Re: Психічні розлади як побічний ефект програмування.
Можливо. Але в мене вага в принципі стабільна, лише 5-6 кг більше від моєї норми відповідно до зросту. А от аналіз крові на цукор варто здати. Хоча з цим теж в принципі стабільно.
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Психічні розлади як побічний ефект програмування.
Сторінки Попередня 1 … 5 6 7 8 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Можливо. Але в мене вага в принципі стабільна, лише 5-6 кг більше від моєї норми відповідно до зросту. А от аналіз крові на цукор варто здати. Хоча з цим теж в принципі стабільно.
стабільно гарно або стабільно погано?
Стабільно посередньо-нормально. Як на програміста із червоними очима і приклеєною дупою до крісла. Років 8 тому ще займався карате кіокушин і з вагою було чудово, з рештою показників теж. Зараз трошки не до того. На цукор не пригадую коли здавав, однак рік тому ми сім'єю здали комплексні аналізи і ніяких відхилень не виявлено. Однак здорових зараз мало, більше недообстежених )
О, я ще запросто їм ковбасу з шоколадом, або ж пряник з борщем. Однак це змалку в мене і з програмуванням не пов'язано.
О, я ще запросто їм ковбасу з шоколадом, або ж пряник з борщем. Однак це змалку в мене і з програмуванням не пов'язано.
може ви вагітний? ахаха гигиги
Живіт виглядає десь на 4-5 місяць вагітності, ага )
Програмування як побічний ефект психічного розладу
Одного чудового дня колись давно я так і сказав товаришеві - з комп'ютерами в мене виходить ладнати краще, ніж з людьми.
Ще нікому не зізнавалась. Але оскільки мене на цьому форумі ніхто не знає, то напишу. Кажуть незнайомим людям легше все розказувати. У мене величезні провали в пам'яті. Пропадають цілі дні, не знаю, що робила, де була. Деколи так ніби пробуджуюсь ( хоча насправді стою, тобто не спала) в незнайомих місцях, не знаю ні де я, ні як сюди попала. Знаходжу на своєму комп'ютері код з табами замість пробілів, і так виглядає, що то я писала, бо ще не закомічено. От не пом'ятаю як зареєструвалась на цьому форумі. Хоча бачу в історії браузера, що тільки от щойно залогінилась. Може правду казала мама, що програмування то не дівчача справа і не варто мені було йти на програмну інженерію. Перевчилась.
Це може бути синдромом фуги, або множинної особистості. Навіть якщо це не воно, все одно це результат травмуючого досвіду.
Врешті через півтора місяця на проекті я скотився до свого звичного режиму, майже. Везу дітей в садок десь о 9:00, потім можу відповісти щось в робочому чаті, але в основному втикаю в екран поки не засну вдень принаймні на годину, а може й на декілька. А вже після обіду в нас дейлі і ближче до вечора входжу в робочий режим. Воно може й лікується якось, тільки не маю стимулу це змінювати.
Сьогодні зранку виявилось, що я забув пароль, який вводив щодня як мінімум по кілька разів в день протягом останніх 3х років, включно до вчерашнього вечора.
В мене часом з'являються такі думки, типу - що би було, якби я забув свої паролі. Це наразі не паніка, а лише припущення.
В мене часом з'являються такі думки, типу - що би було, якби я забув свої паролі. Це наразі не паніка, а лише припущення.
KeePass + тверда копія в надійному місці
я по собі замітив, що коли програмую, то одні негаразди в житті, хвороби, а коли я займаюсь науковою справою, то все більш менш нормально, саме тому програмую там де це треба, це більше як прикладна задача, що б вирішити питання краще. От згадую, треба було гіг файлів де розкидані по країнам карти для маршрутизатора скинути в одну папку, все це зробилось за 10 хв, скріптом на python
А чому психічні розлади можуть бути побічним ефектом програмування, а не навпаки ?
Що було спочатку, курка чи яйце..
Проблеми могли бути зразу, а програмування посилило .
А чому психічні розлади можуть бути побічним ефектом програмування, а не навпаки ?
Загалом може бути і навпаки. Але
програмування - корисне вміння;
побічні ефекти появлялись після тривалого погруження в якусь мову програмування.
Підозрюйу, цей світ - не те, чим здається, він тонкий, надто тонкий аби бути реальністю. В світі, який тут прийнято називати сон, я бачив проектції обйектів, які тут не можу відтворити, бо тут не вистачає ще 2-х прямих ліній, які мали би йти під лінійним кутом (2 pi)/4 відносно всіх (3-х) інших (вже доступних). А обертання.. там обйекти можна повертати вздовж 2-х площин одночасно, з різними швидкостями, не залежно, при цьому ще й залишається множина точок (пряма лінія), які залишаються на своїх позиціях. А тут це просто не можливо. Там я мав 2 дуже зручних маніпулятори, на кожному з яких були по 5 "пальців" (5 механізмів [майже] точкового контакту, кожний з яких можна було переміщувати вздовж гладких кривих), і там вони не були жорстко привязаними до якоїсь частини простору, будь-які 2 "пальці" можна було вільно поміняти місцями. Тут я таких механізмів не побудую. Там ми творці дивовижних механізмів, тут ми вязні розмаразані по тонкій поверхні.
Щоб вам було зрозуміло чому цей світ мене так сильно засмучує, уявіть собі пряму лінію, вздовж якої бігають точки, і вони навіть не можуть проходити через інші точки. Так вот, ця лінія (1D) порівняно з простором тут (3D) - це те як виглядає простір тут порівняно з простором там, а ті точки, які на лінії не можуть обійти інших, - це те як виглядаємо ми в просторі тут. Після такого, фільм "Матриця" видасться документальною стрічкою, ну майже..
Не хотів створювати новий топік, лишу тут. Гадаю, санітари вже вибігли в мою сторону.
Іноді мені здається, що санітари на цьому форумі знаходяться постійно, сидять тихенько, спостерігають і занотовують... )