9 781

Re: Тема для розмов.

varkon написав:

побіг шукати як відмазаться.

А це взагалі масове явище.
Хіба всі ті, хто балакає про дороги, лікарні, пенсії, низькі зарплати вчителів/лікарів, зрештою, стан армії — не шукають, як максимально відмазатися від податків чи як погратися з прописками, щоб отримати дотацію. Чи як стати на біржу праці, не збираючись нікуди влаштовуватися і торгуючи на базарі чи у переході, причому навіть не свої «надлишки» з городу продаючи, а перепродуючи завезене через Росію китайське?

Подякували: fed_lviv1

9 782

Re: Тема для розмов.

ReAl написав:

... не шукають, як максимально відмазатися від податків чи як погратися з прописками, щоб отримати дотацію. Чи як стати на біржу праці, не збираючись нікуди влаштовуватися і торгуючи на базарі чи у переході, причому навіть не свої «надлишки» з городу продаючи, а перепродуючи завезене через Росію китайське?

Особисто я цілком погоджуюсь з Вашими повідомленнями, але з малою поправкою - допомагати чи не допомагати, платити чи не платити, сплачувати чи не сплачувати .... особиста справа кожного. Для прикладу, якщо хтось великий пацифіст і конче не хоче підтримувати ЗСУ це його справа, я нічого погано не скажу. Головне аби слова збігалися з вчинками, тобто не варто рвати на собі сорочку з гучними гаслами, якщо...

Ну і про розумні межі не забувати. Черговий раз для порівняння використаю мову. Якщо людина не розмовляє на українській мові це не означає, що вона менше зробила для держави, ніж будь-яка інша особа, яка розмовляє на українській мові.

9 783

Re: Тема для розмов.

Ну от, прийшло щойно у приват:
«Купила на 1400 гривень окклюзійні наліпки І вчора їх і використали. Кульове поранення в грудну клітину, снайпер промазав, слава богу. Броню пробило Хлопчик живий)»
І фото. У мене не вийде забути, що я не ходив у воєнкомат.
А ви собі думайте, що відведення когось рятує. Та навіть на ділянці відведення не протрималися 7 днів без обстрілів (а потім так ніхто і не обіцяв, на інших ділянках так і взагалі). Відведення не для припинення обстрілів. Відведення для того, щоб Зеленський з Путіним побалакав. А там він як зробить грізне обличчя і голос, як на дебатах на стадіоні, Путін як зрозуміє, що він не правий…

9 784

Re: Тема для розмов.

fed_lviv написав:

допомагати чи не допомагати, платити чи не платити, сплачувати чи не сплачувати .... особиста справа кожного. Для прикладу, якщо хтось великий пацифіст

Як до цього ставитися — теж особиста справа.
І особисто я ставлюся до такого пацифізму негативно. Коли війна вже йде — де-факто такий пацифізм це не «я за мир», а «мені насрать хто кого поб'є».

Вікіпедія написав:

Під час Першої та Другої світових воєн ворогуючі держави активно сприяли функціонуванню рухів, що користувались риторикою пацифістів, з метою внутрішнього ослаблення ворога.

9 785

Re: Тема для розмов.

ReAl написав:

А ви собі думайте, що відведення когось рятує.

Я не думаю, що відведення це - 100% гарантування миру, спокою, процвітання і тд. Інша справа, дії нашої влади після відведення (якщо воно взагалі відбудеться), ну і звісно дії Росії. Я особисто не вірю в закінчення даного конфлікту в найближчі роки. Тому якщо можна виграти час для ЗСУ це було б добре. Ок, дехто проти відведення, які подальші дії в разі не відведення? В нас вистачить ресурсів на подальше "топтання" чи можливо є ще кращі плани - вперед? Буду дуже радий помилятися в оцінці ЗСУ.

9 786

Re: Тема для розмов.

Новий полігон "Ягорлик":
Ракетні стрільби

9 787 Востаннє редагувалося dot (04.11.2019 17:22:27)

Re: Тема для розмов.

Малюнки чи шрифти з чистого HTML + CSS

Подякували: /KIT\, 221VOLT, leofun013

9 788

Re: Тема для розмов.

До 2014 стрільби були раз на кілька років у кращому разі, і то - як не літак, то Бровари.
Але при цьому дехто вважає, ніби всі гроші на армію розкрадаються.

9 789 Востаннє редагувалося fed_lviv (04.11.2019 19:12:13)

Re: Тема для розмов.

koala написав:

До 2014 стрільби були раз на кілька років у кращому разі, і то - як не літак, то Бровари.

1. Ну якщо під час воєнного конфлікту не почати інтенсивніше готуватися, то це вже геть кепсько буде :) (для цього, хліб наводив як приклад)
2. Тут питання, які саме стрільби Ви маєте на увазі? Якщо взяти Точка-У, то якраз після Броварів (2000 рік), жодних навчальних стрільб так і по сьогоднішній день не було (буду дуже радий якщо щось пропустив).

fed_lviv написав:

... і після цього ракетні війська похоронили (хоч їх раніше почали хоронити).

Ось відео за 2019 рік, але без пуску - https://www.facebook.com/pressjfo.news/ … 4806095519
Хоч в АТО застосовували (це для загального усвідомлення, як було "добре", що наважилися застосувати навіть такий "протермінований продукт" + офіційно війни не було :( ех якби ж мали норм ОТРК ... )

Ось тут можна читнути про стан ракет до Точка-У:

25 серпня 2014
...
Оговорюсь сразу: все данные по имеющимся в ЗСУ пусковым установкам и ракетам 9М79 в России давно известны (при чем не только по количеству и типам изделий, но и их номера и год выпуска), так как после развала Союза учетные данные ГРАУ МО СССР остались в Москве. Поэтому никаких военных секретов я не выдаю.
...
Тут есть свои нюансы… фактически, ГРАУ Украины сделало хитрый финт и обошло проблему использования просроченных ракет (ввиду того, что у нас в настоящее время ракет с не истекшим сроком технической пригодности просто нет).
Первоначально ГРАУ МО Украины своим распоряжением от 17.02.1992 № 131/4/065 на свой страх и риск продлило срок технической пригодности ракетных частей (носителей) 9М79М и 9М79-1 до 16 лет (исходя из того, что СТП данных ракет был продолжен в РФ).
...
Но вот вопрос с продлением СТП боевых частей вообще не поднимался.
Согласно указаний командира в/ч 64176 (начальника ГРАУ МО СССР) от 01.03.1991 № 561/8/0505 срок технической пригодности БЧ 9Н123Ф продлен до 18 лет, а БЧ 9Н123К до 13 лет.
Так что 100% гарантии на их штатное срабатывание, увы, нет. :cry:
...
«Провентилируем» вопрос с количеством ракет на Украине.
50 ракет «из арсенала 19 рбр», якобы освидетельствованных ОАО "НПК "Конструкторское бюро машиностроения" – это явный фейк.
На Украине серийные стрельбы (для каждой партии ракет) не проводились, а наши ракеты для отстрела в Россию не отправляли.

ОАО "НПК "Конструкторское бюро машиностроения" действительно могло выполнять работы по продлению СТП 9М79-1, но не украинских, а своих. То, что в РФ выполнялись учебно-боевые пуски Точки-У в 2013 году – является косвенным подтверждением, что «свои» ракеты они освидетельствовали. И ОАО "НПК "Конструкторское бюро машиностроения" мог сообщить об этом Украине. Так это, или нет – судить не берусь.
Но цифра про 50 ракет, с якобы продолженным сроком эксплуатации, высосана из пальца.

Напомню, что 19 рбр боевых ракет в мирное время не имела, а Канатовская пртб должна была хранить для нее по 7 комплектов ракет на каждую пусковую установку.
Всего в 169 пртб (на 2009 год) было 94 шт. ракет 9М79М и 9М79-1 (ракеты 9М79М – 1987-88 годов выпуска, а 9М79-1 – 1990-91 годов выпуска). Как видно, имелся некоторый «излишек» боезапаса.

Чтоб закрыть вопрос с ракетами, следует оговориться, что ракеты 9М79М и 9М79-1 имеются не только в войсках, но еще и в арсеналах.

Берем официальный документ: «Перелік військового майна Збройних Сил, яке може бути відчужено», затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 р. № 1092
В нем указано, что в в/ч А0981 (с. Цибулеве Знам’янського району Кіровоградської області) имеется:
86 ракет 9М79 (1 категория, годы выпуска – 1978-1985)
18 ракет 9М79М (1 категория, годы выпуска – 1985-1989)
100 ракет 9М79-1 (2 категория, годы выпуска – 1989-1991)

То есть всего пригодных для стрельбы ракет на Украине гораздо больше, чем 50.

3. Ну якщо ж знову повертатися до ТРК Точка-У, то в СРСР, якраз навчання з пуском проводилися +- 1 раз на 2 роки

koala написав:

Але при цьому дехто вважає, ніби всі гроші на армію розкрадаються.

Якщо це на мою адресу, то прошу зауважити що я в жодному своєму повідомленні не писав, що всі гроші розкрадаються. А, ось куди та для чого вони йдуть, то вже інше ... Для прикладу, так і досі ненароджений корвет 58250 - начебто і по сьогодні "їсть" кошти :( А вся абсурдність ситуації в тому, що піднято питання - добудовувати чи ні, але не в плані що конче потрібно, а в тому, що так дешевше буде (штрафи від компаній з якими уклали договір про постачання озброєння).

9 790

Re: Тема для розмов.

на українському форумі травіану,
коли ще існувала українська зона цієї браузерної стратегії,
була аналогічна даній тема, де рахували до мільйона (1 000 000-ного повідомлення в темі),
а в перший пост записували, хто написав повідомлення з красивим номером (777, 12345, і так далі)

:D нікому не цікаво вести таку ж "статистику красивих чисел" в цій же темі?))

9 791

Re: Тема для розмов.

А що вже нема українських серверів травіану?

Подякували: 221VOLT1

9 792

Re: Тема для розмов.

Vo_Vik написав:

А що вже нема українських серверів травіану?

німці порахували, що українська зона їм фінансово не вигідна, та об'єднали з рашею
*NO* був травіан, та закінчився... німці прогавили популярність смартфонів, і гравці перетекли в різні клаш-оф-кланс

9 793

Re: Тема для розмов.

кому цікавий haskell та ФП —
на 24-те збирається мітапчик у Львові
https://t.me/lvivhaskell

Прихований текст

прошу не матюкатись на російську -- імхо хлопцям з Харкова можна пробачити ))

9 794

Re: Тема для розмов.

Варто тоді вже й Rust мітап прорекламувати

https://t.me/peerlab_lviv_rust

Подякували: 221VOLT1

9 795

Re: Тема для розмов.

Ех, Московською.

9 796

Re: Тема для розмов.

dot написав:

Ех, Московською.

вам хтось забороняє прийти на мітап зі львівською?))

9 797 Востаннє редагувалося 221VOLT (10.11.2019 02:01:54)

Re: Тема для розмов.

тут, ля, постійно хтось скиглить
"треба підтримувати українську, спілкуватись українською, розбудовувати український інтернет"

запитання до цих кадрів --
осьо про TON та розробку для блокчейнів TON
я можу почитати та поспілкуватись російською
на форумі https://tontalk.org/ та у чатах https://t.me/tondev_ru + https://t.me/ton_talks

є і чат англійською -- https://t.me/tondev_en

запитання -- де українські ресурси?
де і чому ви спите, будівельники українського?
чи вам тільки покритикувати, какашками покидатись є бажання та сили, а щось реально робити -- ні?

вангую -- з часом TON буде покруче біткоіна, популярніше, та дорожче (з урахуванням кількості монет та оборотів)

і ви всі, великі критики та великі будівельники, зараз втрачаєте свій шанс --
показати не словом, а ділом, як ви насправді турбуєтесь про українське )

чи ви будете писати про TON через 10 років після запуску (українською), як і про біткоін почали писати?))

"критикуеш -- пропонуй, пропонуєш -- роби!"

якщо що -- я код на хаскелі писатиму, а організовувати чати, форум, перекладати доки -- мені лінь
з іншої сторони -- я наче і не кричав "фу, російська! а де українська? українською повинно все завжди бути!!"

Подякували: 0x9111A1

9 798

Re: Тема для розмов.

221VOLT написав:

де українські ресурси?

Тут. Ви можете почитати та поспілкуватись українською тут.
Інша справа, що конкретно про TON поки нема теми, але ніщо заважає створити її.

221VOLT написав:

де і чому ви спите, будівельники українського?

Вдома, із-за потреби.

221VOLT написав:

чи вам тільки покритикувати, какашками покидатись є бажання та сили, а щось реально робити -- ні?

чи ви будете писати про TON через 10 років після запуску (українською), як і про біткоін почали писати?))

На цьому моменті в мене склалось відчуття, що це було написано для якогось конкретного користувача, але мені не ясно, для якого.

Подякували: 221VOLT, ostap34PHP2

9 799

Re: Тема для розмов.

Ну мабуть тому, що то російський проект.

9 800 Востаннє редагувалося 221VOLT (10.11.2019 07:14:46)

Re: Тема для розмов.

leofun01 написав:
221VOLT написав:

де українські ресурси?

Тут. Ви можете почитати та поспілкуватись українською тут.
Інша справа, що конкретно про TON поки нема теми, але ніщо заважає створити її.

тему то я, звичайно, створити можу,
та маю дуже великі сумніви, що це хоча би на краплинку
мені допоможе розібратись в блокчейнах Дурових та можливостях нової платформи)

зачекайте...
ви пишете, що я можу почитати про ton (запитання було про ton) українською, тут
де?))
і смисл тему створювати?

я уже про ороборос pos тему створював
https://replace.org.ua/topic/9026/
дуже допомогли розібратись?

а ще я створював тему про біткоін
https://replace.org.ua/topic/10418/
ніхто навіть нічого не відписав
я хотів і про створення, підписування транзакцій, та перевірку підписів запитатись,
та тут відсутні спеціалісти, які можуть щось відписати по темі
(не можу стверджувати, що відсутні люди, які це розуміють,
можливо і є такі, та вони не поспішають з чимось підказувати)

і це при тому, що тема створена, коли про біткоін не трубить тільки лінивий)
через десятиліття після запуску :D

а ви радите тему про ton створювати)
смисл? тут комусь таке цікаве? то чому тему ще не створили?
не цікаве? то для кого я тему створюватиму, для себе одного?

Прихований текст

не сприймайте на свій рахунок
мені справді цікаво розібратись

та і, раптом, ця моя спроба "щолкнути пальцем" щось корисне та зробить --
приверне увагу того, хто справді щось може створити українською на цю тему --
ну не може ж постійно "гора народжувати мишей" ))


------------

Vo_Vik написав:

Ну мабуть тому, що то російський проект.

о, розпочинається...
заждіть, будь-ласка, хвилиночку,
треба сформулювати думку українською та максимально культурно...


о, розпочинається хоровод маячні!
проснулись любителі поскиглити над надуманими проблемами)

я вам прямо пишу -- українці контент не генерують, лише скиглять,
а ви мені -- "у мене галюцинації -- російські проекти привиджуються"  :D
ви самі розумієте, як смішно ця відмазка звучить? чи не?  *CRAZY*

пропоную без особистих галюцинацій,
лише факти:
1 -- компанії telegram та ton юридично зареєстровані не в Росії
2 -- у цих компаній немає серверів в Росії
3 -- програмні продукти цих компаній не програмують в Росії

так чому це російський проект?

ви, напевно, по такій галюциногенній логіці, далі стверджуватимете,
що гугл -- також російський проект, бо Брин також колись з Росії виїхав, еге?
:D

Прихований текст

чи вас так непокоїть, що серед 94-х інвесторів Роман Абрамович?
людина просто примножує гроші, лол

Подякували: leofun011