21

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

0xDADA11C7 написав:
bebyk написав:
0xDADA11C7 написав:

Любити ближніх не значить догоджати їм у всіх бздурах. (Це я до того, що між любити та бути "зручним" існує велика відстань)

Ясна річ, але ж Христос закликав не просто любити інших, а ще й бути опущенкою (підставляти другу щоку і т.д.). От і їронізую.

Щодо трактування вчення Христа, то для цього існує окрема тема. Якщо ви хотіли щось спитати в християнина, але боялися - ваш час настав. Я гадаю, що пан frz залюбки погодиться роз'яснити спірні моменти, як він відповів на мої питання. І так, від вашого сленгу віє ауєшними поняттями (на мою, думку, я можу помилятися), тому замисліться чи був Ніцше АУЄ'шником, якщо ви вже намагаєтеся жити за його хвілосохвією.

Мені все з християнством зрозуміло, а моя критика, гадаю, додає пану frz відчуття мученика за віру й далі роздуває ЧСВ.

Зрештою моя відповідь була подякою за те, що frz розказав про NAS (тепер думаю сам купити). Оскільки frz прибрав можливість подякувати за пост через функціонал, то мусив викручуватися.

22

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Ніцше — це не догма, а філософія. Догм у вільної людини бути не може, лише в рабів Божих.

23

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Оскільки frz прибрав можливість подякувати за пост через функціонал, то мусив викручуватися.

Оце і справді, замість простого "дякую" ви "викручуєтеся".

а моя критика, гадаю, додає пану frz відчуття мученика за віру й далі роздуває ЧСВ.

Вам потрібнбне його відчуття мученика за віру й роздування його ЧСВ? Навіщо це вам? Людина добрий фахівець, та ще й діє за власним сумлінням, ви навіть погодилися з ним (чи він з вами дією, що куди цінніше, ніж тріпання язиком), а ви хочете напакостити.

Ніцше — це не догма, а філософія

А я і не стверджував, що це догма.

24

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

0xDADA11C7 написав:

Вам потрібнбне його відчуття мученика за віру й роздування його ЧСВ? Навіщо це вам? Людина добрий фахівець, та ще й діє за власним сумлінням, ви навіть погодилися з ним (чи він з вами дією, що куди цінніше, ніж тріпання язиком), а ви хочете напакостити.

То напакостити чи допомогти людині укріпитися у вірі? У випадку християнства це навіть не суперечить одне другому, зважачи на названі АУЄшні догми.

0xDADA11C7 написав:

А я і не стверджував, що це догма.

У такому разі ви дивно сформулювали вашу думку, наче в ніцшеанській хвілозопії існують якісь грішки за переступи ніцшеанськиз заповідів (і серед заповідів одна: «не АУЄкай»).

25

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

не ЧСВ, а ВВВ
боже, які ви неграмотні  *FACEPALM*

26

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Все одно це кацапізм, як не перекладай.

27

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

0xDADA11C7 написав:

Все одно це кацапізм, як не перекладай.

звідки ви знаєте, чи це кацапізм? Може воно спершу виникло у нас, саме як ВВВ, а кацапи потім собі вкрали, як вони це вміють.

28 Востаннє редагувалося bebyk (17.01.2022 11:55:26)

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

FakiNyan написав:

не ЧСВ, а ВВВ
боже, які ви неграмотні  *FACEPALM*

Нащо мені потворні вигадки Курки?

ЧСВ це зрозумілий всім москалізм, набагато краще, ніж калькувати москалізми (про що вам в іншій темі казав).

В українському перекладі з англійської, до речі, ПВВ (почуття власної важливості).

29

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

bebyk написав:
FakiNyan написав:

не ЧСВ, а ВВВ
боже, які ви неграмотні  *FACEPALM*

Нащо мені потворні вигадки Курки?

ЧСВ це зрозумілий всім москалізм, набагато краще, ніж калькувати москалізми (про що вам в іншій темі казав).

В українському перекладі з англійської, до речі, ПВВ (почуття власної важливості).

тоді не вживайте ті огидні москалізми, і я вашого курку лише на фотках бачив, а ввв сам вигадав (і ні, я не курка).

30

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Він не зміг навіть жодну вебмакаку зацікавити, щоби та переробила інтерхвейса безкоштовно

Я пропонував свої послуги. Безоплатно. Мені ніхто не відповів.

31

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

javascriptIsLife написав:

Він не зміг навіть жодну вебмакаку зацікавити, щоби та переробила інтерхвейса безкоштовно

Я пропонував свої послуги. Безоплатно. Мені ніхто не відповів.

Ви пародія на вебмакаку. Де ваше портхволіо, якщо ви здатні?

32

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Програмісти, є DirectConnect. Є навіть хаб adcs://toloka.uapeer.eu:411. Також раджу закуповуватися оптичним дисками і записувати все що цікаве.

Подякували: bebyk1

33 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (17.01.2022 12:23:43)

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Я не здатен.

Подякували: 0xDADA11C71

34

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Я вже почав.
https://replace.org.ua/uploads/images/6904/81d2f0a55331570998fdd9e76d7d59fd.jpg

35

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

javascriptIsLife написав:

Також раджу закуповуватися оптичним дисками і записувати все що цікаве.

Фе, несмак.

Тільки дискети, тільки гардкір!

36

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Слабаки. Перфокарти - наше майбутнє!

Подякували: 0xDADA11C71

37

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

І відразу почали знущатися.

38

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

Я за гобелени та пергамент.

Подякували: leofun011

39

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

FakiNyan написав:

тоді не вживайте ті огидні москалізми, і я вашого курку лише на фотках бачив, а ввв сам вигадав (і ні, я не курка).

Чому не вживати москалізми, якщо їх велика частина питомої української мови? Просто ви не всі можете ідентифікувати.  :D

Курка, не Курка (для мене це лише збиральний образ ресентименту в УАнеті), але як справедливо зауважив пан Дадаїст, ВВВ це калька з російського перекладу. Офіційний український переклад Кастанеди має ПВВ.

Однак ми ж уживаємо ЧСВ не як кастанедіанці, а прикріпляючи культурний шар срунетівської Лурочки, правда ж? То який сенс калькувати? Намагатися приховати російськість цього шару? Не страждаю такими меншовартісними поривами.

Подякували: 0xDADA11C71

40

Re: Hurtom (toloka) лежить вже котрий день..

koala написав:

Слабаки. Перфокарти - наше майбутнє!

Перфокарти -- для старих пердунів. Лазерні диски -- для зумерів.

А дискети -- золота середина золотого покоління Якубовіча.