21

Re: Економіка

koala написав:
pluszz написав:

А відки брали дані про доходи якщо з податкових декларацій наших олігархів то питання немає все ясно.

Ви, бачу, перебуваєте в полоні ілюзій, що наші олігархи (ой не люблю це слово) щось там "крадуть" і "ховають". Насправді ж ті, хто має вплив на політику, давно забезпечили собі такі закони, які дозволяють їм сплачувати мінімум і лишатися "чистими". В тіні середній і малий бізнес.

Малий бізнес в своїй більшості на спрощеній системі оподаткування так що офіційно не в тіні. А великі фірми раз по раз обьяляють себе банкротами щоб  прокрутити якусь махінацію.

22

Re: Економіка

koala написав:
pluszz написав:

Стосовно ЗША чим З'єднані Штати Америки ліпше від Сполучених Штатів Америки.

Наприклад, тим, що "сполучати" означає щось інше. Арабські Емірати ж не Сполучені? І Організація Націй теж не Сполучених.
А ще є важке питання про слово "штат", яке вживається стосовно тих країн, де так не говорять. Англійською слово state перекладається як "держава" в усіх випадках, окрім цих "штатів".

Тоді ліпше дійсно ОША

23

Re: Економіка

pluszz написав:
koala написав:
pluszz написав:

Стосовно ЗША чим З'єднані Штати Америки ліпше від Сполучених Штатів Америки.

Наприклад, тим, що "сполучати" означає щось інше. Арабські Емірати ж не Сполучені? І Організація Націй теж не Сполучених.
А ще є важке питання про слово "штат", яке вживається стосовно тих країн, де так не говорять. Англійською слово state перекладається як "держава" в усіх випадках, окрім цих "штатів".

Тоді ліпше дійсно ОША

Тоді вже ОДА :)

24

Re: Економіка

Топимо всі за 5.10, будемо жирувати у податковому раю.
Церква свідків Балашова не дасть збрехати.

Подякували: 221VOLT1

25

Re: Економіка

А королівство скотів і бритійців як називати?

26

Re: Економіка

Топимо всі за 5.10

це в тему політота

27

Re: Економіка

pluszz написав:

Стосовно ЗША чим З'єднані Штати Америки ліпше від Сполучених Штатів Америки.

Прихований текст

це для того, щоб unlike russian,
щоб сказати "we are unlike", "я не такий" etc

28

Re: Економіка

VTrim написав:

Топимо всі за 5.10, будемо жирувати у податковому раю.
Церква свідків Балашова не дасть збрехати.

овва, то така партія, я і не знав, дякую)

imho у них "початок за здравіє, закінчення за упокій"  :D
недопрацьована ідея, неопрацьовані нюанси...

можливо тому про них і не чути загалом?  *DONT_KNOW*
напівфабрикат?)

29

Re: Економіка

221VOLT написав:
pluszz написав:

Стосовно ЗША чим З'єднані Штати Америки ліпше від Сполучених Штатів Америки.

Прихований текст

це для того, щоб unlike russian,
щоб сказати "we are unlike", "я не такий" etc

Прихований текст

Так, проявити логіку в назвах - це явна ознака відриву від рашки. Не допустимо жодної логіки! Будемо, як москалі!

30

Re: Економіка

adziri написав:
pluszz написав:
koala написав:

Наприклад, тим, що "сполучати" означає щось інше. Арабські Емірати ж не Сполучені? І Організація Націй теж не Сполучених.
А ще є важке питання про слово "штат", яке вживається стосовно тих країн, де так не говорять. Англійською слово state перекладається як "держава" в усіх випадках, окрім цих "штатів".

Тоді ліпше дійсно ОША

Тоді вже ОДА :)

Міняти можна скільки-завгодно (сполучені на об'єднані, об'єднані на з'єднані, з'єднані на сполучені і т.д.; нерозрізнення штатів (які насправді є не лише у США, а й в Мексиці, Індії тощо) і держав (бо США — теж держава) насправді є, скоріш, проблемою англійської мови, яку в українській виправлено — навіщо плодити багатозначність?). Питання в тому, чим пропонований варіант кращий за усталений, особливо з урахуванням, що звичність назви сама по собі вже є перевагою.

Подякували: fed_lviv, 221VOLT2

31

Re: Економіка

221VOLT написав:
VTrim написав:

Топимо всі за 5.10, будемо жирувати у податковому раю.
Церква свідків Балашова не дасть збрехати.

овва, то така партія, я і не знав, дякую)

imho у них "початок за здравіє, закінчення за упокій"  :D
недопрацьована ідея, неопрацьовані нюанси...

можливо тому про них і не чути загалом?  *DONT_KNOW*
напівфабрикат?)

Ні, ця партія на слуху давно, просто вочевидь не спонсорується олігархатом, а має чітку модель економічного розвитку, без популізму. Тому це нікому не вперлося) ну майже нікому.

32

Re: Економіка

ur_naz написав:

Топимо всі за 5.10

це в тему політота

Ну чому ж, і тут може бути.

33

Re: Економіка

adziri написав:
pluszz написав:
koala написав:

Наприклад, тим, що "сполучати" означає щось інше. Арабські Емірати ж не Сполучені? І Організація Націй теж не Сполучених.
А ще є важке питання про слово "штат", яке вживається стосовно тих країн, де так не говорять. Англійською слово state перекладається як "держава" в усіх випадках, окрім цих "штатів".

Тоді ліпше дійсно ОША

Тоді вже ОДА :)

«Скандальні записи розмови голови Вашингтонської ОДА з Президентом Зеленським потрапили в мережу…»

34

Re: Економіка

VTrim написав:

Топимо всі за 5.10

Спершу гляньте це.

Прихований текст

Я сам лібертаріанець, але Балашов - дурний кацап. Модель 5.10 теж сумнівна.

35

Re: Економіка

дурний кацап дурним кацапом, але на майдані активно обсирав малоросів, та був проти рашки
але я погоджуюсь, кацапи непотрібні

36

Re: Економіка

VTrim написав:
221VOLT написав:
VTrim написав:

Топимо всі за 5.10, будемо жирувати у податковому раю.
Церква свідків Балашова не дасть збрехати.

овва, то така партія, я і не знав, дякую)

imho у них "початок за здравіє, закінчення за упокій"  :D
недопрацьована ідея, неопрацьовані нюанси...

можливо тому про них і не чути загалом?  *DONT_KNOW*
напівфабрикат?)

Ні, ця партія на слуху давно, просто вочевидь не спонсорується олігархатом, а має чітку модель економічного розвитку, без популізму. Тому це нікому не вперлося) ну майже нікому.

можна посилання на "чітку модель економічного розвитку" ?

бо мені щось лише напівфабрикат нагуглився,
не піцца, а лише заморожене тісто-корж до піцци..  *DONT_KNOW*

37 Востаннє редагувалося VTrim (28.01.2020 22:21:19)

Re: Економіка

bebyk написав:
VTrim написав:

Топимо всі за 5.10

Спершу гляньте це.

Прихований текст

Я сам лібертаріанець, але Балашов - дурний кацап. Модель 5.10 теж сумнівна.

Я бачив це.
Ні, він не дурний кацап , просто мислить іншими категоріями, не печерними уявленнями приславутого шароварного націоналізму, а з точки зору багатства, а вже на його фоні нації.

Можна не погоджуватись з тим, що він говорить, але багато в чому правий.

Подякували: 221VOLT1

38 Востаннє редагувалося dot (29.01.2020 22:04:10)

Re: Економіка

pluszz написав:

Стосовно ЗША чим З'єднані Штати Америки ліпше від Сполучених Штатів Америки.

До Червонойе̂ Московськойе̂ навали було вживане̂ Злучене̂ Держави Америки, наве̂ть на державному ро̂вне̂ УНР. Чим красше? Бо так питомо Украйинсько̂й мове̂ і властиво наше̂й культуре̂, тому також можна згадати наприклад злуку ме̂ж УНР і ЗУНР. Також було вживано Злучене Королівство.

До ООН УНР не дожила. Треʼ проглянути наприклад новинарю Свобода. Але скоре̂ш було би теж так само або зʼєднане̂, коли брати до уваги Польську — Organizacja Narodów Zjednoczonych. Також для прикладу гинше̂ Словʼянські:  Словацька Organizácia Spojených národov, Словенська Organizacija združenih narodov, Чеська Organizace spojených národů.

39

Re: Економіка

VTrim написав:
bebyk написав:
VTrim написав:

Топимо всі за 5.10

Спершу гляньте це.

Прихований текст

Я сам лібертаріанець, але Балашов - дурний кацап. Модель 5.10 теж сумнівна.

Я бачив це.
Ні, він не дурний кацап , просто мислить іншими категоріями, не печерними уявленнями приславутого шароварного націоналізму, а з точки зору багатства, а вже на його фоні нації.

Можна не погоджуватись з тим, що він говорить, але багато в чому правий.

"іншими категоріями" - Категоріями бариги з рагулячого базару [чи в найкращому випадку коуча-лохотронера]? Чим вони ліпші ліпші за звитяжний донцовізм? (Котрий, до речі, теж за капіталізм і особисту економічну ініціативу.)

"приславутий" - а добре володіти рідною мовою - це теж печерний націоналізм?  :D  Чи загальна освіченість, як у здорових людей без комплексу меншовартості?

40

Re: Економіка

FakiNyan написав:

дурний кацап дурним кацапом, але на майдані активно обсирав малоросів, та був проти рашки
але я погоджуюсь, кацапи непотрібні

Поки він не заговорив про мову, я нічого проти нього не мав, навіть підписався на ютуп-канал його. Але кацапи завжди викривають себе на питанні української мови.