Re: Тема для розмов
так от як мені треба було доводити свою правоту, засцяні труселя, обідраний під'їзд, так і запишемо
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Тема для розмов
Сторінки Попередня 1 … 424 425 426 427 428 … 721 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
так от як мені треба було доводити свою правоту, засцяні труселя, обідраний під'їзд, так і запишемо
розкажіть якими прийомами і супер-секретами ви користуєтесь, щоб більше встигати?
щоб зберігати-утримувати стан гіпер-продуктивності
мова про дні, коли встигаєш зробити більше, ніж за попередні тижні чи й місяці
і в чім секрети таких днів?
koala може радіти, він наче чекав на прийняття мовного закону.
Поки не надрукує офіційне видання - не радію.
А чому ?
По ТСН сказали, що його прийняли.
По ТСН сказали
Цього вже достатньо, щоб щось запідозрити.
Насправді:
- є три дні для оскарження в Раді, і вже оскаржили;
- у вівторок скарги розглянуть і відправлять на підпис;
- адміністрація любить трохи затягнути розгляд (хоча тут, швидше за все, цього не буде);
- Президент має підписати;
- закон мають опублікувати (у 2004 прибічники Ющенка блокували типографію, щоб не дати ЦВК опублікувати результати виборів).
І на кожному етапі можливі оскарження в судах.
Тому спокійно чекаємо та за потреби протидіємо, як можемо.
Не кращий час, щоб приймати цей закон. Особисто моє російськомовне оточення (клієнти, партнери по бізнесу) дуже незадоволене.
І якщо під час виборів вони були досить аполітичні, то тут їх почало бомбити. Це добряче розколює населення.
Не кращий час, щоб приймати цей закон. Особисто моє російськомовне оточення (клієнти, партнери по бізнесу) дуже незадоволене.
І якщо під час виборів вони були досить аполітичні, то тут їх почало бомбити. Це добряче розколює населення.
Маєте машину часу, щоб повернутися на початок 90-х і тоді ухвалити цей закон? Якщо ні - то якраз добрий час. Що пізніше - тим гірше буде.
І не треба про "розколює населення" - ті, кого воно розколює, і так розколоті. Звісно, можна удавати, що сусід, бізнес-партнер і т.д. не вітатиме російські танки на вулиці, але кому від того краще?
Цей закон потрібно було приймати після парламентських виборів 2014 року, а не за пів року до парламентських виборів 2019. Люди прийдуть і проголосують за проросійські партії і тоді і цей закон відмінять і 5 років будемо жити з проросійськими партіями...
koala, а там сказано те, що усі сайти мають підтримувати українську мову, чи тільки ті, які створили українці ?
І що буде з тими сайтами які не мають українського перекладу ?
Стаття 23. Державна мова в електронних інформаційних системах
1. Комп’ютерна програма з користувацьким інтерфейсом, що реалізується в Україні, повинна мати повноцінний користувацький інтерфейс державною мовою та/або офіційними мовами Європейського Союзу.
2. Комп’ютерна програма з користувацьким інтерфейсом, встановлена на товарах, що реалізуються в Україні, повинна мати повноцінний користувацький інтерфейс державною мовою. Відсутність повноцінного користувацького інтерфейсу державною мовою має наслідки, визначені законодавством про захист прав споживачів для реалізації товару неналежної якості.
3. У роботі органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ й організацій державної та комунальної форм власності, використовуються винятково комп’ютерні програми з версією користувацького інтерфейсу державною мовою.
На час створення користувацького інтерфейсу державною мовою для відповідної комп’ютерної програми може використовуватися комп’ютерна програма з версією користувацького інтерфейсу офіційними мовами Європейського Союзу.
4. Під час закупівлі комп’ютерних програм для органів державної влади, підприємств, установ й організацій державної та комунальної форм власності обов’язковою умовою є наявність користувацького інтерфейсу державною мовою, окрім випадків, визначених в абзаці другому частини третьої цієї статті.
5. Навчальні заклади використовують для освітніх потреб винятково комп’ютерні програми з версією користувацького інтерфейсу державною мовою.
6. Інтернет-представництва (в тому числі інтернет-сайти, сторінки в соціальних мережах тощо) органів державної влади, підприємств, установ й організацій державної та комунальної форм власності, засобів масової інформації, зареєстрованих в Україні, а також юридичних осіб приватного права та фізичних осіб - підприємців, що реалізовують товари й послуги в Україні, виконуються державною мовою. Поряд з версією інтернет-представництв (в тому числі інтернет-сайтів, сторінок в соціальних мережах тощо), виконаних державною мовою, можуть також існувати версії іншими мовами. Версія українською мовою завантажується за замовчуванням та має не менше за обсягом та змістом інформації, ніж іншомовні версії.
Хух... Я вже переживав, що один форум забанять, бо там тільки англійська.
розкажіть якими прийомами і супер-секретами ви користуєтесь, щоб більше встигати?
щоб зберігати-утримувати стан гіпер-продуктивностімова про дні, коли встигаєш зробити більше, ніж за попередні тижні чи й місяці
і в чім секрети таких днів?
Є такий супер прийом, називається "забий болт"... Ніколи не встигаю все заплановане. НІКОЛИ.
Стан гіпер-продуктивності... десь після 42 я забув про такий стан.
Щодо стану продуктивності...
мова про дні, коли встигаєш зробити більше, ніж за попередні тижні чи й місяці
Може це просто дія принципу Парето? Коли робите головні якісь речі і витрачаєте 20% часу і зусиль, здається, що це стан гіпер-продуктивності, а потім застрягаєте в різних дрібницях, доводячи до блиску попередню роботу - витрачаєте 80% часу та зусиль.
а потім застрягаєте в різних дрібницях, доводячи до блиску попередню роботу - витрачаєте 80% часу та зусиль.
Або читаєте/розбираєтеся з проблемою, пишете перший код, ловите перші баги, на пошуках глибше залазити у проблему. А тоді, коли ґрунт готовий, за 20% робота попередніх 80% стає видною.