201

Re: Питання про форум....

Я спілкувався на багатьох форумах, на деяких навіть модерував, але щойно побував в найдивнішому бані за все своє життя. За одне повідомлення в темі "Знайомимось" та дві вподобайки за дійсно корисні для мене посилання я отримав бан за спам, який, втім, закінчився швидше, ніж я надумав запитати про причини за вказаною адресою.
  Це штучний інтелект бани роздає, чи я все ж щось порушив? Прошу не вважати моє питання спамом чи наїздом, мені справді цікаво розібратися.

Подякували: Tarpan871

202

Re: Питання про форум....

P.Y. написав:

На інших форумах переведення на зимовий/літній час теж треба робити вручну (частково цей процес автоматизовано, але заходити в налаштування все одно доводиться).

А втім, минулого разу я був тут ще за літнього часу, здається, а зараз форум відображає зимовий.

Не зважаю на такі дрібниці.
Як двигун автоматично не рахує, ну і хай йому. Проте куків скриптових, ламерських не накидає в систему .. ))

203 Востаннє редагувалося comport (26.06.2023 15:06:13)

Re: Питання про форум....

А що так глючить і чому?
І ще. Не можу відповісти в своїй же темі, яка називається "Йобана хуйня".
А нафіга ставити лайки за пости в розділі "Здоров'я" якщо він є зараз у смітнику?

204

Re: Питання про форум....

comport написав:

А що так глючить і чому?
І ще. Не можу відповісти в своїй же темі, яка називається "Йобана хуйня".
А нафіга ставити лайки за пости в розділі "Здоров'я" якщо він є зараз у смітнику?

Бо тема закрита

205 Востаннє редагувалося comport (26.06.2023 15:16:38)

Re: Питання про форум....

А нафіга було закривати тему?
Які аргументи?
Здоров'я для програмістів неважливе, тому що в них його завжди овердохуя?

206

Re: Питання про форум....

З поверненням форуму.

207

Re: Питання про форум....

О, воно живе.. А я вже думав, що форум вмер остаточно.

Подякували: leofun011

208

Re: Питання про форум....

Хто це зробив, я вас питаю?

209

Re: Питання про форум....

Мене тут майже тиждень не було. І часто воно так увесь цей час?

210

Re: Питання про форум....

https://replace.org.ua/post/183827/#p183827

перед тим було:

18.06.2023 13:10:11

211

Re: Питання про форум....

comport написав:

А нафіга було закривати тему?
Які аргументи?
Здоров'я для програмістів неважливе, тому що в них його завжди овердохуя?

Тому що на цьому форумі можна пропагувати християнський обскурантизм, але не здоровий спосіб життя. Не переплутайте.

212

Re: Питання про форум....

koala написав:

Хто це зробив, я вас питаю?

А вже відомо що саме було з форумом ?
Хтось має приклад зараженого *.php файла ?

213

Re: Питання про форум....

Я так розумію, безпосередньо заражений файл було видалено антивірусом хостера, лишилося тільки посилання на нього.

Подякували: leofun011

214

Re: Питання про форум....

хто все виправив? хто має одмінські повноваження, хто може вдосконалювати форум? бо навіщо теми зі смітника є в пошуку. чи це так складно виправити?

215

Re: Питання про форум....

leofun01 написав:
koala написав:

Хто це зробив, я вас питаю?

А вже відомо що саме було з форумом ?
Хтось має приклад зараженого *.php файла ?

Тут хіба є php?

216

Re: Питання про форум....

Droid 77 написав:

Тут хіба є php?

Є, див."Рушій форуму".

217 Востаннє редагувалося frz (18.09.2023 16:06:01)

Re: Питання про форум....

статична копія форуму (лише сторінки що доступні без реєстрації)
розмір в архіві: 2 GB
розмір без компресії: 8,5 GB

спосіб використання після розархівування: знайти і відкрити будь-яким браузером файл index.html

218 Востаннє редагувалося frz (18.09.2023 12:55:25)

Re: Питання про форум....

frz написав:

https://replace.org.ua/post/183827/#p183827

перед тим було:

18.06.2023 13:10:11

Знову була ця кака вчора-сьогодні.

За умови відсутності повної інформації, припускаю що було використано одну з вразливостей форуму аби завантажити шкідливий файл .php, далі цього разу один з модераторів (відносно) оперативно зв'язався з власницею форуму, котра (відносно) оперативно створила запит на хостера щодо запуску антивірусу вручну, в результаті роботу форуму було відновлено менш (?) ніж за добу.

Створюю статичну копію форуму, аби залишилося хоч щось на випадок якщо наступного разу даний сценарій не спрацює.

219 Востаннє редагувалося Tarpan87 (18.09.2023 13:47:36)

Re: Питання про форум....

Це була б занадто довга процедура, припускаю що залив був масовий і обійшлося без модераторів та власниці. Це вже не вперше, тому тримайте анегдот про ведмедя. Мабуть, всі ми трошки мисливці з анегдоту.

анегдот про ведмедя

Пішов мужик на полювання на ведмедя. Знайшов ведмежий барліг, вистрілив дуплетом, залазить у нього, а там ведмідь живий і каже:
— Ти вбити мене хотів?
— Так…
— Тоді обирай - або пошматую або в сраку виїбу.
Мужик подумав і погодився на друге. Ведмідь його виїбав, мужик знову повернувся до села, узяв більшу рушницю та більше набоїв, пішов до барлогу і витратив всі набої на барліг. Залазить він у барліг, а там той же ведмідь живий і все знов повторюється. Злий мужик повертається додому, бере гранати, кулемет, тоді знов повертається до барлогу, закидує його гранатами, розстрілює з кулемета. Залазить мужик знову в барліг, а там у диму сидить ведмідь і здивовано запитує:
— Мужик, я не розумію, ти мисливець чи підарас?

Подякували: kant121

220 Востаннє редагувалося leofun01 (18.09.2023 16:11:18)

Re: Питання про форум....

Tarpan87 написав:

Це була б занадто довга процедура, припускаю що залив був масовий і обійшлося без модераторів та власниці.

Бачу є запит на інфо "що сталося ?" і "що і ким було зроблено ?", тож ..

з того шо я знаю

2023-09-17 десь між 19:00 і 21:30 появилось повідомлення

class file sJ_pIxbt not exist on ./extensions/sj_pixbt.php

ostap34PHP зразу повідомив про це в групі в GitHub.
Я бачив це повідомлення, але в той день зробив нічого (чому?: бо бувають такі проміжки часу, коли гравітація планети сильніша за мене).
2023-09-18, коли в офісі зявилась вільна хвилина, я відправив лист до ForReplace, і вона моментально все порішала.

Так, тих 10 (чи скільки там) годин ви були без форуму через мене.

Подякували: Tarpan871