21

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

0xDADA11C7 написав:

І те, що ви приносите в бюджет України - копійки, порівняно з тим, що отримають забугорні його власники.

Але ж тупі українські макаки не можуть створити виробничий ланцюжок, тому приносять в бюджет України набагато менше, ніж божественні вебмакаки.

Тут головне не працювати на москалів, бо то вже зовсім піхва.

Подякували: flatliner1

22

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:
VTrim написав:
FakiNyan написав:

Ні. Це викачка грошей, котрі потім будуть витрачатись тут + податки так само платяться з тої зп до бюджету України.

Так ви так само берете участь переважно у розвитку іноземних проектів, чому не берете у наших? Мізерний ринок, адже так?)
І те, що ви приносите в бюджет України - копійки, порівняно з тим, що отримають забугорні його власники.
Різниця лише в тому, що той хто тікає заробляти в іншу країну, немає змоги робити цього віддалено, навідміну від вас. Це єдина відмінність по суті.

Ідея не вкрасти в чужих, а заробити для своїх. Хай ті іноземні компанії хоч в десять разів більше зароблять, але я й сюди принесу більше. Ну а про тих, хто їде жити в інші країни, то я взагалі не розумію, про шо ви тут говорите, вони ж гроші там і витрачають.

Ліл, їх можна заробити в іншій країні і витратити у своїй.
Я кажу про тих, хто бачить своє майбутнє в Україні.

23

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Torbins написав:

Без податкових пільг та якісного інтернету, у тих селах, не взлетить. Я більше вірю в ініціативу нашого уряду, по проведенню оптики в села.

FakiNyan
А що робити людям, які вважають своїм домом планету земля?

Для початку можна почитати розумних книжок, або ж звернутись до спеціаліста, якщо не допоможе.

24

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Різниця лише в тому, що той хто тікає заробляти в іншу країну, немає змоги робити цього віддалено тупі як сибірські валянки, навідміну від вас. Це єдина відмінність по суті.

Пофіксив

Подякували: bebyk1

25

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Так ви так само берете участь переважно у розвитку іноземних проектів, чому не берете у наших? Мізерний ринок, адже так?)
І те, що ви приносите в бюджет України - копійки, порівняно з тим, що отримають забугорні його власники.
Різниця лише в тому, що той хто тікає заробляти в іншу країну, немає змоги робити цього віддалено, навідміну від вас. Це єдина відмінність по суті.

Ідея не вкрасти в чужих, а заробити для своїх. Хай ті іноземні компанії хоч в десять разів більше зароблять, але я й сюди принесу більше. Ну а про тих, хто їде жити в інші країни, то я взагалі не розумію, про шо ви тут говорите, вони ж гроші там і витрачають.

Ліл, їх можна заробити в іншій країні і витратити у своїй.
Я кажу про тих, хто бачить своє майбутнє в Україні.

Так ви ж як завжди, в очі цейво, і не читаєте, хто що пише, але чого ще очікувати від пехопешника... Мова йшла не за заробітчан, а за тих, хто назавжди їде в інші країни, і будує своє життя там.

26

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

0xDADA11C7 написав:

І те, що ви приносите в бюджет України - копійки, порівняно з тим, що отримають забугорні його власники.

Але ж тупі українські макаки не можуть створити виробничий ланцюжок, тому приносять в бюджет України набагато менше, ніж божественні вебмакаки.

Вебмакаки божественні лише на фоні інших верств населення, в іншій країні вони мали б так само як і середньостатистичний водій автобуса)
Так що не треба підносити це на пядестал.
Ну ви можете звісно сказати, що пора створювати ойті націю, як індуси), але ж ми то знаємо...

27

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Вебмакаки божественні лише на фоні інших верств населення, в іншій країні вони мали б так само як і середньостатистичний водій автобуса)

Так нашіх водіїв автобусів (12 годин зміна, навіть коли водій та власник автобуса одна людина, АУЄ недороблене) не рівняйте з їхніми водіями автобусів. Населення нездатне працювати за рідкісними виключеннями і лише божественні українські вебмакаки здатні. Всю владу вебмакакам!

28

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:
VTrim написав:
FakiNyan написав:

Ідея не вкрасти в чужих, а заробити для своїх. Хай ті іноземні компанії хоч в десять разів більше зароблять, але я й сюди принесу більше. Ну а про тих, хто їде жити в інші країни, то я взагалі не розумію, про шо ви тут говорите, вони ж гроші там і витрачають.

Ліл, їх можна заробити в іншій країні і витратити у своїй.
Я кажу про тих, хто бачить своє майбутнє в Україні.

Так ви ж як завжди, в очі цейво, і не читаєте, хто що пише, але чого ще очікувати від пехопешника... Мова йшла не за заробітчан, а за тих, хто назавжди їде в інші країни, і будує своє життя там.

Я давним давно не похапешник, але й ваш жабаскрипт для кодерів-унтерменшів теж знав  :D

Люди в праві їхати куди хочуть, і наскільки захочуть. Якщо вони можуть відчути себе більш реалізованими в іншій країні.
Набагато гірше коли вони прагнуть перетягнути ту країну сюди.

Подякували: flatliner, cheappi3862

29

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

0xDADA11C7 написав:

Вебмакаки божественні лише на фоні інших верств населення, в іншій країні вони мали б так само як і середньостатистичний водій автобуса)

Так нашіх водіїв автобусів (12 годин зміна, навіть коли водій та власник автобуса одна людина, АУЄ недороблене) не рівняйте з їхніми водіями автобусів. Населення нездатне працювати за рідкісними виключеннями і лише божественні українські вебмакаки здатні. Всю владу вебмакакам!

Тобто не здатне працювати? Мені завжди українці вбачалися досить таки працьовитими, а порівнювати для початку треба умови роботи та середовища, в якому ця людина варилася, мізки якої були скалічені совком та постсовком. Це комплексна проблема.
Так кодерки теж далеко не завжди слухають Бетховена та Баха), якщо ви розумієте про що я.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

30

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Я все ж таки вимушений сказати, що оцінювати вумність людини по її зп не варто.

Подякували: leofun011

31

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Факі. От є наприклад кримський татарин, який народився в Узбекистані( його батьків туди виселили з Криму), то яка країна має бути його рідною?

Подякували: Torbins, leofun012

32

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Це ж очевидно - Росія жеж. Він терер російськомовне населення, якого утісняють узбеки за язика.

33 Востаннє редагувалося Vo_Vik (08.09.2021 18:17:47)

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Доречі десь на днях бачив результати опитування. Вперше за роки незалежності 50%+ населення держави, яку називають Україною розмовляє українською вдома. Ще зо 30 років і може дійсно УРСР стане Україною.

ПС: Почав гуглити, щоб то знайти, то виявляється тільки 30+ - тільки українською, а ще 20 - переважно українською. Нє напевно ще 30 років мало.

34

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:

Факі. От є наприклад кримський татарин, який народився в Узбекистані( його батьків туди виселили з Криму), то яка країна має бути його рідною?

залежить від того, чи усвідомлює він то всьо, бо якшо усвідомлює, і якшо він гарна людина, то Крим, якщо тупенька людина, то Узбекистан, а якщо зовсім кінчений, то те, шо сказав пан Дадаїст.

Подякували: flatliner1

35

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Гм. А нема такої країни як Крим.

36

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:
bebyk написав:
FakiNyan написав:

Сама думка про те, аби тікати до чужого дому і допомагати його будувати, в той час, коли в своєму розруха, робить мене зневажати подібних людей такою мірою, що навіть злитись на них не можу, бо вони й того не варті.

Ви озвучили концепцію націоналізму з сентиментальними колективістськими нотками. А може бути погляд індивідуалізму, котрий зазвичай переплітається з космополітичністю (мій дім там, де я живу, отже, треба "будувати" себе, з якого також виходить якщо те місце допоможе мені "будувати" себе, то чому б туди не переїхати).

На прикладі всіляких Масків можу погодитись, якщо є велика ідея, тоді переїзд до країни з кращою освітою та можливістю розвитку бізнесу критикувати важко, але ми ж з вами усвідомлюємо, що у нас купа людей переїздить в інші країни не через бажання реалізовувати свої геніальні ідеї, а просто тому що там срака в теплі, а тут треба ще попрацювати, аби життя покращилось. То є звичайні тваринки, і всі їхні бажання закінчуються на пожрати, посрати, потрахатись, а в перерві можна подивитись смішняві відосики, або серіальчики для дебілів.

Не треба бути Маском, аби хотіти кращу освіту та можливості розвитку (бізнесу). Не бачу нічого поганого, що люди хочуть дупцю тримати в теплому місці, це ж рушій економіки, відтак розвитку технологій, культури і прочая. Зрештою багато хороших речей починалися з особистого користолюбства (наприклад, Колумб відкрив Америку).

Щоправда я скептично ставлюся до заяв, що ЄС то ліпше місце для програміста. Позаяк ФОП 3-я група в Україні дуже заманливий, а місцеві ціни смішні. Виходить, що тут дупці тепліше.

37 Востаннє редагувалося bebyk (08.09.2021 19:30:50)

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:

Гм. А нема такої країни як Крим.

Але була.

38

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
Vo_Vik написав:

Гм. А нема такої країни як Крим.

Але була.

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

39 Востаннє редагувалося bebyk (08.09.2021 19:34:53)

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:
bebyk написав:
Vo_Vik написав:

Гм. А нема такої країни як Крим.

Але була.

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

Меджліс кримсько-татарського народу ту державу тепер представляє й давно (1991 р.) оголосив:

Декларація про національний суверенітет кримськотатарського народу написав:

Крим є національною територією кримськотатарського народу, на якій тільки він має право на самовизначення так, як воно викладено в міжнародних правових актах, визнаних світовою спільнотою. Політичне, економічне, духовне і культурне відродження кримськотатарського народу можливе тільки в його суверенній національній державі.

Не знаю, чи це влаштовує Факі, але кримські татари вважають отак. І недавно парламент надав цьому етносу статус корінного.

40

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

FakiNyan написав:

та в мене завжди проблеми з логікою були