13 441

Re: Тема для розмов

frz написав:

Діти в школах Британії знайшли новий прикол - кажуть що ідентифікують себе з котами і м'явкають замість відповідати англійською на запитання вчителів. Сучасні правила школи оберігають таких дітей, тому що ідентичність це нова священа корова, яку не можна ніяк оскаржувати. В результаті зривають уроки, але ніхто не знає що з цим робити. Також в статті є згадка про ідентифікацію конем, місяцем і динозавром.

Як на мене, тут очевидно - треба викликати батьків і пояснювати, що в школи з тваринами не можна. Хай самі в родині думають, хто там як ідентифікується.

Подякували: flatliner, kant122

13 442

Re: Тема для розмов

koala написав:
frz написав:

Діти в школах Британії знайшли новий прикол - кажуть що ідентифікують себе з котами і м'явкають замість відповідати англійською на запитання вчителів. Сучасні правила школи оберігають таких дітей, тому що ідентичність це нова священа корова, яку не можна ніяк оскаржувати. В результаті зривають уроки, але ніхто не знає що з цим робити. Також в статті є згадка про ідентифікацію конем, місяцем і динозавром.

Як на мене, тут очевидно - треба викликати батьків і пояснювати, що в школи з тваринами не можна. Хай самі в родині думають, хто там як ідентифікується.

Це ви просто очевидно не слідкуєте за цим лівацьким західним трендом з ідентичністю і тому не усвідомлюєте масштаби явища як такого.

13 443 Востаннє редагувалося Tarpan87 (07.08.2023 13:53:35)

Re: Тема для розмов

Пан kant12 хоче соціальної справедливості, при чому не з порожнього місця в нього ці бажання виникли, йому сцють у вуха нею 24/7 "антикорупціонери" та "борці з совком", які за руйнівною дією не поступаються повеням і торнадо, а самих "корупціонерів" залишили далеко позаду. Уявляєте, як треба довести людину, щоби вона хотіла виїхати з України за будь-яку ціну після припинення війни замість того щоби гуляти на природі, слухати спів пташок та реалізовуватися в роботі.

frz написав:

Екстрадиція це про кримінальні злочини.

В пана kant12 природнє бажання щоби пшекобандерівці відчули на своїй шкірі постійні поліцейські рейди з "бусиками незламності", які їх відвезуть у "незламну фортецю духу" (місцина де "шампусик" радянський виробляли) за "ідеали революції гідності".

Подякували: kant12, bebyk2

13 444 Востаннє редагувалося frz (07.08.2023 18:49:32)

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

природнє бажання щоби пшекобандерівці відчули

Тут серед місцевих теж діє такий флешмоб - підходити на заправці до машин з українськими номерами і питати носіїв яєць, чому не на фронті. До мене теж одного разу підходили, після пояснення що багатодітна сім'я і дитина з особливими потребами, в них залишилося лише одне запитання - чому не поїхав до Німеччини, бо там же велфер вищий. На це запитання я лише сказав що через бабусю я з польською мовою "на ти козел", тому мені тут природніше. Про те як там в бундесляндії біженцям доводиться без варіантів примусово жити довгими місяцями поруч з таборами закарпатських циган на матрасах (інформація від мого товариша) - промовчав.

13 445

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

В пана kant12 природнє бажання щоби пшекобандерівці відчули на своїй шкірі постійні поліцейські рейди з "бусиками незламності", які їх відвезуть у "незламну фортецю духу" (місцина де "шампусик" радянський виробляли) за "ідеали революції гідності".

Саме так! Бо патріотити у фейсбуці чи біля посольства рф і я можу! Попатріотив півгодини, лайкнув повідомлення у фейсбук тай пішов насолоджуватись життям. А тут поживи! Ходиш по вулицях ніби партизан!! Від кожного військового біжиш! Ото радість.
Я розумію тих, хто втік але там мовчить - а не "душею я з вами, на фронті, але тілом тут"

13 446

Re: Тема для розмов

koala написав:

Бо є суттєва різниця між "я не буду їсти це, бо вважаю, що це лайно", "не їжте цього ніхто, бо я вважаю, що це лайно" і "бийте його! Він їсть те, що я вважаю лайном!". Ваше ж твердження в цих термінах виглядає як "ах ти ж сволота, лайно їсти не хочеш!" і є таким саме virtue signaling, тільки в інший бік.

Спершу мені це здалося кумедним і нагадало А.У.Є. "ковбаса на хуй схожа", а потім подумав і зрозумів, що це природня реакція. Мені сподобалась наочність цього допису.

Вже уявляю як дехто вранці прокидається, заходить на новинні сайти, їсть гівно, яке висрав "запорєбрік", кривиться, плюється, всім розповідає що це гівно, яке воно несмачне, інші люди теж на тарілочках несуть гівно та частують один одного, вони всі лютують в 5-хвилинці ненависті до того, хто це гівно висрав. Коли говно висирає важлива посадова особа з "запоребріка", то наче і не соромно з'їсти його для загального розвитку, бо всі їдять для загального розвитку. Коли гівно з'являється з невідомих джерел (анонімне гівно) і пристойна людина просто пройде повз, може прибере гівно, то українські борці з москалями обмажуться цим гівном, покажуть всім, продегустують його, поплюються і з почутям виконаного громадянського обов'язку надимають свою пиху до галактичних масштабів.

Якщо в 90-х від кацапського гівна було не сховатися через москалів штибу ЗадОрнува, який з кожної праски мовив, то тепер кацапське гівно розносять українські патріоти. Найкумедніше, що українські провайдери заблокували доступ до цілком нейтральних російських сайтів, але українські ЗМІ та проурядові блогери годують українців відбірним московитським гівном - Мєдвєдєєдєєвими, Скабєбєбєбєєбєєєвою.

Подякували: bebyk1

13 447 Востаннє редагувалося Tarpan87 (14.08.2023 14:18:22)

Re: Тема для розмов

kant12 написав:

тут поживи! Ходиш по вулицях ніби партизан!! Від кожного військового біжиш! Ото радість.
Я розумію тих, хто втік але там мовчить - а не "душею я з вами, на фронті, але тілом тут"

Це про вас правозахисники українські турбуються?

За словами правозахисника, відбувається вручення повісток різними шляхами. Були випадки коли близько 6 ранку стукали двері військові або представники поліції, були випадки, коли приходили до шкіл, лікарень чи інших бюджетних закладів, видавали повістки і насильно змушували пройти в автобус.

Звичайно, що ні, це вони за кримських татарів сраку рвуть, а на ваше життя їм поїбать. Сподваюсь, що за кожного вбитого "нашого" кримського татарина ЗСУ вб'є 10 "їхніх".

13 448

Re: Тема для розмов

Tarpan87 гадаю, що ви неправі. Якби пан kant12 казав щось на штиб Треба захистити Україну, а ті що виїхали за хабар (може ще якось) мають бути повернуті, то дійсно, можна було б сказати, що в нього природнє бажання, щоб хтось щось відчув на своїй шкурі, а тут його основне природне бажання накивати п'ятами і насрати на Україну, а покарати когось, то вже дрібнички.

13 449

Re: Тема для розмов

Не треба нікого повертати. Треба вісники заборону на виїзд. Але на кордоні вибирати паспорт громадянина України назавжди.

13 450 Востаннє редагувалося Tarpan87 (15.08.2023 18:47:42)

Re: Тема для розмов

Yola написав:

Якби пан kant12 казав щось на штиб Треба захистити Україну

Тобто перед тим як сказати по суті, треба промовити символ віри? Десь так: "Нескорений народ вільної країни! Слава Україні! Дякую демократії за прихід літа! Дякую По за оргазми, а Зе за схід сонця! Треба захистити Україну! Але..." і далі висловлювати свою думку. Він зобов'язаний думати про Україну 24/7? Я не думаю, що він держслужбовець категорії "А". До того ж, питання не в уникненні відповідальності за його адміністративне правопорушення і ви це знаєте, але вголос ви цього сказати не хочете.

Подякували: kant121

13 451

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

Дякую По за оргазми

Йому вдячний, що скорботи вже позбувсь, я сів навпроти
Бюста з птахом, своє крісло пересунувши туди;
Потім в нім зручніш вмостився і у роздуми пустився --
В мозку сонм видінь вертівся, тасувавсь туди-сюди:
Що зловісний, хмурий, грізний, вісник відчаю й біди,
Крик звіща цей: "Вже не жди"?

Подякували: Tarpan871

13 452

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:
Yola написав:

Якби пан kant12 казав щось на штиб Треба захистити Україну

Тобто перед тим як сказати по суті, треба промовити символ віри?

1. Я хочу, щоб тих хто виїхав примусили повернутись, бо вони там вимагають відбитись від Росії, я не хочу щоб мене могли забрати на фронт, а хочу виїхати. Основна мета - виїхати.

2. Я хочу, щоб тих хто виїхав примусили повернутись, бо нам потрібні люди, що відбитись від Росії. Основна мета - відбитись від Росії. Я можу теж не хотіти іти на фронт, але основна мета див. попереднє речення.

Де тут символ віри?

13 453

Re: Тема для розмов

Я готовий чемно вести дискусію, але спершу скажіть вголос чого, на вашу думку, боїться пан kant12.

13 454

Re: Тема для розмов

На тлі туманних балачок про «новий суспільний договір», стає незовсім зрозуміло, що саме ми захищаємо, і чи треба це захищати взагалі. Чи не вийде так, що Україна, що відбилась від росіян, потім сама ж позбудеться власної суті не менш ефективно, ніж якби капітулювала перед росіянами в перший же день?

Подякували: flatliner, bebyk2

13 455

Re: Тема для розмов

kant12 написав:

А тут поживи! Ходиш по вулицях ніби партизан!! Від кожного військового біжиш! Ото радість.

Втім, я не певен, що це найбільший страх. Можливо, насправді, якщо він все ж потрапить на фронт, то буде дуже якісним бійцем. Загалом, боятися туди потрапити це природньо і прийнятно, мабуть так робить більшість патріотів (зокрема я).

До речі, спочатку не вчитався в оцю частину

kant12 написав:

Я розумію тих, хто втік але там мовчить - а не "душею я з вами, на фронті, але тілом тут"

Може я й неправильно зрозумів, що хотів сказати kant12, бо тут я з ним цілковито згоден.

Подякували: Tarpan871

13 456

Re: Тема для розмов

Yola написав:

Втім, я не певен, що це найбільший страх. Можливо, насправді, якщо він все ж потрапить на фронт, то буде дуже якісним бійцем. Загалом, боятися туди потрапити це природньо і прийнятно, мабуть так робить більшість патріотів (зокрема я).

Я трохи зміню питання. Яким чином він може опинитися на фронті, якщо він туди не хоче йти? От він зустрічається з поліцейським патрулем. Як поліцейський патруль його телепортує на фронт?

13 457 Востаннє редагувалося Yola (16.08.2023 18:03:35)

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

Я трохи зміню питання. Яким чином він може опинитися на фронті, якщо він туди не хоче йти? От він зустрічається з поліцейським патрулем. Як поліцейський патруль його телепортує на фронт?

Спробує вручити повістку. А там якщо не з'явиться в ТЦК, то займеться поліція, мабуть.

13 458

Re: Тема для розмов

Ні, пане Yola, штраф в кілька тисяч гривень чи кілька діб у мавп'янику не може викликати такий страх. Є ймовірність того, що при затриманні таким патрулем тобі не зможуть пояснити за що тебе затримано, ким це зроблено і в якому ти статусі знаходишся. Там не буде адвоката та червоного хреста і під тиском людину змусять поставити підпис та миттєво пройти медкомісію.

Подякували: bebyk1

13 459

Re: Тема для розмов

Гадаю, що все не настільки погано, але навіть якщо настільки, то головне ж це не медкомісія, а власне мобілізація. У мене брата просто на вулиці перестріли, вручили повістку і все, ніякого насильства, тепер служить.

13 460

Re: Тема для розмов

Та купа історій, коли дали повістку, і все, за 5 хвилин пройшов комісію і пішов служити. Повно такого, але це не покажуть по телемарафоні. Але річ ще в іншому.
Мене до усрачки бісить лицемірство. Коли людина втекла в польшу , і звідти пише "воюйте! Ніякого миру з кацапами!!! війна до кінця". Так або іди сам воюй, або закрий рот і не пиши!!!! Я не хочу стати інвалідом чи вмерти заради лицемірів чи влади.
Я купу років платив податки на ту срану армію, і де вона зараз? Чому я маю йти робити роботу солдатів? Це їх професія воювати! Вони самі вибрали такий шлях. Чому наша зелена влада не може заплатити найманцям?? Та багато чому, але що тут казати, нажаль ні Зе ні По не сидять тут.

Подякували: Tarpan87, bebyk2