41

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
Vo_Vik написав:
bebyk написав:

Але була.

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

Меджліс кримсько-татарського народу ту державу тепер представляє й давно (1991 р.) оголосив:

Декларація про національний суверенітет кримськотатарського народу написав:

Крим є національною територією кримськотатарського народу, на якій тільки він має право на самовизначення так, як воно викладено в міжнародних правових актах, визнаних світовою спільнотою. Політичне, економічне, духовне і культурне відродження кримськотатарського народу можливе тільки в його суверенній національній державі.

Не знаю, чи це влаштовує Факі, але кримські татари вважають отак. І недавно парламент надав цьому етносу статус корінного.

Я в тих термінах не шарю. Воно ж і так ніби автономне було, нє? А як різниця між державою і автономією?
Якшо вони тепер хочуть бути повністю окремо, то не вийде, бо туди вливались гроші всієї України. А по решті питань - я за те, щоб русня мала менше прав, ніж тварини.

Подякували: 0xDADA11C71

42

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:
bebyk написав:
Vo_Vik написав:

Гм. А нема такої країни як Крим.

Але була.

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

в мене притензії тіко до москалів та їхнії нащадків, відчепіться від татар, пане расисте.

43

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:
Vo_Vik написав:
bebyk написав:

Але була.

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

в мене притензії тіко до москалів та їхнії нащадків, відчепіться від татар, пане расисте.

FakiNyan написав:

Сама думка про те, аби тікати до чужого дому і допомагати його будувати, в той час, коли в своєму розруха, робить мене зневажати подібних людей такою мірою, що навіть злитись на них не можу, бо вони й того не варті.

Гм.

44

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Але чекайте, Узбекистан. І узбеки, і кримські татари початково розмовляли тюркськими мовами. А узбецька, крім того, ще й виконує функції лінґва-франка для навколишніх тюркських народів (казахів, киргизів) — в принципі, виселені туди кримські татари теж могли б інкорпоруватися в цю систему. Узбецькомовний кримський татарин — куди стає він у вашій класифікації?

45

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Але чекайте, Узбекистан. І узбеки, і кримські татари початково розмовляли тюркськими мовами. А узбецька, крім того, ще й виконує функції лінґва-франка для навколишніх тюркських народів (казахів, киргизів) — в принципі, виселені туди кримські татари теж могли б інкорпоруватися в цю систему. Узбецькомовний кримський татарин — куди стає він у вашій класифікації?

Кримські татари інкорпорувалися в узбецьке суспільство лише наркотою.

46

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

Я в тих термінах не шарю. Воно ж і так ніби автономне було, нє? А як різниця між державою і автономією?
Якшо вони тепер хочуть бути повністю окремо, то не вийде, бо туди вливались гроші всієї України. А по решті питань - я за те, щоб русня мала менше прав, ніж тварини.

Загалом можна бути нацією в межах іншої держави (приклад — резервації корінних американців). У такому разі є представницький орган нації (наприклад, Меджліс), який взаємодіє з центральною владою й має певну територію як автономію, де гарантуються певні права, де можуть навіть трохи відрізнятися закони.

Кримська автономія в жодному разі не була автономією корінних народів Криму (киримли та караїмів), а лише успадкованою від совку резервацією росіян, котрі складали там етнічну більшість.

47

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Torbins написав:

А що робити людям, які вважають своїм домом планету земля?

Доки окремі кімнати (чи квартири, дивлячись що вважати домом) воюють між собою, ця ідея виглядає абсурдно... як на мене.

Подякували: FakiNyan1

48 Востаннє редагувалося flatliner (09.09.2021 01:29:06)

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

Я в тих термінах не шарю. Воно ж і так ніби автономне було, нє? А як різниця між державою і автономією?
Якшо вони тепер хочуть бути повністю окремо, то не вийде, бо туди вливались гроші всієї України. А по решті питань - я за те, щоб русня мала менше прав, ніж тварини.

В ідеальному світі, кожен етнос мав би мати власну країну і Крим мав би бути країною кримських татар. Але в реальному світі така країна не зможе довго існувати, як незалежна, поряд з рашою, Україною і Туреччиною. Вона так чи інакше має стати частиною однієї з цих країн, ну і фактично за міжнародним правом, вже стала - частиною України. Хоча не впевнений, що самим кримчакам не було б краще разом з Туреччиною, це їм культурно ближче, здається.

Подякували: FakiNyan1

49

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:
FakiNyan написав:
Vo_Vik написав:

Гм. Кримське Ханство? Добра, хай буде. То де має зараз жити кримський татарин, щоб умовний факі, не мав до нього притензій?

в мене притензії тіко до москалів та їхнії нащадків, відчепіться від татар, пане расисте.

FakiNyan написав:

Сама думка про те, аби тікати до чужого дому і допомагати його будувати, в той час, коли в своєму розруха, робить мене зневажати подібних людей такою мірою, що навіть злитись на них не можу, бо вони й того не варті.

Гм.

Так ви самі перевели тему на кримських татар, коли першочергово я говорив про вкраїнців. Ви кримський татарин? Але подібні люди є всюди, в тих самих сиріях з афганістанами купа народу, котрим тупо на все пофіг, вони просто хочуть жрати, срати і трахатись, і ще бажано, аби їм хтось це все давав безкоштовно, а будувати свою країну і боротись проти терористів не хочуть (а це те саме, що вирішувати проблеми в своїй хаті). Є в цьому щось від москалів — свого розбудовувати не хочуть, а хочуть прийти вже на все готове.

Подякували: Vo_Vik1

50

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

А хтось тему читав? Хто зумів розібратися в суті іспанської програми? Спочатку мені здавалося, шо там забезпечують житлом на цілий рік, а потім зрозумів, що вся суть програми в тому, щоб 1 рік жити в країні, типу муніціпалітет вирішує лише це питання, але не фінансове

51

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Гуг майже ідеально з іспанської на англійську перекладає, попробуйте. Суть того сайту, що іспанські села рекламують себе. Типу. В нас ви зможете жити за 12 євро в місяць в цієї панянки.

52

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

Так ви самі перевели тему на кримських татар, коли першочергово я говорив про вкраїнців. Ви кримський татарин? Але подібні люди є всюди, в тих самих сиріях з афганістанами купа народу, котрим тупо на все пофіг, вони просто хочуть жрати, срати і трахатись, і ще бажано, аби їм хтось це все давав безкоштовно, а будувати свою країну і боротись проти терористів не хочуть (а це те саме, що вирішувати проблеми в своїй хаті). Є в цьому щось від москалів — свого розбудовувати не хочуть, а хочуть прийти вже на все готове.

Просто татари був досить очевидний приклад.
Те що ви написали про жрати і срати і тд. Можна написати про 99% населення України, яке нікуди і не поїхало. Мій дворюрідний брат пішов добровольцем в армію в 14му. В 16му його контузило і після 3х місяців госпіталів його списали в запас. Зараз він в Польщі. У вас до нього є притензії?
А до Віталія Марківа, який більше року в Італійській тюрмі просидів за те що захищав свою країну у вас є притензії?
А до Факі, який не зміг терпіти засилля москалів в свому рідному місці і переїхав жрати і срати до Львова, у вас є притензії?

53

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

купа народу, котрим тупо на все пофіг, вони просто хочуть жрати, срати і трахатись, і ще бажано, аби їм хтось це все давав безкоштовно

Не підтримую вашого радикального романтизму. Звісно, як людина освічена й андерґраундна, я теж зі скепсисом ставлюся до міщанських устремлінь і способу життя.

Однак звичайна психологія твердить, що аби людина хотіла чогось понад їсти, серити і трахатись, потрібно спершу задовольнити ці базові потреби. І при цьому не батрачити як на каторзі, а щоб сили зоставалися займатися своїми проектами й захопленнями.

Якби мені не було що їсти, я би думав не про вільний софт, а про те як заробити на шматок хліба жменю рису.

Подякували: cheappi3861

54

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

купа народу, котрим тупо на все пофіг, вони просто хочуть жрати, срати і трахатись, і ще бажано, аби їм хтось це все давав безкоштовно

Не підтримую вашого радикального романтизму. Звісно, як людина освічена й андерґраундна, я теж зі скепсисом ставлюся до міщанських устремлінь і способу життя.

Однак звичайна психологія твердить, що аби людина хотіла чогось понад їсти, серити і трахатись, потрібно спершу задовольнити ці базові потреби. І при цьому не батрачити як на каторзі, а щоб сили зоставалися займатися своїми проектами й захопленнями.

Якби мені не було що їсти, я би думав не про вільний софт, а про те як заробити на шматок хліба жменю рису.

Більшість тих людей, що їдуть кудись там, в 99% можуть знайти роботу й тут. Знаю знайомого, котрий їздив до Польщі, працював там на якомусь заводі де скотину забивають, заробив собі якісь хвороби, повернувся сюди, і працює в якомусь магазині. Має вищу освіту, і за бажання знайшов би собі кращу роботу, але воно не хоче думати, воно хоче працювати менше, а заробляти більше, тому й тиняється з хворою головою по Польщам.

А от чого емігрують якісь там айтішники, коли тут почувають себе, наче королі, з їхніми зп та нашими цінами? Хочуть вищого соц. рівня, щоб закони працювали, щоб бидла навколо менше було, але вони не розуміють, що той соц. рівень, працюючі закони та менша кількість бидла сама по собі не з'являється, за це боротись треба, а вони не хочуть, вони хочуть все і зараз. Але при цьому їхніх айтішник мізків не вистачає, аби зрозуміти, що в жодній країні світу їм не буде так добре, як в рідній країні.

Але якщо вони перестають асоціювати себе з Україною, не бачать себе як продовжувачів справи своїх предків по розбудові незалежної держави, в котрій кожна людина (а насамперед українець) буде почувати себе якомога краще, і все необхідне для життя матиме, і при цьому не мають якоїсь крутої ідеї, для котрої конче необхідні певні умови, котрих немає в Україні, але є в іншій країні, тоді знову постає питання, а що це за люди, і для чого вони живуть? Для того, аби служити своєму тілу? Кормити його, поїти, та задовольняти інші примітивні бажання?

55

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

В Польщі спростили переїзд для українських програмістів. Дають національну візу цілій сім'ї, причому роботу можна шукати вже опісля.

А от 7 років тому якраз відсутність національної візи для дружини мене спинило від переїзду.

Почекаємо трохи ще, поки більше польських програмістів виїде за кордон і тоді українським програмістам дозволять працювати на вигідніших умовах ніж польським (мріяти не шкідливо).

56

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

Більшість тих людей, що їдуть кудись там, в 99% можуть знайти роботу й тут. Знаю знайомого, котрий їздив до Польщі, працював там на якомусь заводі де скотину забивають, заробив собі якісь хвороби, повернувся сюди, і працює в якомусь магазині. Має вищу освіту, і за бажання знайшов би собі кращу роботу, але воно не хоче думати, воно хоче працювати менше, а заробляти більше, тому й тиняється з хворою головою по Польщам.

Ви описали хрестоматійну ситуацію. Однак ідеться про заробітчанина, а не мігранта.

FakiNyan написав:

А от чого емігрують якісь там айтішники, коли тут почувають себе, наче королі, з їхніми зп та нашими цінами? Хочуть вищого соц. рівня, щоб закони працювали, щоб бидла навколо менше було, але вони не розуміють, що той соц. рівень, працюючі закони та менша кількість бидла сама по собі не з'являється, за це боротись треба, а вони не хочуть, вони хочуть все і зараз. Але при цьому їхніх айтішник мізків не вистачає, аби зрозуміти, що в жодній країні світу їм не буде так добре, як в рідній країні.

Але в айтішника діти вже зараз, а не тоді, коли вони чи хтось інший виборе адекватний соц.рівень в Україні. От і жертвують прибутками теперішнього заради прибутків "майбутнього", так би мовити, щоби діти не росли травмованими серед "бидла", як ви кажете.

FakiNyan написав:

Але якщо вони перестають асоціювати себе з Україною, не бачать себе як продовжувачів справи своїх предків по розбудові незалежної держави, в котрій кожна людина (а насамперед українець) буде почувати себе якомога краще, і все необхідне для життя матиме, і при цьому не мають якоїсь крутої ідеї, для котрої конче необхідні певні умови, котрих немає в Україні, але є в іншій країні, тоді знову постає питання, а що це за люди, і для чого вони живуть? Для того, аби служити своєму тілу? Кормити його, поїти, та задовольняти інші примітивні бажання?

Я не живу заради України, я живу заради себе і людей, котрих люблю. Зокрема поїти та годувати, так. Люблю смачно поїсти. %)

Вважаю це базовим налаштуванням, бо все-таки нація й сучасна держава -- це вже пізній соціальний конструкт. Початково держави були звичайними бандами, які мали силу грабувати на регулярній основі.

Подякували: cheappi3861

57

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

Більшість тих людей, що їдуть кудись там, в 99% можуть знайти роботу й тут. Знаю знайомого, котрий їздив до Польщі, працював там на якомусь заводі де скотину забивають, заробив собі якісь хвороби, повернувся сюди, і працює в якомусь магазині. Має вищу освіту, і за бажання знайшов би собі кращу роботу, але воно не хоче думати, воно хоче працювати менше, а заробляти більше, тому й тиняється з хворою головою по Польщам.

Ви описали хрестоматійну ситуацію. Однак ідеться про заробітчанина, а не мігранта.

FakiNyan написав:

А от чого емігрують якісь там айтішники, коли тут почувають себе, наче королі, з їхніми зп та нашими цінами? Хочуть вищого соц. рівня, щоб закони працювали, щоб бидла навколо менше було, але вони не розуміють, що той соц. рівень, працюючі закони та менша кількість бидла сама по собі не з'являється, за це боротись треба, а вони не хочуть, вони хочуть все і зараз. Але при цьому їхніх айтішник мізків не вистачає, аби зрозуміти, що в жодній країні світу їм не буде так добре, як в рідній країні.

Але в айтішника діти вже зараз, а не тоді, коли вони чи хтось інший виборе адекватний соц.рівень в Україні. От і жертвують прибутками теперішнього заради прибутків "майбутнього", так би мовити, щоби діти не росли травмованими серед "бидла", як ви кажете.

FakiNyan написав:

Але якщо вони перестають асоціювати себе з Україною, не бачать себе як продовжувачів справи своїх предків по розбудові незалежної держави, в котрій кожна людина (а насамперед українець) буде почувати себе якомога краще, і все необхідне для життя матиме, і при цьому не мають якоїсь крутої ідеї, для котрої конче необхідні певні умови, котрих немає в Україні, але є в іншій країні, тоді знову постає питання, а що це за люди, і для чого вони живуть? Для того, аби служити своєму тілу? Кормити його, поїти, та задовольняти інші примітивні бажання?

Я не живу заради України, я живу заради себе і людей, котрих люблю. Зокрема поїти та годувати, так. Люблю смачно поїсти. %)

Вважаю це базовим налаштуванням, бо все-таки нація й сучасна держава -- це вже пізній соціальний конструкт. Початково держави були звичайними бандами, які мали силу грабувати на регулярній основі.

Я ще пану пехопешнику писав, що про заробітчан мова не йде. Їздити кудись працювати, або навіть пожити десь кілька років, а потім повернутись, то не є погано.

Я теж заради себе живу та заради людей, і я разом з цими людьми і є Україна, і я хочу, аби я з цими людьми жив круто, і щоб ми могли качати свої права, і влаштовувати все так, як нам того хочеться, а для цього треба мати клаптик землі та мізки, аби розбудовувати щось на цьому клаптику землі, а не розвертатись в зад, і йти будувати комусь іншому, на їхньому клаптику землі, і тільки через те, що в них трохи більше побудовано, ніж у нас.

58

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Факі. Ти уявив собі якогось абстрактного коня в вакумі і за нього говориш. Такий кінь, який ти описав, то звичайно погано. Але такого в природі не існує. В людей є міліони причин чому сталось саме так як сталось. І ненавидіти людей тільки за те, що вони віддають частину своїх доходів іншим олігархам ніж ти, то якось не тойво.

Подякували: Torbins, cheappi386, leofun013

59

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Я бачу це так. В українців погано з головою, тому така підмножина, як емігранти також має ті ж вади, що й інші українці.

Подякували: flatliner1

60

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:

Факі. Ти уявив собі якогось абстрактного коня в вакумі і за нього говориш. Такий кінь, який ти описав, то звичайно погано. Але такого в природі не існує. В людей є міліони причин чому сталось саме так як сталось. І ненавидіти людей тільки за те, що вони віддають частину своїх доходів іншим олігархам ніж ти, то якось не тойво.

та, всюди олігархи, всюди брешуть, всі ми люди, котрих треба просто пойняти, і взагалі, це вже політика якась, фу...