. І вийти з того режиму вже дуже важко.

Щось схоже розповідають в'язні і солдати. Річ у тім, що в загальних камерах чи казармах разом можуть спати і "сови", і "жайворонки". Ото сови балакають до 2 ночі, а побудка загальна у всіх як завжди. Щоправда, кажуть що після років такого режиму на балакання пофіг, організм вирубається автоматично коли голова торкається подушки. Тут даються взнаки виснажливі фізичні навантаження в солдат. А у в'язнів і в програмістів, якщо нема фізичних навантажень (а переважно нема), то організм може в такому режимі запросто жити роками і може десятиліттями (однак ресурси організму скорочуються).

160

Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.

У мене генетичне, з дитинства же трошки вів себе дивно)) ну як дивно, буд дуже розсіяний..важно було в школі, але боровся сам з "собою" бо цікаво все було )

Подякували: Tarpan871