13 481

Re: Тема для розмов.

Час від часу, до мене повертається усвідомлення того, що існує вже ціле покоління людей які не бачили алюмінієвого реактивного птаха що врізається в гігантський блискучий хмарочос, прямо посеред мегаполісу з бетону, сталі й скла. Як його, і його брата-маяка нового світу поглинає пил та вогонь. Як швидко йдуть вони на дно океану цивілізації з якого їх і підняли. Срібна стріла по нервам в голову.
    Дивне відчуття. Може чимось подібне до відчуття від повідомлень в газетах про те, що цілий світ уже у вогні?.. і тепер розкидані ті важні друковані слова на середньовічній бруківці, та якісь нові, дивні машини хвилями проїжджають по ним крізь місто. Але хтозна.

13 482

tchort написав:

покоління людей

нині (Покоління Альфа(2010 - середина 2020)) яке навіть Windows 7 небачили в живу ніразу :D
тому дивуватись тут немає чому,
а всі хто народився до 2003 року гадаю знають про трагедію 11 вересня 2001 року
там річниця була нещодавно, 20 років =(

13 483 Востаннє редагувалося tchort (09.10.2021 08:20:03)

На тему як розмовляти з поліціянтами.

Для ельфа високо рівня.

Прихований текст

Для ельфів найвищого рівня: зверніться до правила 1024.
(Поганий Санта - прекрасний клятий актор)

Прихований текст
Подякували: leofun011

13 484 Востаннє редагувалося comport (08.10.2021 22:38:29)

https://ichef.bbci.co.uk/news/800/cpsprodpb/3DB6/production/_120889751_john-ishide-bulanadi-.jpg
https://www.bbc.com/ukrainian/news-58848254
Що це мурахи роблять? Бо ніби не п'ють.
Ще трохи про мурах.
https://zn.ua/ukr/TECHNOLOGIES/murakhi- … ijami.html

13 485

Губаєв сере в білоруській тарашкевичній вікі, ліл.

13 486

яка країна, такі в ній і держ. банки
https://www.youtube.com/watch?v=LGTi9wRSx18

Подякували: bvn1

13 487

Яка влада, така й країна... які виборці, така і влада...

Подякували: cheappi3861

13 488

19/94, SкіNи!

команда хакерів "SSяйво Дарницької ТЕЦ" бере на себе відповідальність за атаку на фейсбук, інстаграм та іншу зброю в руках світового оранжизму проти вільних SкіNхедів Еуропи.

Це тільки початок. Після 2 ночі за Тузлою зникнуть біткойн, держава Іzrаель та Цукерberger (шукайте в районі Таращі).
Озброєні бойовою версією windows 95, установленою на ч-б телевізори Берізка, ми битимемо по цифровій інфраструктурі світового кагалу допоки інтернет не здохне, а на його місце не стане глобальний УТ-1.

Своboду кучмістам! Чесних на нари!

Подякували: Arete, Yola2

13 489

0xDADA11C7 написав:

19/94, SкіNи!

команда хакерів "SSяйво Дарницької ТЕЦ" бере на себе відповідальність за атаку на фейсбук, інстаграм та іншу зброю в руках світового оранжизму проти вільних SкіNхедів Еуропи.

Це тільки початок. Після 2 ночі за Тузлою зникнуть біткойн, держава Іzrаель та Цукерberger (шукайте в районі Таращі).
Озброєні бойовою версією windows 95, установленою на ч-б телевізори Берізка, ми битимемо по цифровій інфраструктурі світового кагалу допоки інтернет не здохне, а на його місце не стане глобальний УТ-1.

Своboду кучмістам! Чесних на нари!

https://i.ibb.co/CPXyJMB/willy-wonka-sipping-tea-meme-generator-53265608.png

Подякували: Arete1

13 490

Ще трохи позалипаю на ютупчику і буду працювати. Через 6 годин: "економіка селища Хоббітів", "йодел Софія Шкідченко".

13 491

windows 95, установленою на ч-б телевізори Берізка

Аналоговий ренесанс!!!! *YAHOO*

13 492 Востаннє редагувалося tchort (12.10.2021 17:47:14)

Тепер як листаю якусь книгу все частіше згадую слова Келлера про "норму видавця в 350 стр, незалежно від того, є там у автора інформації/ідей на 50стр чи на 500..."
    Раніше мені це так допікало, відволікало від читання на думки на кшталт "це-ж, очевидно, можна було написати краще, стиснутіше, лаконічніше, навіщо всі ці реітерації різними словами й понурі, непотребні аналоги/метафори, з затягнутими відступами...".
    Це непогано виснажувало, особливо коли є обмежений час і енергія на вивчення чогось та ще купа матеріалу в списку на вивчення.
"Мусить бути доступна найбільш широкому загалу...але доволі значима на вигляд." Біс знає що. Хоч виготовляй концентрати з них і штовхай в мережу.

Ну принаймні тепер знаю про цей 5-річний соціалістичний 300-х сторінковий план.

Подякували: mamkin haker, P.Y.2

13 493

Розбираюся із scala. Є шматок коду, котрий дістався мені у спадок від іншого девелопера; код бере дані з бази і створює датафрейм. Необхідно тепер створити функцію, котра буде приймати як input parameter текст запиту sql і повертатиме датафрейм. Дядько ґуґл щось слабо допомагає.

13 494

frz написав:

Розбираюся із scala. Є шматок коду, котрий дістався мені у спадок від іншого девелопера; код бере дані з бази і створює датафрейм. Необхідно тепер створити функцію, котра буде приймати як input parameter текст запиту sql і повертатиме датафрейм. Дядько ґуґл щось слабо допомагає.

а шо ваші апостоли на це кажуть?

13 495

⁵ Здобудь мудрість, здобудь собі розум, не забудь, і не цурайся слів моїх уст, ⁶ не кидай її й вона буде тебе стерегти!
Приповісті Соломона 4:5-6

Вірно було б пройти базовий курс, та на це не дають часу. Ось шукаю як швидко зробити що треба в завданні.

13 496

Цікаво, чи для всіх християн Соломон авторитет? З одного боку ортодокси буквально чіпляються за Старий Заповіт, а з іншого - протестанти, які часто нехтують приписами Старого Заповіту, але надихаються ним (навіть в іменах дітей проявляється це).

13 497

Я вам не скажу за всю адєсу про всіх, та мені ніколи не зустрічалися віруючі, для яких би Притчі Соломона не були авторитетом. Саме Соломона Бог благословив, що під час його правління не було війн, був достаток аби Соломон міг побудувати Храм. Інша річ, що наприкінці життя він мабуть подумав що завершення Храму дає йому якийсь особливий привілей робити що завгодно, бо собі взяв жінок з інших народів і аби їм догодити, набудував язичницьких ідолів; про це апостол Павло написав:

¹² Тому то, хто думає, ніби стоїть він, нехай стережеться, щоб не впасти!
1 до Коринтян 10:12

13 498

Т'оварише P.Y., стосовно оцього: https://replace.org.ua/post/164309/#p164309

Ви знаєте що можна було написати ці цікаві абзаци в іншому, більш підхожому розділі, додавши посилання на початок думки коли необхідно, а не вштовхувати все прямо посеред якогось випадкового клятого розділу, що немає ніякого відношення до того? Це вже не вперше.
Коли любите слова, раджу поглянути в тлумачному словнику "порядок", "організація" і "дисципліна".

Моя воля, назначив би Вас за подібне у наряд по створенню настінної газети що в коридорі.
Аби щодня нова була. Інформативна і з графіками, схемами й малюнками. Тема що раз та ж сама, — ті три слова вище.

13 499

Т'оварише P.Y.

1) «Товаришу».
2) Звучить як звертання комуністів. Я ніби ж безпартійний поки що (не знаю, як Ви). До прихильників комуністичної ідеології не належу (хоч, може, в декого й мого скластись протилежне враження), але й огульну її критику вважаю незовсім правильною — з моєї точки зору, радянський період мав окремі позитивні моменти, і цими позитивними досягненнями варто продовжувати користуватися й надалі (тим більше, не все, що було зроблено за комуністів, було зроблено комуністами чи в інтересах КПРС). Безумовно, протягом цього періоду відбувалось багато поганих речей, які теж не слід замовчувати — проте, сталінські репресії є поганим виправданням, наприклад, для ринкової русифікації 90-х і 00-х, коли українська мова майже зникла з книг і медійного простору — що є кроком назад порівняно з тим станом, у якому вона перебувала в останні радянські десятиліття. Період СРСР — це просто нижня планка, нижче якої переступати не слід, але в деяких місцях незалежна Україна цю планку переступила (маю на увазі, в першу чергу, стан української мови в ці періоди).

Ви знаєте що можна було написати ці цікаві абзаци в іншому, більш підхожому розділі, додавши посилання на початок думки коли необхідно, а не вштовхувати все прямо посеред якогось випадкового клятого розділу, що немає ніякого відношення до того? Це вже не вперше.

Лінгвістичного розділу на форумі нема (не рахуючи англійського), загально-спілкувальних — аж два. Тему все одно заофтопили ще до мене, і вона початково не відповідала правилам форуму. Якщо в модераторів є бажання, вони можуть відокремити частину дискусії з моїми повідомленнями (якщо там є щось цінне) і перенести туди, куди вважають за потрібне.

13 500

P.Y. написав:

Т'оварише P.Y.

1) «Товаришу».
2) Звучить як звертання комуністів. Я ніби ж безпартійний поки що (не знаю, як Ви). До прихильників комуністичної ідеології не належу (хоч, може, в декого й мого скластись протилежне враження), але й огульну її критику вважаю незовсім правильною — з моєї точки зору, радянський період мав окремі позитивні моменти, і цими позитивними досягненнями варто продовжувати користуватися й надалі (тим більше, не все, що було зроблено за комуністів, було зроблено комуністами чи в інтересах КПРС). Безумовно, протягом цього періоду відбувалось багато поганих речей, які теж не слід замовчувати — проте, сталінські репресії є поганим виправданням, наприклад, для ринкової русифікації 90-х і 00-х, коли українська мова майже зникла з книг і медійного простору — що є кроком назад порівняно з тим станом, у якому вона перебувала в останні радянські десятиліття. Період СРСР — це просто нижня планка, нижче якої переступати не слід, але в деяких місцях незалежна Україна цю планку переступила (маю на увазі, в першу чергу, стан української мови в ці періоди).

Лінгвістичного розділу на форумі нема (не рахуючи англійського), загально-спілкувальних — аж два. Тему все одно заофтопили ще до мене, і вона початково не відповідала правилам форуму. Якщо в модераторів є бажання, вони можуть відокремити частину дискусії з моїми повідомленнями (якщо там є щось цінне) і перенести туди, куди вважають за потрібне.

Нє, так і Гітлер мав окремі позитивні моменти, малював там, так і Хуйло має окремі позитивні моменти - дітей любе, так і війна має позитивні моменти - багато людей тепер вміють воювати.