P.Y. написав:▼Прихований текст
dot написав:P.Y. написав:(Порада: використовуйте цілісні латинські літери з циркумфлексами замість кириличних та комбінованого циркумфлексу. У цьому шрифті (як і в багатьох інших) комбінований циркумфлекс відображається між літерами, а не над — ко̂нець виглядає як ко^нець, а треба кôнець. Власне, коли рукописи Максимовича було вперше надруковано, друкарня використала літери з французьких шрифтів, замість того, щоб прилаштовувати надрядкові знаки до кириличних літер — а отже, літери латиниці в цій ролі є найісторичнішими. Проблеми можуть виникнути хіба що з літерою и̂, латинський графічний двійник якої є лише в курсиві (û) й відсутній у прямому накресленні).
Жодних проблем не маю, то радше проблема форуму, про котру вже згадував, котрий чомусь за основних черенко̂в надибав таке лайно:
Verdana,Helvetica,Arial,sans-serif
З во̂дображеньом (Лат.) û, (Кир.) и̂, у̂ — теж не маю проблем.
Судячи із скріншоту, на вашому компі вердана, гельветика й аріал не встановлені взагалі, а в ролі шрифту без засічок використовується якийсь із «болгарських» (який саме, і чи розповсюджується він безкоштовно?). Доволі нестандартна конфігурація.
На Линуксе̂ таке лайно не тримаю, на Хроме̂ можу використати Стайлюс, на Лисове̂ теж є, до того ж мобільний вид теж має по̂дтримку розширень, але як дале̂ буде — не певен, воду мутять. Аби було Бълґарсько — прописую во̂дпове̂дно:
* {
-webkit-locale: “bg” !important;
-moz-font-language-override: “BGR” !important;
}
Насто̂льний Лис має ось таке:
▼Налаштуванє → Шрифти і кольори
Але то може подекуди не працювати, наприклад в одному мойому Линуксе̂. Також має ваду — ікони можуть переставати во̂дображати ся. Можна продовжувати всє цє робити через Стайлюс чи на подо̂бному приладу. Взагале̂ хочу зробити собе̂ скрипт, котрий буде шукати умовне font‑family: … sans-serif; — і якшчо sans-serif, serif чи monospace — не основне̂, то стають ними. Таким чином автоматизую де̂ю, а також не буде Лисовойе̂ вади.
Шчодо черенка, використовую ФіраҐО, котрий походе во̂д Фіра Санс.