fed_lviv написав:Не стільки про "інтернет" + "ти", а більше про "інтернет" + "люди". Не полюбляв, коли моя бабця починала говорити, щось на зразок цього - "В наш час такого не було....", але.... Мене взагалі досить дивує та смішить самоствердження людей у віртуальному світі. Чи то форуми, чи сайти футбольних новин,.... Заходиш, читаєш і ..... Стільки впевненості в собі, стільки "гарних слів", "крутих" порад, ...Але проблема, що +-90%-95%, даних особистостей, чомусь в реальному житті зовсім не такі. І я не розумію, чому люди не хочуть бути в інтернеті такими, якими є в реальності. Невже це так їх "лікує"...
Якщо інтернетний образ людини виходить кращим, ніж реальний, то в чому сенс прагнути бути в інеті таким же ніким, як у реалі, а не навпаки? Інша річ, у реалі це складно. Інтернетна анонімність знімає певні психологічні бар'єри. Всі ми люди закомплексовані — що поганого в тому, щоб на якийсь час позбутися цієї вади?
Потім, фактор публічності. У себе вдома людина може носити якийсь порепаний спортивний костюм, що явно не розрахований на її комплекцію й постійно сповзає, забувати про особисту гігієну і т.п., але на роботу — якщо не костюм з краваткою, то, принаймні, щоб усе було чистеньке. Та й взагалі з дому вийти в тих смердючих спортивках і майці-алкоголічці зважиться хіба що зовсім довбанутий. Просто тому що бачать інші люди. Якщо на форуми та соцмережі люди ходять виключно для взаємодії з іншими людьми, то, очевидно, їм теж буде незручно показувати свої недоліки. Тому замість прищавого обличчя — симпатична аватарка, замість демонстрації видимих у реалі недоліків — спроба показати свої приховані переваги. Тобто, ті ж патерни поведінки, що і в реалі, тільки можливостей прикрасити себе, можливо, трохи більше.