261

Re: Питання про форум....

Я не проти сформулювати. Це займе більше часу, бо треба розжувати для неайтішника.

262 Востаннє редагувалося frz (01.01.2024 22:20:43)

Re: Питання про форум....

Якось так:

Сподіваюся, що ви в порядку в цей час. Хочемо поділитися деякою інформацією щодо технічних аспектів нашого форуму та важливості його своєчасного оновлення.

Форум доволі часто зникає з ефіру через дії зловмисників, які знаходять діри в безпеці.

Нажаль, зараз ні в кого з нас немає доступу до сервера, що обмежує можливість здійснення повного бекапу та встановлення необхідних оновлень. Такий стан справ може виникнути різними обставинами, але, на жаль, він суттєво обмежує нашу можливість забезпечити стабільну роботу сервера.

Для ефективного управління сервером і забезпечення його безпеки є деякі важливі кроки, які я ми б хотіли рекомендувати. У випадку, якщо у вас є можливість, встановлення програми AnyDesk на сервері може стати великою допомогою. Це дозволить тому з нас, кому ви б могли це довірити, виконати необхідні дії, такі як створення повних резервних копій та встановлення штатних оновлень.

Як приклад, схожий процес відбувається під час роботи з іншими довіреними особами, такими як бухгалтер чи родичі. За допомогою AnyDesk, спеціаліст може підключитися до їхніх комп'ютерів, виконувати необхідні завдання та забезпечувати безпеку всієї процедури. Після під'єднання спеціаліст буде бачити екран вашого комп'ютера, поки це буде дозволено в програмі AnyDesk. Ви введете пароль для доступу до сервера, спеціаліст не буде бачити його через програму AnyDesk, бо пароль буде виглядати точно так само як і для вас - приховано за допомогою символів ***************.

Після отримання доступу спеціаліст зміг би створити резервну копію і скопіювати її на ваш комп'ютер, а також у ваше хмарне сховище даних, наприклад Google Drive. Це б забезпечило можливість відновлення форуму, якби його було критично пошкоджено.

Просимо також відчасу до часу реагувати в темі форуму https://replace.org.ua/topic/7962/page/14/ для забезпечення взаємодії зі спільнотою та вирішення можливих питань.

Дякую за увагу та розуміння. Будь ласка, дайте знати, якщо у вас є питання чи зауваження.

263 Востаннє редагувалося flatliner (04.01.2024 19:14:43)

Re: Питання про форум....

На жаль - окремо

UPD: "які я ми б хотіли"

По суті мені нема чого додати, якщо вдасться, ну круто... але я чомусь сумніваюся.

264

Re: Питання про форум....

В чому прикол було робити щоб лінки в дописах не розпізнавалися автоматично...

265

Re: Питання про форум....

frz написав:

В чому прикол було робити щоб лінки в дописах не розпізнавалися автоматично...

Я вимкнув автоматичні link'и, щоб link'и були тільки там, де користувачі хочуть дати саме link'и. Крім того, такий режим трохи полегшує мені боротьбу проти спамерів.

Таке відчутя наче я почепив мішень собі на пузо.

266

Re: Питання про форум....

leofun01 написав:
frz написав:

В чому прикол було робити щоб лінки в дописах не розпізнавалися автоматично...

Я вимкнув автоматичні link'и, щоб link'и були тільки там, де користувачі хочуть дати саме link'и. Крім того, такий режим трохи полегшує мені боротьбу проти спамерів.

Таке відчутя наче я почепив мішень собі на пузо.

Мені здалося, чи принаймні один з моїх нещодавніх дописів було відредаговано з видаленням його частини?

267

Re: Питання про форум....

frz написав:

Мені здалося, чи принаймні один з моїх нещодавніх дописів було відредаговано з видаленням його частини?

Кілька днів в минуле було щось таке .. зараз пошукаю ..
Зразу зкажу, якщо я редагую повідомленя з видаленям фрагмента, то тільки в тих випадках, коли на це є причина і коли видаленя фрагмента не приведе до втрати змісту повідомленя. Повідомленя, які потребують такого редагуваня, бачу не часто. Частіше я просто перекидую повідомленя в інший потік або відокремлюйу в новий топік.

Знайшов нотатку про повідомленя frz, в якому я видалив аж 2 фрагменти (щось релігійне). Ще є дані що в той самий день я додав автора цитати тут. Ще там багато даних про повідомленя інших користувачів (Tarpan87, ur_naz), які теж полінувались вказати кого вони цитують.

268

Re: Питання про форум....

leofun01 написав:
frz написав:

Мені здалося, чи принаймні один з моїх нещодавніх дописів було відредаговано з видаленням його частини?

Кілька днів в минуле було щось таке .. зараз пошукаю ..
Зразу зкажу, якщо я редагую повідомленя з видаленям фрагмента, то тільки в тих випадках, коли на це є причина і коли видаленя фрагмента не приведе до втрати змісту повідомленя. Повідомленя, які потребують такого редагуваня, бачу не часто. Частіше я просто перекидую повідомленя в інший потік або відокремлюйу в новий топік.

Знайшов нотатку про повідомленя frz, в якому я видалив аж 2 фрагменти (щось релігійне).

Well, That's Fascinating. Наступного разу прохання натомість переносити допис у мій сектантський топік

https://replace.org.ua/topic/11855/

Так само як я не можу довести людині з дальтонізмом, що в світлофора є різні кольори, от і тут тобі здається що зміст не змінився.

269

Re: Питання про форум....

Хтось почистив тему?

270

Re: Питання про форум....

Це "модератор чудить" (с)

Ось останнє актаальне повідомлення перед змінами: https://replace.org.ua/post/190829/#p190829

Сюди перенесено вірунські повідомлення з інших тем.

271

Re: Питання про форум....

frz написав:

Це "модератор чудить" (с)

Ось останнє актаальне повідомлення перед змінами: https://replace.org.ua/post/190829/#p190829

Сюди перенесено вірунські повідомлення з інших тем.

Покликання на повідомлення пішли по одному місцю, плюс дати, ахах..
Хто б це не зробив (підозрюю пан leofun01) - не робіть більше так. В цьому випадку більше шкоди, ніж користі.

Подякували: leofun012

272

Re: Питання про форум....

wander написав:

Хтось почистив тему?

Не почистив, а перемістив з "Тема для розмов" до "Віра".

Видалень тут не було. Як переконатися в цьому:

Вже не актуально

погортай по сторінках, ймовірно десь на page/74/ знайдеш різкий стрибок за датами, це якщо в налаштуваннях сторінки містять по 20 повідомлень.

Форум не вміє переносити повідомленя так як ми того очікуємо. Маю ідею як це виправити, в вечері попробую.

273

Re: Питання про форум....

Все шо я накоїв (2 топіки), все пофіксив.

Подякували: wander1